Agjensi Eri Travel

Agjensi Eri Travel

Udheto i sigurt Kontakt: 069 457 7900

Agjenci Eri TRAVEL ofron; Bileta trageti destinacionet; Bari,Ankona,Trieste. Bileta Avjoni ne te gjitha destinacionet qe deshironi. Bileta atobuzi ne te githa qytet e Italis dhe Greqis. Gjithashtu ofron dhe siguracjone te shendetit.makines.shtepis .pasuris dhe te gacis tuaj ne kopanin me te mir te sigurimeve Albsig Makina me qera

Agjensi Eri Travel

Agjensi Eri Travel's cover photo

Auto Albania Durres

https://www.facebook.com/Auto-Albania-Durres-1049567178410702/timeline/?ref=hl

Autovetura te ndryshme ne sh*tje te inportuara nga Italia,Gjermania dhe Zvicra

PRAGE

GRUP I KONFIRMUAR
399 € 16 Tetor - 4 dite
IbisWenceslas Square 3* - Bed & Breakfast
Rezervo ketu

Rezervo TANI »
Pershkrimi i Programit:

Dita 01:
Tirane – Ljubljane - Prage
Takimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi Tirane - Ljubljane - Prage
Pas mberritjes ne Prage, takimi me partneret tane dhe guiden lokale i shoqeruar nga autobusi komod me ajer te kondicionuar. Atje do te riprezantojme edhe njehere programin qe do kemi ne ditet ne vijim.
Akomodimi ne hotel

Dita 02:
Prage (City Tour)

07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 13:00 City Tour Prage

City Tour Prage – Qyteti ri dhe Qyteti i vjeter

Vizita jone fillon me turin me autobuz dhe ecje me kembe, duke kaluar ne rruget kryesore te Prages ku do mund te shikojme ne menyre panoramike Shtepine Kercyese, Teatrin Kombetar dhe Keshtjellen e Prages
Pasi guida do te na sqaroje ne autobus gjithe historine e qytetit, do te ecim drejt Ures Charles
Ura eshte 516m e gjate dhe 10m e gjere duke qendruar ne 16 harqe. Ne kete ure ndodhen 30 statuja te stilit barok te ndertuar rreth viteve 1700.

Me pas do te kalojme ne zonen e mbushur me dyqane dhe souvenire per te arritur ne qendren e qytetit.
Aty do te vizitojme Oren e famshme Astronomike te qendres se qytetit
Ora Astronomike u ndertua ne vitin 1410 nga Mikulas ne bashkepunim me Jan Ondrejuv. Mekanizmat qe ata kane ndertuar mbi 600 vjet me pare jane ende funksionale. 80 vjet me vone Hanus u perpoq ta rindertonte por keshilltaret e kishin verbuar ate keshtu qe ai nuk do te arrinte te ndertonte nje instrument me te madh se ai ne Orloj ne Prage. Ekziston dhe nje gjel qe kendon pasi Apostujt kane perfunduar bekimin e tyre.Prane saj ndodhet edhe Kisha Baroke e Shen Tynit. Gjate zhvillimit te turit do te kemi kohe te lire ne dispozicion per dreken, e cila eshte fakultative

Ne mbremje mund te argetohemi ne lokalet me muzike Live ose ne nje nga diskot me te medha (me 5 kate) te Europes qendrore: Karlovy Lazne

Akomodimi ne hotel

Dita 03:
Prage - Karlovy Vary

Opsion Extra Pagese – Karlovy Vary
Pas mengjesit ne hotel ne drejtimin e guides sone nisja drejt Karlovy Varit
Pas nje udhetimi rreth 2 ore i afrohemi Karlovy Varit . Atje mund te shijojme Ujrat Termale te cilat jane ne me shume se 12 burime, ku kryesori dhe me i madhi eshte ai i Vridlos.
Gjate levizjes ne qytet do kemi mundesi te shikojme Pallatin ne te cilin zhvillohet Miss Cekia, kishen e qytetit, si edhe zona ne te cilat jane luajtur pjese nga filmat e famshem te James Bond
Duke zbuluar periudhen mesjetare, do kemi mundesi te provojme Bekerovka ( pijes me fame ceke e cila eshte e bere me esenca te barerave kurative )
Kohe e lire per dreken e cila eshte fakultative
Kthimi ne Prage.
Akomodimi ne hotel.

