Cosmos Tours Lezhe

Hello Cosmos

Agjencia “Cosmos Tours” është krijuar me një synim dhe një vizion të qartë për të operuar në tregun shqiptar. Kjo është arsyeja pse “Cosmos Tours” ka përzgjedhur një staf të kualifikuar dhe me eksperiencë shumëvjeçare në tregun shqiptar dhe jashtë saj. Synimi ynë është t’i ofrojmë maksimumin e shërbimit klientelës që për – zgjedh agjencinë tonë për të udhëtuar, por të ofrojmë një shërbim cilësor, efikas, ndryshe nga të gjithë operatorët që ope rojnë në këtë treg për të arritur atë standart që klienti vërtet kërkon, në mënyrën më të thjeshtë dhe ekonomike të mundshme.
NE, “Cosmos Tours” organizojmë udhëtime individuale dhe grup në çdo pjesë të globit, por padyshim ajo që është më e rëndësishme dhe ç’ka i krijon klientit komoditetin e udhëtimit dhe çmimit janë udhëtimet me charter, qofshin këto në drejtim të Antalias, Heraklion (Kreta), tashmë edhe ne Spanjë etj… Për shumë vjet me rradhë Antalia dhe Herklion (Krete) janë bërë dy destinacionet kryesore të gjithë shqiptarëve.
Këtë vit “Cosmos Tours” i sjell këto destinacione ndryshe, me konceptim tjetër që nga momenti i nisjes nga Tirana e deri në fund të pushimeve tuaja. Udhëtarët që interesohen pranë agjencisë sonë do të marrin të gjithë informacionin e nevojshëm duke filluar nga biletaria, udhëtimet me charter ose jo, gjithashtu të interesuarit do të ma rrin të gjitha detajet mbi hotelin ku akomodohen.
Kontaktoni me agjencinë tonë për pushimet tuaja, sepse kënaqësia e klientit është qëllimi ynë.
Pushimet tuaja, pasioni ynë!

#NoxInn_Deluxe_Resort vjen me cmime promocionale 😄

Nisemi në 25 Maj

6 netë/ 7 ditë - 549€/pp

#HelloCosmosByeMonotony

Doni pushime qe te mbeten gjate ne kujtesen tuaj?🥰
Zgjidhni nje nga suitat e #Maxx_Royal_kemer dhe ju do te mendoni se jeni ne nje enderr....🤩😍
#HelloCosmosByeMonotony

Per nje mengjes si ky kane nevoje te gjithe #Sorrento #Italia📍👒🥐☕️
#HelloCosmosByeMonotony

Parisi duket më sharmant nën dritën e hënës 🌌🥰🌹🌹
#HelloCosmosByeMonotony

Diell, hije apo të dyja? Zgjedhja është e juaja

#Sirene_Deluxe_Belek. 🌊☀️

Fluturojme me prestigjozin Turkish Airlines ✈️ në datën 25 maj për pushime të mrekullueshme,

6 netë/ 7 ditë 539€/personi!

#HelloCosmosByeMonotony

Babi, mami këtë vit pushimet i dua tek

#Selectum_Luxury_Belek 👨‍👩‍👧‍👦 😍

Nisemi me 25 Maj!

😍 6 netë / 7 ditë 😍 979€ / personi 😍

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105/ +35521522727

[05/13/19]   Mos thoni që nuk do donit të ish*t në vendin e kësaj vajzes 😁♥️
#phuketthailand 🌅
#HelloCosmosByeMonotony

Kush bëri një udhëtim, mund të tregojë diçka 💼🌍

📍 Amsterdam

#HelloCosmosByeMonotony

Ju pelqen #Roma?
Eshte koha ta vizitoni pasi do dashuroheni me bukurine e ketij qyteti..😍📍🌺🎀
#HelloCosmosByeMonotony

Cdo gje eshte e vecante ne #Titanic_Beach_Lara! 😍
Beni prenotimet per superpushimet tuaja..

