B-Travel B-Shop Fier

Agjensi Udhetimi
Siguracione
Pagesa Faturash
Rimbuje elektronike mobile
Makina me qera brenda dhe jashte vendit
Deklarime Tatimore
Tel: 0672222986

Agjensi Udhetimi
Siguracione
Pagesa Faturash
Rimbuje elektronike mobile
Makina me qera brenda dhe jashte vendit
Deklarime Tatimore
Tel: 0672222986

💝VALENTINE IN MALDIVE💝

💝VALENTINE IN MALDIVE💝

😘Dita e Shen Valentinit shijohet ne destinacionet me fantastike qe vetem B-TrAvel Agensy mund ti ofroje me super cmime per klientet tuaj.

🌞MALDIVE eshte destinacioni perfekt per te festuar kete feste dedikuar te dashuruarve. Deti i kristalte, resorte me facilitete te ndryshme dhe klima fantastike qe ofron ky destinacion jane idealja per relaksin e nje cifti.

💝Sot sjellim paketen me nje cmim promocional per ju.
🏹 Paketa perfshin: FLUTURIM+HOTEL  1530 EUR /PERSON
🏹Datat : 13-20 FEB
🏹FLUTURIM (vajtje-ardhje) + AKOMODIM NE HOTEL
🏹Akomodimi: Holiday Island Resort & Spa 🌟🌟🌟🌟
🏹Villa garden view 💏 Mengjes+ Darke

🌞Freski vere...🧘‍♀️

🌞Freski vere...🧘‍♀️

💘Valentine in Venice 💘

Venecia ofron nje udhetim plot romanticitet per ciftet e dashuruara. Xhirot me gondola, arkitektura klasike dhe ushqimi Italian do ju dhurojne nje udhetim ndryshe kete 🏹 Shen Valentin.

🎀Paketa perfshin
👒Datat 13-15 Shkurt
👒Fluturimi vajtje-ardhje nga Tirana
👒Hilton Molino Stucky Venice ⭐️⭐️⭐️⭐️
👒Mengjeset te perfshira

💋293 euro/person fluturim+hotel
💋People fall in love in Venice

🍕Lets be Italian for 👉3 days

Roma, destinacioni qe duhet rezervuar per te shijuar mrekulline qe fal Koloseu, muzete e pafundem dhe kopshtet e magjishem te Vatikanit dhe plot surpriza te tjera qe zbulohen vetem nepermjet rezervimit ne Vasdream.

👒Paketa perfshin

🍕Datat 06-08 Mars
🍕Fluturimi vajtje-ardhje nga Tirana
🍕HOTEL DELLE VITTORIE ⭐️⭐️⭐️
🍕Mengjeset te perfshira

🏹196 euro/person fluturim+hotel
😉ROMA IS AMOR

🧳Udhëtim në Stamboll, Hotel 4*🌟🌟🌟🌟, 3 Ditë 👉€199, 4 Ditë👉 €239, 😎Nisja më 18, 25 Janar, 1, 8, 14, 15, 22 Shkurt.
💃Vajtje në Mëngjes heret, Kthimi në Mbrëmje vonë.
🤳Vizitë: Stamboll
🛎Fjetje: 2 ose 3 netë në Stamboll.
✈️Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë.
🚌Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

🏹Zbritje €40 për Rezervime të Hershme deri 21 Janar.
🎀Shën Valentini në Budapest, 4 Ditë: Ishte €299 - Bëhet €259, Nisja më 16 Shkurt.
🎀Vizitohet: Budapest. Fjetje 3 netë në Budapest.
💋Fluturimi direkt Tiranë - Budapest - Tiranë.
💋Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Western Union

The calm before the excitement🔥 What pre-match rituals do you have 💆‍♂️? #WULFC

Western Union

#MerryChristmas to all our friends celebrating around the 🌍. What was the best gift you gave this year? #WULove

Western Union

#BoxingDay is here again. Time to say #ThankYou 🎁 to all the people that help us every day. #WUAdulting