Dita 04:
Prage – Ljubljane - Tirane
Mengjesi ne hotel
Pas check-out nga hoteli i drejtohemi aeroportit te Prages
Fluturimi drejt Tiranes

Kthimi ne Tirane
Fundi i Sherbimit tone

Te Perfshira:
Udhetimi me Avion Adria Airways:
Tirane - Ljubljane - Prage - Ljubljane - Tirane
Akomodimi ne hotel me mengjes
City Tour Prage
Transfertat si ne program
Guide profesionale
Rezervo Tani:
IMAIL:[email protected]
NR:069 45 77 900

PershendetjeNdiqni ndeshjen
ARMENI – SHQIPERI
750 € 10 Tetor - 3 dite
Ani Plaza Hotel 4* - Bed & Breakfast
Rezervo ketu

Facebook Twitter Google+ Youtube Instagram

Rezervo TANI »
Pershkrimi i Programit:

Dita 01:
Tirane – Yerevan 10.10

Nisja nga aeroporti i Tiranes dhe udhetimi ne CHARTER Direkt per ne Yerevan 12:30 - 17:40

Pritja nga partneret tane dhe transferta per ne hotel

Akomodimi ne hotel

Dita 02:
Yerevan – Stadium 11.10
Mengjesi ne hotel

Kohe e lire ne dispozicion
Ne mbremje do te shijoni ndeshjen: ARMENI - SHQIPERI (Bileta eshte e perfshire)

Akomodimi ne hotel
Dita 03:
Yerevan – Tirane
Mengjesi ne hotel
Pas check-out nga hoteli i drejtohemi aeroportit te Yerevanit
Fluturimi drejt Tiranes 12:00 - 13:30

Kthimi ne Tirane

Fundi i sherbimit tone

Te Perfshira:
• Udhetimi me charter Tirane - Yerevan – Tirane
• Akomodimi ne hotel Ani Plaza 4* me mengjes
• Transfertat Aeroport - Hotel – Aeroport
• Asistenca jone gjate gjithe kohes

Rezervo TANI:
IMAIL:[email protected]
tel:0694577900

[05/03/15]   Oferte Speciale !!!
Fluturime per Itali ne muajin Maj dhe Qershor!!
Duke filluar nga:
Tirana - Roma - Tirana 95€
Tirana - Pisa - Tirana 109€
Tirana - Perugia - Tirana 109€
Tirana - Ancona - Tirana 109€
Tirana - Firenze - Tirana 115€
Tirana - Venezia - Tirana 109€
Tirana - Genova - Tirana 109€
Tirana - Perugia - Tirana 109€
Tirana - Bologna - Tirana 109€
Tirana - Verona - Tirana 125€
Tirana - Malpensa - Tirana 129€
Tirana - Bergamo - Tirana 119€
*Jo per te gjitha datat!
10 kg bagazh dore i perfshire!!
tel 0694577900 Email [email protected]

plazh.com

Pranverë në Paris. 7 ditë €349

KREI TRAVEL

paraqet

Pranverë në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 28 Prill.
Pranverë në Paris. 7 ditë €349, Nisja më 28 Prill.
Vizitohen: Paris, Dubrovnik, Zadar, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano.
Fjetje 3 netë në Paris, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Milano.
Udhëtimi me autobus Tiranë - Paris - Tiranë.


KREI TRAVEL*, Të gjitha të drejtat.

Adresa jonë është:
RR.EGNATIA
PERBALL BLUSTAR
DURRES
NR KONTAKTI:0694577900

plazh.com Planifikoni dhe rezervoni udhetimet tuaja turistike, pushimet tuaja verore dhe shetitjet e juaja me krociere me ATHS - Plazh.com, tur operatori shqiptar me eksperience 18 Vjecare ne fushen e turizmit.

