Bledi Travel Agency

paketa turistike,bileta avioni,bileta autobuzi,bileta trageti,siguracione shendeti dhe makine.Komoditet.luks rehati gjate udhetimit tuaj kudo.

[12/21/18]   MAVROVE - Krishtlindje dhe Viti i ri Nisje 22 Dhjetor, 2 dite! Nisje 24 Dhjetor, 2 dite CMIMI: 50€Nisja: 2 Janar, 2 dite! Nisje 5 Janar, 2 dite CMIMI: 50€

KOLASHIN - Krishtlindje dhe Viti i ri Nisje 22 Dhjetor, 2 dite! Nisje 24 Dhjetor, 2 dite CMIMI: 55€Nisja: 1 Janar, 2 dite! Nisje 2 Janar, 2 dite CMIMI: 55€

BOGE - Krishtlindje dhe Viti i ri Nisje 22 Dhjetor, 2 dite! Nisje 24 Dhjetor, 2 dite CMIMI: 60€Nisja: 1 Janar, 2 dite! Nisje 2 Janar, 2 dite CMIMI: 60€

DARDHE - Krishtlindje dhe Viti i ri Nisje 23 Dhjetor, 3 dite!CMIMI: 80€Nisja: 31 Dhjetor, 3 dite! CMIMI: 109€

MAVROVE - Krishtlindje Nisje 23 Dhjetor, 3 dite!CMIMI: 75€ Hotel DiplomatCMIMI: 99€ Hotel Mirage

DUBROVNIK - Viti i ri Nisja: 1 Janar, 3 dite! CMIMI:120 eur.

Vjeshtë në Janinë dhe Meteora, 2 Ditë €49, Nisja më 24, 28, 30 Nëntor.
Vizitohen: Janinë, Meteora dhe Kostur.
Fjetje 1 natë në Hotel 3* në Kallabaka.
Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Shkruani ne inbox ose Kontaktoni:
355698888096

Vjeshtë në Berlin, 5 Ditë €379, Nisja më 25 Nëntor.
Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig.
Fjetje 3 netë në Hotel në Berlin dhe 1 natë në Dresden.
Fluturimi me avion Prishtinë - Berlin - Prishtinë.
Transferimi me autobus në Aeroportin e Prishtinës. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
Shkruani ne inbox ose Kontaktoni:
Per prenotime kontaktoni:355698888096

Power of Positivity

[06/25/17]   Ionian Blue - Nikiana, Lefkada
LISTA E ÇMIMEVE
Çmimet e dhomave
» Dhomë Superiore Sea View (Max: 2 Rritur)
Tarifa
nga 26/05/2017 në 29/06/2017
€ 133.40
nga 30/06/2017 në 21/07/2017
€ 161.00
nga 22/07/2017 në 26/08/2017
€ 211.60
nga 27/08/2017 në 16/09/2017
€ 161.00
nga 17/09/2017 në 30/09/2017
€ 133.40
nga 01/10/2017 në 31/10/2017
€ 85.10
» Junior Suitë with Pool Sea View (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur + 1 Fëmijë)
Tarifa
nga 26/05/2017 në 29/06/2017
€ 234.60
nga 30/06/2017 në 21/07/2017
€ 282.90
nga 22/07/2017 në 26/08/2017
€ 322.00
nga 27/08/2017 në 16/09/2017
€ 282.90
nga 17/09/2017 në 30/09/2017
€ 234.60
nga 01/10/2017 në 31/10/2017
€ 234.60
» Sea Front Suitë With Pool (Max: 2 Rritur)
Tarifa
nga 26/05/2017 në 29/06/2017
€ 280.60
nga 30/06/2017 në 21/07/2017
€ 368.00
nga 22/07/2017 në 26/08/2017
€ 460.00
nga 27/08/2017 në 16/09/2017
€ 368.00
nga 17/09/2017 në 30/09/2017
€ 280.60
nga 01/10/2017 në 31/10/2017
€ 280.60
Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes

PLUS Communication

Ju mirëpresim në Familjen PLUS

#MëShumëBuzëqeshje #VetëmMePLUS #EjaNëPLUS #PLUS30Ditë

Plazh.com

Ski në Mavrovë, 3 Ditë €89, Nisje më 2, 6, 13 dhe 20 Janar.
Hotel Makpetrol 3* (Fjetje, Mëngjes dhe Darkë),
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel për 2 netë qëndrimi.
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
3. Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus.
http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=447SSKPWSDHQ

