VISIT PUKA

Visit Puka eshte nje grup te rinjesh qe promovojne dhe bejne turizem ne Pukë

Sot u zhvillua turneu lokal i pingpongut "Ndue Jak Pjetri" ku dy sportiste te stafit Visit Puka moren titullin kampion. @besmir_docaj per meshkuj dhe @suela.mjerashaj per femra. Krenar per ju kampiona 🙏 @ Pukë

Shumllojshmeri lulesh nga Bjeshket e Terbunit. Faleminderit @vzhara per keto super foto

Special Guest @edmanushi
📸@vzhara
#puke #albania #visitalbania #visitalbania #hikinglife #hiking #mountain #terbun #explore #nature #adventure #photography

Hiking ne Bjeshket e Terbinit Puke. Me grupin Hiking Adventure Club Albania Faleminderit qe zgjodhet te vizitoni bjeshket tona

Sot ne Terbun me @hikingadventurealbania

#Repost @erviphotography
• • • • • •
Come and explore Albania 🇦🇱 you will find the paradise here 💙💚
#visitpuka #albania #lake #visitalbania #ilovealbania #justforfun #nature #naturephotography #naturelovers #spring #photography #photo #photoshoot #beautiful #paradise #blogger #iphone8plus #erviphotography

Pranvera ka filluar #flowers #trees #tress #sun #sunshine #puke #albania #photooftheday #photography #visitalbania #veriujone #visitpuka #explore #nature #adventure @ Pukë

#Repost @i.shyti
• • • • • •
#sunset #timelapse #video #pukë #albania #nature #explore #travel

#Repost @agrimona
• • • • • •
Kerpudha Porcini te thata, nga malet e vendit tone.
#agrimona #shijefshati #hashqip
#tirane #shqiperi #nature #albania #photooftheday #visitalbania #follow #mountains #amazing #instagood
#organic #nature #livewell #green #healthy
#teamherb #food #tirana #naturelovers #natureorigin

Gojan Puke 😍

#Repost @vitorshahinaj
• • • • • •
Istrumenta puullor folklorik te treves se Pukes , prodhimi i fundit .Sharki dhe çifteli ,

3 muskutieret ne natyren e mrekullueshme te Pukes 🔥
.
.
.
Follow @visit_puka
Hashtag #visitpuka
.
.
.
.
#mountains #mountain #hiking #hikinglife #nature #adventure #amazing #explore #puke #photography #tres #veriujone #visitalbania #visitpuka

Shpella e Oreve 😍😍😍

#Repost @ehoxha62
• • • • • •
This picture so beautiful and such a wonderful landscape is from the work and ambitions that the group has @visit_puka

Super grupi 💪 Faleminderit qe jeni pjese e Visit Puka @ Pukë

Grupi rruges per tek Shpella e Oreve 😍

Shpella e Oreve
Pershendetje miq te Visit Puka te Dielen kemi aktivitet nje ditore tek Shpella e Oreve ne fshatin Shkoze Puke.
E Djele 31 Mars 2019
Çmimi 💰 500 leke personi
Rezervoni ne 📲 069 28 85 936

Info📥
Shpella e oreve ndodhet ne fshatin Shkoze Puke. Pamja e saj e jashtme te jep pershtypjen e nje bunkeri nga struktura qe ka. Uji qe buron siper saj dhe ngjyra qe ka kjo shpelle e bejne me karakteristike dhe terheqese. Shpella rrethohet nga nje pyll i dendur me bimesi te ndryshme ku ne do kemi mundesi te shikojme panorama mahnitese.

Programi 📝
🚌 Nisja ne oren 09:00 prane pallatit te kultures Puke.
Udhetimi me makine do zgjasi rreth 1h:30 min deri sa te mberrime ne fshatin Shkoze.
🏃Ecje ne kembe pergjate shtegut qe te qon tek Shpella.
📷 Ndalese e shkurter rruges per te bere foto dhe per tu relaksuar.
Mberritja tek shpella rreth ores 12:30
Kohe e lire 2 ore per tu ushqyer relaksuar dhe foto.
Pasi te kemi vizituar shpellen nisemi po nga i njejti shteg dhe kthehemi per ne Puke.