ZGJEDHJA ME E MIRE

Rixos Premium Tekirova 5*

(All Inclusive All Exclusive - Kemer)
789 € 29 Maj - 7 dite

PRAGE
OFERTE SPECIALE
GRUP I KONFIRMUAR
399 € 01 Maj - 4 dite
Hotel Panorama 4* - Bed & Breakfast
Pershkrimi i Programit:

Dita 01:
Tirane – Ljubljane - Prage

Takimi dhe prezantimi me guiden tone ne aeroportin e Tiranes dhe me pas nisja per ne Prage.
Fluturim me Adria Airways: Tirane - Ljubljane - Prage
JP 705 TIA-LJU 15:50 - 17:10
JP 568 LJU-PRG 18:30 - 19:40
Pas mberritjes ne Prage, takimi me partneret tane dhe guiden lokale i shoqeruar nga autobusi komod me ajer te kondicionuar. Atje do te riprezantojme edhe njehere programin qe do kemi ne ditet ne vijim.
Akomodimi ne hotel

Dita 02:
Prage ( City Tour )

07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 13:00 City Tour Prage

City Tour Prage – Qyteti ri dhe Qyteti i vjeter

Vizita jone me filon me turin me autobuz i cili do te kaloje ne rruget kryesore te Prages ku do mund te shikojme ne menyre panoramike Muzeun Kombetar dhe Teatrin Kombetar. Pasi guida do te na sqaroje ne autobus gjithe historine e qytetit do te ecim drejt Ures Charles me 30 Statujat te qytetit te vjeter.
Ura eshte 516m e gjate dhe 10m e gjere duke qendruar ne 16 harqe. Ne kete ure ndodhen 30 statuja te stilit barok te ndertuar rreth viteve 1700.
Nje rrugice me 30 statuja baroke, shumica e tyre jane te vendosura ne parmak duke formuar nje lidhje te veçante e harmoni artistike.
Ne vazhdim do kemi mundesi te shohim Sinagogen e Jeruzalemit, e cila eshte e ndertuar ne vitin 1906 me dekorime te Arteve te Reja
Me pas do te kalojme ne zonen e mbushur me dyqane dhe souvenire per te arritur ne qendren e qytetit.
Aty do te vizitojme Oren e famshme Astronomike te qendres se qytetit
Ora Astronomike u ndertua ne vitin 1410 nga Mikulas ne bashkepunim me Jan Ondrejuv. Mekanizmat qe ata kane ndertuar mbi 600 vjet me pare jane ende funksionale. 80 vjet me vone Hanus u perpoq ta rindertonte por keshilltaret e kishin verbuar ate keshtu qe ai nuk do te arrinte te ndertonte nje instrument me te madh se ai ne Orloj ne Prage. Ekziston dhe nje gjel qe kendon pasi Apostujt kane perfunduar bekimin e tyre. Prane saj ndodhet edhe Kisha Baroke e Shen Marise
Gjate zhvillimit te turit do te kemi kohe te lire ne dispozicion per dreken, e cila eshte fakultative

Ne mbremje mund te argetohemi ne lokalet me muzike Live ose ne nje nga diskot me te medha ( me 5 kate ) te Europes qendrore: Karlovy Lazne

Akomodimi hotelDita 03:
Prage - Karlovy Vary

Opsion Extra Pagese – Karlovy Vary

Pas mengjesit ne hotel nen drejtimin e guides sone nisja drejt Karlovy Varit
Pas me udhetimi rreth 2 ore i afrohemi Karlovy Varit . Atje mund te shijojme Ujrat Termale te cilat jane ne me shume se 12 burime, ku kryesori dhe me i madhi eshte ai i Vridlos. Atje do te zbulojme periudhen mesjetare si dhe do kemi mundesi te shohim fabriken e Bekerovkas ( pijes me fame ceke e cila eshte e bere me esenca te barerave kurative )
Gjate levizjes ne qytet do kemi mundesi te shikojme Pallatin ne te cilin zhvillohet Miss Cekia si edhe zona ne te cilat jane luajtur pjese nga filmat e famshem te James Bond
Kohe e lire per dreken e cila eshte fakultative
Kthimi ne Prage.

