Ade Bus Srebrenik

Ljubazno osoblje naše agencije uz brzu i efikasnu uslugu uvijek je na strani naših putnika i dostupno 24h svih sedam dana u sedmici. Za više informacija pozovite nas na 061103832.

Operating as usual

📣Pomjereno zbog najavljenog lošeg vremena ➡️ rezervacije u toku❗️
🎢NOVI SAD 🏢 24.10.2020.
🚍POLAZAK IZ TUZLE U 05:00h, LUKAVCA U 05:30H, SREBRENIKA U 06:00h; BRČKOG U 07:00h
💸Cijena: 26KM.
🔊 INFORMACIJE I REZERVACIJE NA: ☎️035645979 061103832 🏢ILI U POSLOVNICI U ITK MUSIĆ ZGRADI U NEPOSREDNOJ BLIZINI STARE AUTOBUSNE STANICE
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/jednodnevni-izlet-novi-sad-17-oktobar-klub-lojalnosti/

📣Pomjereno zbog najavljenog lošeg vremena ➡️ rezervacije u toku❗️
🎢NOVI SAD 🏢 24.10.2020.
🚍POLAZAK IZ TUZLE U 05:00h, LUKAVCA U 05:30H, SREBRENIKA U 06:00h; BRČKOG U 07:00h
💸Cijena: 26KM.
🔊 INFORMACIJE I REZERVACIJE NA: ☎️035645979 061103832 🏢ILI U POSLOVNICI U ITK MUSIĆ ZGRADI U NEPOSREDNOJ BLIZINI STARE AUTOBUSNE STANICE
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/jednodnevni-izlet-novi-sad-17-oktobar-klub-lojalnosti/

🇧🇦 Ovu ponudu ne smijete propustiti ❗️
👌 BANJA VRUĆICA 08.11.2020.
➡️ Cijena 49KM
➡️ Prijevoz, kupanje u hotelu sa 4*, ručak (švedski sto sa širokim spektrom jela u ponudi)
🚍 Polazak iz Srebrenika (Hotel Park) u 07:30h, iz Tuzle (BCC) u 08:15h, iz Lukavca (Junuzović kopex) u 08:30h, iz Gračanice (Gazprom-Etna) u 9:00h.
☎️Informacije i rezervacije lično u poslovnici u Itk Musić zgradi u neposrednoj blizini stare autobusne stanice ili na 📲 061 103 832 i 035 645 979.

🚌🚌🚌

📣Pridružite nam se ❗️
🎢NOVI SAD 🏢17.10.2020.
🚍POLAZAK IZ TUZLE U 05:00h, LUKAVCA U 05:30H, SREBRENIKA U 06:00h; BRČKOG U 07:00h
💸Cijena: 26KM.
🔊 INFORMACIJE I REZERVACIJE NA: ☎️035645979 061103832 🏢ILI U POSLOVNICI U ITK MUSIĆ ZGRADI U NEPOSREDNOJ BLIZINI STARE AUTOBUSNE STANICE
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/jednodnevni-izlet-novi-sad-17-oktobar-klub-lojalnosti/

❗️VIKEND U HERCEGOVINI❗️
📆31.10.2020. - 01.11.2020.
💰Cijena 99KM 🔝
⭕Cijena uključuje:
✅PrIJevoz turističkim autobusom
✅Obilasci po programu putovanja
✅Smještaj u hotelu sa 3* u Trebinju na bazi 1 noćenja sa doručkom
✅Usluge stručnog pratioca grupe tokom putovanja
✅Troškove organizacije putovanja
🚍POLASCI IZ :
📍Srebrenika (Hotel Park) 03:00h
📍 Lukavca (Tc Belamionix) 04:00h
📍 Tuzle (Hotel Tuzla) 04:30h
📍 Živinica (Tc Omega) 04:50h
📲 INFORMACIJE I REZERVACIJE NA: ☎️035645979 061103832 🏢ILI U POSLOVNICI U ITK MUSIĆ ZGRADI U NEPOSREDNOJ BLIZINI STARE AUTOBUSNE STANICE
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/vikend-u-hercegovini-2-dana-mostar-stolac-i-trebinje-99km-31-10-01-11/

