Agency Shijak Travel

AGJENSI UDHETIMI-WESTER UNION- EXCHANGE-SIGURACIONE

Operating as usual

[05/01/21]   Gëzuar Ditën e Punëtorëve!
Gëzuar Pashkët!

24/04/2021
19/04/2021
12/04/2021
03/04/2021
08/03/2021

Në Intersig pjesa më e madhe e punonjësve janë gra dhe vajza. Atyre jo vetëm që u është besuar kompania por edhe prona, biznesi dhe jeta e shumë e shumë njerëzve.
Sot i vlersojmë më shumë se kurrë dhe i urojmë
Gëzuar 8 Marsin!
#INTERSIGVIG

08/03/2021

𝐆ë𝐳𝐮𝐚𝐫 𝟖 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐢𝐧 𝐍Ë𝐍𝐀 𝐭ë 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐚! 🍷𝐉𝐮 𝐪ë 𝐦𝐞 𝐚𝐪 𝐦𝐮𝐧𝐝 𝐞 𝐬𝐚𝐤𝐫𝐢𝐟𝐢𝐜ë 𝐧𝐚 𝐫𝐫𝐢𝐭ë𝐭 𝐝𝐡𝐞 𝐧𝐚 𝐞𝐝𝐮𝐤𝐮𝐚𝐭❤ 𝐉𝐮 𝐪ë 𝐧𝐚 𝐟𝐚𝐥𝐧𝐢 𝐩𝐚 𝐟𝐮𝐧𝐝 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐢,❤ M𝐢𝐫ë𝐧𝐣𝐨𝐡𝐣𝐞 𝐝𝐡𝐞 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐢 𝐩𝐚 𝐟𝐮𝐧𝐝 "𝐍Ë𝐍𝐀" 𝐭ë 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐚!” 🌹

𝐆ë𝐳𝐮𝐚𝐫 𝟖 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐢𝐧 𝐍Ë𝐍𝐀 𝐭ë 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐚! 🍷𝐉𝐮 𝐪ë 𝐦𝐞 𝐚𝐪 𝐦𝐮𝐧𝐝 𝐞 𝐬𝐚𝐤𝐫𝐢𝐟𝐢𝐜ë 𝐧𝐚 𝐫𝐫𝐢𝐭ë𝐭 𝐝𝐡𝐞 𝐧𝐚 𝐞𝐝𝐮𝐤𝐮𝐚𝐭❤ 𝐉𝐮 𝐪ë 𝐧𝐚 𝐟𝐚𝐥𝐧𝐢 𝐩𝐚 𝐟𝐮𝐧𝐝 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐢,❤ M𝐢𝐫ë𝐧𝐣𝐨𝐡𝐣𝐞 𝐝𝐡𝐞 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐢 𝐩𝐚 𝐟𝐮𝐧𝐝 "𝐍Ë𝐍𝐀" 𝐭ë 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐚!” 🌹

07/03/2021

Gezuar 7 Marsin 🥰

Gezuar 7 Marsin 🥰

04/03/2021
03/03/2021
28/02/2021
22/02/2021
13/02/2021

فقط أولئك الذين مروا بمثل هذا الفصل يمكنهم فهم الشعور بالسعادة تمامًا عند الاجتماع بشكل غير متوقع.

🥰

17/01/2021
15/01/2021
11/01/2021

Rémi GAILLARD

Le chien n'oublie pas.
👉 Un animal abandonné = un touché rectal.

30/12/2020

tek_ti.al

Mos harro te buzeqeshesh 😊😊😊

29/11/2020

Ftesë nga Tajlanda

Amazing Thailand / Tajlanda Magjike 2020 - video me titra shqip

28/11/2020

Gëzuar 28 Nëntorin, ditën e lirisë dhe të pavarësisë së kombit më të vjetër në Europë!

youtube.com 09/11/2020

HAUSER and Señorita - Vivo per lei

🥰

youtube.com https://www.instagram.com/hausercello https://www.facebook.com/hauserofficial HAUSER and Señorita performing Vivo per lei by Andrea Bocelli

29/10/2020
politiko.al 18/10/2020

Mjeku Mezini për përdorimin e maskës në rrugë: Nuk të mbron. Të shkuarit në spital është si "ruleta ruse"

politiko.al Ditët e fundit, në Shqipëri - ashtu si thuajse në të gjithë botën - është parë një rritje e infektimeve me COVID-19