Akomodimi ne hotel.

Dita 04:
Prage – Ljubljane - Tirane

Mengjesi ne hotel
Pas check-out nga hoteli i drejtohemi aeroportit te Prages
Fluturimi drejt Tiranes
JP 569 PRG-LJU 09:55 - 11:00
JP 704 LJU-TIA 13:55 -15:15

Kthimi ne Tirane
Fundi i Sherbimit tone

Te Perfshira:
Udhetimi me Avion Adria Airways:
Tirane - Ljubljane - Prage - Ljubljane - Tirane
Akomodimi ne hotel me mengjes
City Tour Prage
Transfertat si ne program
Guide profesionale

229 EURO, VIENE, BUDAPEST, 4 NETE 5 DITE, GRUP I KONFIRMUAR, NISJA 26.03.3015 VENDET E FUNDIT
TIRANE-ZAGREB-VIENE-BUDAPEST-TIRANE
4 NETE HOTELE ME 3, 4 YJE ME MENGJES
TRANSPORT LUKSOZ
SHOQERUES
GUIDE SIPAS PROGRAMIT
TEL: 0694577900

PARIS
GRUP I KONFIRMUAR
480 € 04 Prill – 4 dite
Ibis Porte D’Orleans 3* - Bed and Breakfast
Pershkrimi i Programit:

Dita 01:
Tirane – Paris

Takimi me guiden tone dhe fluturimi DIREKT nga aeroporti i Rinasit drejt Parisit me ADRIA AIRWAYS.
• JP 492 TIA-CDG 18:55 - 21:45
Gjate transfertes riprezantimi i programit per mrekullite qe ofron Parisi
Krenar per titullin e tij si Kryeqytet i Evropes, Parisi mburret me disa nga monumentet me ikonike ne bote. Ne te gjenden më shume se 400 parqe, 134 muzeume, 143 teatro dhe 242 kisha, qe e bejne ate qytet me nje bukuri te pashembullt.

Transferta dhe akomodimi ne hotel

Dita 02:
Paris ( City Tour )

07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 13:00 City Tour Paris me autobuz
13:30 – 15:00 Dreka opsionale

Ne programin e City Tour perfshihet:
Shetitorja e Champ Elysee – eshte nje nga rruget me te famshme ne bote, ne te cilen gjenden disa nga monumentet kryesore te Parisit si Harku i Triumfit apo Sheshi Concorde. Sipas shume pershkrimeve ajo konsiderohet si “La plus belle avenue du monde”. Harku i Triumfit – ndertimi i tij u urdherua nga Napoleoni ne vitin 1806 per te nderuar te renet ne luftrat e Revolucionit. Emrat e 128 betejave te Republikes se Pare Franceze dhe Perandorise se Napoleonit jane te shkruajtuara ne muret e bardha te harkut se bashku me emrat e gjeneraleve qe moren pjese ne to. Katedralja Notre Dame – gjendet ne pjesen lindore te Il de la Cite. Ajo konsiderohet si nje nga shembujt me tipik te arkitektures gotike franceze si dhe si nje nga katedralet me te njohura ne bote. Turi yne do te vazhdoje me vizita panoramike te Kulles Eifel, Pallatit Mbreteror, Piaca qendore te L’Opera, Piaca Vendome, Panteon.

Tour Opsional Extra Pagese – Shetitje me anije (Bateaux Mouches – anije miza)
Per ta pare nga nje tjeter kendveshtrim Parisin duhet te beni nje udhetim me varke ne Sene. Kjo do t’iu jap mundesine te shijoni çdo pjese te arkitektures pariziene e te lagjeve me te famshme te tij. Te njohura nga vendasit si “Anije Miza” ato ofrojne eskursione me anije te hapura nga ku mund te shijohen pamjet e Parisit.