Nisje me 25 Maj!

😍6 netë / 7 ditë 😍

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105 / +35521522727
#HelloCosmosByeMonotony

#Positano #Bella_Italia 🌊👒😍🤩
#HelloCosmosByeMonotony

Embelsirat ne #Titanic_Deluxe_Belek jan me te shijshme se askund tjeter...📍🍰🧁🍦🍨🍧
A deshironi ti provoni dhe ju?

Nisje me 25 Maj!

😍6 netë / 7 ditë 😍 829 € / personi 😍

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105 / +35521522727
#HelloCosmosByeMonotony

Femijet tuaj do argetohen pafund ne #Granada_Luxury_Alanya! 😍

Nisemi me 25 Maj!

😍 6 netë / 7 ditë 😍 629 € / personi😍

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105 / +35521522727
#HelloCosmosByeMonotony

Mengjeset ne #MAXX_ROYAL_KEMER_RESORT jane si ne parajse ....☕️🍪🥐😍😍
#HelloCosmosByeMonotony

Me një pamje si kjo darka do na shijonte akoma më shumë

#Titanic_Deluxe_Belek

Nisje me 25 Maj!

😍6 netë / 7 ditë 😍 829 € / personi 😍

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105 / +35521522727
#HelloCosmosByeMonotony

Mund të ketë perëndim më mahnitës se ky?

📍 Maldives 🌅

#HelloCosmosByeMonotony

Për të dashuruarit pas golfit, sigurisht i vetmi

#Maxx_Royal_Belek 🏒🏌️‍♂️

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105
#HelloCosmosByeMonotony

Presim hapjen e madhe të #Nox_Inn_Deluxe në datën 25 Maj, për të qenë pjesë e pritjes ekskluzive dhe shërbimit të shkëlqyer. 🤩

6 netë/ 7 ditë - 549€/pp

#HelloCosmosByeMonotony

📍 Liqeni #Taj #Palace, #India 🌺🌺
#HelloCosmosByeMonotony

Pushimet na falin lumturi

#Voyage_Sorgun ☀️🥰

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105
#HelloCosmosByeMonotony

Mirmëngjesi nga #Dubai ❤️
#HelloCosmosByeMonotony

Te gjithe duam te perkedhelemi ne fundjave #Singapore 😍🌃
#HelloCosmosByeMonotony

Te besh pushime si mbreteroret....👑
Kete jua mundeson vetem #MAXX_ROYAL_KEMER_RESORT😍☀️🌊
#HelloCosmosByeMonotony

Ne #Maldives do ju duket vetja si ne perralla...🌊☀️💛😍
#HelloCosmosByeMonotony

Ne #Granada_Luxury_Okurcalar detin do e shijoni si askund tjeter..😍🌊

Perfitoni nga oferta per superpushimet tuaja!
💥Cmimi 639 eur personi

#HelloCosmosByeMonotony

Tulipanet me te bukur i gjeni vetem ne #Amsterdam👒🌷🌷🚴‍♀️
#HelloCosmosByeMonotony

#Dosinia_Luxury_Resort vjen me nje risi kte vit,dhoma me dalje ne pishine 😍

Doni ti shijoni dhe ju??
Nisemi #25May

6 netë/ 7 ditë 💦 529 €/pp.

#HelloCosmosByeMonotony

#Dosinia_Luxury_Resort vjen me nje risi kte vit,dhoma me dalje ne pishine 😍
Doni ti shijoni dhe ju??
Nisemi #25May

6 netë/ 7 ditë 💦 529 €/pp.
#HelloCosmosByeMonotony

E bukura dhe shija janë kryefjala në #Selectum_Luxury_Resort!
Nisemi me 25 Maj!

😍 6 netë / 7 ditë 😍 979€ / personi😍

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105
#HelloCosmosByeMonotony

E bukura dhe shija janë kryefjala në #Selectum_Luxury_Resort!
Nisemi me 25 Maj!