🚌 Sa super grupom, super provod 🚌

Dan za dezinfekciju 🚌😷🚍

📣Idemo li se prošetati i odmoriti❓
🎢SARAJEVO & BJELAŠNICA🏢10.10.2020.
🚍POLAZAK IZ BRČKOG U 06:00h, SREBRENIKA U 07:00h; IZ TUZLE U 07:40h, IZ ŽIVINICA U 08:00h
💸Cijena: 19KM.
🔊 INFORMACIJE I REZERVACIJE NA: ☎️035645979 061103832 🏢ILI U POSLOVNICI U ITK MUSIĆ ZGRADI U NEPOSREDNOJ BLIZINI STARE AUTOBUSNE STANICE
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/jednodnevni-izlet-sarajevo-bjelasnica-10-oktobar-klub-lojalnosti/

Jednodnevna posjeta JEZERU JELEN I TEŠNJU 11.10.2020.
💸Cijena 13,00 KM.
🚌Polazak iz SREBRENIKA (Hotel "Park") u 07:00h, 07:00h iz Tuzle (BCC), 07:30h Lukavac (TC Belamionix), 08:00h Gračanica (Fis).
☎️📱 Više informacija na brojeve telefona 061103832 ili 035645979, ili u poslovnici u Srebreniku u ITk Musić zgradi kod autobusne stanice.
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/jednodnevni-izlet-tesanj-jezero-jelen-11-oktobar-klub-lojalnosti/

📣Pridružite nam se ❗️
🎢NOVI SAD 🏢17.10.2020.
🚍POLAZAK IZ TUZLE U 05:00h, LUKAVCA U 05:30H, SREBRENIKA U 06:00h; BRČKOG U 07:00h
💸Cijena: 26KM.
🔊 INFORMACIJE I REZERVACIJE NA: ☎️035645979 061103832 🏢ILI U POSLOVNICI U ITK MUSIĆ ZGRADI U NEPOSREDNOJ BLIZINI STARE AUTOBUSNE STANICE
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/jednodnevni-izlet-novi-sad-17-oktobar-klub-lojalnosti/

🌞Zadnji vikend u Neumu nam je bio super🌴
Ljeto je zvanično gotovo. Hvala svim našim putnicima na povjerenju! Idemo zajedno dalje istraživati ljepote BiH! Pratite nas 🙂🚌

Ade Bus Srebrenik's cover photo

📣Idemo li se prošetati i odmoriti❓
🎢SARAJEVO & BJELAŠNICA🏢10.10.2020.
🚍POLAZAK IZ BRČKOG U 06:00h, SREBRENIKA U 07:00h; IZ TUZLE U 07:40h, IZ ŽIVINICA U 08:00h
💸Cijena: 19KM.
🔊 INFORMACIJE I REZERVACIJE NA: ☎️035645979 061103832 🏢ILI U POSLOVNICI U ITK MUSIĆ ZGRADI U NEPOSREDNOJ BLIZINI STARE AUTOBUSNE STANICE
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/jednodnevni-izlet-sarajevo-bjelasnica-10-oktobar-klub-lojalnosti/

A da se malo odmorimo od svega❓
➡️Izlet u ETNO SELO "STANIŠIĆI 03.10.2020.
💸Cijena 10KM.
🚌Polazak iz SREBRENIKA (Hotel "Park") u 08:30h
🚌Polazak iz Tuzle (Mejdan) u 09:30h
☎️📱 Više informacija na brojeve telefona 061103832, 035645979, ili u poslovnici u Srebreniku u ITK Musić zgradi kod autobusne stanice.
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/jednodnevni-izlet-etno-selo-stanisici-03-oktobar-klub-lojalnosti/

🚌Minibus iz naše žute kolekcije👌
➡️20 sjedala
➡️Dosupan za iznajmljivanje za prijevoz manjih grupa putnika
➡️Cijena po dogovoru
📱061103832 ☎️035645979 https://adebus.ba/galerija-slika/nggallery/galerija/IVECO-50C17

Ne propustite ovu super ponudu!!!
VIKEND U Neumu
📆17.09.- 20.09.2020.
💰Cijena 70KM 🔝
⭕Cijena uključuje:
✅Prijevoz
✅Smještaj na bazi dva noćenja
✅Usluge pratioca grupe tokom putovanja
✅Troškove organizacije
🚍POLASCI IZ:
📍 Srebrenika (Hotel Park) 23:00h
📍Tuzle (Bingo city centra) 23:40h
📍Živinica (Omega) 23:55h
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.
Program dostupan na: https://adebus.ba/produzeni-vikend-u-neumu-17-09-20-09-2020-70km/

