Dr.Flori

Offical page to pedonalja fier

Motion

https://youtu.be/J1VP6JSJUxg
Pajtesa Tessi - Larg pa ty

youtube.com

Pajtesa Tessi - Larg pa ty (Official Video HD)

https://www.youtube.com/watch?v=J1VP6JSJUxg
#MOTION Production

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip https://www.instagram.com/arkivashqip Muzika: Joniad Banushi Teksti: Pajtesa Tessi Make Up Artist: Jeta Video ...

Motion

MOTION

Motion

MOTION Production
realizon klipe ne formate: FullHD, 4K
Per cdo pyetje apo kerkes tuajen mund te kontaktoni:
0695732869

#MOTION Production
Kerkon figurant djem te cilet kan deshir te behen pjes e klipit i cili do te zhvillohet keto dite mund te shkruaj ne inbox per te vazhduar me procesin ne vazhdim. Faleminderit

youtube.com

Antonio - Habibi (Official Video HD)

https://youtu.be/_UqG-DkIhk0

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Prod : UNIX Lyrics : PETRO XHORI Main vocal: INDRID DODE

youtube.com

Criminal Minds - Koka (Official Video HD)

https://youtu.be/tpCP5SF9u9M

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Xhejms Prenga Lyrics: Klodjan Beraj Video by MOTION Production

litbeat.info

Rikthimi i Lali Unik vjen pas nje shkeputje ne tregun muzikore Shqiptare

https://litbeat.info/2018/12/21/rikthimi-lali-unik-vjen-pas-nje-shkeputje-ne-tregun-muzikore-shqiptare/

litbeat.info Lali Unik vjen me klipin e tij me te ri dhe teper luksoz me makina te fundit te cilat jane pjes e imazhit ne interpretimin e tij ne klip. Ne klipin e tij shihet qarte se performanca e tyre ka arrit…

litbeat.info

Rigersa Zefi vokali qe premton se do te sjell dicka ndryshe ne tregun muzikor

https://litbeat.info/2018/11/29/rigersa-zefi-nje-talent-qe-rritet/

litbeat.info Kengetarja e mirenjohur Rigresa Zefi eshte pjesmarrese ne kengen magjike 2018 e cila ka ren ne sy per interpretimin teper profeional nga ana vokale dhe prezantimin dinjitoz figurativ. Rigersa Zefi …

litbeat.info

Dasma jone nje interpretim me ndjenj dhe profesionalizem nga Safet Lezaj

https://litbeat.info/2018/11/07/dasma-jone-nje-interpretim-ndjenj-dhe-profesionalizem-nga-safet-lezaj/

litbeat.info Kengetari i talentuar Safet Lezaj sapo ka publikuar klipin e tij me te ri me titull Dasma Jone. Ai ne klip vjen me nje performance te realizuar ne detaj. Ai shfaqet ne veshje klasike dhe nje imazh …

youtube.com

Dini GMC ft Lali Unik - Krejt ndryshe (Official Video HD)

https://www.youtube.com/watch?v=IccltXmqCrM

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

youtube.com

Hermon - Hala n'rrug (Official Video HD)

https://youtu.be/NcuQeGsk6kk

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Mixing & Mastering: Studio Shake up Laboratori Artistici Beat: Klevi abg Lyrics: Hermon

youtube.com

XpuroGold - Na dy (Official Video HD)

https://youtu.be/L1486vsrpcE

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Lyrics and Melody: XpuroGold Beat: Klevi Abg Recording, Mixing and Mastering: Shake Up - Laboratori Artistici ...

youtube.com

Bekim Ademaj - Pa ty (Official Video HD)

A do vish po pret kjo zemer
Se pa ty po ndihet vetem
............................

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Armend Mustafa Violin : Eroll Dogani Lyrics: Klodjan Beraj Styling: Edlira Sula Make up & Hair: Najada ...

youtube.com

Bekim Ademaj - Pa ty (Official Video HD)

https://youtu.be/ij1Vnd8roMY

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Armend Mustafa Violin : Eroll Dogani Lyrics: Klodjan Beraj Styling: Edlira Sula Make up & Hair: Najada ...

youtube.com

Bekim Ademaj - Pa ty (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Armend Mustafa Violin : Eroll Dogani Lyrics: Klodjan Beraj Styling: Edlira Sula Make up & Hair: Najada ...

Motion

Neser ne oren 17:00
Bekim Ademaj - Pa ty

litbeat.info

Kush është ajo që bën publike caste private të Rrepistit 1Million?

litbeat.info

litbeat.info

Rikthimi i Jonidës, kujt i dedikohet kënga e saj?

litbeat.info

litbeat.info

Kolazhi saj do tju shoqëroj në cdo dasëm dhe eveniment festiv

litbeat.info

litbeat.info

Cfar sjell Hermon për fansat e tij në klipin e fundit?

litbeat.info

litbeat.info

Rikthimi Unax por jo vetem…Kush jan artistet qe e shoqerojne ate ne kete projekt te ri ?

litbeat.info Rrepisti i njohur me emrin artistik “Unax” me origjin nga Kucova,i cili më pas emigroi në shtetin fqinj në Greqi për një periudh 20 vjecare zhvilloi pasionin e tij për muzikën. Ai e nis…

youtube.com

Florian Shtambari - Me Beso (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Teksti: Florian Shtambari Muzika: Florian Shtambari Orkestroi: Vedat Demiri Video by: Michele Provasi

Litbeat

Neser ne oren 15:00
Aleks - My Lova

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fier?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address


Fier Albania
Fier
9302
Other Travel Agencies in Fier (show all)
Amelia - Travel Amelia - Travel
Bulevardi "Jakov Xoxa"
Fier, 9300

Amelia-Travel eshte nje agjensi udhetimi qe ofron udhetime meAutobuz, Avion, Tragete ne cdo skaj te botes.

Mikael Viaggi Mikael Viaggi
Fier
Fier

Hensi Travel Agjensi Hensi Travel Agjensi
Lagja: Kastriot Rruga: Ramiz Aranitasi Prane Ish-BKT
Fier

Tek Hensi Travel do te gjeni cmimiet me te mira per, Avion per te gjitha destinacionet si dhe linje trageti, Autobusa me italine dhe Greqine.Ju mund te prisni tek ne, Siguracionet e makinave tuja,terhiqni dhe dergoni para si dhe pagesa drita,uji.

Grand Travel & Tours Grand Travel & Tours
Ramiz Aranitasi
Fier, 9301