Agency Shijak Travel

AGJENSI UDHETIMI-WESTER UNION- EXCHANGE-SIGURACIONE

Mission: BILETA-(Avioni,Trageti,Autobusi) SIGURACIONE,KEMBIM VALUTOR

[04/16/20]   ❤Shijak

[04/15/20]   🎬🎬🎬

Techno Festival

Fluturimi pare mbas karantines 🤗

The first flight to ibiza after quarantine ✈✈

Olti Curri

😆

Epike
#repost @florjanbinaj
・・・
Marrëdhënia biznes-qeveri shqiptare në krizën e shkaktuar nga Covid-19😂😂

Turismo Albania

Albania: terra di tesori nascosti

https://www.turismo.al/2020/03/albania-terra-tesori-nascosti/

youvisit.com

Louvre Museum

https://www.youvisit.com/tour/louvremuseum

youvisit.com Virtually explore Louvre Museum in a fully immersive 360-degree experience.

Durreslife

DURRES

Durres Durazzo Albania 😍

top-channel.tv

Për shqiptarët e bllokuar jashtë vendit, MEPJ nxjerr informacionin e ri. Oraret kur mund të kontaktoni…

http://top-channel.tv/2020/03/28/per-shqiptaret-e-bllokuar-jashte-vendit-mepj-nxjerr-informacionin-e-ri-oraret-kur-mund-te-kontaktoni/

top-channel.tv Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme në bashkëpunim me Përfaqësitë Shqiptare në botë, është duke punuar për të mundësuar rikthimin e qytetarëve shqiptarë që kanë ngelur të bllokuar në vende të ndryshme të botës, si pasojë e mbylljes së kufijve nga COVID-19.

[03/20/20]   +++

Zoti merrte raport periodik nga engjejt. Nje mengjes hyn engjelli dhe raporton.

Zoti im! Ne Kine ka dale nje virus vdekjeprures!

Zoti uli syte dhe vazhdoi nuk e prishi terezine.

Pas ca muajsh hyn engjelli dhe raporton. Zoti im! Virusi ka vajt ne Itali. Zoti rrudhi ballin por prape uli syte.

Pas ca ditesh engjelli: Zot..kaloi dhe ne Spanje e ne France virusi.

Zoti prape nuk levizi nga aty ku ishte ulur.

Nje mengjes engjelli thote; Zoti im. Virusi po shperndahet ne Shqiperi.

Zoti ngrihet ne kembe me ton te larte iu hakerrua engjellit; po ti tani me thua mua ? Kaq vone? Behuni gati urgjent!

O Zoti im..i tha engjelli. Ju nuk levizet per gjithe ato shtete e u ngritet per nje vend te vogel si Shqiperia?

Po normal- tha Zoti. Ata cdo gje e lene ne doren time!

+++

Local Team

😔

Per chi vive o lavora a Milano, vedere i raccordi autostradali in ingresso alla città deserti è quanto di più impensabile si potesse immaginare fino ad appena un mese fa

[03/08/20]   Miremengjesi miq! Ju urojme nje te diele te bukur, por nje urim i veçante sot shkon per te gjitha nenat dhe motrat. Gezuar 8 marsin🌾💜😍🌹🌺🌾

Union Net - Western Union

Dërgoni para në të gjithë botën me Western Union!

tpz.al

Nga sytë e një anglezeje/ 14 zakone shqiptare që çudisin një të huaj

tpz.al U bë kohë që nuk kam shkruar për jetën në Shqipëri. Më poshtë kam renditur, me pak ironi, disa nga zakonet dashamirëse të shqiptarëve.

Të Paekspozuarit - TPZ.AL

Kemi marrë masat e nevojshme, Manastirliu: Nuk do i mbyllim kufijtë me Italinë

Laidi Ferruni

Permendni një vend që do vizitoni së shpejti!

Alitalia

Welcome aboard! We've granted you special access to the cockpit. ✈️
Can you guess which one of our aeroplanes we're in?

youtube.com

Shawn Mendes, Camila Cabello - Señorita

Señorita: https://Senorita.lnk.to/OutNow Catch Shawn on tour this year: https://www.shawnmendesthetour.com/ Stream/buy Shawn Mendes: The Album now: https://I...

Union Net - Western Union

Gëzuar Festat!
Unionnet - Western Union, Kudo dhe Kurdo pranë jush!

World's Most Amazing Facts

Most amazing MAN-MADE and NATURAL buildings and structures in the world...

docs.google.com

Aktivizohu!! Merr pjesë në Trajnimin "Rini Aktive = Shoqëri Më e Mirë"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDSdM5YAry8PVSDsxxS7XvF_HFe05aq_1RA_Hq44E9500S-Q/viewform?fbclid=IwAR0fUnZM0j074NmoN6NTiq9d5wXo84q6Nh0XhxyS3gcxPloj9nNq8z2hBbE

docs.google.com People in Focus në kuadër të projektit “Active Youth = Better Society”, hap thirrjen për aplikime për aktivistë, studentë dhe të rinj nga Bashkia Shijak të cilët kanë dëshirë të marrin pjesë në trajnimin “Rini Aktive = Shoqëri më e Mirë”. Trajnimi ka si synim të rrisë nd...

youtube.com

VIN VELI X LORÈ - TONIGHT

https://www.youtube.com/watch?v=zcErJZk8rcc

Make sure to subscribe to Vin Veli: http://smarturl.it/VinVeli ..and turn on notifications to stay updated with all new uploads!🔔 Get Vin Veli Merchandise: h...