Plazh.com

Udhëtim në Cappadocia, 3 Ditë €259, Nisja më 20 Janar.
Vizitohet: Cappadocia.
Fjetje: 2 netë në Hotel Crystal 5* në Cappadocia.
Mëngjeset dhe Darkat në Hotel.
Fluturimi me avion Tiranë - Kayseri- Tiranë, nëpërmjet Stambollit.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatë tërë udhëtimit.
http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=XGVXUNNLXNSF

PLUS Communication

#MeShumeBuzeqeshje

Blu-express by Blue Panorama Airlines

Drejt Barit ✈ duke filluar nga 35.50 Eur O/W ➡ per vetem 30 minuta udhetim me 🆒 komoditet !!! Nga 16 Dhjetori!
NXITOO .. REZERVO..!! (y)
blu-experss.com ne partneritet me Albawings afron shume shume prane Tiranen me Barin e anasjellats.
✈ Fluturime 4 here ne jave, orare te pershtatshme per kedo.
Kaloni fundjava te paharrueshme me njerezit ,te dashurit e miqtë tuaj, turizem, argëtimi, shooping etj.
Vizitoni www.blu-express.com ose kontaktoni ne 045800400, rezervoni ne avance udhetimin e perfitoni tarifat me te mira!
Ju mirepresim ne bord!

5-Minute Crafts

Every animal deserves to be in a loving home.🏩

Zona plus Fier 4

Home

Blu-express by Blue Panorama Airlines

Tarifat më të lira për fluturimit drejt Italisë e anasjelltas duke filluar nga 35.50€ ! Rezervo në avancë e përfito super cmime!!! Në partneritet me Albawings.

5-Minute Crafts

The most creative sculptural masterpieces that brighten up our globe.😍
bit.ly/2f2jQHZ

Hint Fashion Magazine

"While mankind does its best to blow the world up, they like building a new one."

Bleacher Report

Simply elegant. Simply graceful. Simply amazing. (via SlalomTimTeam/YouTube)

plus.al

PLUS Student | PLUS Communication

plus.al PLUS Student Bonus thirrje hyrëse Paketa PLUS 300 Paketa Ndërkombëtare Verore Paketa Ndërkombëtare EXTRA Promocioni Extra 50% Paketa Ndërkombëtare Total Samsung Galaxy S7 & S7 edge Samsung Galaxy Grand Prime Samsung Galaxy Core Prime PLUS Magelan Njësitë PLUS Kombinim paketash Facebook Falas

PLUS Communication

Faktorin mbrojtës më efektiv ndaj shpenzimeve verore e gjeni vetëm në PLUS!
#PaketaPLUS300 ju ofron komunikimin më të thjeshtë dhe ekonomik!
Përfitoje menjëherë me SIM Falas!
#MëShumëBuzëqeshje

Best animal videos

SOME ISSUE WITH HIM

Bright Side

Love each other!💗

Nifty

Concrete Garden Hands

See for full instructions: http://bzfd.it/29SNWwn

PLUS Communication

Sot inaugurojmë Zona PLUS Fier.

Ejani të na vizitoni në Rr. "Jakov Xoxa” dhe zbuloni ofertat fantastike që kemi vënë në dispozicionin tuaj!

#ZonaPLUS #PLUSpromo

PLUS Communication

Eja në PLUS, sepse është më lirë, më mirë!

Bart numrin tënd me parapagesë në PLUS dhe përfito menjëherë në momentin e aktivizimit:
• 400 Lekë Kredit Fillestar
• 50% zbritje për 12 muaj radhazi në çmimin e: Paketa PLUS 1000, Paketa PLUS 1200 Paketa PLUS 1600

Vizitoni http://plus.al/oferta-e-bartjes-se-numrit për t’u njohur me detajet e kësaj oferte fantastike!

plazh.com

All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë €79, 5 Ditë €99

All Inclusive, Korfuz, 5 Ditë €99, Nisja më 27 Maj Transporti i përfshirë.

