Direct Travel Club

Direct Travel Club

Nearby travel agencies

ZORLU Travel
ZORLU Travel
Gazimagusa

[06/06/12]   Nepal Fotoğraf turu için kayıtlarımız sürüyor...

Timeline Photos

Direct Travel Club's cover photo

Nepal Fotograf Turu

us2.campaign-archive2.com

Direct Travel Club's cover photo

[03/03/12]   Bayram'da nerde olmak istersiniz?

18 – 25 Ağustos 2012 Nepal Turu

Nepal turu herkesin ömründe an az bir kez yapması gereken tur olarak bilinir. Bizler de bundan yola çıkarak ve Nepal'in fotoğraf yönünden zengin coğrafya ve kültürünü bildiğimizden, önümüzdeki bayramda bir fotoğraf gezisi düzenledik. Amacımız gezmek, görmek ve çok güzel fotoğraflarla ve anılarla ülkemize geri dönmek.

Sadece Himalayaların eteğindeki bu ülkenin doğasını değil, görülmeye değer Budist tapınaklarını, kendine özgü mimarisini ve keşfetmeye değer kültürünün yanında kaplanlar ve fillerin doğal yaşamları içerisindeki vahşi hayatını da fotoğraflamak üzere Nepal'e gidiyoruz. Sizleri sıcak bir şekilde Nepal insanı karşılayacak ve köylerinde doğal ortamlarında Nepal insanlarının konuğu olurken, en güzel fotoğraf tecrübelerinizden birini yaşamanın keyfine varacaksınız.

Gezi, bir fotoğraf gezisi olmasından yola çıkılarak küçük bir grup için planlanmış ve minimum 8/maksimum 20 kişiden oluşacaktır. Bütün bir gezi boyunca yanınızda İngilizce konuşan yerli bir rehber bulunacak ve tüm yolculuklarınız boyunca size ait olacak özel bir otobüsle şehir içi veya şehirlerarası ulaşımınız sağlanacak.

BU TURA KAYIT YAPTIRMAK İÇİN SON GÜN 31 MART 2012, CUMARTESİ.

Direct Travel Club
11.Sok No.4 Ortakoy, Lefkoşa Kıbrıs
T. 0392 227 62 06
F. 0392 227 40 32
[email protected]

us2.campaign-archive1.com

Antakya Fotograf Turu icin son bir hafta

us2.campaign-archive1.com

[09/30/11]   Antakya'yı Kemal Nuraydın liderliğinde fotoğraflıyoruz
20 - 23 Ekim, 2011

Antakya Büyük İskender döneminde en parlak zamanlarını yaşamış olup bu dönemde dünyanın 4. büyük kentiydi. Tarih boyunca farklı medeniyet ve dinlere ev sahipliği yapmıştır ve halen de çok kültürlü yapısını devam ettirmektedir. Caddelerinde ve sokaklarında yürürken, zamanın Ortaçağ'da durduğu hissiyatını veren şehir aynı zam...anda dünyanın en büyük ikinci büyük mozaik koleksiyonuna da sahip. Gezimizde iki rehberimiz olacak: Yöreyi yakından tanıyan ve orada yaşayan Hatay'lı bir rehber ile fotoğraf liderimiz profesyonel fotoğrafçı Kemal Nuraydın. Programımız Antakya ve çevresini tanıma, kültürünü yaşamanın yanısıra fotoğraf meraklıları için eğitim alacakları ve gezi süresince öğrendiklerini uygulayabilecekleri bir ortam sunacak. Gezinin fotoğraf danışmanı olan Kemal Nuraydın 18 yıldır belgesel fotoğraflar üretiyor. Gezide tarih ve doğa fotoğraflarına ek olarak yöre kültürünün tamamlayıcı unsuru olan "insan" ve "yaşam" a dair fotoğraf çekiminin püf noktalarını da öğrenebilirsiniz. Gezi süresince fotoğrafı çekilen kişilerle ve yerel halkla nasıl iletişim kurulabileceği, özgün yaşamdan kesintiler sunarken fotoğrafçının tanık olarak rolü ve gerektiğinde objektifliğini koruması gibi pratik bilgiler de verilecek. Antakya'yı keşfetmeye ve profesyonel fotoğraf liderimiz eşliğinde fotoğraflamaya hazır mısınız?

