ALDO TOURS

Sherbim transporti brenda dhe jashte vendit me cmimet me te lira ne destinacionet me te bukura. Shofere te specializuar me pervoje shumevjecare. Cel: 0682091857

Agjensia "Aldo Tours-At" eshte njohur nga Ministria e Transportit si e vetmja shoqeri qe operon ne Kavaje ne linjen Kavaje-Durres. Gjithashtu me nje pervoje 13 vjecare, kjo shoqeri eshte e vetmja qe operon si shoqeri transporti dhe agjensi udhetimesh e kompletuar me: -Shofere me eksperience -Autobusa dhe furgona komode -Punonjese ne zyre gjithmone ne sherbim te klienteve per bileta autobusi, avioni,trageti dhe organizime eskursionesh me cmimet me konkuruese.

Mission: Siguria dhe komoditeti i pasagjereve qe udhetojne me mjetet tona

📚 🖊 Panairi i Librit ka nisur ne Tirane🌃.Bashke me te dhe autobusat e AldoTours bejne te mundur qe cdo student,mesues dhe nxenes i qyteteve te ndryshme te vizitoje Panairin e Librit qe organizohet cdo vit ne Pallatin e Kongreseve.😍 📖 📚 ✏️

😍Blerje e re per Aldo Tours! Nje nga autobusat me luksoz dhe komod eshte prane jush per te bere udhetimet tuaja me bukura dhe te rehatshme!🥰📿

Natyre🌸

😍😍Grupi i fundjaves per ne Valbone u nis sot drejt bukurive veriore per te kaluar nje udhetim te bukur me Aldo Tours! Faleminderit qe jeni pjese!🎋🌹🌹🌹

Programi i Valbones‼️ Data: 12-13 Tetor🥰
Cmimi 35€ ‼️ ‼️ ‼️

🌹Dita e pare:
* Nisja ne oren 05:00 nga Kavaja(Arsyeja qe nisemi kaq heret eshte per te kapur tragetin qe niset nga Komani), tek Agjensia ne Kavaje.🚌
* Udhetimi me traget ne Liqenin e Komanit per rreth 2 ore e 30 minuta;⚓️
* Vizite ne Bajram Curri
* Vizite tek Liqeni Xhems, Mulliri i fshatit, Fushe e Gjese;⛺️
* Darka dhe Akomodimi ne ne hotel #luxury me 5 yje te Gjakoves.🏨
🏕Nder te veçantat e ketij udhetimi eshte shijimi i gatimeve nder me tradicionale te zones se Tropojes dhe Valbones. Te gjitha vaktet konsumohen plot shije, duke filluar nga trofta e Valbones, mishi i kecit, flija, maza e zjeme, ajka e qumeshtit me speca, djathi, lakrori tradicional i zones etj.
Te gjitha keto sjellin traditen e trasheguar ne vite te pjatave me te veçanta te krahines.🌰🍵🍽

Dita e dyte:
* Mengjesi🍽
* Kthimi nga Kosova, ndalese ne Prizren (Lidhja e Prizrenit, Pazari, Xhamia) etj *Aldo Tours ofron dhe “dhurata”. ‼️Nje #vizite #extra ne #Peje dhe ne bukurite natyrore te #Drinit #te #Bardhe.‼️
* Mberritja ne darke ne Kavaje

Çmimi per kete organizim 35€ ‼️
Cmimet:
1. Transporti gjate gjithe turit(guida dhe organizimi) 20€💶
2. Bileta e Tragetit - 1000 leke.💸
3. Fjetja naten e shtune ne hotel luksoz te Gjakoves🏨 15€ (mengjes+darke)
4.Mengjes dhe Darka e perfshire ne cmim!🍽

Në cmim nuk përfshihen:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program‼️

Faleminderit qe jeni pjese e Aldo Tours!

🥰Sa bukur festohet me udhetimet e Aldo Tours!💃🥰 #sunday_funday💃

👭E ku ka me bukur se te kalosh fundjaven ne qytetet e bukura te Shqiperise 🇦🇱 #Korces, #Pogradecit, #Beratit si dhe ne #kanionet_e_Skraparit♥️ #sunday_funday💃

🥰🤩Aldo Tours sot drejt Gjirokastres.Gryka e Kelcyres dhe qytetin e bukur te trendafilave Permet🌹🌹🌹

♥️Pamje te mrekullueshme nga nje nga vendet me te zhvillura ne bote!🤩 #TelAviv #Israel

🌸🌸🌸🌸Vendi perrallor! Foto te realizuara nga turistet e Aldo Tours qe vizituan keto bukuri te Lumit te Shales kete fundjave🤩🤩🤩🌸🌸🌸🌸

⁉️Pse duhet te shkosh ne Valbone⁉️
🌲Nje lugine e bukur qe shtrihet ne bjeshket duke ndare malet shtatlarta per te krijuar kete panorame kaq te bukur te natyres.🌲
🛶Sa po merr drejtimin per ne Valbone gjithmone te shoqeron Lumi i Valbones, here ne te djathte, e here ne te majte, te kene mundesi ta shohin te gjithe.🏕

