Kulluri Travel

BILETA AVIONI-AUTOBUZI NE TE GJITHA DESTINACIONET... ITALI.GJERMANI.AMERIKE PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE MAKINASH SIGURACINE SHENDET UDHETIMI

🌟🌟Udhetime nga #TIRANA drejt #ITALISE
🌟per muajin JANAR- SHKURT🌟🌟

#BABAGJYSHIvjenmesuperoferta

🌟Tiranë-Milano Malpensa-Tiranë 60€/pp
🌟Tiranë-Bologna-Tiranë 90€/pp
🌟Tirane-Verona-Tiranë 90€/pp
🌟Tiranë-Bergamo-Tiranë 90€/pp
🌟Tiranë-Venecia-Tiranë 90€/pp
🌟Tiranë-Pisa-Tiranë 90€/pp
🌟Tiranë-Bari-Tiranë 105€/pp
🌟Tiranë-Rimini-Tiranë 105€/pp
🌟Tiranë-Ancona-Tiranë 125€/pp
🌟Tiranë-Firenze-Tiranë 105€/pp
🌟Tiranë-Genova-Tiranë 145€/pp
🌟Tiranë-Perugia-Tiranë 145€/pp
🌟Tiranë-Torino-Tiranë 145€/pp
🌟Tiranë-Romë -Tiranë 105€/pp

Ne cmim perfshihet:
✅Bileta e avionit vajtje ardhje
✅Taksat aeroportuale️
✅Bagazhe ne varesi te kompanise

👇👇Kontakt👇👇
📍Adresa: Bulevardi Kongresi
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

🌼Viti i Ri me Kroçiere në Ishujt Hawaii🌼
🌼8 ditë €2179🌼
🌼Nga Honolulu në Honolulu🌼
🌼 Nisja më 28 Dhjetor🌼

⚓️Lundrimi me Kroçieren⚓️Pride of America të Kompanisë Norvegian Cruise Line⚓️

⚓️Ndalesa në⚓️Kahului të Ishullit Maui⚓️Hilo dhe Kona të Ishullit Hawaii⚓️Nawiliwili - Lihue të Ishullit Kauai⚓️

✅Çmimi përfshin
✅Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet,
✅Programi argëtimit në bord
✅Taksa dhe tarifa portuale.

⛔️Në pagesë nuk janë përfshirë:
⛔️Fluturimi nga Tirana, Transferta për në Kroçiere dhe Viza Amerikane të papërfshira.
⛔️Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

Kontaktoni
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:❤️❤️✅🌼
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

🐞Viti i Ri me Kroçiere në Singapore🐞Tajlandë🐞Malajzi,
🐞6 ditë €1043🐞
🍄🍄nga Singapore në Singapore🍄🍄
🐞Nisja më 28 Dhjetor🐞

⛴⛴Lundrimi me Kroçieren⚓️Quantum of the Seas⚓️
⚓️Ndalesa në⚓️ Kuala Lumpur⚓️ Penang ⚓️ Phuket.
⚓️Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale.⚓️

⛔️Në pagesë nuk janë përfshirë:
⛔️Fluturimi nga Tirana, Transferta për në Kroçiere dhe Viza të papërfshira
⛔️Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

Kontaktoni
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

🌺🌺Udhëtim në Stamboll🌺🌺
🌺🌺3 Ditë €199🌺🌺

⭐️⭐️Vajtje në Mëngjes heret, Kthimi në Mbrëmje vonë⭐️⭐️
⭐️⭐️Vizitë⭐️Stamboll⭐️⭐️
⭐️⭐️Fjetje⭐️ 2 netë në Stamboll⭐️

✈️Fluturimi direkt me avion✈️ Tiranë ✈️ Stamboll ✈️ Tiranë.
Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

✅Në pagesë përfshihen:
✅Bileta e avionit vajtje – ardhje.
✅Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
✅Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
✅Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
✅Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
✅Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

⭐️⭐️Nisja më 13, 19, 20, 24 Dhjetor, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 Janar, 6, 7, 13, 14 Shkurt⭐️⭐️

🙂🥰Kujdes:
Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj pas datës së kthimit.

🥰🥰Hoteli Aspen 4*🥰🥰
🥰Sauna🥰 Masazh🥰 Banjo Turke dhe Pishinë e Brendshme🥰

OPSIONALE:
1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5.
2. Shtesë për 2 darkat €20.
3. Kroçiere me Shfaqje dhe Darkë €30, përfshin: Transporti vajtje ardhje nga Hoteli, Shfaqje me Kërcimtarë dhe DJ, Darkë Speciale, Pije jo alkoolike pa kufizim. Zgjat 3 orë.