Korfuz, AI, 5 Ditë €99
All Inclusive, Korfuz, 5 Ditë €99, Nisja më 27 Maj
Transporti i përfshirë.
-Hotel Telemachos 2*S - 5 Ditë €99
-Hotel Corfu Belvedere 3* - 5 Ditë €129
-Hotel Messonghi 3*S - 5 Ditë €139
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.
http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=3P9L0XVGZLUY
Scadenza: Giovedì 26 maggio 2016

Disponibile online e nei negozi

plazh.com

[05/20/16]   Udhëtime të tjera

Zip Line, Mali i Zi (Zhabjak), me 4 Qershor, 2 Ditë, €85
Vjenë – Budapest – Beograd, 1 Qershor, 5 dite, €199
Struge dhe Oher, me 22 Maj, €15
Stamboll, me 26 Maj, 4 ditë, €260
Sofje, me 27 Maj, 3 ditë, €99
Sarajeve – Mostar – Medjugorje, me 27 Maj, 3 ditë, €99
Podgorice, me 22 Maj, €15
Paris (me Avion nga Tirana), 9 Qershor, 4 dite, €499
Lefkada – Preveza – Parga, me 27 Maj, 3 ditë, në Hotel 3* – €89, në Hotel 5* – €99
Korfuz – Paxos – Antipaxos, me 2 Qershor, 4 ditë, €129

Budva, me 22 Maj, €15

Rreth udhëtimit
15 personi
vizitë një ditore
nisja me 22 Maj
Programi
Nisja nga Tirana në orën 06:00 me autobus.

Pushim kafeje gjatë rrugës.

Mbërritja në Budva, ku do vizitohet qyteti i vjetër, porti i jahteve dhe atraksione të tjera.

Dreka.

Vizitë e ishullit të famshëm të Shën Stefanit dhe plazhit të mbretëreshës (Milocer).

Nisja për në Tirane rreth orës 18:00.
Në cmim përfshihet
Transporti vajtje – ardhje me mjet komod.
Vizitat sipas programit
Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

Struge dhe Oher, me 22 Maj, €15

Rreth udhëtimit
15 personi
vizitë një ditore
nisja me 22 Maj
Programi
Nisja nga Tirana në orën 06:00.

Ndalesa gjate rrugës. Nisja drejt pikes kufitare të Qafe Thanës.

Ndalesa e parë do të jetë në Struge tek Pazari i Vjetër dhe bashkimi i Lumit Drini i Zi me Liqenin e Ohrit.

Dreka në restorant (nuk është e përfshirë në cmim).

Pas dreke nisja drejt Ohrit i njohur ndryshe edhe si Jeruzalemi i Ballkanit. Vizite në Oher. Do të vizitohet pazari i vjetër i Ohrit apo sic njihet ndryshe Carshia. Vizitë tek Muzeu i Ujit (një monument tjetër historik) i kesaj zone i njohur edhe si “Fshati në Ujë”. Vizitë në Manastirin e mrekullueshëm të “Shën Naum”-it. Nisemi drejt Fshatit Bucimas tek Shtepia ku është luajtur filmi “Zonja nga Qyteti” me aktoren e njohur artisten e popullit Violeta Manushi.

Rreth orës 18:00 nisja drejt Tiranës.

Mbërritja në Tiranë rreth orës 20:00.

Podgorice, me 22 Maj, €15

Rreth udhëtimit
15 personi
vizitë një ditore
nisja me 22 Maj
Programi
Nisja nga Tirana në orën 08.00, pranë “Korpusit”, sheshi “Nënë Tereza”.

Kryerja e procedurave doganore.

Mbërritja ne restaurant Niagara, ku ndodhet dhe ujvara.

Mundësi për të konsumuar drekën në restorant.

Pas kësaj vizite do bëhet një ndalese 2 orë, në qendrën tregtare Delta City në Podgorice. Nisja nga Podgorica për në Tiranë.

Mbërritja në Tiranë. Fundi i sherbimit tonë.

Në cmim përfshihet
Transporti vajtje – ardhje me mjet komod.
Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
Fëmijët
2-12 vjec paguajnë 10 Euro;
mbi 12 vjec paguan si i rritur;
nëse nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udhëton me njërin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.

media.giphy.com

media.giphy.com

media.giphy.com

The Albanian

Po ku ka si ty o Shqiptaria ime...
Ju urojme nje te shtune te kendshme
http://www.thealbanian.co.uk/

Alitalia

Happy #EarthDay to all world travelers! ✈

Tech Insider

Why airplane windows have tiny holes.

Coral Travel

[03/21/16]   Bledi Travel organizon Turet e Pranveres me cmim dhe cilesi te pakonkurueshme:
Paris dhe Disneyland, 329 Euro, 29 Mars (11 Maj 369 Euro).
Prage, 259 Euro. Nisja 30 Mars. Grup i konfirmuar.
Barcelone, 389 Euro. Nisja 14 Prill. Grup i konfirmuar.
Londer, 999 Euro. Nisja 30 Prill. Grup i konfirmuar.
Moske, 699 Euro. Nisja 18 Maj. Grup i konfirmuar.
Viene dhe Budapest, 199 Euro. Nisjet 30 Mars dhe 21 Prill.
Valbone, cdo te Shtune. Nga 39 Euro. Duke filluar nga data 2 Prill.
Stamboll, 149 Euro. Nisja 30 Mars. Grup i Konfirmuar.

