Gerveni Travel

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Agjensia Gerveni Travel eshte agjensia perfaqesuese e kompanive Northbay LDA dhe Tnitsea shipping ltd te cilat operojne ne linjen Vlore-Brindisi-Vlore me tragetet Red star 1 dhe European Voyager...

SPEND LESS...DRIVE MORE! #GERVENIRENTAL #VLORAPORT #TIRANAIRPORT #DHERMI

Best Christmas offer only Gerveni Rent

vloralajme.net

Trageti Red Star/ Festë dhe dhurata për fëmijët specialë dhe ata në nevojë -

http://vloralajme.net/2018/12/16/trageti-red-star-feste-dhe-dhurata-per-femijet-speciale-dhe-ata-ne-nevoje/

vloralajme.net Kurioziteti për detin i ka mbledhur fëmijët special dhe ata në nevojë të shkollës PLM ,pranë detit. Trageti Red Star…

...If service counts...count on us...Brend new Ford Fiesta 2018 Race Red 🔥🔥🔥 #gervenirentalcar #vloraport #tiranairport

Rent a cool car...for a cool vacation... #gervenirentalcar #pickup your car in Vlora Port

#gervenirental #rentalcar #portofvlorë #tirane #bestprices #newcars

portivlore.com

Porti Detar sh.a Vlorë - Porti Vlorë sh.a

portivlore.com Sezoni veror sapo ka filluar. Ditën e djelë më 11/06/2017 në Portin e Vlorës ka patur një fluks pasagjerësh prej 600 personash. Një grup turistësh Italian me biçikleta kanë zgjedhur të vizitojnë atraksionet tona turistike.  

#getting #ready for #summer2017 #gervenitravel Vlore-Brindisi

portivlore.com

Njoftim - Porti Vlorë sh.a

portivlore.com Në bazë të njoftimit të marrë nga kompania TNITSEA SHIPPING LTD, Drejtoria e Portit Detar Vlorë sh.a  njofton të gjithë qytetarët të cilët levizin me tragetin Vlorë-Brindizi dhe anasjelltas se trageti ST DAMIAN do të rifillojë punën ne datën 31/05/2017 duke u nisur nga … Continued

F/B ST.Damian #NewShip #vlore-brindisi

#NewShip #StDamian #barview #inline #vlore-brindisi

...Udhetimi juaj fillon me ne...
....Italia vetem 4 ore larg...

#NewShip
Udhetoni me tragetin e ri #STDamian ...te perfitoni nga cmimet fantastike... Nisje cdo dite nga Vlora ne Brindisi...

Nisja ne dreke ora 14:00 me tragetin ST Damian

Per rezervime kontaktoni prane zyrave te
GERVENI TRAVEL prane portit detar Vlore
Nr kontakti:
0692079439

0698898818
0695840887
Ju mirepresim!

#Newship ''ST.DAMIAN '' From tomorrow Vlore-Brindisi #GerveniTravel ⛴

#New ship #coming in Vlore St Damian 🚢🌟

#newship #GerveniTravel🔝⛴

#Gervenitravel#vlore-brindisi#oferte#gabinefalas

Under construction Valona is waiting...🛳

#Happyindipendenceday #albania 🔴⚫

Splendor HOTEL & SPA

#splendordhermi #superoferte #shtator #dhermi #visitalbania

#ForcaShqiperi🔴⚫#ALB

#gatipernisje

#GerveniTravel#trageti#Vlore-Brindisi

Gerveni Travel

...Udhetimi juaj fillon me ne...
....Italia vetem 4 ore larg...

Udhetoni me tragetet European Voyager dhe Red Star ferries..te perfitoni nga cmimet fantastike... Nisje cdo dite nga Vlora ne Brindisi...

Nisja ne dreke ora 14:00 me tragetin European Voyager...

Risia per kete sezon eshte nisje ne dark ora 23:00 me tragetin Red Star..

Per rezervime kontaktoni prane zyrave te
GERVENI TRAVEL prane portit detar Vlore
Nr kontakti:
0692079439

0698898818
0695840887
Ju mirepresim!

