AUTO KLEIR

PIKE SH*TJESH MAKINASH NE AUTOSTRADEN FIER-LUSHNJE

Marka:Jaguar
Modeli:X-type
Motorri:2.5
Viti i prodhimit:2002
Karburanti:Benzin
Kambio:Manuale
Km:98.000
Opsione shtese:klima , sallon bezh , disqe alumini , komanda ne timon , bagazhiere
Cmimi:2800€

Marka:Bmw
Modeli:Seria 3
Motorri:2.0D
Viti i prodhimit:2005
Karburanti:Nafte
Kambio:Manuale
Km:186.000
Opsione shtese:Sallon lekure, ngrohje sediljesh, klima, baxha, navi, disqe alumini, goma te reja, sherbime te bera, letra te paguara per nje vit.
Cmimi:5200€

Marka:Audi
Modeli:A8
Motorri:3.0TDI
Viti i prodhimit:2009
Karburanti:Nafte
Kambio:Automatike
Km:218.000
Cmimi:10.500€

Marka:Volkswagen
Modeli:Polo
Motorri:1.2
Viti i prodhimit:2011
Karburanti:Benzin
Kambio:Manuale
Km:154.000 (liber sherbimesh)
Opsione shtese: abs, airbag, kondicioner, xhama elektrik
Makina e pa perdorur në Shqipëri.
Dogane e paguar
Cmimi: 5200€

Marka:Suzuki
Modeli:Grand Vitara
Motorri:2.7
Viti i prodhimit:2008
Karburanti:Benzin+Gaz
Kambio:Automatike
Km:204.000
Opsione shtese:Sallon lekure, sedilje me ngrohje, klima, baxha, disqe alumini, xhama te zinj
Cmimi:6800€

Marka:Volkswagen
Modeli:Phaeton
Motorri:3.0TDI
Viti i prodhimit:2005
Karburanti:Nafte
Kambio:Automatike
Km:186.000
Opsione shtese:Drita xenon automatike, keyless go, klima, sensor parkimi, sensor shiu, navi, perde, pilot automatik, grohje-ftohje sediljesh, masazh
Makina e pa perdorur në Shqipëri.
Dogane e paguar
Cmimi:6800 euro

Marka:Citroen
Modeli:C4
Motorri:1.6 e-HDI
Viti i prodhimit:2014
Karburanti:Nafte
Kambio:Automatike
Km:163.000
Opsione shtese:Drita led xenon automatike, keyless go, klima, sensor parkimi, sensor shiu, navi, kamer , sistem parkimi , xhama te zinj , ekran me touch, bluetooth, jukebox, usb , perde, 4 goma te reja , pilot automatik, tavan xhami,
Makina e pa perdorur në Shqipëri.
Dogane e paguar
Cmimi:11.500 euro

Marka:Mercedes-Benz
Modeli:C-Class
Motorri:220 CDI
Viti i prodhimit:2007
Karburanti:Nafte
Kambio:Manuale
Km:270.000 km
Opsione shtese:Sallon lekure, sedilje me ngrohje, disqe alumini, 4 goma te reja, xenon, baxha, xhama te zinj
Cmimi:6500€

Marka:Audi
Modeli:A6
Motorri:3.0 TDI
Viti i prodhimit:2005
Karburanti:Nafte
Kambio:Automatike
Km:218.000 km
Opsione shtese:Sallon lekure, sedilje me ngrohje, navi, 6CD, disqe alumini 18, 4 goma te reja, look s-line
Cmimi:6800€

Marka:Renault
Modeli:Twingo
Motorri:1.2
Viti i prodhimit:2009
Karburanti:Benzin
Kambio:Manual
Km:81.000
Opsione shtese:abs, airbag, xhama elektrik,
Makina e pa perdorur në Shqipëri.
Dogane e paguar
Cmimi:2900 Euro

Marka:Toyota
Modeli:Avensis Verso
Motorri:2.0 D4D
Viti i prodhimit:2002
Karburanti:Nafte
Kambio:Manuale
Km:198000
Opsione shtese:disqe alumini, kondicioner, navi
Makina e pa perdorur në Shqipëri.
Dogane e paguar
Cmimi:2900 Euro