😍 6 netë / 7 ditë 😍 979€ / personi😍

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105
#HelloCosmosByeMonotony

#Mykonos nje përralle qe duhet shijuar 👒
#Greece
#HelloCosmosByeMonotony

[05/11/19]   E ku më mirë se në #Q_Premium_Resort ditët e pushimeve marrin ngjyrat e relaksit😀 🌊 😍

Nisje me 25 maj!

6 netë / 7 ditë 😍 579€ / personi

Fëmijët janë falas, paguajnë vetëm biletën e charterit!

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105
#HelloCosmosByeMonotony

Kënaqësia që merr nga kafja e mëngjesit është e vecantë☀️
#Morning😴
#HelloCosmosByeMonotony

Kënaqësia që merr nga kafja e mëngjesit është e vecantë☀️
#Morning😴
#HelloCosmosByeMonotony

Nuk e keni menduar se ku te kaloni fundjaven?
#Budapesti do ishte perfekt per te kaluar nje fundjave te shkelqyer...🎈😍
#HelloCosmosByeMonotony

#Parisi ja vlen te vizitohet shume here...📍😍🌼☘️🎈
#HelloCosmosByeMonotony

Sa bukur kalohen pushimet në #Titanic_Deluxe_Belek!😍

Nisemi me 25 Maj!

😍 6 netë / 7 ditë 😍 829 € / personi😍

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105 / +35521522727
#HelloCosmosByeMonotony

#Capri #Italia 📍☀️🤩👒🌊🚣‍♀️
#HelloCosmosByeMonotony

Ky vend thërret çdo familje sepse di të dhurojë ambjentet perfekte për çdo lloj moshe. 😀 😍

#Selectum_Luxury_Resort

979 € / personi
Nisje ne 25 Maj
6 netë / 7 ditë

#HelloCosmosByeMonotony

Ky vend thërret çdo familje sepse di të dhurojë ambjentet perfekte për çdo lloj moshe. 😀 😍

#Selectum_Luxury_Resort

979 € / personi
Nisje ne 25 Maj
6 netë / 7 ditë

#HelloCosmosByeMonotony

Tulipanët e verdhë janë të preferuarit e mi, keni ju ndonjë të preferuar? 💛
#HelloCosmosByeMonotony

Çdo ditë në #Q_Premium është akoma më e bukur 😃 🌊 😍

Nisje me 25 maj!

😍6 netë / 7 ditë 😍 579€ / personi 😍

👯‍♀Fëmijët janë falas!
Paguajnë vetëm biletën e charterit!👯‍♀

Për pyetje dhe rezervime kontaktoni në:
📩[email protected]
📲 +355676040105 / +35521522727
#HelloCosmosByeMonotony

Cilën do zgjidhnit kafen apo lëngun e frutave? Padyshim në #Maxx_Royal_Kemer nuk di të vendosësh
#HelloCosmosByeMonotony

Nje mrekulli me vete #Dubai 🌃😍🤩
#HelloCosmosByeMonotony

Ku ka me bukur se perendimet e diellit ti shohim ne cdo vend #Sunset #Beautiful_Place 🏜📍🤩
#HelloCosmosByeMonotony

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezhë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

.

Location

Category

Address


Rruga: Luigj Gurakuqi (Perballe Drejtorise Se Policise)
Lezhë
4501

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 20:00
Sunday 17:00 - 20:00
Sunday 09:00 - 13:00
Other Travel Agencies in Lezhë (show all)
xhovi travel xhovi travel
Bulevardi Gjergj Fishta
Lezhë, 12345

AXHENSI UDHETIMESH BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUSI & SIGURIME cel 0692447031- jemi te disponueshem 24 ore XHOVI cel:00355685079412

North Travel North Travel
Rr . Luigj Gurakuqi
Lezhë

Travel and transportation agency. UDHETIM DREJTE ITALISE CDO JAVE