Çfare duhet te kemi me vete.
✔ Veshje sportive.
✔ Kepuce mali (Hiking) ose atlete te pershtatshme.
✔ Çante shpine.
✔ Rroba pambuku per nderres.
✔ Ushqim.
✔ Fruta te thata & Cokollata.
✔ Shishe uji nje liter.
✔ Te jeni sa me shume energjike dhe pozitiv

Terreni qe do pershkojm ne kembe eshte i pershtatshem per gjdo grupmoshe dhe person qe gezon shendet te plote.

Pjesmarrja 15-20 persona.
Çmimi 500 leke personi.
Te perfshira ne çmim jane transporti dhe guida.

Per me shum info kontaktoni ne 📲069 28 85 936

Pagesa behet te Dielen para udhetimit tek vendi i takimit.

Faleminderit qe jeni pjese e Visit Puka 🙏

#Repost @albaniaalpineadventure
• • • • • •
Pranvere 🌸
Pamje e mrekullueshme ne Malin e Munelles
Ju sugjerojme te beni hiking ne stinen e pranveres pasi do keni mundesi te qetesohemi ne lendina plot me lule 🌸🌺🌼🌻🌷
Photo: @nikollialbert

#Repost @ppnea
• • • • • •
Rrëqebulli i Ballkanit kërkon të bëjë një "selfie"

Gjurmët e lëna pas nga ekipi i PPNEA-së bën që një nga kamerat tona të bjerë "pre" dhe të zbulohet nga një individ i rrëqebullit të Ballkanit në rajonin e Pukës. Rrëqebulli sheh dhe nuhat me këshëri për të zbuluar pajisjen jo të zakontë në mes të pyllit. Shpresojmë që herën tjetër ekspertët tanë të maskojnë më mirë kamerën-kurth, përpara se ky individ t'i mbarojë bateritë e kamerës duke bërë selfie. ********
Balkan lynx trying to make a “selfie”

An individual of Balkan lynx “reveals” one of our camouflaged camera- traps set in Puke region. The lynx smells it with curiosity to figure out the strange device set in forest. We are going to make sure that next time our experts camouflage better this device and not letting this individual discharging all the batteries by taking selfie.

#Repost @fation_plaku
• • • • • •
Mali Munelles. Maja e Topit. Mirdite- Puke. Albania 🇦🇱 #mountains #mavicpro2 #hiking #drones #instagram #followforfollowback #nature #naturelovers #amazing #dji #insta

@agroturizem_devin Qerret Puke @ Pukë

Exploration day 😁
Sot udhetuam drejte destinacionit unik Kalase se Dalmacise e cila ndodhet ne zonen territorjale Shen koll Koman. Vizituam rrenojat e Dalmacise si dhe varrezat e lashta shume vjeçare. Dalmacia eshte nje zone e pasur me kulture dhe histori. Ja vlen te permended edhe mikpritja mjaft bujare e banoreve te zones. Dhe ne fund ku ka me bukur se nje vizite tek Agroturizem Devin tashme nje atraksjon ndryshe per turizmin dhe vendin tone.

#Repost @malimunelles
• • • • • •
#munellamountain #pukë #mirditë #albania #nature #photography #forest #snow #explore #travel #hiking

Happy Summer nigh 🔥

#Repost @geriemiri
• • • • •
#puke #albania #shqiperi #visitpuka #visitalbania #veriujone

#Repost @i.shyti
• • • • •
Shpella e Batos 👌😊 #zebamountain #mirditë #albania #nature #photography #cave #winter #snow #explore #travel #hiking

#Repost @geriemiri
• • • • •
#puke #albania #shqiperi #visitpuka #visitalbania

#Repost @malimunelles
• • • • •
Guri i "nuses" Monument natyre 😊 #mirditë #albania #nature #monument #naturephotography #explore #travel #hiking

Iballe Puke

Albania Jone

Qyteti i Pukës

Skiing day at @hpl.puke
Wide Angle 📷 @orlando_gjoni
.
.
.
.
Puke Albania🇦🇱
Follow VISIT PUKA
Hashtag #visitpuka
.
.
.
.
#winter #ski #skiing #snow #wideangle #photography #mountains #explore #adventuretime #adventure ##visitalbania #puke #albania @ Pukë

