Agjensi ELI, Dures Video February 10, 2019, 5:58pm

Videos by Agjensi ELI in Dures.

Dubai

Click to enable sound

Other Agjensi ELI videos

Sh*ten 60 m2 dyqan ne katin e dyte Dyqani ndodhet ne nje zone shume te populluar eshte pozicion shume i mire per cfardo lloj bisnesi Dyqani ndodhet ne Plazh Durres

Sh*tet ap 1+1 kati 8 pallati eshte 10 katesh sip 75m2. Ap ndodhet Teuta Plazh Durres. Cmimi 39.000€

Sh*ten ap 1+1 dhe 2+1 afer spitalit ne Durres. Cmimi 500€/m2

Sh*tet Gazoniere 35m2 kati i pare.Ndodhet afer hotel Majestik. Cmimi 17.000€

Sh*tet ap 68 m2 kati i trete i banimit 1+1 i mobiluar me ashensor qe funksionin 365 dit cdo gje eshte perfekt .ap ndodhet ne plazh ( zona Teuta) Durres. Cmimi 38.000€

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Sh*tet ap 2+1 me nje banjo dhe dy ballkone 90 m2 kati 4 me pamje nga rruga Sh*tet i pa mobiluar Pallati nuk ka ashensor Shkallet i ka me drite natyrale. Pallati ndodhet ne plazh (zona Teuta) Durres. Cmimi 37.000€

Sh*tet ap 1+1 i mobiluar 70 m2 kati i dyte ap ndodhet afer ures Dajlanit te Restorant Tirana 20 m larg detit plazh Durres. Cmimi 38.000€

Dyqani eshte 210 m2 eshte 50 meter larg autostrates durres-kavaj ( zona Golem) dhe gati 300 meter larg detit pallati eshte i ri .Cmimi eshte 890 euro per m2 pak i diskutushem

Sh*tet ap 2+1 kati 5 i mobiluar 120 m2 Ap ndodhet ne plazh ( te karburanti) hekurudha Durres. Cmimi 45.000€

Sh*tet ap 1+1 kati 3 i mobiluar 68 m2 ap ndodhet perball Hotel Loshi plazh Durres Cmimi 38.000€

Sh*tet ap 205 m2 kati i peste Ap ndodhet ne qender te Durresit. Cmimi 100.000€

Sh*tet ap 1+1 kati 3 i banimit 84 m2 ap + 26 m2 verande ap ndodhet ne Durres perballe Spitalit. Cmimi 49.000€

Sh*tet ap 1+1 kati i dyte i banimit 60 m2 ndodhet afer spitalit ne Durres Cmimi 36.000€

Sh*tet ap 2+1 i. MOBILUAR. 107 m2 kati i tete pallati eshte 10 katesh dhe ndodhet ne plazh Durres. (rrota e kuqe). Cmimi. 53.000€

Sh*tet Bar Restorant Piceri ne breg te detit Plazh Durres

Sh*tet karburant - lavazho -lokal -shtepi siperfaqa e tokes eshte 1700 m2 Obiekti 221 m2. Cmimi 238.000€ i diskutushem. Kjo ndodhet ne Shijak Durres

Sh*tet toke + kapanon (magazine) ne qender te shkozetit Durres. Me sip 4076 m2 Cmimi 560.000€ i pa diskutushem

Sh*tet ambient per bisnes dhe ap 1+1 kati i peste. Ne te dyja rastrt dhurohet nga nje garazhd

Sh*tet dyqan+ shtepi ne te njejtin pallat me cmim te arsyshem

Okazion deri ne fund te vitit . Vila tre kateshe ne qender te Beratit sh*tet me cmim te ulet ?

Sh*tet ap 2+1 i mobiluar 96 m2 kati 6 afer disko Kolombo Plazh Durres cmimi 70.000€

Sh*tet ap 2+1 kati 5 cmimi 58.000€ plazh Durres

Garazhdi sh*tet ndodhet ne Iliria plazh Durres 241 m2 Cmimi 300€/m2

Sh*tet ap 1+1 perballe shkamit (mbas hotel pashtrik ) 63 m2 i mobiluar Ap ndodhet ne nje zone shume te qete. Cmimi 30.000€

About   Privacy   Login