Gerveni Travel's cover photo

Timeline Photos

Splendor HOTEL & SPA

balkanweb.com

Re tymi nga oxhaku i tragetit, ‘terrorizohen’ pasagjerët, menduan se ishte zjarr – BalkanWeb.com

balkanweb.com ENRIK MEHMETI* VLORE- Reja e tymit të zi që dite nga një prej trageteve të linjës Vlorë-Brindisi, ‘Horizon’ , ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve dhe turisteve të cilët menduan se aty kishte rënë zjarr. Ngjarja në fjalë është regjistruar ditën e djeshme në portin e Vlorës, teksa traget ishte i ankoru…

[07/11/15]   ...Udhetoni me tragetet e firmes Gerveni Travel qe kryejne itinerarin Vlore-Brindisi-Vlore te perfitoni super cmime:
Bilete pasagjeri e thjesht duke filluar nga 22,5 euro...
Bilete Autoveture duke filluar nga 28 euro...

Per rezervime kontaktoni:
+355698898818
+355695840887
+355692079439

vizionplus.al

Konflikti në Portin e Vlorës

http://vizionplus.al/konflikti-ne-portin-e-vlores/

vizionplus.al Militantet e partive te emëruar ne poste te rëndësishme, janë kthyer shpesh ne burim konfliktesh. Dhe një i tille qe nuk po merr zgjidhje është edhe ai i krijuar nga kryetari i Partisë Socialiste ne Vlore, Xhevahir Çeloaliaj, i cili ka kthyer portin ne një vend, ku nuk njihen ligjet, por vetëm rregu…

The second largest world travel market-place

Nje feste e paharuar ne tragetin e buzeqeshjes...

www.civitas.al

“Eksodi” në Vlorë, policia arreston pronarin e agjencisë së udhëtimit

www.civitas.al Pas dyndjes së qindra qytetarëve nga Vlora, Fieri, Lushnja në portin e qytetit bregdetar me synimin për të udhëtuar drejt Gjermanisë për të kërkuar azil, policia ka bllokuar 6 autobusë me rreth 500 persona. Sipas policisë dyshohet për një skemë …

#TransportiGerveni

Gerveni Travel's cover photo

Me nje kontribut minimal ku organizuam nje dreke bamiresie per femijet e shtepis se femijes ku kaluan nje te diele ndryshe dhe plot lumturi...

Gerveni Travel's cover photo

balkanweb.com

Pavarësia, shpaloset flamuri 70 metra i gjatë në tragetin linjës Vlorë-Brindizi – BalkanWeb.com

http://www.balkanweb.com/site/pavaresia-shpaloset-flamuri-70-metra-i-gjate-ne-tragetin-linjes-vlore-brindizi/

balkanweb.com BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport,…

Gezuar Festen Shqiperi 🔴⚫️#Shqiponja#origjinale e vitit #1912#trageti#Redstar

Udhetoni me ne gjate festave te Nentorit dhe perfitoni 20% ulje...

[11/23/14]   Oferte per datat 28-29 nentor....

20% sconto per te gjithe udhetaret qe do te udhetojne ne datat 28 dhe 29 nentor me linjen Vlora - Brindisi - Vlore...me tragetin Red star ferries 1...

Perfitoni nga kjo oferte dhe rezervoni ne numrat:

+355695840887

+355692079439

[email protected]

Italia vetem 4 ore larg me European Voyager...

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Prane Portit Detar
Vlora
9401
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Colombo Tours Colombo Tours
Vlore
Vlora

Vlore - Karabrun

VLORA CITY VLORA CITY
Vlora

Vlora qyteti me i bukur ne bote <3

Sole Agjensi Turistike Sole Agjensi Turistike
Bulevardi Ismail Qemali
Vlora, 96

SOLE Agjensi Turistike, ofron: -Udhetime turistike -Paketa turistike -Bileta avjoni -Siguracion jete dhe auto -Sh*tje-blejrje ambjentesh -Ambjente me qera

VloraSite VloraSite
Vlore
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Tragjas Tragjas
Fshati Tragjas
Vlora

Vlora Online Vlora Online
Vlora, 9404

Vlora Online eshte nje faqe per te gjithe Vlonjatet dhe per gjithe Shqiptaret. Ketu do te gjeni gjithcka rreth Vlores, foto,video,lajme,histori etj...

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Qendra  e zhytjes "Ekspedita BLU'' Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Yacht Albania Yacht Albania
Orikum
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Tisa Tours Tisa Tours
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi .Per cdo informacion qe ju duhet mund te na kontaktoni. :)