B&B Hotels Fatosh Bello

Bed and Breakfast

Operating as usual

21/05/2018

BELLO APARTAMENS X PRENOTAZIONI 0693518282 - 00355693518282 🏨🏝

03/08/2015

B&B (Orikum-Vlore) ☀️☕️

09/07/2015

B&B Hotels, Orikum Ju Mirpresim 🚣🏽🍹☀️

09/07/2015

B&B Hotels Fatosh Bello's cover photo

09/07/2015

B&B Hotels Fatosh Bello's cover photo

08/07/2015

B&B Hotels Orikum-Vlore 🚣🏽🍹☀️

Location

Category

Telephone

Address


Orikum
Vlora
9426
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

Qendra  e zhytjes "Ekspedita BLU'' Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

VloraSite VloraSite
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora