SIBEL Travel & TOURS

SIBEL Travel & TOURS

Comments

Bovilla Hiking😍👌 . 📌Data- 11, 18, 25 Tetor. 📌Ora- 8:30-17:00. 📌Vend takimi: Pallati i sportit "Asllan Rusi". 📌Cmimi- 1000 leke/personi. 📌Pjesemarrja: E limituar 40 persona! 📌Niveli i guides : Sfidues. 📌Vendndodhja: Boville/Tirane. Programi📃 . 📍Nisemi ne oren 08:30 perballe Pallatit te sportit "Asllan Rusi" tek universiteti Logos(Tirane). 📍Rruga nga Tirana deri tek diga zgjat rreth 1 ore. 📍Nga diga do te fillojme hiking per tu ngjitur ne pjesen me te bukur qe Liqeni i Bovilles te ofron. 📍Gjate ngjitjes do te kemi pushime dhe ndihma nga ana jone nuk do te mungoje ne asnje moment. 📍Gjithashtu shume foto dhe adrenaline qe do ta bejne nje dite te paharrueshme😉. 📍Kohe e lire per konsumimin e drekes dhe shume aktivitete te tjera si Volleyball etj 😍. 📍Kthimi rreth ores 17:00 Cmimi: 1000 leke Perfshihet: 1-Transporti vajtje-ardhje (me mikrobuze komode) 2-Guida 3-Foto dhe shume kenaqesi! Cfare duhet te keni me vete: 1. Cante Shpine 2. Kepuce te pershtatshme 3. Rroba per tu nderruar, krem dielli. 4.Ushqime/Pije 5. Buzeqeshjen tuaj Shenime: I lusim të gjithë pjesemarrësit që të kenë shumë kujdes me natyrën. Nuk lejohet Hedhja e mbeturinave jo organike, si dhe demtimi i natyres. Cdo person qe do te shkele keto rregulla ne menyre te vetedijeshme do te perjashtohet nga grupi.⛔ .
Shpella e Gadimes-Prishtine-Prizren Cmimi: 17€ . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje 2-Guida 3-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi 📸😊 . . 📌Programi📃 📍Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 6:00 perballe Pallatit te sportit Asllan Rusi. 📍 Ndalese ne Kukes per kafen e mengjesit. 📍 Me pas vazhdojme rrugen drejt doganes se Morines. 📍Pas procedurave doganore vazhdojme rrugen drejt Shpelles madheshtore te Gadimes. 📍Pas vizites se shpelles nisemi drejt Prishtines. 📍Shetije dhe kafe ne Prishtine per rreth 2 ore. 📍Rreth ores 13:30 nisemi nga Prishtina per ne Prizren ku do konsumojme dreken (do kemi dhe muzike) . 📍Me pas behemi gati per tu nisur drejt Tiranes pas nje super eksperience 👌 📍Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00 . . Cfare duhet te keni me vete: 1-Karte ID ose Pasaporte 2-Buzeqeshjen dhe energjine tuaj 😄 ⚠️rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa ⚠️ . Nuk perfshihet ne cmim pagesa 2€ per tu futur brenda ne shpelle ⛔ .
Struge-Oher-Drilon 😍 Cmimi 1600 leke/personi. . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje 2-Guida 3-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi 📸😊 . . 📌Programi📃 📍Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 5:40 perballe Pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos. 📍 Ndalese gjate rruges per kafen e mengjesit. 📍 Me pas vazhdojme rrugen drejt doganes se Qafe Thanes. 📍Pas procedurave doganore vazhdojme rrugen drejt Struges ku do te kemi kohe per shetitje dhe vizitojme grykderdhjen e Drinit te Zi. 📍Me pas nisemi drejt Ohrit, ku do vizitojme qytetin, kalane dhe parkun ujor. 📍Kohe e lire per dreke ne nje nga restorantet e zones. 📍Me pas do nisemi drejt Tushemishtit ku do bejme foto me teta Ollgen, dhe vizite ne Drilon. 📍Me pas behemi gati per tu nisur drejt Tiranes pas nje super eksperience 👌 📍Kthimi ne Tirane rreth ores 21:30 . Cfare duhet te keni me vete: 1-Karte ID ose Pasaporte 2-Buzeqeshjen tuaj 😄 ⚠️rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa. . ⛔Nuk mbajme pergjegjesi per kthimet ne dogane per shkak te mungeses se dokumentacionit ose espulseve. Femijet nen 18 te pa shoqeruar nga te 2 prinderit duhet te kene prokure.⚠️