Wide Angle 📸
📍Pista e skive Puke
.
.
.
Puke Albania 🇦🇱
Follow @visit_puka
Hashtag #visitpuka
.
.
.
.
#visitalbania #puke #albania #skiing #snowboarding #winter #snow #wideangle #video #photography #adventure #explore

Postcart from puka ❄
Credit @anajra_ana
.
.
.
Puke Albania 🇦🇱
Follow @visit_puka
Hashtag #visitpuka
.
.
.
.
#winter #puke #albania #snow #postcart #city #toun #trees #photography #lovemoments #visitalbania

Grupi duke bere ski dhe @leonard__laci qe po pergatit pisten e skive ne menyre perfekte

Skiing with team

Ski ne puke 11.01.2019
Per te gjith ata qe jane te apasjonuar pas sportit te skive na kontaktoni ne
cel: 0692885936
Email: [email protected]
.
.
#winter #snow #ski #skiing #mountain #explore #adventure @ Hani I Perparim Lacit

Ngjitje ne malin e Terbunit📍. Ekipi i VISIT PUKA eksplorim dhe Ski ne Terbun.
Behuni edhe ju pjese e aventurave tona.
.
.
Terbun ⛰
Pukë Albania🇦🇱
Follow VISIT PUKA
Hashtag #visitpuka
.
.
.
#terbun #puke #albania #hiking #explore #adventure #skiing #ski #mountains #mountainlife #climbing #day #winter #snow #city #town #trees #photography @ Bjeshkët e Tërbunit dhe Kushnenit

Nje dite e bukur ne Malin e Terbunit. Ne video shikohet dhe Mali i Munelles Bashke me Malin e krrabit dhe Alpet Shqipetare🇦🇱
.
.
Mali i Terbunit🏔
Puke Albania🇦🇱
Follow VISIT PUKA
Hashtag #visitpuka
.
.
.
. #mountains #mountainlife #explore #adventure #puke #albania #visitalbania #albanianalps #alps #climbing #winter #snow #skiing #photography

Kartolina me e bukur nga Shkembi i Zanave📍
.
.
Shkembi i Zanave Puke Albania🇦🇱
Follow @visit_puka
Hashtag #visitpuka
.
.
.
.#mountain #nature #travel #sky #mountains #photography #snow #adventure #photooftheday #hiking #winter #love #beautiful #instagood #naturephotography #clouds #sun #outdoors #like #naturelovers #view #picoftheday #trip #explore #lake #visitalbania #visitpuka

Disa momente gjate udhetimeve tona ne 2018-en behuni pjes e VISIT PUKA dhe eksploroni me ne.
.
.
.Follow & hashtag VISIT PUKA #visitpuka
.
.
.#puke #albania #mountain #mountainlife #cliff #lake #snow #winter #explore #adventure #trees #travel #hiking #hikingadventures #hikinglife #ski #skiing #photography #cave #people #visitalbania #visitpuka

Puke 25.12.2018
📷 @emiljanlaci
.
.
.
.Follow @visit_puka
.Hashtag #visitpuka
.
.
.
#puke #albania #december #city #light #night #visitalbania #visitpuka

Shtegu Puke-Livadh Hamez-Shkoze.

Atmosfer festash ne Pukë ❄🎉
.
.
.PUKË ALBANIA 🇦🇱
.Follow VISIT PUKA
.Hashtag #visitpuka
.
.
.
.
. #city #puke #albania #december #winter #snow #light #visitpuka @ Pukë

❄Debora e beri me te bukur sot atmosferen e festave ne Puke. Tani pergatituni per ski miq 🎿
.
.PUKË ALBANIA 17.12.2018
.Follow @visit_puka
.Hashtag #visitpuka
.
.
.#city #puke #albania #snow #trees #photography #explore #adventure #winter #december

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Pukë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address

Pukë Albania
Pukë
Other Pukë travel agencies (show all)
Pukë Pukë
Pukë, 00355

Hotel turizmi puke