Agimi Travel

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

[02/11/20]   Nisje per Gjermani data 19.02.2020 . Per rezervime kontaktoni ne nr e tel 0699207340 & 0699207344 .

[01/27/20]   Agimi Travel kerkon te punesoj shofer per linjen e Gjermanise me karte dixhitale gjithashtu te jete edhe me eksperience pune .
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel : 0699207340 & 0699207344

[12/03/19]   Agimi Travel kerkon te punesoj shofer per linjen e Gjermanise me karte dixhitale .
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel : 0699207340 & 0699207344

[12/02/19]   Nisje per Gjermani cdo te merrkure ora 15:00 nga terminali i Fierit .
Intenerari :
Fier
Durres
Tirane
Shkoder
Mal I Zi
Kroaci
Slloveni
Austri
Gjermani
Per rezervime kontaktoni n nr e tel 0699207340 & 0699207344

[11/08/19]   Diten e merrkure ora 15:00 nisja nga terminali i Fierit per ne Gjermani ...
Qytetet jane :
Mynih
Stuttgart
Nurnmberg
Frankfurt
Bonn
Kassel
Hannover
Bremen
Hamburg
Berlin
Per rezervime na kontaktoni ne nr e tel 0699207340 & 0699207344
Ju Mirpresim

[10/29/19]   Nisje per Gjermani diten e shtune ora 15:00 nisja ne terminalin e Fierit.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel : 0699207340 & 0699207344

[10/19/19]   Diten e merrkure ora 15:00 nisja nga terminali i Fierit per ne Gjermani ... Do jene dy nisje .
Qytetet jane :
Mynih
Stuttgart
Nurnmberg
Frankfurt
Bonn
Kassel
Hannover
Bremen
Hamburg
Berlin
Per rezervime na kontaktoni ne nr e tel 0699207340 & 0699207344
Ju Mirpresim

[08/20/19]   Nisje per Gjermani diten e shtune ora 15:00 ne terminalin e Fierit .
Per rezervime na kontaktoni ne nr e tel 0699207344 & 0699207340

[08/05/19]   Cdo te merrkure ora 15:00 nisja ne terminalin e Fierit udhetime per Gjermani duke perfshire dhe disa qytete te Italise :
Bolzano
Trento
Verona
Padova
Trieste
Udine

Qytetet e Gjermanis jane:
Mynih
Stuttgard
Nurnmberg
Frankfurt
Bonn
Kassel
Hannover
Bremen
Hamburg
Berlin

Per rezervime na kontantoni ne nr e tel : 0699207344 & 0699207340

Ju mirpresim.

Sh*ten 2 neoplane me licens ne disa shtete te europes : Gjermani ,Franc , Holland , Belgjik , Spanj , Itali ... Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel 0696557202

[06/13/19]   Agimi Travel kerkon te punesoj shofer me eksperienc pune gjithashtu te jene te pajisur me karte tahografi ... Te interesuarit tna kontaktojn ne nr e tel : 0699207344 0699207340 0696557202 ose mund te paraqiten ne zyren e Agimi Travel ne Terminalin e Fierit .

[05/31/19]   Neser ne oren 15:00 kemi nisje nga Fieri , Tirana , Shkodra per ne Gjermani ... Qytetet jan : MYNIH , STUTTGARD , NURNMBERG , FRANKFURT, BONN , KASSEL , HANNOVER , BREMEN , HAMBURG , BERLIN . Stacionet jane ne qender te qyteteve . Marim dhe dergojm porosi ... Per me shum info na kontaktoni ne nr e tel : 0699207344 & 0699207340

[05/29/19]   Nisje per ne Gjermani do te kete diten e shtune ora 15:00 nga Terminali i Fierit .
Qytetet jane:
MYNIH
STUTTGARD
NURNMBERG
FRANKFURT
BONN
KASSEL
HANNOVER
BREMEN
HAMBURG
BERLIN

Agimi Travel's cover photo

[01/29/19]   Agimi Travel fillon ne muaj mars linjen e rregullt Fier Berlin Tirane Berlin , dhe kerkon staf , punonjese zyre dhe shofera.
Punonjese zyre kriteret.
-Te kene eksperienc pune dhe te dine anglishte.
Shofera
- Te kene eksperience pune , mosha mbi 30 vjec.
-Ata qe jane te interesuar dhe do perzgjidhen duhet te paraqiten prane zyres te Terminali Autobuzave prane Doganes , sepse duhet te bejne karten dixhitale.
Kontakte
-Te interesuarit qe kane kriteret qe kerkohen,
te telefonojne ne nr.0696557202 dhe te drg cv e tyre bashkangjitur me foto ne e-mailin [email protected].
Faleminderit.

[01/15/19]   NISJE DHE UDHTIME FIER - BERLIN , TIRANE- BERLIN ME AGIMI TRAVEL TANI ME QE MOREM DOKUMENTACIONIN E NEVOJSHEM AGIMI TRAVEL SE SHPEJTI FILLON UDHETIMET DREJ 10 QYTETEVE ME KRYESORE TE GJERMANIS. \ MYNIH , STUTTGART, NUREMBERG, FRANKURT BONN KASSEL, HANNOVER, BREMEN, HAMBURG BERLIN.\
UDHETIME KOMODE CMIME TE ARYSESHME ,CILESI DHE KUALITET.