VIKEND U Neumu
‼️POLAZAK ZAGARANTOVAN ‼️
📆11.09.-13.09.2020.
💰Cijena 75KM 🔝
⭕Cijena uključuje:
✅Prijevoz
✅Smještaj na bazi jednog noćenja
✅Usluge pratioca grupe tokom putovanja
✅Troškove organizacije
🚍POLASCI IZ:
📍 Srebrenika (Hotel Park) 23:00h
📍Tuzle (Hotel Tuzla) 23:40h
📍Živinica (Omega) 23:55h
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.
Program dostupan na: https://adebus.ba/vikend-u-neumu-11-09-13-09-2020-75km/

VIKEND U Neumu
📆17.09.- 20.09.2020.
💰Cijena 70KM 🔝
⭕Cijena uključuje:
✅Prijevoz
✅Smještaj na bazi dva noćenja
✅Usluge pratioca grupe tokom putovanja
✅Troškove organizacije
🚍POLASCI IZ:
📍 Srebrenika (Hotel Park) 23:00h
📍Tuzle (Bingo city centra) 23:40h
📍Živinica (Omega) 23:55h
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.
Program dostupan na: https://adebus.ba/produzeni-vikend-u-neumu-17-09-20-09-2020-70km/

🚌🌞Rezervacije u toku!!! 🌴🏊‍♂️

VIKEND U Neumu
📆11.09.-13.09.2020.
💰Cijena 75KM 🔝
⭕Cijena uključuje:
✅Prijevoz
✅Smještaj na bazi jednog noćenja
✅Usluge pratioca grupe tokom putovanja
✅Troškove organizacije
🚍POLASCI IZ:
📍 Srebrenika (Hotel Park) 23:00h
📍Tuzle (Hotel Tuzla) 23:40h
📍Živinica (Omega) 23:55h
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.
Program dostupan na: https://adebus.ba/vikend-u-neumu-11-09-13-09-2020-75km/

Ade Bus Srebrenik

🇹🇷ISTANBUL
➡️22.09.- 27.09.2020. 📆
✅Smještaj na bazi 3 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3* u starom dijelu Istanbula Laleli/Aksaray
✅Usluge stručnog pratioca grupe tokom putovanja i boravka u Istanbulu i kompletna organizacija putovanja
✅Prijevoz 🔝
💰Cijena aranžmana za rezervacije do 25.08.2020 299KM🔝
📍Polasci iz Srebrenika, Lukavca, Tuzle 🚍
💶Mogućnost plaćanja aranžmana na rate 🔝
☎️📱 Više informacija na brojeve telefona 061103832 ili 035645979, ili u poslovnici u Srebreniku u ITK Musić zgradi kod autobusne stanice.
💻Program dostupan na: https://adebus.ba/istanbul-22-09-2020-27-09-2020-299km-ili-349km/

🌞 Super ponude za polazak 27.08.- NEUM 🌴
💻 PROGRAM, CIJENE I OSTALI DATUMI DOSTUPNI NA:
https://adebus.ba/ljetovanje-neum-2020/
☞ Polasci su: SVAKI utorak, četvrtak i subotu
☞ BEZ PASOŠA.
☞ Mogućnost putovanja na 4/ 5 / 6 / 8 ili više dana.
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.

🌞 NEUM 🌴
💻 PROGRAM, CIJENE I OSTALI DATUMI DOSTUPNI NA:
https://adebus.ba/ljetovanje-neum-2020/
☞ Polasci su: SVAKI utorak, četvrtak i subotu
☞ BEZ PASOŠA.
💸 PLAĆANJE NA RATE
☞ Mogućnost putovanja na 4/ 5 / 6 / 8 ili više dana.
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.

🌞 Danas @srcajdinovici 🌞
🚌🚌🚌

👌💪Big Ben Summer Camp
☀️🌞 Super ideja, svaka čast!