Kontaktoni
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

🤩🤩KRISHTLINDJE ne SHARM EL SHEIK🤩🤩
🤩🤩nisje ne 23 DHJETOR 🤩🤩
🤩🤩5 Nete qendrim🤩🤩

🥰🥰BABAGJYSHI VJEN edhe kur nuk bie debore🥰🥰

🥰🥰Magjia e festave ne vendet me te bukura 🥰🥰

☀️☀️PARROTEL AQUA PARK RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK
STANDARD GARDEN/POOL VIEW ROOM / ALL INCLUSIVE 590 EUR/pp

☀️☀️AURORA ORIENTAL RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
DELUXE GARDEN VIEW / ALL INCLUSIVE 603 EUR/pp

☀️☀️CONTINENTAL PLAZA BEACH☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
STANDARD POOL VIEW / ALL INCLUSIVE 634 EUR/pp

☀️☀️SHARM DREAMS RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
STANDARD ROOM / ALL INCLUSIVE 651 EUR/pp

☀️☀️DREAMS VACATION RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
GARDEN VIEW ROOM / ALL INCLUSIVE 651 EUR/pp

☀️☀️CORAL SEA AQUA CLUB☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
STANDARD GARDEN/POOL VIEW ROOM / ALL INCLUSIVE 651 EUR/pp

☀️☀️SEA BEACH AQUA PARK RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
GARDEN VIEW ROOM / ALL INCLUSIVE 657 EUR/pp

☀️☀️REGENCY PLAZA AQUA PARK AND SPA☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
STANDARD GARDEN ROOM / ALL INCLUSIVE 665 EUR/pp

☀️☀️SUNRISE DIAMOND BEACH RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
STANDARD GARDEN/POOL VIEW ROOM / ALL INCLUSIVE 716 EUR/pp

☀️☀️JOLIE VILLE GOLF & RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
STANDARD ROOM / ALL INCLUSIVE 769 EUR/pp

☀️☀️REEF OASIS BEACH RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
PROMO ROOM / ALL INCLUSIVE 866 EUR/pp

☀️☀️ROYAL ALBATROS MODERNA☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
STANDARD ROOM / ALL INCLUSIVE 927 EUR/pp

☀️☀️SUNRISE MONTEMARE RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
SUPERIOR GARDEN VIEW / ALL INCLUSIVE 1.062 EUR/pp

☀️☀️SUNRISE ARABIAN BEACH RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
SUPERIOR GARDEN VIEW / ALL INCLUSIVE 1.100 EUR/pp

☀️☀️MONTE CARLO HOTEL☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
DELUXE GARDEN VIEW / ULTRA ALL INCLUSIVE 1.177 EUR/pp

☀️☀️STEIGENBERGER ALCAZAR SHARM☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
SUPERIOR GARDEN VIEW / ULTRA ALL INCLUSIVE 1.333 EUR/pp

☀️☀️BARON DELUXE RESORT☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
SUPERIOR CLASSIC ROOM / ULTRA ALL INCLUSIVE 1.355 EUR/pp

☀️☀️RIXOS PREMIUM SEA GATE☀️☀️
SHARM EL SHEIK,
SUPERIOR ROOM AQUA / PREMIUM ALL INCLUSIVE 1.445 EUR/pp

NE CMIM PERFSHIHEN:

✈️Charter Tirane-Sharm el Sheikh-Tirane
🚌Transporti aeroport hotel aeroport
🏖5 nete / 6 dite
➡️All inclusive⬅️
💥Bagazh 20 kg ne stive + 8 kg ne dore💥
🌀Te gjitha taksat aeroportuale🌀
🌺Siguracion shendeti ne udhetim🌺
--------------------------------------------------------------------
Kontakt
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
🌎Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
🌎Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

💌Viti i Ri në Stamboll 4 Ditë €119💌
💌 Nisja më 30 Dhjetor💌
💌Vizitohet: Stamboll dhe Selanik💌
💌Fjetje💌3 netë në Stamboll💌
💌 Mëngjeset në Hotel💌
🚌🚌Udhëtimi dhe Shëtitjet me Autobus🚌🚌
💌Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit💌

💌Nisja çdo të Enjte, Nëntor - Shkurt💌

✅Në pagesë përfshihen:
✅Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
✅Akomodimi 2 ose 3 netë në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
✅Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
✅Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
✅Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

⛔️Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kontaktoni
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

❤️Krishtlindjet në Vjenë dhe Budapest❤️ 4 Ditë €289❤️
❤️❤️Nisja më 24 Dhjetor❤️❤️
🥳Vizitohet: Vjenë dhe Budapest🥳
❤️Fjetje 1 natë në Vjenë ❤️2 netë në Budapest❤️
✈️Fluturimi direkt✈️Ohër✈️Vjenë dhe Budapest ✈️ Tiranë✈️
❤️❤️Mëngjeset në Hotel❤️❤️
🚌Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit🚌