12/10/2020

Gulla50

Ndarsem te cilit shok keni me xhujt kshtu 😜
#Tag shokt

12/10/2020

Sali Berisha

Robin Krasniqi vs. Dominic Bösel 🇩🇪
Boksieri shqiptar Robin Krasniqi ka arritur të mposhtë me nokaut Dominic Boesel pas tre raundesh dhe bëhet kampion bote! Urime per fitoren e merituar! sb

[10/02/20]   tek_ti.al

28/09/2020

Supercar Blondie

This $35 million mansion comes with a Ferrari and Rolls, two private cinemas😱 and 400kg of candy 🍭 !!!! Thanks to Luxhabitat Sotheby's International Realty

27/09/2020

NOVA MEDIA AL

https://www.facebook.com/NovaMedia.al/

Albanian Language Broadcasting Network

13/09/2020

Modern

Cops vs protestors in a ... dance-off!
(details in the first comment.) #LikePage

13/09/2020

Azari & III - Hungry for the power (Jamie Jones remix)

Be sure to check out my other videos

[09/09/20]   Agjencia Evropiane e Mjedisit rreshton Shqipërinë në vendin e dytë për vdekje të shkaktuara nga ndotja e ajrit. 23% e vdekjeve në vendin tonë shkaktohen nga probleme mjedisore që kthehen në probleme shëndetësore.

29/08/2020

Tirana International Airport

📌Në vëmendje të pasagjerëve që udhëtojnë në Itali🇦🇱🇮🇹

Agjencia Kombëtare e Aviacionit Civil Italian ka përcjellë këto dy kërkesa për pasagjerët që udhëtojnë nga Shqipëria, me qëllim që procesi i kalimit të udhëtarëve nëpër aeroporte të lehtësohet :

📌Çdo pasagjer që udhëton drejt Italisë duhet të jetë i pajisur vetëm me maskë kirurgjikale. Pasagjerët që përdorin lloje të tjera të maskave, mund të mos lejohen të hipin ne bordin e avionit.

📌Dy kopje të Formularëve të vetëdeklarimit duhet të printohen dhe të plotësohen paraprakisht. Njëra kopje duhet të dorëzohet në momentin e check-in (te pranimit të biletës) dhe kopja tjeter duhet të dorëzohet tek autoritetet lokale italiane në destinacionin e mbërritjes. Plotësimi i formularit para udhëtimit ndihmon në minimizimin e qëndrimit për një kohë të gjatë në radhë gjatë procesit të kontrollit.

Udhëtimet mbeten ende të kufizuara.

📌Ju lutem gjeni formularin në linkun e mëposhtëm:

http://www.tirana-airport.com/media/15984515615144FORMAL_STATEMENT_TO_THE_PURPOSE_OF_ENTRY_IN_ITALY_IT.pdf

Ju faleminderit për bashkëpunimin,
Tirana International Airport

------------------------------

📌To the attention of the passengers that are flying to Italy 🇦🇱🇮🇹

📌In order to support and facilitate passenger handling process , we announce two important requirements to be fulfilled by passengers who are travelling to Italy.
The requirements below mentioned have been released from Italian CAA (ENAC).

📌Every passenger travelling to Italy will be accepted on aircraft board only with surgical face mask. Passenger with other types of face mask may be denied for travelling.

📌Two copies of self-declaration forms to be filled in advance. One to be delivered at check-in desk and the other one to be delivered at destination to the local Authorities. Indeed filling in advance of such forms will make possible to minimize staying for a long time on queue in departure during check-in process, and also in arrival at destination during passport control.

📌Travelling is still limited.

Please find below the link

http://www.tirana-airport.com/media/15984515454012FORMAL_STATEMENT_TO_THE_PURPOSE_OF_ENTRY_IN_ITALY_ENG.pdf

Thank you for your collaboration,
Tirana International Airport

20/08/2020

Techno Festival

😂

Me at 70 🕺

05/08/2020

Techno Festival

🤣

When it's getting hot!!

04/08/2020

Elvis Naçi

Historia e Haxhit, Kurban Bajramit dhe ujit Zem Zem

Videos (show all)

SHQIPERIA👐
Faleminderit tek_ti.al😊

Location

Category

Products

BILETA,SIGURACIONE,EXCHANGE

Address


Shijak
Shijak
2001
Other Travel Agencies in Shijak (show all)
Agjensia  Artur Agjensia Artur
Qender Shijak
Shijak, 2013

Agjensi Turistike

Xhulio Travel Xhulio Travel
4-Rruget
Shijak

Agjensi Udhëtimesh