Bar Restorant PORTA BLU

BAR RESTORANT PORTA BLU

Operating as usual

Photos from Bar Restorant PORTA BLU's post

Photos from Bar Restorant PORTA BLU's post

Photos from Bar Restorant PORTA BLU's post

Photos from Bar Restorant PORTA BLU's post

MERLUC

FRITUR MIX

SUPE PESHKU

Bar Restorant PORTA BLU

"SHqiponjat e RRugeve" ne "PORTA BLU"

Bar Restorant PORTA BLU's cover photo

Bar Restorant PORTA BLU

"PORTA BLU"

Photos from Bar Restorant PORTA BLU's post

[05/02/14]   Miq, qe ne momentin qe vendosem te hapim BLE&RO kishim vetem dy detaje ne mendje: freskine dhe shumellojshmerine. Ne fund te fundit, deti na ofron te dyja keto pasuri, dhe keto ne vendosem t'i sjellim prane jush nepermjet recetave tona me origjinale.

Photos from Bar Restorant PORTA BLU's post

Bar Restorant PORTA BLU's cover photo

Bar Restorant PORTA BLU's cover photo

Profile pictures

Profile pictures

Photos from Bar Restorant PORTA BLU's post

Bar Restorant PORTA BLU's cover photo

Bar Restorant PORTA BLU

Oktapod Zgare

Bar Restorant PORTA BLU

Fritur Peshku MIX

Bar Restorant PORTA BLU

Koktei Karkaleci

Bar Restorant PORTA BLU

Sallat Oktapodi

Bar Restorant PORTA BLU

Salmon I Marinuar

Bar Restorant PORTA BLU

Sallat Fruta Deti

Bar Restorant PORTA BLU

Karpaco Oktapodi

PIZZA NUTELLA EXTRA

Profile pictures

Profile pictures

Bar Restorant PORTA BLU's cover photo

Bar Restorant PORTA BLU's cover photo

Bar Restorant PORTA BLU's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


RRUGA GLAUKIE
Durrësi
Other Durrësi travel agencies (show all)
NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2008

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Xhersi Trans&Tours Xhersi Trans&Tours
Lagja 13 Plazh
Durrësi

Udhetim brenda dhe jashte vendit:XhersiTrans&Tours do te gjeni:Furgon komod kapaciteti 20vende,Autobuz komod me TV, DVD,kapacitei 56 vende.Ju Mirepresim!

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Petani Agency Petani Agency
Rruga "7 Marsi" ; (Rruga E Re E Portit); Prane Drejtorise Se Pergjitheshme Te Hekurrudhes.
Durrësi, 2000

Makina me Qira, autovetura, fuoristrada,fugone,kamper. Bileta Trageti & Avioni. Siguracione, TPL , Kasko.

Real Estate Durres Albania Real Estate Durres Albania
Rruga Aleksander Goga
Durrësi, 2002

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin .Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shumë shijoj frytet e punes!

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C