[09/30/11]   Antakya'yi Kemal Nuraydın liderliginde fotografliyoruz...
Detaylar icin bizi arayin...
[email protected]
0090 392 227 62 06

Antakya'yı Kemal Nuraydın liderliğinde fotoğraflıyoruz

Antakya'yı Kemal Nuraydın liderliğinde fotoğraflıyoruz

[09/30/11]   KEMAL NURAYDIN
1993 yılından beri profesyonel fotoğrafçı olarak çalışan ve 2001 – 2011 yılları arasında National Geographic Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Yardımcılığı yapmış olan Kemal Nuraydın’ın fotoğraf serüveni, çocukluğunun geçtiği Antakya’daki evinde misafirleri hayali bir fotoğraf makinesiyle çeker gibi yapmasıyla başlar. Hukuk fakültesi mezunu olduğu halde fotoğraf tutkusu daha ağır basan Nuraydın, profesyonel meslek hayatına Atlas Dergisi’nde fotoğrafçı olarak başlar –ki kendisi aynı zamanda derginin ilk fotoğrafçısı olur.50’nin üzerinde ülkede seyahat etmiş olan Nuraydın’ın yazı ve fotoğrafları, National Geographic’in çeşitli edisyonlarında, Geo, Cosmopolitan, Readers’s Digest, Die Zeit ve Atlas gibi birçok önemli dergi ve gazetede yayınlandı. Fotoğraflarının yayınlandığı ülkeler arasında Japonya, Almanya, ABD, Yunanistan, İsrail, Macaristan, İsveç, İspanya ve Polonya da bulunuyor. Nuraydın’ın fotoğrafları Türkiye, Fransa, Yunanistan ve ABD’de çeşitli karma ve kişisel sergilerde izleyicisiyle buluştu. Nuraydın, National Geographic Türkiye’de çalıştığı sürede yayınlanan ve bazısı kapak konusu olan (En son yayınlanan konusu: Türkiye’nin Hıristiyan Arapları, Haziran 2009) 15 kadar makaleyi fotoğraflamasının yanı sıra birçok önemli ve özgün projenin sorumluluğunu üstlendi. Bu projelerin bir kısmı fotoğrafla ilgili olsa da aralarında özel ekler, haritalar, CD’ler ve kitaplar da bulunuyor. Nuraydın, derginin Türkiye’deki okurlarına sunduğu 4 CD’den oluşan National Geographic İnteraktif Fotoğrafçılık Okulu’nun ve 2 CD’den oluşan Dijital Fotoğrafçılık Okulu’nun da editörlüğünü yapan kişi.

[09/30/11]   Antakya'yı Kemal Nuraydın liderliğinde fotoğraflıyoruz
20 - 23 Ekim, 2011

Antakya Büyük İskender döneminde en parlak zamanlarını yaşamış olup bu dönemde dünyanın 4. büyük kentiydi. Tarih boyunca farklı medeniyet ve dinlere ev sahipliği yapmıştır ve halen de çok kültürlü yapısını devam ettirmektedir. Caddelerinde ve sokaklarında yürürken, zamanın Ortaçağ'da durduğu hissiyatını veren şehir aynı zamanda dünyanın en büyük ikinci büyük mozaik koleksiyonuna da sahip. Gezimizde iki rehberimiz olacak: Yöreyi yakından tanıyan ve orada yaşayan Hatay'lı bir rehber ile fotoğraf liderimiz profesyonel fotoğrafçı Kemal Nuraydın. Programımız Antakya ve çevresini tanıma, kültürünü yaşamanın yanısıra fotoğraf meraklıları için eğitim alacakları ve gezi süresince öğrendiklerini uygulayabilecekleri bir ortam sunacak. Gezinin fotoğraf danışmanı olan Kemal Nuraydın 18 yıldır belgesel fotoğraflar üretiyor. Gezide tarih ve doğa fotoğraflarına ek olarak yöre kültürünün tamamlayıcı unsuru olan "insan" ve "yaşam" a dair fotoğraf çekiminin püf noktalarını da öğrenebilirsiniz. Gezi süresince fotoğrafı çekilen kişilerle ve yerel halkla nasıl iletişim kurulabileceği, özgün yaşamdan kesintiler sunarken fotoğrafçının tanık olarak rolü ve gerektiğinde objektifliğini koruması gibi pratik bilgiler de verilecek. Antakya'yı keşfetmeye ve profesyonel fotoğraf liderimiz eşliğinde fotoğraflamaya hazır mısınız?