Western Union

Xherdan Shaqiri: the Swiss🇨🇭 superstar with a Samba influence 🇧🇷 has instantly become a fan favourite 🙌 But we just couldn't believe Xherdan Shaqiri when he told us that he skips 'leg day' 😉💪 #WULFC

Western Union

Black, green, oolong or pu-erh. Cold days + ☕️ = 😀. What's your tea of choice? #InternationalTeaDay #WUNomNom

Mrizi i Zanave Agroturizëm

Mrizi i Zanave Agroturizëm

Kulla e Arnueme
Një falenderim për arkitektët e rinj @Briken Miloti dhe @Ton Luli #PlisAtelier #albanianarchitecture🇦🇱
Faleminderit po e shpërndave.

Western Union

Whether you're celebrating #Halloween or #DíaDeLosMuertos like our friends at WULatinos , have fun and be safe out there. #WULegacy

Western Union

Learning doesn't stop when the school bell rings. What's your secret for making #Homework time fun for your #MiniMe? #WUAdulting

Western Union

Big thanks to our friends at WUIndie for introducing us to this #Amazing dish. #WUNomNom

Western Union

The Walk of Lovers in #Varenna, Italy is perfect for a stroll with the one you ❤️. Where's the best place for a romantic walk where you live? #WULove

Western Union

Start their school week off with a #Surprise. This lunch box is easy, healthy and #SuperCute. #WUNomNom

localguidesconnect.com

B-TravelAgensy

localguidesconnect.com Ne do të vazhdojmë të punojmë për të forcuar identitetin tonë, duke ofruar gjithmonë shërbime sa më korrekte, për të krijuar një imazh sa më të konsoliduar mbi bazat e një biznesi të qëndrueshëm dhe të orientuar drejt kërkesave të klientit. Ndaj ne shtuam bashkepunimin me Rrjet...

Union Net - Western Union

Western Union

Have your fresh ☕️ out of a cup made of… #Coffee! We all can take steps to reduce the amount of plastic we use. What’s yours? #WUOneWorld

Western Union

Did you know the 2nd largest #Oktoberfest in the 🌎 is in Kitchener-Waterloo, Ontario, 🇨🇦. Their 9 day long #Festival kicks off on September 22nd. Is there an Oktoberfest where you live? #WUWanderlust

Western Union

Reading programs around the 🌎 inspire children and create new opportunties for adults. Give props to one that helped you on #LiteracyDay. #WUMorePower

Western Union

Go veggie! Pizza is the global #NoBorders food and this 🍄 and quinoa 🍕 proves it. What are your favorite pizza toppings? #WUNomNom

Albsig

Përmes policës së sigurimit të vetë mjetit motorrik MINI-KASKO, ALBSIG SHA ofron mbulimin për dëmtimet materiale të vetë mjetit motorrik të cilat dëmshpërblehen vetëm nga përplasja me një mjet tjetër motorrik të identifikuar e vërtetuar me raportin e Policisë për rastin e sigurimit.
Ky sigurim ofrohet vetëm për një ngjarje të siguruar brenda një viti kalendarik.
Vlera e mbulimit në rast ngjarje sigurimi është 90% e vlerës së dëmit.

Union Net - Western Union

Dërgoni dhe tërhiqni para brenda pak minutash!
në agjencitë Unionnet - Western Union në të gjithë Shqipërinë

Union Net - Western Union

Adria Airways

Ku dëshironi të udhëtoni për të shkruar historinë e radhës? ✈️👪

Western Union

This one goes out to everyone in 🇺🇸 & 🇮🇳 celebrating #FriendshipDay today. Who's your #Bestie? #WULove

Alitalia

The Summer Jamboree is the biggest International music Festival of 40s & 50s American Music and Culture. The event will take place in Senigallia from 1-12 August. https://fcld.ly/1cn94tf

Visit Milan Italy

Milan , Italy 🇮🇹

Union Net - Western Union

Keto dhe shume sherbime te tjera i gjeni ne te gjitha agjencite Union Net - Western Union!