Lepushe - Vermosh -Tamare⛰ . 💰Cmimi: 1600 leke/person. . 📅Data- 11, 18, 25 Tetor. 🚌Nisje nga Tirana dhe Durresi, Lezha, Shkodra🚌. . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti. 2-Guide shoqeruese. 3-Shetitjet sipas programit. . 📃 PROGRAMi 📍Nisja ne oren 6:00 perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos dhe ne oren 5:10 nga Durresi, stacioni i trenit. 📍Ndalese per kafe ne Shkoder, dhe me pas tek Leqet e Hotit per fotografi. 📍Vazhdojme drejt Vermosh*t ku do vizitojme kanionin e Bashkimit dhe Vermoshin i cili eshte skaji me verior i Shqiperise. 📍Me pas vazhdojme drejt Lepushes ku vizitojme fshatin dhe ujevaren e Lepushes. 📍Konsumojme dreken ne restorantet e zones (ose mund ta keni marre me vete te paketuar). 📍Pas drekes kthehemi ne Tamare ku do konsumojme kafe dhe shetitje pergjate pedonales se Tamares. 📍Me pas nisemi drejt Tiranes ku do kemi ndalese per kafe gjate rruges. 📍Mberritja ne Tirane rreth ores 21:30. . -Pagesa duhet kryer deri ne 2 dite perpara udhetimit.⚠️
ZIP-LINE - UJËVARA E DRINIT - SHPELLA E RADACIT (BUKUROSHES SË FJETUR). Cmimi: 2000 Lekë/Personi. 📆 Data- 11, 18, 25 Tetor. . 📖 PROGRAMI. 📍Nisja nga Tirana në orën 06:00 perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos, nga Durresi ne oren 5:10 te stacioni i trenit. 📍Ndalese per kafe gjate rruges. 📍Më pas i drejtohemi Doganës së Morinës për procedurat doganore. 📍Pas procesurave doganore nisemi drejt Grykës së Rugovës kur përgatitemi për të bërë ZIP-LINE. 📍Pas eksperiencës fantastike të ZIP-LINE nisemi drejt Shpellës së mrekullueshme të Radacit(Bukuroshes së Fjetur). 📍Më pas vizite te ujevara e Drinit te bardhe ku do konsumojme dhe dreken. 📍Sipas kohes ndalese te shkurter ne Prizren. 📍Kthimi në Tiranë dhe Durres rreth ores 21:30-22:00. . Ne cmim perfshihet . 📌Transporti vajtje-ardhje. 📌Shëtitjet sipas programit. 📌Guida shoqeruese. . ⚠️NË ÇMIM NUK PËRFSHIHET. 👉ZIP-LINE 10€/Personi. 👉Hyrja tek Shpella e Radacit 2€/Personi. 👉Dreka .⚠️ Cfare duhet te keni me vete: Pasaportën ose Kartën e Identitetit. ⚠️Fëmijët nën moshën 18 vjeç nëse nuk janë të shoqëruar nga të dy prindërit duhet të pajisen me Prokurë(Deklaratë Noteriale)⚠️.
Valbone--Liqeni i Komanit me traget-Prizren.⛰ (Fundjava e fundit per kete sezon). . 💰Cmimi-6500 leke/person . 📅Data: 10-11, 17-18, 24-25 Tetor. 🚌Nisje nga Tirana dhe Durresi 🚌. . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje. 2-Bileta e tragetit. 3- Fjetja ne bujtinen me te mire te zones. 4- Mengjes+Darke+ Dreka 5-Guide shoqeruese. PROGRAMI: 📌Dita e pare: 📍Nisja diten e shtune ne oren 7:00 perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos dhe ne oren 6:00 nga Durresi, stacioni i trenit. 📍Ndalese per kafe gjate rruges. 📍Pas procedurave doganore i drejtohemi Prizrenit.(duhet patjeter karte id ose Pasaporte) 📍Shetitje e lire ne Prizren ku vizitojme Lidhjen e Prizrenit, uren e gurit, xhamine etj. 📍Me pas nisemi drejt Valbones. 📍Pasi mberrijme ne Valbone dhe bejme akomodimin ne bujtine. 📍Konsumojme dreken dhe bejme nje pushim te shkurter. 📍Me pas behemi gati per te vizituar ujevaren e Rrogamit ku do kemi mundesi per te shijuar pamjen e lugines se Valbones dhe per shume foto. (Kosto extra 300 leke/person per transportin me mjetet e zones). 📍Pas vizites dhe fotove kthehemi per ne bujtine. 📍Konsumojme darken, mbremje festive. 🔥 📌 Dita e dyte: 📍Rreth ores 7:30 konsumojme mengjesin me produkte te fresketa vendi (buke, djathe, recel, mjalte, qumesht, caj, veze, etj.) 📍Pas mengjesit behemi gati per tu nisur nga bujtina dhe vizitojme Mullirin me uje dhe liqenin e Xhemes. 📍Me pas nisemi drejt liqenit te Fierzes nga ku do marrim Tragetin drejt liqenit te Komanit. 📍Udhetimi me traget zgjat rreth 2 ore e 30 minuta dhe pamja eshte spektakolare. 📍Rreth ores 15:30 pushim per kafe dhe dreke ne Shkoder. 📍Mberritja ne Tirane pasdite vone.
Me duhen 6 bileta per neser me ca cmimi i mar

Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

Operating as usual

Fundjavë n' Mavrovë 2 ditë €39 ❄️
Datat e udhëtimit : 9-10 Janar
⁣ ⁣⁣⁣⁣
►Hotel Diplomat 3* - 39€
►Hotel Imperial 4* - 49€
Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
⁣⁣⁣⁣
Datat e radhës : 16-17 , 23-24 , 30-31 Janar
► Paketa me transport individual , - 10 euro/person
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣sipas përzgjedhjes suaj
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Fitness (tek Hotel Imperial)
4. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣

Fundjavë n' Dardhë - Korçë 2 ditë 3900 lekë ❄️
Datat e udhëtimit: 9-10 Janar
× Akomodimi në qendër të Korçës (4900 lekë më mëngjes edhe darkë)
×Vizitohen: Dardhe, Korçë, Drilon, Tushemisht
⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Datat e radhës : 16-17 , 23-24 , 30-31 Janar
⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣.
2. Akomodimi në hotel.
3. Baza ushqimore sipas përzgjedhjes suaj.
4. Guida gjatë udhëtimit.

Fundjavë n' Valbonë 2 ditë All Inclusive 6900 Lekë ❄️
Datat e udhëtimit : 9-10 Janar
⁣⁣⁣Vizitohen: Valbonë, Gjakovë, Prizren
⁣ ⁣⁣⁣
⁣• Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣.
Datat e radhës : 16-17, 23-24, 30-31 Janar
⁣⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣.⁣⁣
2. Akomodimi në hotel⁣.⁣⁣
3. Mëngjesi, dreka dhe darka në hotel⁣⁣⁣.
4. Guida gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣

Fundjavë n’Korçë - Voskopojë 2 ditë 3900 lekë ❄️
Datat e udhëtimit : 9-10 Janar
×Vizitohen: Voskopojë, Korçë, Drilon, Tushemisht
⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Datat e radhës : 16-17, 23-24, 30-31 Janar
×Hotel Koçibelli (në qendër të Korçës) (3900 lekë me mëngjes / 4900 lekë më mëngjes + darkë)
×Hotel Cavalioti (Voskopojë) (5500 lekë/ mëngjes + darkë)
⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Guida gjatë udhëtimit.

Fundjavë n' Bogë - Pejë 2 ditë €65 ❄️
Data e udhëtimit : 9-10 Janar
• Akomodimi tek Hotel Dukagjini 5* (Pejë)
⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Data të tjera : 16-17 , 23-24 , 30-31 Janar
⁣⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣.
2. Akomodimi në hotel sipas përzgjedhjes suaj.
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣.
4. Përdorimi i pishinës së brendshme, sauna, jacuzzi, fitness.
5. Guida gjatë gjithë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣

