Linja Tirane-Vlore-Gjermani

[11/04/16]   Nisje per ne Gjermani cdo te marte dhe te shtune. Per me shume info telefononi ne 033428428 ose 0693529262.

[10/29/15]   Nisje nga Vlora per ne Gjermani cdo te marte dhe te shtune ora 15:00. Per info dhe prenotime telefononi ne 0693529262.
( Vlore - Durres - Munchen - Ulm - Stuttgart - Karlsruhe - Mannheim - Frankfurt - Koln - Düsseldorf - Essen - Dortmund ).

[04/24/15]   Cdo te premte linje e rregullt shqiperi-itali-gjermani-belgjike. Per info e prenotime na shkruani.

[01/19/15]   Nisje per Gjermani cdo te premte me rruge tokesore nga Kroacia dhe cdo te shtune Shqiperi - Itali - Gjermani.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Lef Sallata
Vlora
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Tisa Tours Tisa Tours
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi .Per cdo informacion qe ju duhet mund te na kontaktoni. :)

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Diving and tours vlore Diving and tours vlore
Rruga Murat Terbaci
Vlora, 9004

•Several boat trip everyday� •Scuba diving� •Car for rent� •Rent apartments � •Hotels reservation� �[email protected] �+355694446664

MONI Travel 2008 MONI Travel 2008
Rruga Transballkanike
Vlora, 9401

Agjensi Turistike "MONI Travel" Vlore. Udhetime turistike dhe transport brenda e jashte vendit. Duke filluar nga 20+1, 30+1, 35+1 dhe 55+1 vende.

Colombo Tours Colombo Tours
Vlore
Vlora

Vlore - Karabrun

ALBANIA TURIZEM ALBANIA TURIZEM
Spinsteen 9
Vlora, 1946CN

PLATFOREM PER REKLAMIM HOTELESH NE SHQIPERI FALAS!

Vlora Online Vlora Online
Vlora, 9404

Vlora Online eshte nje faqe per te gjithe Vlonjatet dhe per gjithe Shqiptaret. Ketu do te gjeni gjithcka rreth Vlores, foto,video,lajme,histori etj...

Gerveni Travel Gerveni Travel
Prane Portit Detar
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

VLORA CITY VLORA CITY
Vlora

Vlora qyteti me i bukur ne bote <3

Yacht Albania Yacht Albania
Orikum
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

VloraSite VloraSite
Vlore
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore