Travel agencies in Prizren - Page 1

Find travel agencies in Prizren. Listings include DUA.tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency, Prizreni Qyteti im., Omega Tours, Diamond Vector Travel, Bashkimi Reisen and Supercampers. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Prizren?

Click here to claim your Sponsored Listing.
DUA.tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency A DUA.tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency
Rruga De Radës, Prizren, Kosovo 42.212714, 20.731520
Prizren, 20000

DUA TOURIST si pjese perberes e DUA group , eshte themeluar në fillim të vitit 2013 si një agjensi private e udhëtimit ,e cila rezultoi qe ne fillim një nga agjensitë e udhëtimit më të respektuara dhe udhëheqëse në Kosovë.

Prizreni Qyteti im. B Prizreni Qyteti im.
Sheshi Shadervan , 20000 Prizren 20000 Prizren Prizren, Shadervan
Prizren, 20000

Vizitoni albumet e tona ku mund të njiheni me gjtihçka rreth Prizrenit.Sport,Kulturë,Histori,Traditë dhe shumë gjëra të tjera.Mjafton ti vizitoni albumet.Mund të dërgoni foto në mesazh në faqen tonë ose në koheshtirje.

Omega Tours C Omega Tours
Sheshi I Lidhjes 9/A
Prizren, 20000

Rezervoni Udhëtimet tuaja turistike, pushimet verore, bileta në të gjitha destinacionet e botës etj. Ju mirëpresim !

Diamond Vector Travel D Diamond Vector Travel
Remzi Ademaj
Prizren, 20000

Paketa Turistike. Udhetime ne grup. Pushime verore & dimrore. Bileta avioni dhe autobusi .Aplikacione per viza ne te gjitha ambasadat.Siguracione udhetimi.

Bashkimi Reisen E Bashkimi Reisen
Bus Station
Prizren, 20000

Kompania Turistike "BASHKIMI REISEN"-Prizren Info:029/226-583 +377 (0) 44/111-524

Supercampers F Supercampers
Prizren
Prizren, 20000

Exploring & capturing, then presenting to the World, unseen wildest beauties from all around the Balkans.

VIP Travel - Prizren G VIP Travel - Prizren
Stacioni Autobuseve
Prizren, 20000

VIP Travel - Prizren Tel: 00381 29 225 912 Mob: 00377 45 567 008 Mob: 00377 44 366 465 www.viptravel-ks.com [email protected]

ABA TOURS H ABA TOURS
Prizren 20000 Rr.Mehmet Pasha ( Bajrakli Xhamia) R.Kosova
Prizren, 20000

ABA Tours Pz është angjension turistik që ofron avio bileta, bileta autobusi, cruise dhe pako turistike për destinacionet e ndryshme te botes .

Gimi Group I Gimi Group
Shari Nr 5 Lidhja Prizrenit
Prizren, 20000

GIMI GROUP eshte nje kompani turistike qe ju ofron knaqesin e udhetimit ne te gjithe boten. Hotelet, plazhet, krociere te llojlloshem me bukurite magjepse. Udhetoni me ne. Përfitoni nga Ofertat tona( Bileta Avioni , Hotele , Pushime Dimërore , Toure et

Zhur Tours J Zhur Tours
Stacioni I Autobusave
Prizren, 20000

Agjencia turistike "Zhur Tours"

Erhan Trans K Erhan Trans
Stacion I Autobusave
Prizren, 20000

ERHAN TRANS - Agjencion Turistik - Udhetime nga Kosova drejt Serbise dhe anasjelltas, cdo dite.

Promokos Travel Agency L Promokos Travel Agency
Prishtin
Prizren, 20000

"Promokos - Travel Agency"

EBK - Bellobrad M EBK - Bellobrad
Lidhja Shqiptare
Prizren, 20060

Projektim dhe Ndërtim, me cilësi e garanci.

NTP "Besi Tours" N NTP "Besi Tours"
Gjonaj
Prizren

Prizreni Travel O Prizreni Travel
Sahat Kulla
Prizren, 20000

Mob : +386 (0) 49 300 282 Viber : +386 (0) 49 300 282 E-mail : [email protected]

Ekspres TUR  Kosova P Ekspres TUR Kosova
Te Stacioni Autubusave
Prizren, 20000

FIDANI TOURS Q FIDANI TOURS
Zhur
Prizren, 20520

Official Fan Page in Facebook

Agjensioni Turistik *vela Trevel* R Agjensioni Turistik *vela Trevel*
Rr De Rada
Prizren, 20000

Prizren Guide S Prizren Guide
Shadervan Nn
Prizren, 20000

Prizren Guide is an Association of Tourist Guides in Prizren, Kosovo which represents the needs of National, Regional and tourism from around the world planning to visit Prizren, respectively Kosovo.

Prizren Map T Prizren Map
Prizren, 20000

Welcome to Map of Prizren. Visit us on http://www.prizrenmap.com/

Tourist Information Center Prizren U Tourist Information Center Prizren
Rruga E Farketareve 143
Prizren, 20000

Discover the hidden treasures of Kosovo,Prizren culture nature , Sharri Moutain

Edona Tours V Edona Tours
Rr. Remzi Ademi Nr. 46
Prizren, 20000

Pelasgian Travel W Pelasgian Travel
Remzi Ademi
Prizren, 20000

Pelasgian Travel" - is available at any time in connections with partnership with provincial and regional tourism associations.

Agjencioni Turistik VITA TOURS A&B X Agjencioni Turistik VITA TOURS A&B
Q.Z.Shtrumfat (Te St.i Autobusave)
Prizren, 20000

Tel.Fax: +381 (0) 29-232-898 Mobile: +377 (0) 44-306-513 Email: [email protected]

Agjencioni Turistik Dardania Travel Y Agjencioni Turistik Dardania Travel
Remzi Ademaj 13
Prizren, 20000

Agjencioni Turistik Dardania Travel

Isra Tours Z Isra Tours
Qazim Berisha Lok 3
Prizren, 20000

Ulasim Sorumlusu

Sinan Pasha Mosque 1 Sinan Pasha Mosque
Shadervan
Prizren, 20000

Bujari Travel 2 Bujari Travel
Lidhja E Prizrenit 5
Prizren, 20000

Balkan Turizm 3 Balkan Turizm
Prizren, 20000

Balkanları Bizimle Keşfedin.... Balkan Turları-Aile Gezileri-Öğrenci Turları-Dernek Organizasyonları...

STAR TOURS 4 STAR TOURS
Bajrakli Nr:38
Prizren, 20000

Vela Dekor 5 Vela Dekor
Rruga Jonit
Prizren, 20000

ZHUPA TOURS 6 ZHUPA TOURS
Rr.Mahir Domi
Prizren, 20000

OUR MOTTO IS: Traveling around the world NR: +37744113315 +38129222085

A&M Travel 7 A&M Travel
Nexhat Matranxhi
Prizren, 20000

Reservation of the airplane tickets,holiday packages,cultural and touristic trips,guiding services,sightseeing...

N.Reisen 8 N.Reisen
Leka I Madh, 30
Prizren, 20000

Udhëtoni sigurtë,shpejt dhe lirë

Agjencioni turistik morina travel prizren -ratkoc 9 Agjencioni turistik morina travel prizren -ratkoc
William Walker
Prizren, 20151

You are on page 1 of 2
1 2