Fundjavë n' Brezovicë - Prevallë 2 ditë €45 ❄️
Data e udhëtimit : 9-10 Janar
⁣ ⁣⁣⁣⁣
• Hotel Yjet e Sharrit €45
• Hotel Sharri 4* €75
Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
⁣⁣⁣⁣⁣
Datat e radhës : 16-17 , 23-24 , 30-31 Janar
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣sipas përzgjedhjes suaj
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Përdorimi i pishinës dimërore, sauna, jacuzzi (tek Hotel Sharri)
4. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣

❄️ Hotel RADIKA 5* Mavove ❄️
⛄ Çmimi : 69 Euro / P ne nate
Në çmim përfshihet:
-Akomodimi ne Dhome Superiore
-Mengjesi
-Perdorimi i Pishines, Sauna, Jacuzzi, Fitness
-Parking Falas

LËPUSHË- TAMARË 1 DITË €10

LEQET E HOTIT, TAMARË, LEPUSHË, SHKODËR

►5, 9, 10,16,17,23, 24, 30, 31 Janar.

PROGRAMI:

► Nisja nga Tirana ne oren 06:00

► Nisja nga Durresi ne oren 05:00

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:00

Gjatë rrugëtimit tonë do të kemi një ndalesë të shkurtër për kafe dhe për të konsumuar mëngjesin rreth 30 minuta përpara se të mbërrijmë në Ballkonin panoramik përbri Leqeve të Hotit. Aty do të qëndrojmë për të shijuar pamje magjepsëse që na ofron lugina e lumit Cem.

Më pas vazhdojmë përmes Leqeve të Hotit për të mbërritur në Lëpushë. Lëpusha e vendosur në krahinën e Kelmendit është përcaktuar si perla e Alpeve Shqiptare me një reliev që shpesh herë krahasohet me Alpet Zvicerane. Në këtë fshat tejet të bukur do kemi mundësinë të konsumojmë drekën me gatime tradicionale dhe gjithashtu të zbulojmë, duke ecur përmes tij, ujëvarën dhe bukuritë që ofrojnë këto anë të alpeve tona.

Pasdreke ne do të vizitojmë një tjetër fshat të bukur alpin, është Tamara, që është gjithashtu edhe qendra administrative e krahinës i vendosur buzë lumit alpin të Cemit.

Në rrugën e kthimit do të kemi dhe një ndalesë në pedonalen e Shkodrës. Mbërritja në Tiranë, Durrës dhe Elbasan në mbrëmje.

Fundi i shërbimit tonë!

►Duhet të keni me vete:

Çantë shpine, ujë, rroba për ndërresë, fruta të thata, aparat fotografik, çokollatë, veshje sportive për ecje dhe shumë energji, etj.

►Sugjerim:

NËSE NGELENI TË KËNAQUR NGA SHËRBIMI I SHOFERIT APO I GUIDËS NË BAZË TË MUNDËSIVE TUAJA MUND TË VENDOSNI NJË SHUMË MINIMALE SI BAKSHISH PËR VLERËSIMIN E STAFIT TONË!

RAZËM – SHKODËR 1 DITË €10

RAZËM- KALAJA E ROZAFES - SHKODËR

► 5, 9, 10,16,17,23, 24, 30, 31 Janar.

PROGRAMI:

► Nisja nga Tirana në orën 06:00.

► Nisja nga Durrësi në orën 05:15.

► Nisja nga Elbasani në orën 05:15.

Në vijimësi të udhëtimit tonë do të kemi një ndalesë të shkurtër për kafe dhe për të konsumuar mëngjesin. Vizitë në kalanë e Rozafës. Mbërrijmë në Razëm ku do të kemi mundësi për të shijuar natyrën mbresëlënëse dhe për të konsumuar vaktin e drekës.

Kthehemi në qytetin e Shkodrës ku do kemi mundësi të vizitojmë pedonalen karateristike të qytetit dhe jo vetëm.

Nisemi në rrugën e kthimit. Mbërritja në Tiranë, Durrës dhe Elbasan në mbrëmje.

Fundi i shërbimit tonë!

►Sugjerohet të keni me vete:

Çantë shpine, shishe uji 1 litër, rroba pambuku për ndërresa, fruta të thata, çokollata dhe shumë energji.
►Sugjerim:

NËSE NGELENI TË KËNAQUR NGA SHËRBIMI I SHOFERIT APO I GUIDËS NË BAZË TË MUNDËSIVE TUAJA MUND TË VENDOSNI NJË SHUMË MINIMALE SI BAKSHISH PËR VLERËSIMIN E STAFIT TONË!

