Diving and tours vlore

•Several boat trip everyday� •Scuba diving� •Car for rent� •Rent apartments � •Hotels reservation� �[email protected] �+355694446664

Nas Daily

This will rarely make the news but here is how Albania prays!

INSTAGRAM: @NasDaily
GROUP: Nas Daily Global

Timeline Photos

Zbuloni me ne ne nje tour ditor plazhet sekrete ne pjesen e pasme te gadishullit te karaburunit..💦🏖🌊🏊🏼‍♂️🏊🏽‍♀️🌎⛱
"SECRET BEACHES BOAT TOUR"🌊🌊🌊🌎🌎🌎
Vizitohen:
•Shpella e haxi alise🌠🌠🌠
•Pishina naturore ne shkemb🌊🌊🌊🚤🚤🚤
•kanionet e karaburunit🎨🌊🚤
•shpella e dafines 🎨🍾🏖💦🌎
•gjiri i dafines⭐️🏊🏼‍♂️🏊🏽‍♀️🌊
•gjiri i bristanit (ariut)🏖🎨💦⭐️🌊
•kthin ne plazhin e shen vasil per disa ore plazh🌊🌊🌊🏊🏽‍♀️🏊🏽‍♀️🏊🏽‍♀️💦💦💦

Zbuloni me ne ne nje tour ditor plazhet sekrete ne pjesen e pasme te gadishullit te karaburunit..💦🏖🌊🏊🏼‍♂️🏊🏽‍♀️🌎⛱
"SECRET BEACHES BOAT TOUR"🌊🌊🌊🌎🌎🌎
Vizitohen:
•Shpella e haxi alise🌠🌠🌠
•Pishina naturore ne shkemb🌊🌊🌊🚤🚤🚤
•kanionet e karaburunit🎨🌊🚤
•shpella e dafines 🎨🍾🏖💦🌎
•gjiri i dafines⭐️🏊🏼‍♂️🏊🏽‍♀️🌊
•gjiri i bristanit (ariut)🏖🎨💦⭐️🌊
•kthin ne plazhin e shen vasil per disa ore plazh🌊🌊🌊🏊🏽‍♀️🏊🏽‍♀️🏊🏽‍♀️💦💦💦

tomorrow....😍😍😍😍

Timeline Photos

Vlora yesterday night....😍😍😍😍😍

Vlora yesterday night.....😍😍😍😍😍😍

Welcome🇳🇿🇭🇺🇦🇱our office finally opened....😍😍😍😍🇱🇷🇦🇱❤️🇭🇺

Our office finally opened 🇱🇷🇭🇺🇦🇱❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍

Karaburun beach park marine

Gjiri i grames karaburun....

In price incluted:
•The transfer to the diving centre.
•The equipment you need to dive.
•Small leson before you dive (biginner)
•Boat to the wreck.(patented)
•Diving tank
•Patented diver who dives with you...

Diving and tours vlore's cover photo

Diving and tours vlore

Foka monaca ne gadishullin e karaburunit

No coment

Shkembi me fytyre njeriu karaburun

Te dashur ndjekes te faqes tone per kete vite kemi menduar me shume per komoditetin tuaj dhe kemi ven ne dispozicjon nje mjet te ri na kontaktoni per rezervime

Gjiri i varkes karaburun

Diving and tours vlore

Live karaburun breshka ne gjirin e vlores

Foka monaca ne gadishullin e karaburunit

Shpella

Edhe psesezoni ka perfunduar ne dite te bukura ne explorojm natyren

Live karaburun breshka ne gjirin e vlores

Photos from Diving and tours vlore's post

[08/20/16]   Ju pershendesim nga zhapoveli

Bashkohuni me ne guid ne gadishullin e karaburunit

Diving and tours vlore

Diving and tours vlore's cover photo

Gjiri I bristanit super ofert diten e shtune vetem 3000 lek personi

Udhetim ne karaburun vizitohet shpella e haxhi alise, shen jan, shen vasil, zhapovel.
Per kontakt 0693937530

Mirmengjesi na karaburuni

Si c do dite guidat tona vazhdojne

Si cdo dite udhetimet tona vazhdojne kontaktoni nese deshironi te beheni pjese e guides sone

Plazh zhapovel shen vasil vetem per 20 mi lek personi

Live na karaburuni

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Murat Terbaci
Vlora
9004

Opening Hours

Monday 09:00 - 00:00
Tuesday 09:00 - 00:00
Wednesday 09:00 - 00:00
Thursday 09:00 - 00:00
Friday 09:00 - 00:00
Saturday 09:00 - 00:00
Sunday 09:00 - 00:00
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Vlora Online Vlora Online
Vlora, 9404

Vlora Online eshte nje faqe per te gjithe Vlonjatet dhe per gjithe Shqiptaret. Ketu do te gjeni gjithcka rreth Vlores, foto,video,lajme,histori etj...

VLORA CITY VLORA CITY
Vlora

Vlora qyteti me i bukur ne bote <3

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Yacht Albania Yacht Albania
Orikum
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

Sole Agjensi Turistike Sole Agjensi Turistike
Bulevardi Ismail Qemali
Vlora, 96

SOLE Agjensi Turistike, ofron: -Udhetime turistike -Paketa turistike -Bileta avjoni -Siguracion jete dhe auto -Sh*tje-blejrje ambjentesh -Ambjente me qera

Gerveni Travel Gerveni Travel
Prane Portit Detar
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Tisa Tours Tisa Tours
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi .Per cdo informacion qe ju duhet mund te na kontaktoni. :)

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

MONI Travel 2008 MONI Travel 2008
Rruga Transballkanike
Vlora, 9401

Agjensi Turistike "MONI Travel" Vlore. Udhetime turistike dhe transport brenda e jashte vendit. Duke filluar nga 20+1, 30+1, 35+1 dhe 55+1 vende.

VloraSite VloraSite
Vlore
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Tragjas Tragjas
Fshati Tragjas
Vlora