✅Në pagesë përfshihen:
✅Fluturimi vajtje -ardhje me avion.
✅Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
✅Akomodim në hotel.
✅Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
✅ Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
✅Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

⛔️Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kontaktoni
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

❤️❤️Zgjidh destinacionin tend me lire se asnjehere per muajin DHJETOR ❤️❤️
🤩🤩Fluturime drejt Europes #lire #kapoferten #zgjidhdestinacionin #kulluritravelnedispozicionintuaj 🤩🤩
Tirane ✈️Geneva 25 Euro
Tirane ✈️ Budapest 25Euro
Tirane ✈️ Amsterdam 55Euro
Tirane ✈️ Dortmund 75Euro
Tirane ✈️ Memmingen 60euro
Tirane ✈️ Viene 30euro
Tirane ✈️ Londer Luton 25Euro
Tirane ✈️ Londer Stansed 55 Euro
Tirane ✈️ Brussel 105Euro
Tirane ✈️ Athine 70Euro
Tirane ✈️ Stamboll S-Gokcen 65 Euro
🌈🌈Përfshihet🌈🌈
✅Bileta e avionit vajtje
✅Taksat aeroportuale️
✅Bagazhe ne varesi te kompanise
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

😍Fluturime nga TIRANA dhe anasjelltas😍 me super cmime
😍Muaji Dhjetor (dt te caktuara)😍
😍Festoni festat e dhjetorit me te dashurit tuaj te zemres qe ndodhen pertej kufijve te nenes shqiperi😍

TIRANE✈️ VIENNA 25 euro/pp
TIRANE✈️ DORTMUND 45euro/pp
TIRANE✈️ MEMMINGEN 50euro/pp
TIRANE✈️ BUDAPEST 25euro/pp
TIRANE✈️ LONDON LUTON 25euro/pp
TIRANE✈️ GENEVA 25euro/pp

VIENNA✈️ TIRANE 85euro/pp
DORTMUND✈️ TIRANE 75euro/pp
MEMMINGEN ✈️TIRANE 45euro/pp
BUDAPEST✈️ TIRANE 35euro/pp
GENEVA ✈️TIRANE 45euro/pp

Ne cmim perfshihet:
✅Bileta e avionit vajtje
✅Taksat aeroportuale️
✅Bagazhe ne varesi te kompanise

👇👇Kontakt👇👇
📍Adresa: Bulevardi Kongresi
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

💌Fluturoni lire nga🎀 OHRI 🎀drejt destinacioneve me te kerkuara 💌
💌Me cmime ekonomike per muajin DHJETOR 💌

#takeyourtrip #kursepara #lowcost #withus #KULLURITRAVEL

OHRID🎁 VIENNA 25 eur/pp
OHRID🎁 DORTMUND 30 eur/pp
OHRID🎁 MEMMINGEN 25 eur/pp
OHRID🎁 MILANO MALPENSA 25 eur/pp
OHRID🎁 MALMO 30 eur/pp
OHRID🎁 LONDON LUTON 25 eur/pp

Ne cmim perfshihet:
✅Bileta e avionit vajtje
✅Taksat aeroportuale️
✅Bagazhe ne varesi te kompanise

👇👇Kontakt👇👇
📍Adresa: Bulevardi Kongresi
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

😍😍Dhjetori me super cmime😍😍
😍Fluturoni nga Prishtina drejt Europes me cmime #lowcost

#magjiaefestavemecmimesupertelira
#thinkholidays #KULLURITRAVEL

❤️PRISHTINE ✈️BUDAPEST 10 eur/pp
❤️PRISHTINE ✈️VIENNA 20 eur/pp
❤️PRISHTINE ✈️BASEL MULHOUSE 35 eur/pp
❤️PRISHTINE ✈️DORTMUND 45 eur/pp
❤️PRISHTINE ✈️MEMMINGEN 35 eur/pp
❤️PRISHTINE ✈️LONDON LUTON 35 eur/pp
❤️PRISHTINE ✈️BERLIN SCHOENEFELD 40 eur/pp
❤️PRISHTINE ✈️GENEVA 45 eur/pp
❤️PRISHTINE ✈️DUSSELDORF 75 eur/pp(bagazh dore8kg+20kg ne stive)
❤️PRISHTINE ✈️HAMBURG 110 eur/pp(bagazh dore8kg+20kg ne stive)
❤️PRISHTINE ✈️MUNCHEN 85 eur/pp(bagazh dore8kg+20kg ne stive)
❤️PRISHTINE ✈️FRANKFURT 115 eur/pp(bagazh dore8kg+20kg ne stive)
❤️PRISHTINE ✈️HANNOVER 85 eur/pp(bagazh dore8kg+20kg ne stive)