Udhëtim ne Stamboll & Cappadocia, 4 dite, €319

Në pagesë përfshihen:
– Fluturimi me avion vajtje – ardhje, Tiranë Stamboll – Kayseri -Stamboll – Tiranë.
– Akomodimi në Hotel Aspen 4* në Stamboll
– Akomodimi në Hotel Dinler 5* në Cappadocia.
– Mëngjeset dhe darkat sipas programit.
– Transfertat dhe Shëtitjet me autobus
– Shoqërues shqiptar për të gjithë ditët e udhetimit

Cappadocia 195 eur!
🌸 8-10 Janar
🌸 Akomodimi ne Goreme Kaya 4*
🌸 Mengjeset
🌸 Biletat e avionit
🌸 Cmimi momental dhe per rezervime sot !

🙈 Let's make a wish for this year ✨🎀

#wishfulthinking #thelastdayoftheyear #photographer #traveling #vacation #travelling #likeforlikes #lifestyle #life #beauty #holiday #smile #traveltheworld #instalife #photoshoot #wishtime #winter #tourism #traveler #portrait #traveller #fun #sibeltravelandagency

Viti i Ri n' Dardhë - Korçë 2 ditë 3900 lekë ❄️
Datat e udhëtimit: 2-3 Janar
× Akomodimi në qendër të Korçës (4900 lekë më mëngjes edhe darkë)
×Vizitohen: Dardhe, Korçë, Drilon, Tushemisht
⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Datat e radhës : 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30-31 Janar
⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣.
2. Akomodimi në hotel.
3. Baza ushqimore sipas përzgjedhjes suaj.
4. Guida gjatë udhëtimit.

Viti i Ri n' Mavrovë 2 ditë €39 ❄️
VENDET E FUNDIT PËR NISJE NË DATE 2 JANAR❗️
⁣ ⁣⁣⁣⁣
►Hotel Diplomat 3* - 39€
►Hotel Imperial 4* - 49€
Datat e radhës : 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30-31 Janar
Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣sipas përzgjedhjes suaj
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Fitness (tek Hotel Imperial)
4. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣

Viti i Ri n’Korçë - Voskopojë 2 ditë 3900 lekë ❄️
VENDET E FUNDIT PËR NISJE NË DATE 2 JANAR❗️
×Vizitohen: Voskopojë, Korçë, Drilon, Tushemisht
⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Datat e radhës : 9-10, 16-17, 23-24, 30-31 Dhjetor
×Hotel Koçibelli (në qendër të Korçës) (3900 lekë me mëngjes / 4900 lekë më mëngjes + darkë)
×Hotel Cavalioti (Voskopojë) (5500 lekë/ mëngjes + darkë)
⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Guida gjatë udhëtimit.

Viti i Ri n' Brezovicë - 1 ditë €10 ❄️
VENDET E FUNDIT PËR NISJE NË DATE 1 & 2 JANAR❗️
Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣⁣
Datat e radhës : 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 Janar
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣⁣
2. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Viti i Ri n' Korçë - Voskopojë 1 ditë €10 ❄️
Datat e udhëtimit : 2 ; 3 Janar
⁣⁣⁣
Vizitohen : Voskopojë, Korçë, Drilon, Tushemisht
⁣⁣⁣⁣⁣
Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣
Nisjet e radhës : 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 Janar
⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet:⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣
2. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit. ⁣⁣⁣⁣⁣

❤️ Ky vit na bëri që të qëndrojmë larg të dashurve tanë, familjes, miqve... Por, pavarësisht distancës, dashuria gjithmonë gjen mënyrë të na afrojë!
😇 Shpresojmë që ky vit të jetë viti më i mirë i jetës suaj dhe i familjes suaj gjithashtu. Le t’ju sjellë ky Vit shumë gëzim dhe paqe, dashuri dhe sukses. Gëzuar Vitin e Ri 2021! 🎊🎊🎉🎉

⛷️ Pushime dimerore ne Mavrove ⛷️

❌ Ne Maqedoni kalohet pa test dhe nuk ka asnje kufizim ❌

❄️ Hotel Radika 5* - Pishina, Sauna , Jacuzzi, Palester
❄️ Hotel Bistra 4* - Pishina, Jacuzzi
❄️ Hotel Sport 3* - Pishina, Sauna

