Dervishi Travel

Nje ide gjeniale BANSKO, Bulgaria

SUPER OFERTA

CORNELIA BOUTIQUE & SPA
Standard Double, 121.45 EUR

19-12-2018 - 23-12-2018 (4 Nete / 1 dhem/2 te rritur)

Nentori in PARIS, France

OFERTE SPECIALE

EIFFEL BLOMET 4*
Classic Double, Dhome vetem 392 Eur

27-11-2018 - 30-11-2018 (3 Nete / 1 room/2 Te rritur)

Super oferte ISTANBUL, Turkey

prenoto tani

GRAND LIZA 3*
Twin Room, Breakfast 68.3 EUR

27-11-2018 - 01-12-2018 (4 dite / 1 dhome/room/2persona Adults)

Edhe ne muajin Nentor fillojne OFERTA te linjes se TRAGETEVE dhe AVIONAVE
Per sherbime me cilesore dhe besueshmeri na kontaktoni ne adrenen e email-it [email protected] ose ne numrin e telefonit +355697739900
Me poshte gjeni turet per festat e Nentorit
Amsterdam Prage 17-24 Nentor 399 euro
Selanik Stamboll cdo te enjte 109 euro
Selanik stamboll festat e nentorit 22-25 Nentor ,29-2 Dhjetor 109 euro
SELANIK STAMBOLL SOFIE 28 Nentor -2 Dhjetor 139 EURO
Athine 28- 30 Nentor 119 Euro
Viene - Budapest - Beograd 28 Nentor - 2 Dhjetor 199 Euro
Prage Karlovy Vari Viene 26 Nentor -2 Dhjetor Cmimi 239 Euro
Tur ne ROME – VATIKAN 28 Nentor 2 Dhjetor Cmimi 249 Euro
28 -30 Nentor RIXOS LIBERTAS DUBROVNIK 89 EURO MENGJES DARKE + 20 EURO TRANSPORT
Dubrovnik 30 Nentor – 2 Dhjetor 99 euro
Beograd 28-30 Nentor Cmimi30 Nentor – 2 Dhjetor 89 Euro/personi
Korfuz 28-30 Nentor Cmimi 30 Nentor – 2 Dhjetor 99 Euro/personi
Sarajeve 2- 4 Nentor, 28 – 30 Nentor,30 Nentor – 2 Dhjetor 89 Euro/personi
Sofje Festat e Nentorit 28 -30 Nentor 28-30 Nentor 89 euro /personi
Barcelone 25 Nentor 2 Dhjetor 399 Euro / personi
Paris 25 Nentor – 2 Dhjetor 399 Euro/Personi
Medjugore Mostar Ujevara Kravica 60 euro cdo te shtune
Budva Ulqin 40 euro cdo te shtune
Struge Oher 40 euro cdo te shtune
Turet nje ditor 15 euro , BUDVA KOTOR , STRUGE OHER Cdo te Diele

[10/30/18]   Oferta tek ne per muajin nentor rezervoni tani
+355697739900
🌺Budapest - 85 Euro/ Person
🌸Dt. 15-18 Dhjetor
✈Nisja nga Prishtina
💫💫💫

🌺Bratislava - 109 Euro/ Person
🌸Dt. 28-30 Nentor
✈Nisja nga Shkupi
💫💫💫

🌺Stockholm - 119 Euro/ Person
🌸Dt. 14-17 Dhjetor
✈Nisja nga Podgorica
💫💫💫

🌺Malmo - 125 Euro/ Person
🌸Dt. 16- 28 Nentor
✈Nisja nga Shkupi
💫💫💫

🌺Brussels - 129 Euro/ Person
🌸Dt. 25- 28 Janar
✈Nisja nga Podgorica
💫💫💫

🌺Berlin - 129 Euro/ Person
🌸Dt. 24- 27 Janar
✈Nisja nga Podgorica
💫💫💫

🌺Stamboll - 149 Euro/ Person
🌸Dt. 5-7 Nentor
✈Nisja nga Tirana
💫💫💫

🌺Venezia- 159 Euro/ Person
🌸Dt. 21-23 Nentor
✈Nisja nga Tirana
💫💫💫

🌺Viena - 169 Euro/ Person
🌸Dt. 24 - 27 Nentor
✈Nisja nga Ohri

Dervishi Travel

Stafi i Dervishi Trave ju falenderon per mbeshtetjen tuaj 🙂

Eco Tour Agency

Ofertat e Tetorit kane filluar tek ne, shpejtoni 🚢⛴😍), nga 1 Tetori, udhetoni me tragetet tona per vetem 29€ per person.

Ju lutem na kontaktoni ne:
☎️📞 Tel: +355 697739900 (Thirrje, Whatsapp, Viber)
Email: 🖥️📧: [email protected]

Adsress: Ura e Dajlanit, Hyrja e Portit,
Durres - Shqiperi (Albania)

Te dashur miq, pushimet e endrrave po ju presin ne destinacionet me te preferuara te sezonit.
Shikoni me poshte te gjitha paketat per Shtator - Tetor 2018.