Kursi i Këmbimit Valutor per dt.18.09.2019
EUR/ALL: Blerje - 120.50, Sh*tje - 121.50
USD/ALL: Blerje - 108,00 Sh*tje - 109,00
GBP/ALL: Blerje - 135,00 Sh*tje - 136,00
CHF/ALL: Blerje - 108,00 Sh*tje - 109,00

youtube.com

Faydee Ft Lazy J - Laugh Till You Cry (Official Video)

https://www.youtube.com/watch?v=eaTawbEn_d4

Subscribe to Cat Music Channel: https://goo.gl/Hx4S8E Download / Stream: https://goo.gl/JDDr8R Cat Music is the main player in the Romanian music industry, r...

Auto Mail

https://www.facebook.com/Auto-Mail-698329080362047/

Autostrada Durres-Tirane km.10 ngjitur me Autogrill Bosnja

Daily Mail Did That Just Happen?

This flight attendant deserves a raise for this hilarious safety demo! 😂 😂

Travel + Leisure

There are still some places on planet Earth that look almost otherworldly. Krabi is one of them.

Facts about Belgium

If you overstay the maximum visa waiver period of 90 days without a residence permit or long-stay visa, you are illegally present and will be required to leave the Schengen area. You also take a high risk to get an entry ban to Europe preventing you from re-entering.

Kursi i Këmbimit Valutor per dt.10.08.2019
EUR/ALL: Blerje - 120.00, Sh*tje - 121.00
USD/ALL: Blerje - 106,00 Sh*tje - 107,00
GBP/ALL: Blerje - 128,00 Sh*tje - 129,00
CHF/ALL: Blerje - 109,00 Sh*tje - 110,00

[07/16/19]   Kursi i Këmbimit Valutor per dt.16.07.2019
EUR/ALL: Blerje - 121.00, Sh*tje - 122.00
USD/ALL: Blerje - 107,00 Sh*tje - 108,00
GBP/ALL: Blerje - 134,00 Sh*tje - 135,00
CHF/ALL: Blerje - 108,00 Sh*tje - 109,00

youtube.com

Giusy Ferreri - L'amore mi perseguita (Official Video) ft. Federico Zampaglione

https://www.youtube.com/watch?v=XIU5fn-ly6A

L'AMORE MI PERSEGUITA è disponibile in download e streaming qui: https://lnk.to/GF-Girotondo Scopri le hit del momento su http://spoti.fi/1DEdkyJ L'AMORE MI ...

Olti Curri

😂🤣😂

Olti Curri

Tag shoqe/shok qe i ka punet keq me bagazhet 😂

Kursi i Këmbimit Valutor per dt.22.06.2019
EUR/ALL: Blerje - 121.00, Sh*tje - 122.00
USD/ALL: Blerje - 106,00 Sh*tje - 107,00
GBP/ALL: Blerje - 134,00 Sh*tje - 135,00
CHF/ALL: Blerje - 107,00 Sh*tje - 108,00

youtube.com

Reece Lemonius - Love Me [ Kevin Faltin Remix Video Music 2018 ]

https://www.youtube.com/watch?v=5A1yUmivw7w

Subscribe to my channel and give it a liking for more videos thank you for your support LIKE si ABONEAZA-TE la canalul meu pentru mai multe videoclipuri! Mul...

MTV Italia

Un'intera isola...gonfiabile?! 😍

newsbomb.al

S’DUHET HUMBUR/ Koha që po jetojmë sot, përmes karikaturave! Imazhe që flasin shumë... Si mendoni?

[05/29/19]   Charter Antalya
Charter Egypt
15% ulje

youtube.com

Reece Lemonius - Love Me (Kevin Faltin Remix) [Music Video]

https://www.youtube.com/watch?v=04eo3TBMrBA

Reece Lemonius - Love Me (Kevin Faltin Remix) [Music Video] ☀️ Taking You Higher ☀️ ✅ Could you support SupremeNetworks by hitting Subscribe? ;) 🔔 Turn on no...

Kursi i Këmbimit Valutor per dt.29.05.2019
EUR/ALL: Blerje - 122.00, Sh*tje - 123.00
USD/ALL: Blerje - 109,00 Sh*tje - 110,00
GBP/ALL: Blerje - 137,00 Sh*tje - 138,00
CHF/ALL: Blerje - 108,00 Sh*tje - 109,00

Agency Shijak Travel

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shijak?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Address


Shijak
Shijak
2001
Other Shijak travel agencies (show all)
Xhulio Travel Xhulio Travel
4-Rruget
Shijak

Agjensi Udhëtimesh

Agjensia  Artur Agjensia Artur
Qender Shijak
Shijak, 2013

Agjensi Turistike