--- Kontakt ---
📱 0697731213

❄ Bianca Resort & Spa 5* ❄

🛑 Pa Kufizime + Testi i perfshire per kufi 🛑

🎄 Date 2 - 5 Janar 🎄

🍁Përfshihet:
▪️ Akomodimi ne hotel
▪️ Mëngjes + darkë
▪️ Përdorimi faciliteteve: Pishine Dimerore, sauna, Hamam dhe fitness
▪️ Free WI- FI, Free parking
▪️Testi Tampon per kufi I perfshire

👉 Rezervo në:
📱 0697731213

📢 #VendetFundit 🏂SKI NE BITOLA DHE MAVROVE🏂

🚌Nisje : 1 - 3 Janar - 3 Ditë • 89 €

📲 0697731213
⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod
2. Akomodimi në Hotel Tino 4* Spa Pishina
3. Mëngjesi dhe Darka ne Hotel
4. Shoqerues Shqipetar
5. Te gjitha Guidat Sipas Programit.

☃❄SKI në MAVROVE & KODRA E DIELLIT ☃❄
➡️ Nisje: 1 - Janar - 2 Dite - 55€
➡️ Nisje: 2 - Janar - 2 Dite - 55€

Nje udhetim 2 Destinacione per Ski

Dita e Parë:
Nisja në mengjes nga Tirana në orën 05:00 drejt Maqedonisë. Gjatë rrugës do të ndalojmë në qytetin e poetëve, në Strugë, ku do të shijojmë pejsazhin buzë Drinit të Zi. Pas pushimit nisemi drejt Kodrës së Diellit e quajtur ndryshe Popova Sapka. Kohë e lirë për të shijuar Sportin e skive, Kodra e Diellit përmban një nga pistat e skijimit më të mëdha të Ballkanit ku përbehet nga 7 Teleferike skijimi. Maja më e lartë që mund të shijohet nga Turistet e aventurës arrin në 2760 metra lartesi. Pas takimit me guidën tonë në orën 16:00 nisemi drejt qytetit të Shkup-it. Udhëtimi zgjat rreth 45 minuta. Akomodimi në hotel ku do të konsumojmë dhe darkën, mbrëmje e lirë për të shijuar Clubet e natës në Shkup.
Dita e dytë:
Pas mëngjesit në hotel, nisemi drejt Mavrovës, rrugëtimi zgjat rreth 1 orë e 30 minuta. Mbërritja në Mavrovë. Kohë e lirë për ski deri në orën 15:30. Pas takimit me guidën tonë nisemi drejt Tiranës, ku do të kemi ndalesa të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë në mbrëmje.
⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod
2. Akomodimi në Hotel 4* ne Shkup
3. Mëngjesi, edhe darka
4. Shoqerues Shqipetar
5. Te gjitha Guidat Sipas Programit
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Kontakt :
📲+355697731213

☃🔮Hotel Magra Austria #Boge☃🔮

🎄55€ Çifti / Akomodim + Mengjes

❄Disponibilitet pas dates 7 Janar

❌Transporti personal
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Kontakt :
📲+355697731213

Viti i Ri n’Korçë - Voskopojë 2 ditë 3900 lekë ❄️
Datat e udhëtimit: 1-2 ; 2-3 Janar

► Hotel Kocibelli ( Qendër te Korçës ) (4900 lekë mëngjes + darkë)
► Hotel Cavalioti ( Voskopojë ) (5500 lekë mengjes + darke )

×Vizitohen: Voskopojë, Korçë, Drilon, Tushemisht

Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Datat e radhës : 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30-31 Janar.
⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Guida gjatë udhëtimit.