49.media.tumblr.com

49.media.tumblr.com

49.media.tumblr.com

Tech Insider

This floating hotel can sail around the world thanks to its shapeshifting spine.

Kalemi Travel & Tours

🌷Vizitoni 3 qytetet me histori te vecante ne nje tur te vetem🌷
🎈Shkup-Struge-Prizren,
Periudha: 26 Mars, 3 dite, €89
Programi:http://kalemitravel.com/udhetim-shkup/
📞Per rezervime:Tel. +35544319999/+355695884999
📪Email: [email protected]

Kalemi Travel & Tours

Maldivet, duke filluar nga 1500 euro 7 net. Per kerkesen tuaj na kontaktoni ne: [email protected]

healthy-holistic-living.com

10 Industrial Uses for Coke Which Prove it’s Not Fit for Human Consumption

PA TRU

healthy-holistic-living.com Coca-Cola is recognized across the globe as the most valuable brand in history, as well as the second most recognized phrase in the world after “hello.” In many place across the globe purchasing a Coke is ironically easier and less expensive than accessing clean water. (adsbygoogle = window.adsbygoo…

Kalemi Travel & Tours

STAMBOLL (nisje me 18 Mars)
-------------------------------------------
5 Dite, Hotel 4*, Mengjes + Darke
-------------------------------------------
Në pagesë përfshihen:
✔ Bileta e avionit vajtje – ardhje.
✔ Akomodimi per 4 netë qendrimi, në hotel Halifaks me 4 yje, në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit.
✔ Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
✔ Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit).
✔ Shoqërues dhe guidë shqiptare për të gjithë ditët e qëndrimit.
✔ Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.
✔ Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 - 3 orë për të parë Europën edhe Azinë.
.
Në pagesë nuk përfshihen:
✘ Gjithshka që nuk është përmendur më lart.
.
Programi i plotë http://bit.ly/1G20GaR
.
Kontakt:
☎ +35544319999 | +355695884999
[email protected]

lh4.googleusercontent.com

lh4.googleusercontent.com

lh4.googleusercontent.com

Kalemi Travel & Tours

Si e harrova passwordin e Facebook-ut kshu ? 😨 😂
- Natën e mirë miq!

Kalemi Travel & Tours

Foto shume domethenese

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Lagja 1 Maji Rruga Jani Bakalli
Fieri
9300

Opening Hours

Monday 07:00 - 21:30
Tuesday 07:00 - 21:30
Wednesday 07:00 - 21:30
Thursday 07:00 - 21:30
Friday 07:00 - 21:30
Saturday 07:00 - 21:30
Sunday 07:00 - 21:30
Other Fieri travel agencies (show all)
Trokatravel Agjensi Trokatravel Agjensi
Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

Orjalda & Anisa Travel Orjalda & Anisa Travel
Fier
Fieri, 123456

udhetime komode

Viking Travel Viking Travel
Jakov Xoxa
Fieri

Tristan Store Tristan Store
Jani Bakalli
Fieri, 355

Ne besojme ne kujdesin ndaj klientit dhe vleren per parane.Presim qe ju te bashkoheni ne udhetimin tone duke adhuruar veten me bizhuterite e Tristan Store!

Amelia - Travel Amelia - Travel
Bulevardi "Jakov Xoxa"
Fieri, 9300

Amelia-Travel eshte nje agjensi udhetimi qe ofron udhetime meAutobuz, Avion, Tragete ne cdo skaj te botes.

Novo Travel & Tours Novo Travel & Tours
Ramiz Aranitazi
Fieri, 9301

Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Likometaj Travel Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa
Fieri, 9305

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa. Rezervoni ne 00355696740073

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

AUTO KLEIR AUTO KLEIR
Autostrad FIER-LUSHNJE KM 9
Fieri

PIKE SH*TJESH MAKINASH NE AUTOSTRADEN FIER-LUSHNJE

Qyteti antik: Apollonia Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia
Fieri

Qyteti i lashtë, Apollonia i themeluar që prej shek.IV p.e.s. Ardhur deri në ditët e sotme duke mbart me vete prejardhjen e një kombi të lashtë Ilir.