Marka:Mini
Modeli:CooperD
Motorri:1.6D
Viti i prodhimit:2009
Karburanti:Nafte
Kambio:Manuale(6 marsha)
Km:206.000
Opsione shtese:disqe alumini, sallon lekure, xenon,
Makina e pa perdorur në Shqipëri.
Dogane e paguar
Cmimi:5700 Euro

Marka:Ford
Modeli:Focus
Motorri:1.6tdci
Viti i prodhimit:2011
Karburanti:Nafte
Kambio:Manual
Km:179.000
Opsione shtese:Klima. Sensor parkimi. Xhama elektrik. Disqe alumini. ABS. AIRBAG
Makina e pa perdorur në Shqipëri.
Dogane e paguar
Cmimi:4950 EURO

Marka: Opel
Modeli: Zafira
Viti: 2005
Motorri: 1.9 CDTI
Karburanti: Nafte
Kambio: Manuale
Km: 182.000
Shasia: Monovolum
Dyer: 5
Vende: 6+1
Opsione shtese:
•Sallon lekure
•Klima
•Disqe alumini
•Xhama elektrik
•Airbag
•ABS
Cmimi: 3500€
Dogana e paguar
Makina e paperdorur ne Shqiperi

Audi A3
2003
1.6 benzin
Kambio manuale
Klima
Bagazhier
162.000km
Dogane e paguar
3200€

Marka: Hyundai
Modeli: Santa Fe
Viti: 2005
Motorri: 2.0
Karburanti: Nafte
Fuqia: 125 cv
Kambio: automatike
Km: 200.000
Shasia: SUV
Dyer: 5
Vende: 6+1
Harxhimi urban: 8.2 l/100 km
ekstraurban: 6.3 l/100 km
i kombinuar: 7.6 l/100 km
Opsione shtese: Sallon lekure
Sedilje elektrike
Klima
Xhama elektrik
Xhama te zinj
Disqe alumini
Dogana e paguar
Makina e paperdorur ne Shqiperi
Cmimi: 4900€

Benz A170CDI
2003
Kambio manuale
Kondicioner
Xhama elektrik
Dogana e paguar
Makina e ardhur nga Italia, e paperdorur ne Shqiperi
2400€

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Autostrad FIER-LUSHNJE KM 9
Fieri
Other Fieri travel agencies (show all)
Viking Travel Viking Travel
Jakov Xoxa
Fieri

Tristan Store Tristan Store
Jani Bakalli
Fieri, 355

Ne besojme ne kujdesin ndaj klientit dhe vleren per parane.Presim qe ju te bashkoheni ne udhetimin tone duke adhuruar veten me bizhuterite e Tristan Store!

Bledi Travel Agency Bledi Travel Agency
Lagja 1 Maji Rruga Jani Bakalli
Fieri, 9300

paketa turistike,bileta avioni,bileta autobuzi,bileta trageti,siguracione shendeti dhe makine.Komoditet.luks rehati gjate udhetimit tuaj kudo.

Servis FLORI Servis FLORI
Suk Fier
Fieri, 123456789

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

Qyteti antik: Apollonia Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia
Fieri

Qyteti i lashtë, Apollonia i themeluar që prej shek.IV p.e.s. Ardhur deri në ditët e sotme duke mbart me vete prejardhjen e një kombi të lashtë Ilir.

Novo Travel & Tours Novo Travel & Tours
Ramiz Aranitazi
Fieri, 9301

Trokatravel Agjensi Trokatravel Agjensi
Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

Marcopolo Travel Marcopolo Travel
Ruga Skenderbeu
Fieri

Synimi kryesor i kesaj agjensise eshte ti ofroje klienteve te saj cmimet dhe ofertat me te mira.Ne sigurojm bileta per udhetime ajrore,detare,dhe tokesore.

Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Angel Travel & Tours - Fier Angel Travel & Tours - Fier
L.29 Nentori, RR.Dervish Hekali Prane BAR Acuarium.
Fieri, 9301

Angel Travel ofron udhetime & guida turistike brenda dhe jasht vendit, bileta avioni, trageti, automjete me qera, siguracine te shendetit ne udhetim.