Na kontaktoni:
📞 +355 69 77 31 213

‼‼ VENDET E FUNDIT ‼‼

🎅Viti i Ri ne Brezovice - Brod, Oferta 2 Dite, 35€ 😍
➤ Nisje 1 Janar & 2 Janar -- 2 Dite (1 nate)

💙 Hotel Prizreni 4* -- Cmimi 35€
💜 Hotel Premium 5* -- Cmimi 50€

Vizitojme 👣⛄ Brezovic, Prizren, Brod, Dragash

📍 Nisje nga Tirana dhe Durresi

👇👇 Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti sipas programit me autobuz/minibuz turistik
2) Nje nate akomodimi ne hotelin e perzgjedhur nga ju
3) Mengjesi i dites se dyte
4) Guida (Shoqeruesi)
5) Taksat Turistike
🔹 Opsionale! Darka 7 euro extra 🔹

------ Per pyetje ose rezervim: 😉 👇 🛎 Kontaktoni:
☎ Tel: +355 69 77 31 213

ITINERARI
👇👇👇
DITA PARE
*Pas takimit me guiden tone ne mengjes bëhet nisja për në Kosovë duke pershkruar rrugen e Kombit.
*Ndalesë e shkurtër rrugës për kafe në Reps
*Rreth orës 11:00 jemi në Malet e Sharrit. Tek i drejtohemi pistës së skijimit ne Brezovic, më e madhja në Kosovë. Mberrijta më qëndrën e skive te Brezovices dhe kohe e lire per te perjetuar adrenalinen e skijimit.
Ne Brezovic ndodhen 3 teleferik per tu transferuar ne pistat ne qafen e Maleve te Sharrit. Pistat e skijimit janë të ndarë sipas ketegorisë së vështirsisë, ku ju mund te beni ski, snowboard ose te luani “si femije” me slita. Brezovica ofron rehatinë e skijimit për këdo.
*Zbritja ne Prizren pasdite dhe akomodimi ne hotelin e perzgjedhur nga ju.
Me pas ne shoqerine e guides vizitojme qytetin e Prizrenit, duke filluar me Lidhjen e Prizrenit, Xhamine e Sinan Pashes, Ura e Gurit, Carshia vjeter, etj.
*Darka ne restorant tradicional ne Prizren.

DITA DYTE
*Pas mengjesit ne hotel vazhdojme perseri udhetimin ne Malet e Sharrit por kesaj radhe drejt Brodit.
Tek i drejtohemi pistës së skijimit ne Brod njihemi me fshatin e Dragash*t dhe historine e Kostandini i XI, perandori i fundit i perandorise romake, me origjine nga Dragashi.
*Pas mberritjes ne Brod, kohe e lire per te shijuar pisten e skijimit dhe teleferiket e Brodit, nje piste madheshtore e vendosur ne malet e Sharrit e cila te ofron shume mundesi per fillestaret e skijimit pasi pjerrësia e saj është shumë e vogël, duke e bërë komode skijimin për cdo kategori.
Brodi ka qene nje nder zonat turistike me te frekuentuar qe ne kohen e ish-Jugosllavise, aq sa edhe Tito ndertoi nje shtepi pushimesh ne zonen e Dragash*t.
*Dreka e lire per te konsumuar ne restorantin Arxhena ne Brod.
*Pas dreke nisje per ne Tirane.
*Ndalesa rruges per kafe dhe mberritja ne Tirane ne darke.

‼ VENDET E FUNDIT ‼

🎅 Viti i Ri ne Mavrove - Struge - Oher 🎅
➤ Nisje 1 Janar -- 2 Dite -- Cmimi 50€
➤ Hotel MIRAGE 4 Yje
➤ Nisje nga Tirana dhe Durresi

👇👇 Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2) Akomodimin ne hotel Mirage 4 yje
3) Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit
4) Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit
5) Guida (Shoqeruesi)

------ Per pyetje ose rezervim: 😉 👇 🛎 Kontaktoni:
☎ Tel: +355 69 77 31 213

Itinerari i udhetimit
👇👇👇
DITA PARE
*Nisja ne mengjes drejt Maqedonise.
*Ndalesa rruges per mengjes ne zonen e Librazhdit.
*Pas kalimit te procedurave doganore ne Qaf Thane i drejtohemi qytetit te Ohrit. Vizite panoramike te qytetit te Ohrit si Kalaja Samoil, qyteti i vjeter, Kisha e Shen Klemendit, Kisha e Shen Sofise, pedonalja buze liqenit, etj.
*Kohe e lire per dreke ne sheshin Lhinidos te Ohrit, ku me sipas deshires se grupit do mund te lundrojne ne liqen duke shetitur rreth brigjeve te qytetit te vjeter Vohrid (pagese extra).
*Vizita e fundit per kete dite do te jete ne qytetin e Struges, si Carshia e vjeter, Portat e Drinit te Zi, bulevardi buze lumit te Drinit, etj.
*Akomodimi ne hotel MIRAGE 4Yje ne Qytetin e Struges (buze liqenit).
*Mbasditja e lire per te pushuar, ku mund te relaksoheni ne SPA e hotelit, shfrytezimi i pishines dimerore.
*Darka ne restorantin e hotelit