Svim pripadnicima islamske vjeroispovjesti Ade bus tim želi Bajram šerif mubarek olsun. 🚌🚌🚌

❗️Čestitamo ❗️Tanja Milić Palavrić je osvojila dvije povratne karte autobusom za Neum za termin 28.07.🚌🚌
☎️Molimo dobitnicu da se javi u poslovnicu ili na brojeve 061 103 832 ili na 035 645 979.☎️

Ade Bus Srebrenik

➡️Idemo svi na post za nagradnu igru! Sutra izvlačimo dobitnika/dobitnicu!
🤗Pridružite se, možda baš vi osvojite dvije povratne karte!
☀️🌴Ljetovanje u Neumu će ove godine biti pravi pogodak!
#putovanjetezove

🎁🌴OSVOJI DVIJE POVRATNE KARTE 🎁🌴
❓KAKO❓
👍Lajkajte našu stranicu, ukoliko to još niste uradili (ili nas zapratite na instagramu)
💻Lajkajte objavu o nagradnoj igri i podijelite je (javno)
👫 U komentaru označite/tagujte osobu s kojom želite putovati
🚌Pravo učešća imaju pravi profili sa stvarnim imenom i prezimenom
🚍🚌Polasci svaki utorak, četvrtak i subotu.
https://adebus.ba/ljetovanje-neum-2020/

🇷🇸 AQUA PARK "PETROLAND"
📆08.08.2020. (subota)
📆16.08.2020. (nedjelja)
💰Cijena 25KM 🔝
⭕Cijena uključuje:
✅Prevoz turističkim autobusom
✅Posjeta aqua parku "Petroland"
✅Usluge stručnog pratioca grupe tokom putovanja
✅Troškove organizacije putovanja
⭕Cijena ne uključuje:
☑Ulaznice u aqua park
🚍POLASCI IZ:
📍 Srebrenika (hotel Park) 06:00h
📍Lukavca (Tc Belamionix) 06:30h
📍Tuzle (Hotel Tuzla) 07:00h
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.
https://adebus.ba/aqua-park-petroland-08-08-2020-16-08-2020-25km/

🇧🇦BISERI KRAJINE🇧🇦
🏞🌅BIHAĆ - OSTROŽAC NA UNI - ŠTRBAČKI BUK - JAPODSKI OTOCI🌅🏞
📆01.08.2020. - 02.08.2020.
💰Cijena 99KM
⭕Cijena uključuje:
✅Prevoz turističkim autobusom
✅Obilasci po programu putovanja
✅Smještaj u hotelu sa 3* u Bihaću na bazi 1 noćenja sa doručkom
✅Usluge stručnog pratioca grupe tokom putovanja
✅Troškove organizacije putovanja
⭕Cijena ne uključuje:
☑Ulaznice u muzeje, nacionalni park Una i druge objekte od interesa
⭕NAPOMENE:
❗ POSEBNI POPUSTI ZA GRUPE PUTNIKA ❗
Ulaz u Japodske otoke je besplatan, ali uz obaveznu konzumaciju hrane ili pića.
🚍POLASCI IZ:
📍 Srebrenika (hotel Park) u 04:00h
📍 Tuzle ( Hotel Tz) u 04:30h
📍 Lukavca (Tc Belamionix) 05:00h
📍 Gračanice (Tc Etna) 05:30h
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.
#putovanjetezove

🌞 NEUM
🌴SUPER PONUDA SAMO ZA OVAJ POLAZAK!
💻 PROGRAM, CIJENE I OSTALI DATUMI DOSTUPNI NA:
https://adebus.ba/ljetovanje-neum-2020/
☞ Polasci su: SVAKI utorak, četvrtak i subotu
☞ BEZ PASOŠA.
💸 PLAĆANJE NA RATE
☞ Mogućnost putovanja na 4/ 5 / 6 / 8 ili više dana.
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.

🌞 NEUM 🌴
💻 PROGRAM, CIJENE I DATUMI DOSTUPNI NA:
https://adebus.ba/ljetovanje-neum-2020/
☞ Polasci su: SVAKI utorak, četvrtak i subotu
☞ BEZ PASOŠA.
💸 PLAĆANJE NA RATE
☞ Mogućnost putovanja na 4/ 5 / 6 / 8 ili više dana.
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.

