Travel agencies in Gjakova

Find travel agencies in Gjakova. Listings include Armend Tours, Biking Adventures, Gjoshi Travel, Meti- Comerc, West Fly & abc travel and EUGEN Travel Agency. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Armend Tours A Armend Tours
Nene Tereza Qarshia E Vogel
Gjakova, 50000

Adresa:Nena Tereze p.n (QARSHIA E VOGEL) Tel: +381390324104 Mob:+37744189141 E-mail [email protected]

Biking Adventures B Biking Adventures
Sadik Stavileci
Gjakova, 50000

Gjoshi Travel C Gjoshi Travel
Nene Tereza, Qarshia E Vogel ( Perball Kafiterive )
Gjakova, 50000

Adresa:Nene Tereza-Qarshia e vogel(perballe kafiterive) Mob-+37744951941 Fiks-0390-330-333 E-mail- gjosh*[email protected]

Meti- Comerc D Meti- Comerc
Kol Lleshi
Gjakova, 50000 GJAKOVË KOSOVË

Agjensjoni METI COMERC gjendet në stacionin e autobuseve në Gjakovë për info: më të hollsishme mund të na kontaktoni në këta numra të telefonit: Tel:0390 321 534 Fax:0390 321 534 Mob:044 198 634/044 483 035/049 483 035 Tirane:00355694544348

West Fly  & abc travel E West Fly & abc travel
Nena Tereze
Gjakova, 50000

ABC Travel & Flughafen Transfer

EUGEN Travel Agency F EUGEN Travel Agency
Rruga Nene Tereza
Gjakova, 50000

Revelin G Revelin
Nene Tereza / 390
Gjakova, 50000

Agjensi turistike me produkte dhe sherbime të ndryshme, Aviobileta në të gjitha destinacionet,Aranzhmane Turistike, Aplikacione ,Assistim për kompletimin e dokumentave ,Termine Online në ambasada të ndryshme,sigurime shëndetsore në udhetim etj .

Ceni AN Travel H Ceni AN Travel
Vashingtoni Nr. 20
Gjakova, 50000

Ceni An Travel ofron sherbime te ndryshme te udhetimeve ajrore te rregullta si dhe guida turistike per ne qytetet me atraktive Evropiane

Orange Travel Kosova I Orange Travel Kosova
Nënë Tereza ( Qarshia E Vogël )
Gjakova, 50000

Orange Travel Kosova Contact : Mob:044-270-656 Email : [email protected]

BlueSky Travel J BlueSky Travel
Rruga " Ismail Qemali " - ( Sheshi Agron Rama )
Gjakova, 50000

BlueSky: Travel Agency & Zyre Ligjore

XL children K XL children
Rr. "Nënë Tereza"
Gjakova, 50000

Taxi QIRI L Taxi QIRI
Gjakova

Taxi QIRI eshte kompania me e re ne Gjakove e taksive. Komoditet, saktesi dhe siguri. Ecni me ne. 044 117 111

TOK GUIDE M TOK GUIDE
Gjakova

TOKGUIDE

Motel Villa 007-Gjakove N Motel Villa 007-Gjakove
Rr.Skenderbeu
Gjakova, 50000

Motel Villa 007

Armend Tours-Bus O Armend Tours-Bus
Rruga UQK�Stacioni I Autobuseve�
Gjakova

Kompania "Armend Tours" është specializuar ne organizimet grupore si ne vend ashtu edhe jashte vendit.Gjithashtu bejme edhe sh*tjen e aviobiletave dhe rezevime te hoteleve ne gjith boten.���

Gramozi Trade P Gramozi Trade
Kolë Lleshi
Gjakova, 50000

Autobusa urban dhe nder uraban Agjensia gjendet ne stacionin e autobusëve Gjakovë

TAXI QAQA Q TAXI QAQA
Tirana
Gjakova, 50000

Gjithmonë në shërbimin tuaj !

Travel agency DRENI R Travel agency DRENI
Stacioni Autobusave Gjakovë
Gjakova, 50000

Welcome to our official page- Travel agency DRENI® gjakovë -Info: [email protected] Tel. 038/732-206 Mob. 044/049 178-962, 386-867

Ardian Tours S Ardian Tours
Nena Tereze 331/A
Gjakova, 50000

Travel Agency

Zef Reisen T Zef Reisen
Nëna Tereze
Gjakova, 50000

Agjensioni turistik Zef Reisen

Travel Agency "Cani-SS" U Travel Agency "Cani-SS"
Rr. Nëna Terezë
Gjakova, 50000

-Avio bileta, traget dhe autobus. -Aranzhmane turistike -Sigurime shendetsore

Potifly V Potifly
Gjakova

Potifly - Online Travel Agency Bileta të lira avioni!

Ardi-Graphic W Ardi-Graphic
Mbretëresha Teuta
Gjakova, 50000

Rreklama të ndryshme... Rreklama nga Stiropori... Ekskluzive: QESE LETRE!!! me çmime të volitshme..

Edoni Tours X Edoni Tours
Nena Tereze
Gjakova, 50000

Travel Agency

N'Gjum Y N'Gjum
Jorgan, Dyshek E Jastyk
Pejë, 50000

Naten e mire . . . :)

Meti- Comerc Z Meti- Comerc
Stacioni I Autobuseve Gjakovë
Gjakova, 50000

Ylli Fly 1 Ylli Fly
Rruga Yll Morina
Gjakova, 50000

Agjensioni Turistik " Ylli Fly" fluturime në gjithë botën.