(data te caktuaradhe te limituara per muajin DHJETOR)
🔆Ne cmim perfshihet:
✅Bileta e avionit vajtje
✅Taksat aeroportuale️

👇👇Kontakt👇👇
📍Adresa: Bulevardi Kongresi
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

🥰🥰🥰🥰Krishtlindjet në Barcelonë🥰🥰🥰🥰
🥰🥰5 Ditë €399🥳🥳 🥳🥳Nisja më 22 Dhjetor🥳🥳
🎁Vizitohet🎁Barcelonë🎁
🎁Fjetje 3 🎁 4 Netë në Hotel në Barcelonë🎁
🎁 Mëngjeset në Hotel🎁
✈️Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricë - Barcelonë✈️
🚌Transferta vajtje ardhje me Autobus nga Tirana në Podgorcë🚌
🚌Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit🚌

Në pagesë përfshihen:
🥳 Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Podgoricë - Barcelonë - Podgoricë.
🥳Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
🥳 Akomodim në hotel për 3 ose 4 netë.
🥳Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
🥳Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
🥳Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në (40x20x25cm) cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kontaktoni
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

❣️❣️❣️Krishtlindjet në Paris❣️❣️
❣️❣️ 5 Ditë €499❣️❣️
❣️❣️ Nisja më 22 Dhjetor❣️❣️
❤️❤️Vizitohet❤️ Paris❤️❤️
🎁Fjetje 4 Netë në Paris🎁
🎁Mëngjeset në Hotel🎁
✈️Fluturimi Direkt me avion Tiranë - Paris - Tiranë✈️🚌
🚌Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus🚌
🚌Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit🚌

Në pagesë përfshihen:
✅ Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
✅Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
✅Akomodim në hotel 3* për 4 netë qëndrimi.
✅Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
✅Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
✅Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

⛔️Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.

Kontaktoni
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

🌼🌼Bukuresht🌼🌼
🌼 4 Ditë €149🌼

🌼🌼🌼Nisje më 28 Nëntor🌼🌼🌼

🌺🌺🌺🌺Vizitohet🌺Bukuresht 🌺Sofje🌺🌺🌺🌺
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
🌸🌸Fjetje🌸Mëngjese për 3 netë qëndrimi në Hotel🌸🌸
🚌Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus🚌
🚌Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit🚌
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

✅Pagesa përfshin:
✅Udhëtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
✅ Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
✅ Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
✅Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

⭕️Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kontaktoni
📲Cel : 0698738390
📫Email: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
💥Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Raiffaisen Bank ose
BKT
💥Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet
Western Union ose Money Gram

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lushnjë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Antalya 😍😍
😍😍😍QUATTRO BEACH SPA & RESORT / ANTALYA STANDARD ROOM / ULTRA ALL INCLUSIVE 519 euro/p             💞💞 6 nete 7 dite💞💞
😍😍XAFIRA DELUXE RESORT & SPA***** 499 euro/pp

Location

Category

Telephone

Address


BLV KONGRESI
Lushnjë
9001
Other Travel Agencies in Lushnjë (show all)
TAFA Travel TAFA Travel
LAGJA LONI DHAMO, RRUGA MISTO MAME
Lushnjë, 9001

Dhamo Travel Dhamo Travel
9001 Lushnje
Lushnjë, 9001

Agjensi Udhetimesh

ALBA TRANS Lushnje ALBA TRANS Lushnje
SKENDER LIBOHOVA..RRUGA MISTO MAME..PALLATI.NR.23.KATI I MAR ZYRA ALBA TRANS..LUSHNJE.LINDA CELA
Lushnjë, 1

AGJENSI UDHETIMI.LINDA.0698761616

Dervishi Travel Agency Dervishi Travel Agency
Gur, Divjake
Lushnjë, 1000

Bileta Avioni, trageti , Autobus, paketa turistike, crociera, te gjitha llojet e siguracioneve, rezervime hotelesh, rent a car etj

ALS Travel ALS Travel
L.Clirimi , Rr. Bulevardi I Palmave Prane Ures
Lushnjë

Agjensi Udhetimesh ardjani travel 2010 Agjensi Udhetimesh ardjani travel 2010
LUSHNJE
Lushnjë, 01020304

Bileta Me Cmime Relaksuese , Mund Te Udhetoni Ne cdo Vend Te Botes Nese Paraqiteni Ne "Agjensi Udhetimesh - Ardjani Travel 2010" Ju Mirepresim