Beautiful Italy

The beautiful Town Portofino in Italy

Turkey.Home

The clotted cream “kaymak” on top of the syrupy “Ekmek Kadayif” from Afyon isn’t a base ingredient, but it sure does bring it to another level of flavor! #TastesTraditional

Magical Greece

Who wishes they were there right now?

Union Net - Western Union

Mbi 400 agjenci në të gjithë Shqipërinë!

Turkey.Home

An almost thousand-year-old castle at the confluence of the #BlackSea and the #Bosphorus? Yes, please! #YorosCastle

📷 dasvlms / IG

#Turkey #Homeof #Istanbul #IstanbulDay

Stamped

Santorini, Greece!

Western Union

“If we don't believe in freedom of expression for people we despise, we don't believe in it at all.” -Noam Chomsky #WUInspiration

Alitalia

Summer has arrived! Book now your holiday on the biggest island of Greece! Fly to Crete! http://ow.ly/gxuo30jofQv

All Servis in One

B-TrAvel Agensy

Turkey.Home

Every view from #Alanya is like a postcard – find your favorite and just live it!
#SummerSensations

📷 fotozade / IG

#Turkey #Homeof #Antalya #AlanyaCastle

PHUKET

PHUKET

Albsig

Dispononi automjet me targa të huaja?

Ju duhet urgjentisht ta siguroni atë në Albsig.

Sigurimi kufitar i mjetit motorik është një sigurim i detyrueshëm dhe i ofrohet mbajtësit të mjetit motorik me targa të huaja, që qarkullon brenda territorit të Republikës së Shqipërisë.

Siguruesi merr përsipër përgjegjësinë civile të të Siguruarit, ndaj palëve të treta, kur ai përfshihet në një aksident dhe është përgjegjës për dëme materiale, pasurore dhe/apo shëndetësore.

Albsig, ju kthen buzëqeshjen.

Pjesë e Kastrati Group.

Për më shumë na kontaktoni në inbox ose në email [email protected], ose drejtohuni në adresën Rr.”George W. Bush” Nr.10 Tiranë, Tel: +355 42254764 ose në Cel :+355682052744.

#KastratiGroup #Albsig #KompaniSigurimesh #SigurimKufitar #Siguracion #PolicSigurimi #JuKthenBuzqeshjen #PjeseeKastratiGroup

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

💝VALENTINE IN MALDIVE💝
🌞Freski vere...🧘‍♀️
All Servis in One

Location

Telephone

Address

Rruga Jakov Xoxa (Pedonale)
Fieri
Other Fieri travel agencies (show all)
Novo Travel & Tours Novo Travel & Tours
Ramiz Aranitazi
Fieri, 9301

Servis FLORI Servis FLORI
Suk Fier
Fieri, 123456789

Trokatravel Agjensi Trokatravel Agjensi
Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Viking Travel Viking Travel
Jakov Xoxa
Fieri

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

Orjalda & Anisa Travel Orjalda & Anisa Travel
Fier
Fieri, 123456

udhetime komode

Likometaj Travel Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa
Fieri, 9301

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa.

Marcopolo Travel Marcopolo Travel
Ruga Skenderbeu
Fieri

Synimi kryesor i kesaj agjensise eshte ti ofroje klienteve te saj cmimet dhe ofertat me te mira.Ne sigurojm bileta per udhetime ajrore,detare,dhe tokesore.

Bledi Travel Agency Bledi Travel Agency
Lagja 1 Maji Rruga Jani Bakalli
Fieri, 9300

paketa turistike,bileta avioni,bileta autobuzi,bileta trageti,siguracione shendeti dhe makine.Komoditet.luks rehati gjate udhetimit tuaj kudo.

Qyteti antik: Apollonia Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia
Fieri

Qyteti i lashtë, Apollonia i themeluar që prej shek.IV p.e.s. Ardhur deri në ditët e sotme duke mbart me vete prejardhjen e një kombi të lashtë Ilir.