TROPOJA

Eshte nder faqet me te mira qe ju sjell emigranteve po ashtu edhe shqiptareve foto dhe shum informacione te Tropojes, dhe ju jep mundesi vizitorve guide..

Info Tropoja

Ky grup shpresoj te mbledh te gjithe anetaret e facebook-ut qe i perkasin kesaj zone. Le te jete nje forum virtual per njohjen e njeri-tjetrit si minimum por pse jo edhe te bashkepunimit te ndersjellte midis tyre

[06/27/19]   Do votoni në 30 qershor?

TROPOJA

Valbonë Tropojë Albania

TROPOJA

Valbonë Tropojë Albania

TROPOJA

Valbonë Tropojë Albania

Valbonë Tropojë Albania

[03/31/19]   Valbonë Tropojë Albania

Pershendetje miqt e faqes TROPOJA ktu ndodhemi tek Varrezat e Deshmorve ne Dojan.Per banoret e fshatit Dojan esht e pa pranushme dhe besoj per te gjith qe kalojn aty te shohin makinat e parkuara duke kryer mardhenie seksuale ne publik dhe ndotja e ambientit ne kte lloj menyre.Bashkia te reagoje qe ti largoj kta lloj njerzish sepse jetojn familje aty afer kalojne femije. Nese e lexojne ata qe parkohen aty pa pik turpi mos te ndodhin me!!

[03/11/19]   KUSHE SHET TOKE NE KETO VENDE TE NA KONTAKTOJE NE INBOX !
Pershendetje Tropoja!
Duke mos patur kontakte te drejteperdrejte me banore te Tropojes,mendova t'ju shkruaja juve.
Dhjetorin e kaluar fitova nga nje shoqate franceze nje fond per promovimin e turizmit ne Shqiperi.
Vendosa ta perdor per ndertimin e nje shtepie muze ne Alpet shqiptare ne rrethin e Tropojes,ne te cilen te promovojme per turistet Eposin e Kreshnikeve (i cili eshte ne procedure e siper per t'u bere pjese e UNESCO-s) si dhe gojedhanat e zones.
Problemi me te cilin jam perballur eshte mosgjetja e nje trualli apo vendi per ndertimin e kesaj qendre promovimi.
Si pika te menduara jane: Curraj Eperm,Çerem dhe Doberdol.
Nese keni mundesi te me ndihmoni apo te orientoni si te kem kontakt me dike qe shet truall ne keto zona do ju isha shume mirenjohes.

Përshendetje miqt e faqes #TROPOJA

Ekipi i Valbonës vazhdon aventuren e saj në kategorinë e tretë dhe lojtaret kerkojnë mbeshtetjen tonë gjat takimeve. Ju ftojmë të gjithve në daten 28.02.2019 në orën 12:00 tek ‘’ Kompleksi Sportiv Kamëz ‘’ ti japim kurajo djemve dhe të marin sa më shumë fitore.Forca #Valbona

Eja vizitoni mrekullit e #Shqiperis.

Lolita.

Ky është një film me metrazh të shkurtër, i realizuar nga disa djem të rinj e të talentuar kuksianë.
Ky film është kandidat në ASEF OLYMPIAD dhe në SHBA në GENIUS OLYMPIAD .

Ka si qëllim të sensibilizojë për fenomenin e varfërisë që është mjaft i prekshëm në vendin tonë. Është një fëmijë i cili është gjithë kohën në kërkim të shpresës.

Qorr Ilazi Live (pa muzik)

Qorr Ilazi Live (pa muzik)

TROPOJA

teknologji.al

Ja sa banorë janë arrestuar, plagosur e vrarë, në “luftë” me bandat e 9 HEC-ve · Teknologji. AL

teknologji.al Teknologji AL portal qe ofron sherbime te ndryshme pa pagese nga portal lajmesh, njoftime per pune e shume sherbime te tjera.

teknologji.al

Kush e vrau Bajram Currin dhe pse nuk flitet sot për të? · Teknologji. AL

Kush e vrau Bajram Currin dhe pse nuk flitet sot për të?

teknologji.al Teknologji AL portal qe ofron sherbime te ndryshme pa pagese nga portal lajmesh, njoftime per pune e shume sherbime te tjera.

vemg.ltd

Isha në Tropojë, ua ua uaaa!

Isha në Tropojë, ua ua uaaa!

vemg.ltd Nga Fjorda Llukmani Nëse je shqiptar dhe s’ke vizituar akoma Tropojën, të të vijë zor nga vetja! Edhe emigrant po të jesh, ky vend duhet të jetë në top listën tuaj për t’ju treguar miqve të huaj se ç’bukuri kemi. Përveç natyrës, tropojanët janë shumë të dashur. Legjendat ur...

Photos from TROPOJA's post

TROPOJA

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Bajram Curri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address


Jaho Salihi
Bajram Curri
8702
Other Bajram Curri travel agencies (show all)
The Paradise of The Albanian Alps The Paradise of The Albanian Alps
Bajram Curri Albania
Bajram Curri, 355

This page intends to attract all apassionated after mountains and hiking visit the jewel of Albania Nature .