Linja Tirane-Vlore-Gjermani

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Linja Tirane-Vlore-Gjermani, Tour Agency, Rruga Lef Sallata, Vlora.

[11/04/16]   Nisje per ne Gjermani cdo te marte dhe te shtune. Per me shume info telefononi ne 033428428 ose 0693529262.

[10/29/15]   Nisje nga Vlora per ne Gjermani cdo te marte dhe te shtune ora 15:00. Per info dhe prenotime telefononi ne 0693529262.
( Vlore - Durres - Munchen - Ulm - Stuttgart - Karlsruhe - Mannheim - Frankfurt - Koln - Düsseldorf - Essen - Dortmund ).

[04/24/15]   Cdo te premte linje e rregullt shqiperi-itali-gjermani-belgjike. Per info e prenotime na shkruani.

[01/19/15]   Nisje per Gjermani cdo te premte me rruge tokesore nga Kroacia dhe cdo te shtune Shqiperi - Itali - Gjermani.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Lef Sallata
Vlora
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Qendra  e zhytjes "Ekspedita BLU'' Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Yacht Albania Yacht Albania
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

VloraSite VloraSite
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C