Octoberfest & Romantic Road Break

Octoberfest & Romantic Road Break

[09/19/11]   Oktoberfest'i ve ünlü Romantic Road'u
keşfetmeye hazır mısınız?
------------------------------------------------
29 Eylül - 2 Ekim
Her yıl yaklaşık 6 milyon kişinin katılarak
... 6 milyon litre bira tükettiği dünyanın en büyük
festivali olan Oktoberfest, sadece bira severlerin
değil gerçek anlamda bir festival yaşamak
isteyenlerin gitmesini önerdiğimiz bir aktivite. Detaylar icin bizi arayin...
[email protected]
0090 392 227 62 06

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Nicosia?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address

11.Sok No.4 Ortakoy
Nicosia

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 13:00
Other Travel Agencies in Nicosia (show all)
Open Skies Travel & Tours Open Skies Travel & Tours
6A ,stasinos Street
Nicosia, 2014

TRAVELLING AT IT'S BEST with Opens skies Travel & Tours..

Cyprus Travelguide Cyprus Travelguide
στροβολος
Nicosia, 2019

Cyprus Airport Taxi Services Cyprus Airport Taxi Services
Pantou
Nicosia, 0000

Air port shuttles from Nicosia to Larnaca air port from your place only 10 euros.

Travelhouse Travelhouse
27A Archimides Street, Egkomi
Nicosia, 2411

#BeInspired For us, travel is about inspiration, emotions and discovery Be A Traveller "Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Bookgreece.com Bookgreece.com
12 Zinas Kanther Street
Nicosia, CY 1065

Bookgreece.com is an online travel agency offering the best deals on Hotels, Flights & Holidays to Greece. Powered by Aeolos Cyprus Travel Ltd

Flexi Flyers Flexi Flyers
Arch. Makariou III 80
Nicosia, 1077

We are specialists in providing the business traveler with a comprehensive and quality service including economy and business class airfares for worldwide

Bookaeolos.com Bookaeolos.com
12, Zenas Kanther Street
Nicosia, 1065

Bookaeolos.com is offering a gateway to finding the best Hotel and Flight deals on the net around the world. Tel: 00357 22881292 / [email protected]

Misa Travel Misa Travel
Sht Mustafa Hacı Yusuf Sokak Comunoglu Apt No 7/E
Nicosia

Cyprus Local Travel Agency

HAPPY HOLIDAYS HAPPY HOLIDAYS
Şehit Mustafa Ruso Cad. No:21/A Küçük Kaymaklı Lefkoşa -Kıbrıs
Nicosia, 99010

Happy holidays 2009 Ocak ayında turizm sektöründe hizmet vermek için kurulmuştur. Dünyanın her yerine havayolu biletleri, otel konaklamaları transfer ve tüm özel tatilleriniz için hizmet verebilmektedir.

Aegean Air Club Aegean Air Club
Achilleos 14
Nicosia, 1015

Choose a flight and hotel package holiday from Aegean Air Club and you can enjoy independent travel with flights and accommodation included.

UYAN Turizm Seyahat Acentesi UYAN Turizm Seyahat Acentesi
Şht. Mehmet Münür Mustafa Sok. No: 7/A
Nicosia, 99010

Kıbrıs'taki en uygun uçak bileti fiyatlarını öğrenmek için daha fazla telefon uygulamarıyla, karışık internet siteleriyle uğraşmayın! sadece bizi arayın!

Arima Turizm Arima Turizm
Lefkoşa Atatürk Caddesi No:125 Küçük Kaymaklı Lefkoşa
Nicosia

Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz.