Gerveni Travel

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore Agjensia Gerveni Travel eshte agjensia perfaqesuese e kompanive Northbay LDA dhe Tnitsea shipping ltd te cilat operojne ne linjen Vlore-Brindisi-Vlore me tragetet Red star 1 dhe European Voyager...

Operating as usual

...Rezervoni bileten tuaj prane zyrave qendrore te Gerveni sea lines prane portit detar dhe perfitone nje skonto prej 10% per cdo bilete. #travelwiththebest #gervenisealines⛴

🎄🥂🍾

#happyindipendenceday 🇦🇱

#livecolourfully #ships #travel #vlorealbania😍 #brindisi @albline

...1 year in Line... thanks to all our clients....#ashipsmanagement #albline

#gervenisealines🚢 #galaxy #ashipsmanagement #albline

Departure for the week Aships

Program of the week of M/N Galaxy @albline Aships

Timeline Photos

#sunsetlovers #sundayvibes☀️ #gervenisealines⛴ Galaxy

#travelwiththebest ❤ #gervenisealines⛴ @albline

Duke udhëtuar drejt perëndimit...Jeni gati te rinisni udhëtimet drejt Perëndimit? ❤ #gervenisealines⛴ #vlorealbania😍 #galaxy

"Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Detarëve! Falënderojmë këdo që ndërmerr rrugëtimin me ne në udhëtimet tona dhe ata që janë gjithnjë në horizont. #gervenisealines #thankyou #internationalseafarerday"

....Programi javor i tragetit Galaxy...nga dita e Merkure nisje cdo dite nga Vlora ne oren 14:30...ndersa nga Brindisi ne oren #weeklyprogram..#gervenisealines Albline Srl @Ashipsmanagement

[06/21/20]   Njoftim i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë lidhur me rifillimin gradual dhe të sigurt të transportit ndërkombëtar detar të pasagjerëve.

Faza 1: Nga nesër shtetasit Shqiptarë me rezidencë të përhershme në Itali (soggiorno), dhe shtetasit e BE-së, do mund të udhëtojnë lirshëm nga Vlora drejt portit te Brindizit.

Faza 2 (bazuar në dispozitat aktuale të BE-së - nga data 1 korrik 2020, transporti detar i pasagjerëve drejt Italisë do të jetë i hapur për të gjithë shtetasit Shqiptarë. #gervenisealines⛴

...Programi javor i tragetit Galaxy...#travelwiththebest #gervenisealines🚢 #albline #aships Albline Srl AShips Management SA

...F/B Galaxy #bynight😍

...Golden Bridge....#ashipsmanagement #gervenisealines🚢 #albline

VLORA ❤ & Galaxy

...Another day on this journey...thanks to all those who support us...

[05/24/20]   ...A luxury escape to Paradise...🌴

...A-ships Managment fleet... Prince...Golden Bridge...Galaxy...

...Trageti Galaxy i ankoruar ne portin e Vlores....foto credit @bleta_studio

#beautifulvlora❤️ #sunsetlover

....We will travel again...#summer2020 #visitalbania🇦🇱 #dontcancelmodify

[03/11/20]   Njoftim!

🛳Njoftim në lidhje me përditësimin e situatës për COVID-19 dhe lëvizjen e pasagjerëve nëpërmjet transportit detar për/nga Shqipëria dhe Italia.

Pas ndryshimit të situatës dhe shpalljes zonë e kuqe e gjithë territorit në Itali për shkak të përhapjes së COVID-19, në zbatim të urdhrit të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë ju njoftojmë se nga data 11.03.2020:

🔴 Njoftohet ndalimi i të gjitha lëvizjeve të pasagjerëve me mjetet e transportit detar për/nga portet e Italisë, deri në një urdhër të dytë.

F/B Galaxy...getting ready to depart...#gervenisealines @albline

F/B Galaxy every day in line...Vlore-Brindisi-Vlore #gervenisealines @studio_bleta_film_photography

#vlora❤

Amazing sunset

F/B GALAXY... by night...

#happyvalentinesday

...Galaxy & Prince anchored in Vlora [email protected]_sealines travel with the best...🔛🔝🚢

...Good Morning with Golden Bridge....this summer in Line...#gervenisealines

...Lundroni me nje Prince...cdo dite ne linjen Vlore-Brindisi-Vlore... i shpejte...komod...Travel with the best...#gervenisealines @albline 🚢🔛🔝

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Prane Portit Detar
Vlora
9401
Other Vlora travel agencies (show all)
Visit Vlora - Albania Visit Vlora - Albania
Rr. Pelivan Leskaj Vlorë, Albania
Vlora, 9401

Vlora Albania - Events and Favorite Places such as Restaurants, Cafe, Beaches or Attractions in Vlora. REGISTER FOR FREE:http://visitvlora.com/?ptype=login

Trips 4 Fun Trips 4 Fun
Rruga Murat Terbaci
Vlora, 9400

TRIPS FOR ALL , ALL FOR FUN We are a Travel Agency located in Vlora ,We offer daily trips and personalized trips around Vlora.

Yacht Albania Yacht Albania
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

South Albania South Albania
Vlore
Vlora, 00000

All about Albania

Agjensi Imobiliare Joti Agjensi Imobiliare Joti
Vlore
Vlora, 9400

Agjensi Imobiliare Joti. Ne kete Agjensi do te gjeni: Shtepi me qera. Dhoma plazhi. Apartamente ne sh*tje. Organizim udhetimesh turistike ne Vlore.

Best Travel Best Travel
Pavarsia
Vlora, 9401

Agjensi Udhetimesh

EKS-DDD "FRIENDSHIP AND LOVE" EKS-DDD "FRIENDSHIP AND LOVE"
VLORE
Vlora

It's choice - not chance - that determines your destiny...I need nobody to make me somebody.

ervis muco!!shoferi me i kerkuar i hermes travel agensi!!! ervis muco!!shoferi me i kerkuar i hermes travel agensi!!!
4 Topat
Vlora, 1234

http://pistoleroflamurtari.blogspot.com/ http://www.facebook.com/pages/Filma-per-te-gjithe/266852981024?ref=ts www.albrelax.com www.vloraweb.com

Villa Basilika Villa Basilika
Rr. 4 Heronjte (Xhemil Bej Vlora) Nd 33
Vlora, 9402

Luxury Apartments to let in the city of Vlora, Albania.

VloraSite VloraSite
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C