[01/15/19]   NISJE DHE UDHETIME ME AGIMI TRAVEL.
UDHETIM I SIGURT E KOMOD.
UDHETIME 3 HERE NE JAVE PER ITALI.
TE MERKUREN 16:00 NGA TERMINALI I FIERIT
FIER - MILANO \ KTHIMI TE DIELEN
TE PREMTEN 16:00 NGA TERMINALI I FIERIT
FIER MILANO \ BERGAMO \KTHIMI TE HENEN
TE SHTUNEN 16:00 NGA TERMINALI FIERIT
FIER- FIRENCE \ KTHIMI TE MARTEN
FIER- BERGAMO \ KTHIMI TE MARTEN

[01/12/19]   UDHETONI ME NE.
UDHETIME PER ITALI CDO TE PREMTE FIER MILANO.
Prenotoni per nje udhetim te sigurt dhe komod! Nisja behet cdo te premte nga Shqiperia dhe kthimi nga Italia cdo te hene . Numrat e telefonit per pronotim 0695309977 dhe 0699207344 .

[12/21/18]   Agimi Travel tashme ofron sherbimin e biletave te avionit .Fluturime të lira udhëtimi,cmimet me konkuruese ne treg ne keto dite festash cmimet me kosto të ulët, ne ballkan europe dhe ne bote, ofrojm sherbim dhe cilesi si dhe cmime konkuruese .Na kontaktoni 0699207344 ,0699207340.

[09/25/18]   Kerkojm nje punonjese te punoj prane zyrave te agjensis AGIMI TRAVEL.Te di mir kompjuterin dhe te njohi gjuhen angleze.Kontaktoni ne nr tel:0696557202

[09/23/15]   Te udhetosh do te thote te perqafosh boten !

AGJENSI ZANAT MAGJIKE & AGJENSIA AGIMI TRAVEL ORGANIZON :

Udhëtim në Stamboll, 4 Ditë €200 , Nisja më 15 TETOR .
Udhëtim në Stamboll, 4 Ditë € 200, Nisja më 15 TETOR .
Vizitohet: Stamboll./CONTAKT 069 9207344/ 0699207340
Fjetje: 3 netë në Stambol/

REZERVIMET KANE FILLUAR: JU MIRPRESIM ,:

[06/02/15]   Njoftim : Ju bejme me dije se agjensia "Agimi-travel " ofron edhe paketa turistike te cilat perfshijne : transportin dhe akomodimin tuaj. Ju mirepresim ne agjensin tone!

[12/07/14]   KEMI LINJE DHE PER NAPOLI ,SICILI ,VENECIA, PADOVA VETEM PER 70 EURO :)VETEM DITEN E ENJTE ORA 9:30>>>

[11/24/14]   Doja tu beja me dije se jane hapur linjat e reja per:
VERONA 80 EURO
TRENTO 80 EURO
BOLZANO 90 EURO
BREMER 90 EURO
si dhe te gjithe qytet e GJERMANISE per 140 euro
Nisja cdo te enjte dhe te shtune .
Udhetim te mbare!

[11/16/14]   Agjensia "AGIMI TRAVEL" e fillon aktivitetin e saj ne Date : 20/11/2014 . Oraret e nisjes jane : Tirane - 06:00 , Durres - 06:45 , Kavaj - 07:15 , Lushnje 08:00 Fier - 09:00, Vlor -10:00 ... Berat dhe Elbasan - 06:00 . Per Pronontime ose me shume Informacion na kontaktoni ne CEL : 0696557202. Email : [email protected] , ose ne inbox e faqes .

[11/16/14]   Tashme AGIMI TRAVEL me linja te reja per ne ATHINE , GREQI,
ne bashkepunime me agjensine ALBTRANS.
Per cdo paqartesi na kontaktoni ne nr e tel 0699207344 ose
0699207340

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Fieri
+355

Opening Hours

Monday 09:00 - 06:00
Tuesday 09:00 - 06:00
Wednesday 09:00 - 06:00
Thursday 09:00 - 06:00
Friday 09:00 - 06:00
Saturday 09:00 - 06:00
Sunday 09:00 - 06:00
Other Tour Agencies in Fieri (show all)
Likometaj Travel Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa
Fieri, 9305

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa.

Qyteti antik: Apollonia Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia
Fieri

Qyteti i lashtë, Apollonia i themeluar që prej shek.IV p.e.s. Ardhur deri në ditët e sotme duke mbart me vete prejardhjen e një kombi të lashtë Ilir.

Trokatravel Agjensi Trokatravel Agjensi
Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

Top-Lines Fier Top-Lines Fier
Perball Hotel Shkelzeni, Agjensia E Pare Ngjitur Me Dyqanin GLOBE
Fieri, 9301

Viking Travel Viking Travel
Jakov Xoxa
Fieri

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.