Cfare mund te viztiohet ?
Kulla Eifel ( Extra Pagese )
Katedralja Notre Dame,
Akomodimi ne hotel

Dita 03:
Paris – Vizite ne Louvre, Sacre Coeur dhe La Defense


07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 13:00 Vizite ne Muzeun Louvre ( Extra Pagese )

Program Opsional Extra Pagese - Louvre
Programi yne vazhdon me viziten e Louvrit ku do te keni mundesi te vizitoni nje nga muzete me te medhenj te botes. Gjate vizites do te degjojme nje pershkrim historik te legjendes se ndertimit te muzeut, ne te cilin gjendet nje nderthurje fantastike e stilit rilindas te ndertimit, me orientim italian dhe dekorim francez. Me pas nen drejtimin e hollesishem te guides profesionale pariziene dhe guides sone shqiptare kalohet ne pavionet e punimeve italiane, franceze, ne Grande Galerie ku do te shohim edhe pikturen e famshme te Monalizes, duke krijuar nje ide të qartë te zhvillimit historik të artit perendimor.

13:30 - 15:00 Dreka opsionale

15:00 – 19:00 Vizite ne Sacre Coeur dhe La Defense ( Extra Pagese )
Sacre Coeur – eshte nje bazilike kushtuar Zemres se Shenjte te Krishtit e ndertuar pas vitit 1873. Ajo eshte ndertuar ne kodren e famshme te Montmartre, pika me e larte e qytetit. Disa rrugica me larg nga kjo bazilike, eshte Place du Tertre, kujtim i kohes kur ne Montmartre linden tendencat e Artit Modern ne fillim te shekullit te 20, ku pervec piktoreve te varfer ka jetuar dhe i famshmi Pablo Picaso.
La Defense - Parisi eshte parajsa e shoping-ut. Per te bere blerje te mira gjate qendrimit ne Paris do te vizitojme lagjen La Defense,qe njihet si Nju Jorku francez, dhe qe mban nje nga qendrat tregtare me te medha nentokesore ne bote.

Akomodimi ne hotel.

Dita 04:
Paris - Tirane

Mengjesi ne hotel
Pas check-out nga hoteli i drejtohemi aeroportit te Parisit.
Fluturimi drejt Tiranes
• JP 493 CDG-TIA 17:25 - 19:50

Kthimi ne Tirane

Te Perfshira:
· Fluturim direkt me ADRIA AIRWAYS
· Tirane - Paris - Tirane
· Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
· City Tour Paris
· Vizitat sipas programit
· Transfertat si ne program
· Guide profesionale

DUBAI
GRUP I KONFIRMUAR
599 € 09 Prill – 5 dite
Citymax Bur Dubai 3* - Bed and Breakfast
ershkrimi i Programit:

Dita 01:
Tirane - Shkup - Dubai

Takimi me guiden tone ne Tirane dhe udhetimi me autobus per ne Aeroportin e Shkupit.
Fluturimi Shkup - Dubai.
Qyteti i Dubait per vete zhvillimin e tij eshte zemra pulsuese e portuale) dhe turizmi.
Mberritja ne Dubai dhe pritja nga partneret tane dhe me pas transferta per ne hotel.
Akomodimi ne hotel dhe kohe e lire per darken
Orari i fluturimit: 12.02.2015 FZ792 SHKUP -> DUBAI 13:05 - 21:05

Dita 02:
Dubai ( City Tour )