DITA DYTE
*Pas mengjesit ne hotel, udhetojme drejt Parkut Kombetar te Mavroves.
Mberritja ne Mavrove dhe mundesi per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore.
Parku kombetar i Mavroves disponon 17 pista skijimi, ku shetitja me teleferik deri ne pisten e 17 eshte aventure me vete per tu shijuar (pasi ka nje kohezgjatje mbi 30 minuta, ku panorama ofruese nderthuret midis bardhesise se bores dhe kaltersise se liqenit te Mavroves).
Dreka Sugjerohet te konsumohet ne restorantet e Mavroves (ku sugjerimet e guides nuk do te mungojne)
*Qendrimi ne Mavrove deri ne oren 15:30
*Nisja drejt Tiranes. Kthimi ne darke.

Londra duket magjike nën atmosferën e dritave. 🎄🎇🎀✨

#Londra #traveladdict #theprettycities #londrastyle #eomderful_places #verilymoment #beautifulatmosphere #lights #magicalplace #travelandlife #video #livingthemoment #sibeltravelandagency

🎄Hotel Radika 5* Mavove 🎄
Çmimi : 69 Euro / P ne nate
Periudha 2 - 24 Janar
Në çmim përfshihet:
-Akomodimi ne Dhoma Superiore
-Mengjesi ne Hotel
-Perdorimi i Pishines dhe Spa
-Parking Falas
Në çmim nuk përfshihet:
-Darka 19 €/p në natë
-Taksa e Turistit 1,5 €/p në natë

Linja e #Sarajeves me autobus🚌 🚌Nisje cdo dite te MERKURE dhe te SHTUNE 🚌Kthim cdo dite te MARTE dhe te PREMTE DURRES- NIKSHIQ 🕐11:00 🎀15 euro vajtje 🎀24 euro vajtje ardhje DURRES- TREBINJE 🕐11:00 🎀20 euro vajtje 🎀32 euro vajtje ardhje DURRES- LJUBINJE 🕐11:00 🎀22 euro vajtje 🎀35 euro vajtje ardhje DURRES- STOLAC 🕐11:00 🎀24 euro vajtje 🎀38 euro vajtje ardhje DURRES- CAPLINJA 🕐11:00 🎀26 euro vajtje 🎀42 euro vajtje ardhje DURRES- MOSTAR 🕐11:00 🎀28 euro vajtje 🎀45 euro vajtje ardhje DURRES- JABLANICA 🕐11:00 🎀29 euro vajtje 🎀46 euro vajtje ardhje DURRES- KONJIC 🕐11:00 🎀30 euro vajtje 🎀48 euro vajtje ardhje DURRES- SARAJEVO 🕐11:00 🎀31 euro vajtje 🎀50 euro vajtje ardhje SHENIM : 👉PER FEMIJET NGA 0-4 VJEÇ DO TE APLIKOHET ZBRITJE 80% 👉PER FEMIJET NGA 04-12 VJEÇ DO TE APLIKOHET ZBRITJE 50% 👉BILETAT VAJTJE – ARDHJE KANE VLEFSHMERINE PER 3 MUAJ NGA DATA E LESHIMIT Na Kontaktoni : 📩 Kontakt : [email protected] 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency 📍 Adresa: Lgj nr 4, Rruga Egnatia prane Stc.autobusave Shijakut Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet BKT Bank ✅ Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

📷

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Viti i ri në Korcë

Location

Category

Telephone

Address


LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES
Durazzo
ALBANIA

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Other Travel Agencies in Durazzo (show all)
Time Travel Time Travel
Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja E Durresit, Ngjitur Me Karburant Kastrati.
Durazzo

Lagja 17, Hyrja e Durresit, Ngjitur me karburant Kastrati.

Drago Tours Drago Tours
Prane Stacionit Te Trenit
Durazzo, 2006

Bileta Trageti,Avioni,Autobizi,Asucuracione te ndryshme

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C