Programi i Valbones‼️
🌹Dita e pare:
* Nisja ne oren 05:00 nga Kavaja(Arsyeja qe nisemi kaq heret eshte per te kapur tragetin qe niset nga Komani), tek Agjensia ne Kavaje.🚌
* Udhetimi me traget ne Liqenin e Komanit per rreth 2 ore e 30 minuta;⚓️
* Vizite ne Bajram Curri
* Vizite tek Liqeni Xhems, Mulliri i fshatit, Fushe e Gjese;⛺️
* Darka dhe Akomodimi ne Gjakove.🏨
🏕Nder te veçantat e ketij udhetimi eshte shijimi i gatimeve nder me tradicionale te zones se Tropojes dhe Valbones. Te gjitha vaktet konsumohen plot shije, duke filluar nga trofta e Valbones, mishi i kecit, flija, maza e zjeme, ajka e qumeshtit me speca, djathi, lakrori tradicional i zones etj.
Te gjitha keto sjellin traditen e trasheguar ne vite te pjatave me te veçanta te krahines.🌰🍵🍽
Dita e dyte:
* Mengjesi🍽
* Kthimi nga Kosova, ndalese ne Prizren (Lidhja e Prizrenit, Pazari, Xhamia) etj *Aldo Tours ofron dhe “dhurata”. ‼️Nje #vizite #extra ne #Peje dhe ne bukurite natyrore te #Drinit #te #Bardhe.‼️
* Mberritja ne darke ne Kavaje

Çmimi per kete organizim 15€ (hoteli) darke + mengjes 1000 leke trageti dhe 20€ transporti‼️
Cmimet:
1. Transporti gjate gjithe turit(guida dhe organizimi) 20€💶
2. Bileta e Tragetit - 1000 leke.💸
3. Fjetja naten e shtune ne hotel luksoz te Gjakoves🏨 15€
4.Mengjes dhe Darka e perfshire ne cmim!🍽

Në cmim nuk përfshihen:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program‼️

Faleminderit qe jeni pjese e Aldo Tours! Hatixhe Dashi Caca

🤩Nje nga mrekullite me te bukura natyrore: #ujvara #Kravica #Bosnje #Hercegovina! Pamje te mrekullueshme qe sduhen humbur! 😻🏝💦

🥂Një drekë e këndshme tek një nga restaurantet më të mirë në Shqipëri Mrizi i Zanave Agroturizëm🍝🥗🧀

#Bajram #Curr #Sofra #Dardane #Qershor 2019

🌞Ditet e nxehta te veres erdhen, bashke me to edhe udhetimet me Aldo Tours drejt jugut te Shqiperise.🐬
⛱Sot dejt Sarandes ne mbyllje te sezonit shkollor🥰👫

🕌Gezuar Fiter Bajramin per te gjithe besimtaret muslimane! Qofshi gjithmone te lumtur! 📿🕋

🌍Drejt Gjakoves Pejes Drinit te Bardhe

🤩🤩🤩🤩

🤩Video e mrekullueshme qe pershkruan udhetimin tone nga Kavaja drejt Valbones me shkollen "Rilindja"!🌷
Myrteza Dimni je talent! 🤗

[05/20/19]   ☀️Valbona, Gryka e Rugoves ne Kosove e shume destinacione te tjera te veriut vizituam serish kete fundjave!

•Faleminderit Myrteza Dimni qe realizove kete video kaq te bukur me Aldo Tours!😻

Nje nga bukurite e Elbasanit-Rozafa❤️

🏰Ne Kalane e Gjirokastres, me klasat e 7-ta te shkolles "Rilindja".
🚸Informojme brezat e rinj per historine e vendit tone!

💦Ujëvara e Mirushës është pjesë e një parku me rëndësi të veçantë natyrore, shkencore, kulturore dhe turistike🥰

Nga jugu ne veri 😅vetem me Aldo Tours🤩

⚓️Trageti Alpin nisi sezonin e tij, bashke me te dhe udhetimet me “Aldo Tours” drejt #Valbones se bukur,#Lumit te #Shales per te shijuar mrekullite e natyres veriore🤩⛴

🤩Ne ditet me temperatura te larta😅 “Aldo Tours” niset drejt bregdetit te bukur te Shqiperise. #Vlora🤩

Sot drejt bukurise natyrore te Permetit🌹💕

👫🙈Kenaqesi e madhe te dhurojne udhetimet me femije e nxenes te shkollave te ndryshme qe zgjedhin vetem #AldoTours🤩🥰

#Beautiful #Albania🤩 Foto nga destinacione te bukura te Shqiperise nga turistet e Aldo Tours🥰 #Visit_Albania😍

#Prizreni💕

Photos from ALDO TOURS's post

Korca💕

🤩Drejt qyteteve te bukura te Shqiperise: Korces,Pogradecit,Voskopojes🤩
🌞Cdo fundjave ne cdo destinacion🌞

Photos from ALDO TOURS's post

🤩👫Te lumtur qe udhetojme cdo dite edhe me nxenesit e shkollave te ndryshme👫🤩

[03/29/19]   🌞Atmosfere festive dhe ne nje kohe te bukur me #diell sot drejt bregdetit te #Vlores🤩

🌼Besimtarët bektashinj festojnë sot ditën e Sulltan Nevruzit.🌼
🌻Aldo Tours eshte nisur sot drejt vendit tradicional te kesaj feste Sarisalltik,vendit historik e te shenjte te Krujes.🌻 Gezuar!🌿

🌞Aldo Tours ju uron diell cdo dite ne jeten tuaj!🤗🌸

#Roma❤️

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavajë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Rruga Taulantia
Kavajë
2501
Other Kavajë travel agencies (show all)
Fiore Tours Fiore Tours
Lagja Sharre Nr 5
Kavajë, 2301

ANDI Travel ANDI Travel
Lagja Sallbeg
Kavajë

SH*TJE BILETASH AVIONI TRAGETI AUTOBUZI,PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE TE PERGJITHSHME.

Agjensi Udhetimi ACS Agjensi Udhetimi ACS
L.NR.1 SALLBEG
Kavajë, 2500

Daniele Travel Daniele Travel
Rruga Jurgen Trade
Kavajë, 2501

Viaggia con Daniele Travel!