07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 14:00 City Tour Dubai

Dubai – Kryeqendra ekonomike e Emirateve te Bashkuara Arabe ka terhequr gjithmone vemendjen e turisteve te mbare Botes. Gjate ketij programi do te kemi mundesi te vizitojme disa nga peisazhet dhe godinat me te vecanta dhe te bukura ne bote duke qene se ky qytet eshte unik persa i perket kesaj nderthurje te elementeve orientale dhe atyre moderne.
Vizite panoramike:
Fillimisht do ti drejtohemi Xhamise Jumeriah (e cila eshte nje nga xhamite me te bukura ne Dubai). Me pas vazhdojme ne rrugen e famshme Sheikh Zayed (cilesuar edhe si arteria kryesore e qytetit) Gjate kesaj rruge do te kalojme ne Zonen e Biznesit (e mbushur me godina vertete unike) si psh Emirates Tower dhe Qendra e Tregetise Boterore. Gjithcka duket ne harmoni te plote dhe ky program do te vazhdoje te na tregoje mrekulli te tilla si: Burj Kalifa e cila eshte ndertesa me e larte ne bote 818 m, dhe prane saj ndodhet Dubai Mall, qe eshte Qendra Tregtare me e madhe ne bote. Vazhdojme viziten tone ne brendesi te Palmes Jumeirah, e cila eshte nje arkitekture shume e vecante e ndertuar totalisht mbi uje. Aty do kemi mundesi te shohim Hotelin luksoz Atlantis The Palm dhe mundesi per foto panoramike. Me pas do te vizitojme Hotelin Burj Al Arab, i cili eshte hoteli i vetem ne bote me 7*. Mundesi per kohe te lire ne Pazarin e Erzave dhe Frutave te thata duke perfundur programin tone ne zonen e famshme Dubai Gold Souk, e cila per nga vete emri eshte zona me e njohur e Argjendarise ne Lindjen e Mesme.
14:00 – 15:00 Kohe per dreken e cila eshte fakultative
Cfare mund te vizitoni:
• Burj Khalifa ( Hyrja 35 Euro PP - sugjerohet prenotimi disa dite ne avance )
• Burj Al Arab ( Dreke ose Darke fillon nga 145 Euro - sugjerohet prenotimi disa dite ne avance )
Pasdite e lire per te eksploruar qytetin ne menyre individuale dhe shopping.
Akomodimi ne hotel


Dita 03:
Dubai

Tour Opsional Ekstra Pagese - Jeep Safari ne Shkretetire me darke ( 45 Euro PP - Min 20 Persona )
07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 15:00 Kohe e lire per plazh ose Shopping
Pas mengjesit ne hotel me sugjerimin e guides mund te vizitoni Dubai Mall.
Aty do kemi mundesi te eksplorojme Qendren Tregtare me te madhe ne bote. Ne perberje te saj gjenden plot 1200 dyqane te markave me prestigjoze. Ne kete qender jane mirepritur 37 milion vizitore ne vit dhe 750 mije cdo jave. Ne brendesi te ambjenteve ndodhet nje Qender Patinazhi, Akuariumi me fasaden me te madhe ne bote, si edhe Kinemaja me e madhe ne rajon. Gjithashtu mund te vizitoni Mall of Emirates, e cila ofron edhe nje Qender sportive per Ski.
15:00 – 21:00 Jeep Safari
Programi yne do te vazhdoje me Jeep Safari ne shkretetire. Jeep Safari i cili do te na beje te kuptojme me se miri jeten e banoreve te shkretetires. Magjia e Shkretetires do te jete e servirur ne menyren me fantastike gjate ketij udhetimi Jeep Safari ne eksplorimin te Dunave dhe Oazeve te cilet ngjasojne me Diamantet ne mes te shkretetires pa fund.Gjate udhetimit do te kemi ndjesine e lirise absolute te cilen shkretetira na fal pa rregulla, pa rruge, pa tabela, por me shume Duna te cilat duken si dallge te stermedha ne nje det pa fund rere, te cilin do e sfidojme dhe arrijme ta mposhtim. Mikpritja Arabe do tju beje te ndieheni si Sheikh, dhe prane Kampit ku do te pushojme dhe do te shijojme Show e organizuar me Belly Dancer dhe Muzike Orientale. Aty do te shijojme darken me ushqime tradicionale ne Barbeque. Pas perfundimit te programit kthimi dhe akomodimi ne hotel. Per kete tur sugjerohen veshje sportive.

Dita 04:
Dubai

Tour Opsional Extra Pagese - Abu Dhabi ( 45 Euro PP - minimum 20 Persona )
07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 17:00 Tour ne Abu Dhabi
13:00 – 14:00 Kohe e lire per dreken fakultative
Abu Dhabi – njihet ndryshe si ”Manhatani i Arabise” per shkak te gradacelave ultra moderne. Kryeqyteti i Emirateve te Bashkuara Arabe, shtrihet ne nje ishull ne forme T-je, prane gjirit te Persise. Aty do te kemi mundesi per te vizituar vendet e mrekullueshme si Xhamine “Sheikh Zayed”, nje kryeveper e arkitektures neo-islamike si edhe nje nga xhamite me te bukura ne te gjithe boten. Xhamia ka mbi 1.000 shtylla ne zonat e saj e jashtme te cilat jane te veshur me me shume se 20.000 panele mermeri me gure gjysme te çmuar, duke perfshire guaskat, perlat etj. Vizita e kesaj xhamie eshte nje pervoje vertete e paharrueshme. Turi vazhdon duke pare nga jashte “Pallatin e Emirateve” shume luksoz, i cili ndodhet ne vendin e tij mbreselenes. Me pas do te vizitojme Heritage Village, Marina Mall si edhe ishullin “Saadyat” i cili ofron nje pasqyre te vertete ne zhvillimin e qytetit me te pasur te botes. Ne vazhdim vizitojme edhe ishullin "Yas" ne te cilin ndodhet kompleksi "Ferrari World" dhe pista e garave te "Formula 1".
15:00 – 17:00 Pas perfundimit te programit, kthimi ne Dubai
*Important: Per hyrjen ne Xhamine e Abu Dhabit:
FEMRAT duhet te jene te veshura me menge te gjata deri te kycet e duarve dhe kembeve, me veshje jo-transparente, dhe me nje shami ne koke.
MESHKUJT duhet te jene me pantallona te gjata.
Tour Opsional Extra Pagese - Dhow Cruise me darke ( 40 Euro PP - minimum 20 Persona )
19:00 – 23:00 Dhow Cruise
Ne mbremje do te bejme nje shetitje me Anije Dhow Cruise. Aty do kemi mundesi qe te shohim te gjitha godinat me te larta ne te dy anet e Dubai Creek. Shetitja shoqerohet me muzike orientale duke krijuar atmosfere te kendshme dhe duke shijuar darken me gatime tradicionale. Kjo do te jete nje eksperience me te vertete e paharrueshme gjate diteve te qendrimit ne Dubai.
Transferta dhe akomodimi ne hotel.

Dita 05:
Dubai
Check-out nga hoteli dhe transferta per ne Aeroportin Internacional te Dubait
Fluturimi per ne Shkup
Orari i fluturimit: FZ791 DUBAI -> SHKUP 09:15 - 12:05

Kthimi ne Tirane me autobus
Fund i sherbimit tone.
Shenime:
Te perfshira

• Udhetim me avion Shkup - Dubai - Shkup
• Transferta me autobus Tirane - Shkup – Tirane
• Akomodimi ne Hotel me mengjes
• Programi City Tour Dubai
• Guide profesionale
• Asistenca jone gjate gjithe kohes

Extra Pagese
Cmimi i Vizes nuk perfshihet ( 79 Euro )
NR KOTAKTI 0694577900

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Website

eritravel.com

Address


Lagja 4 Rruga Egnatia Ngjitur Me Fondin Besa
Durrës
Other Durrës travel agencies (show all)
Hyeda Travel  "Eri" Hyeda Travel "Eri"
Rruga Jahja Ballhysa
Durrës, 2001

Agjensi KEESI Agjensi KEESI
Rruga Iljaz Rreka
Durrës, 2001

/

Enjoy Albania Tour Enjoy Albania Tour
Albania
Durrës, 123456

Индивидуальные прогулки по Албании. Неутомительно, экспертно, увлекательно! Откройте загадочную Албанию с нами . +79654379850 (viber, WhatsApp)

Alfred-Enea  Travel & Tours Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
Durrës

Udhetime brenda dhe jashtë vendit...Udheto me autobuza komod...

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

amadeo travel

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Durres Tour Guides Durres Tour Guides
Spitall
Durrës

UTA.AL - Unlimited Travel Agency UTA.AL - Unlimited Travel Agency
L5 Rr.Mujo Ulqinaku, Prane Pall.Sportit
Durrës, 2000

-Pushime Individuale -Pushime ne Grup -Prenotim Hoteli -Organizim Seminare dhe Konferenca

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Livingalbania - Tour Operator  in Albania Livingalbania - Tour Operator in Albania
Via Egnatia
Durrës

Tour Operator