➡️➡️➡️ 🕌4 dite ne #STAMBOLL 109 €/p
☀️Akomodimi ne hotel me 4*
🌹Mengjesi per ditet e qendrimit
🚌Nisje: 13, 20 & 27 Shtator
Perfshihet:
- Transporti me Autobus Komod
- Akomodimi ne Hotel me 4*
- Mengjesi ne Hotel
- Shoqerues Shqiptar
- Te gjitha Guidat Sipas Programit

➡️➡️➡️ 📿 #ROME & #VATIKAN
🌸Nisja date 19 - 23 Shtator
💰Çmimi 249 €/p
Perfshihet:
•Transporti me autobus komod
•Udhetimi me traget Durres - Bari (Anasjelltas)
•Akomodimi ne Hotel 3* (dhoma teke ka pagese extra)
•Shoqerues shqiptar per gjate gjithe udhetimit

➡️➡️➡️ 💙2 Dite ne Malin e Zi vetem 45 €/p
🌈Vizitohet : Budva Shen Stefan Ulqin Kotor
🚌Nisja date 8 - 9, 15 - 16, 22 - 23 Shtator
Perfshihet:
- Transporti
- Guida
- Akomodimi ne Hotel Skandinavia ne Ulqin 3*
- Mengjesi & Darka

➡️➡️➡️ 🌷PARIS 🌷MYNIH 🌷LUBJANE
🚌Nisja ne date 22 Shtator
🌸8 Dite vetem 399 Euro/p
Perfshihet:
• Transporti me Autobus Komod
• Akomodimi ne Hotele me 3* dhe 4*
• Mengjesi ne Hotel
• Shoqerues Shqipetar
• Te gjitha Guidat Sipas Programit

➡️➡️➡️ 🌿3 Dite ne SOFJE
🚌Nisje date 21 - 23 Shtator
💰Çmimi vetem 89 Euro/p
Perfshihet:
- Transporti me Autobus Komod
- Akomodimi ne Hotel 3*
- Mengjesi ne Hotel
- Shoqerues Shqipetar
- Te gjitha guidat sipas programit

➡️➡️➡️ 💚BARCELONA
🌼Nisja : 6 - 13 Tetor
💚Çmimi 399 €/p
👉Vizitohet: #Milano #Barcelona #Venecia #Monaco #Nice
Perfshihet:
- Transporti me Autobus Komod
- Akomodimi ne Hotele me 3*
- Mengjesi ne Hotel
- Shoqerues Shqiptar
- Te gjitha Guidat Sipas Programit

➡️➡️➡️ 💚 #Viena
📚Programi 5 ditor vetem 199 €/p
🤓Vizitohet: Zagreb,Viene, Budapest, Beograd
🚌Nisja ne date 12 Shtator & 10 Tetor
Perfshihet:
- Transporti me Autobus Komod
- Akomodimi ne Hotel
- Mengjeset ne Hotel
- Shoqerues Shqipetar
- Te gjitha Guidat Sipas Programit

Ju lutem na kontaktoni ne:
☎️📞 Tel: +355 697739900 (Thirrje, Whatsapp, Viber)
Email: 🖥️📧: [email protected]

Adsress: Ura e Dajlanit, Hyrja e Portit,
Durres - Shqiperi (Albania)

Te dashur miq,

Kane filluar uljet e cmimeve ne biletat e Avioneve,

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Londer 🇬🇧️ (Linje direkte nga 19.99 Euro)

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Budapest 🇭🇺️ (Direkt, Nga 17.49 Euro)

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Rome 🇮🇹️ (Nga 51 Euro)
- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Bologna 🇮🇹️ (Nga 55 Euro)
- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Pisa 🇮🇹️ (Nga 35 Euro)
- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Milano Malpensa 🇮🇹️ (Nga 35 Euro)
- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Milan Bergamo 🇮🇹️ (Nga 35 Euro)
- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Venecia 🇮🇹️ (Nga 61 Euro)
Te gjitha direkt

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Athine 🇬🇷️ (Direkt, Nga 46 Euro)

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Amsterdam 🇳🇱️ (Direkt, Nga 50 Euro)

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Dortmund Gjermani 🇩🇪️ (Direkt, Nga 35 Euro)

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Stamboll 🇹🇷️ (Direkt, Nga 55 Euro)

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Paris 🇲🇫️ (Nga 69 Euro)

- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Barcelona 🇪🇸️ (Nga 79 Euro)
- ✈️ Tirana 🇦🇱️ - Madrid 🇪🇸️ (Nga 85 Euro)

✈️✈️✈️ Edhe shume destinacione te tjera ne te gjithe boten ✈️✈️✈️

Ju lutem na kontaktoni ne:

☎️📞 Tel: +355 697739900 (Thirrje, Whatsapp, Viber)
Email: 🖥️📧: [email protected]

Adsress: Ura e Dajlanit, Hyrja e Portit,
Durres - Shqiperi (Albania)

Ju mirepresim në #DervishiTravel

Dervishi Travel's cover photo

Dervishi Travel's cover photo

Të dashur klientë, a ju pelqen logoja e re e Dervishi Travel?

Dervishi Travel's cover photo

[12/15/17]   DERVISHI TRAVEL, Miku juaj në ç'do udhëtim.

Bileta trageti linja (Durrës-Bari-Brindisi-Ancona-Trieste) dhe bileta avioni me çmimet më të lira në treg.

Ju lutem na kontaktoni në Tel: +355697739900, ose na vizitoni nê zyren tonë:
DERVISHI TRAVEL - Ura e Dajlanit, Hyrja e Portit, Durrës.

Ju faleminderit,

Dervishi Travel

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Ura E Dajlanit, Hyrja E Portit
Durrësi
2001
Other Durrësi travel agencies (show all)
Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Rakipi Travel Rakipi Travel
Rr. Adria
Durrësi, 2001

AGJENCI SIGURACIONESH DHE UDHETIMESH

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Bar-Restaurant Venezia Bar-Restaurant Venezia
Shkembi Kavajes
Durrësi, 2001

Tingujt e detit dhe sherbimi cilesor do te jene doza juaj e relaksit...

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Real Estate Durres Albania Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama
Durrësi, 2002

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

ITC Albania ITC Albania
Bulevardi Zogu I
Durrësi, 03101

International Travel Consulting - Albania

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2001

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.