Ade Bus Srebrenik

➡️Idemo svi na post za nagradnu igru!
🤗Pridružite se, možda baš vi osvojite dvije povratne karte!
☀️🌴Ljetovanje u Neumu će ove godine biti pravi pogodak!
#putovanjetezove

🎁🌴OSVOJI DVIJE POVRATNE KARTE 🎁🌴
❓KAKO❓
👍Lajkajte našu stranicu, ukoliko to još niste uradili (ili nas zapratite na instagramu)
💻Lajkajte objavu o nagradnoj igri i podijelite je (javno)
👫 U komentaru označite/tagujte osobu s kojom želite putovati
🚌Pravo učešća imaju pravi profili sa stvarnim imenom i prezimenom
🚍🚌Polasci svaki utorak, četvrtak i subotu.
https://adebus.ba/ljetovanje-neum-2020/

🌞Jutros u Neumu 🌴
🌴Rezervišite vaše mjesto na vrijeme 🌞💻 PROGRAM, CIJENE I DATUMI DOSTUPNI NA:
https://adebus.ba/ljetovanje-neum-2020/
☞ Polasci su: SVAKI utorak, četvrtak i subotu
☞ BEZ PASOŠA.
💸 PLAĆANJE NA RATE
☞ Mogućnost putovanja na 5 / 6 / 8 ili više dana.
📱☎ Za više informacija pozovite na;
035/645-979; 061/103-832 ILI 061/560-623
🏢ili navratite u našu poslovnicu u Itk Musić zgradi u blizini stare autobusne stanice u Srebreniku.

O NAMA https://adebus.ba/

D.O.O. „Ade bus“ Srebrenik je firma osnovana 2009. godine u Srebreniku. Sjedište firme je na adresi ul. Mehmeda Ramića, dok je poslovnica turističke agencije u ul.Maršala Tita na prvom spratu zgrade „Itk Musić“ u neposrednoj blizini autobusne stanice i gradskog parka. Osnovna djelatnost društva je prevoz putnika u domaćem, linijskom i vanlinijskom prijevozu.

U okviru svojih aktivnosti ˝Ade bus˝ obavlja prijevoz putnika na redovnim autobusnim linijama na području Tuzlanskog kantona i vanredni prevoz u zemlji i inostranstvu. Turistička agencija koja djeluje u okviru firme svake godine organizira ljetovanja, zimovanja, vjerska putovanja itd.

Najveća vrijednost firme su njeni uposlenici, na prvom mjestu vozači, iza kojih stoji bezbroj bezbjedno i udobno pređenih kilometara, te turističko osoblje koje je dostupno 24h i koje je spremno za brzu i efikasnu uslugu.

Nudimo:


  • organiziranje paket aranžmana, sklapanje i provedba ugovora o paket-aranžmanu, organiziranje izleta, sklapanje i provedba ugovora o izletu;

  • najam autobusa i minibusa

  • posredovanje ugostiteljskih usluga (prodaja i rezervacija smještaja i drugih ugostiteljskih usluga);

  • posredovanje usluga prijevoza;

  • organiziranje prihvata i transfera putnika;

  • zastupanje domaćih i stranih putničkih agencija;

  • posredovanje u sklapanju ugovora o osiguranju putnika i prtljage.
  • Want your business to be the top-listed Travel Agency in Srebrenik?

    Click here to claim your Sponsored Listing.

    Videos (show all)

    NOVA GODINA 2020
    Aktuelna ponuda
    Setra
    "Ade bus" Srebrenik & Vila "Senija" Neum 2019

    Location

    Category

    Telephone

    Address


    Ul. Maršala Tita
    Srebrenik

    Opening Hours

    Monday 08:00 - 16:00
    Tuesday 08:00 - 16:00
    Wednesday 08:00 - 16:00
    Thursday 08:00 - 16:00
    Friday 08:00 - 16:00
    Other Travel Agencies in Srebrenik (show all)
    HAZRE Tours - Putnička Agencija HAZRE Tours - Putnička Agencija
    Bosanskih Branilaca Bb
    Srebrenik

    Dragi naši putnici, dobrodošli u agenciju Hazre Tours! Potrudićemo se da vam donesemo interesantne destinacije na koje ćete putovati sa nama.

    Turistička Agencija Bns Srebrenik Turistička Agencija Bns Srebrenik
    211.osl.brigade BB
    Srebrenik, 75350

    Putnicka Agencija BNS Company Srebrenik Putnicka Agencija BNS Company Srebrenik
    221.Oslobodilačke Brigade 1
    Srebrenik, 75350

    Putnicka Agencija BNS Company Srebrenik, 211. Oslobodilacke brigade (zgrada PAPAGAJKA), Telefon:+387 35 644 050 Radno vrijeme: Pon-Sub 08:00-17:00

    About   Contact   Privacy   Login C