Tisa Tours

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

🌟🌟95 eur 3 dite🌟🌟

Nisja e rradhes nga Vlora dt 24 maj.

Perfshihet ne cmim
✅Transferta
✅Hoteli
✅Mengjes dhe darke
✅Guide shqiptare
✅Vizite ne Ujvaren Kravica
✅Vizite ne Mostar

😉Klientet nga rrethet i marrim gjate rruges😉

📱0696750800
☎️033224339

🌟🌟95 eur 3 dite🌟🌟

Nisja e rradhes nga Vlora dt 24 maj.

Perfshihet ne cmim
✅Transferta
✅Hoteli
✅Mengjes dhe darke
✅Guide shqiptare
✅Vizite ne Ujvaren Kravica
✅Vizite ne Mostar

😉Klientet nga rrethet i marrim gjate rruges😉

📱0696750800
☎️033224339

🌟🌟95 eur 3 dite🌟🌟

Nisja e rradhes nga Vlora dt 24 maj.

Perfshihet ne cmim
✅Transferta
✅Hoteli
✅Mengjes dhe darke
✅Guide shqiptare
✅Vizite ne Ujvaren Kravica
✅Vizite ne Mostar

😉Klientet nga rrethet i marrim gjate rruges😉

📱0696750800
☎️033224339

🌟🌟95 eur 3 dite 🌟🌟

Nisja e rradhes nga Vlora dt 24 maj.

✅Perfshihet ne cmim
✅Transferta
✅Hoteli
✅Mengjes dhe darke
✅Guide shqiptare
✅Vizite ne Ujvaren Kravica
✅Vizite ne Mostar

😉Klientet nga rrethet i marrim gjate rruges.😉

📱0696750800
☎️033224339

[05/04/19]   😇 MEDUGORJE 😇
DATA E RE
24 MAJ

🧐🧐VENDET E FUNDIT PER NISJEN NESER

✔Grupi i rradhes per Medugorje,Mostar,Budva
3 maj
💶59 eur
🚃Transferta
🛌Hoteli me mengjes dhe darke
🕵️‍♂️Guide

[05/01/19]   ✔Grupi i rradhes per Medugorje,Mostar,Budva
3 maj
💶59 eur
🚃Transferta
🛌Hoteli me mengjes dhe darke
🕵️‍♂️Guide

✔Grupi i rradhes per Medugorje
3 maj
💶59 eur
🚃Transferta
🛌Hoteli me mengjes dhe darke
🕵️‍♂️Guide

✔Grupi i rradhes per Medugorje
3 maj
💶59 eur
🚃Transferta
🛌Hoteli me mengjes dhe darke
🕵️‍♂️Guide

Tisa Tours & Rent Car

* Bileta avioni
* Paketa turistike
* Makina me qira
* Siguracione
* Sherbim postar
* Rezervime hotelesh
* Bileta trageti dhe autobusi
* Transferta ne te gjitha destinacionet
******Tel 0035533224339
*******Cel. +355 69 67 50 800

😇Pashkët në Stamboll, Selanik dhe Sofje,😇

5 Ditë €139, Nisja më 27 Prill.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje.
🚌Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.

😇Pashkët në Stamboll, Selanik dhe Sofje,😇

5 Ditë €139, Nisja më 27 Prill.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje.
🚌Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.

😉All Inclusive, Korfuz😉

4 Ditë nga €99,
5 Ditë nga €119,
8 Ditë nga €179,

🚌Nisja më 10, 14, 17, 21, 24 Maj.

Transporti i përfshirë.
😇- Hotel Telemachos 2*Superior - 4 Ditë nga €99, 5 Ditë nga €119, 8 Ditë nga €179
😇- Hotel Corfu Belvedere 3* - 4 Ditë nga €129, 5 Ditë nga €159, 8 Ditë nga €249
😇- Hotel Messonghi Beach 3*Superior - 4 Ditë nga €159, 5 Ditë nga €189, 8 Ditë nga €309

✅Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus dhe Traget.

😉All Inclusive, Korfuz😉

4 Ditë nga €99,
5 Ditë nga €119,
8 Ditë nga €179,

🚌Nisja më 10, 14, 17, 21, 24 Maj.

Transporti i përfshirë.
😇- Hotel Telemachos 2*Superior - 4 Ditë nga €99, 5 Ditë nga €119, 8 Ditë nga €179
😇- Hotel Corfu Belvedere 3* - 4 Ditë nga €129, 5 Ditë nga €159, 8 Ditë nga €249
😇- Hotel Messonghi Beach 3*Superior - 4 Ditë nga €159, 5 Ditë nga €189, 8 Ditë nga €309

✅Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus dhe Traget.

😉All Inclusive, Halkidiki😉

4 Ditë nga €79
5 Ditë nga €99
8 Ditë nga €149,

🚌Nisja më 10, 14, 17, 21, 24 Maj.
Transporti i përfshirë.
✅- Hotel Calypso 2*Superior - 4 Ditë nga €79, 5 Ditë nga €99, 8 Ditë nga €149
✅- Hotel Kassandra 2*Superior - 4 Ditë nga €99, 5 Ditë nga €129, 8 Ditë nga €199
✅- Hotel Kriopigi 4* - 4 Ditë nga €119, 5 Ditë nga €159, 8 Ditë nga €249

✅Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

📲0696750800
033224339
📧[email protected]

😉All Inclusive, Halkidiki😉

4 Ditë nga €79
5 Ditë nga €99
8 Ditë nga €149,

🚌Nisja më 10, 14, 17, 21, 24 Maj.
Transporti i përfshirë.
✅- Hotel Calypso 2*Superior - 4 Ditë nga €79, 5 Ditë nga €99, 8 Ditë nga €149
✅- Hotel Kassandra 2*Superior - 4 Ditë nga €99, 5 Ditë nga €129, 8 Ditë nga €199
✅- Hotel Kriopigi 4* - 4 Ditë nga €119, 5 Ditë nga €159, 8 Ditë nga €249

✅Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

📲0696750800
033224339
📧[email protected]

Tisa Tours & Rent Car

Pashket ne Korfuz
99 eur
Nisje ne dt 26 dhe 27 prill
All inclusive @ Tisa Tours

🤩Vjeshte ne Stamboll , 4 dite 109 eur
✅Nisja ne 27 nentor nga Vlora
Dita 1:
Nisja nga Vlora ne daten 27 nentor ne oren 23.55 nga Vlora ne drejtim te pikes kufitare te Janines. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalesa gjate rruges per pushime,Kryerja e formaliteteve kufitare ne Ipsala. Vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel pasdite.
-Darka ne hotel (OPSIONALE)

Dita 2:
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit. Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.

Dita 3:
Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit,shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Kodren e te Dashuruarve Cam Lixha duke kaluar ne dy Kontinentet Europe dhe Azi nepermjet Ures se Bosforit,vizite ne Dollmabahce .Akomodimi ne Hotel

Dita 4:
Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Vlores. Mberritja ne Vlore ne oret e para te mengjesit.

OPSIONALE :
• Shetitja me anije ne Bosfor – 5 eur
• Darka per 3 nete – 18 eur

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus
2. Akomodim në hotel
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume
3..Siguracioni jetes ne udhetim

Per rezervime na kontaktoni :
☎️0696750800/033224339🤩
[email protected]
#saytisathinkstravel😂

🤩Vjeshtë në Budva, 2 Ditë 35 Eur
Nisja nga Vlora ne 27 Tetor

✅Dita e Parë: Nisja nga Vlora për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mberitja në Hotel. Sistemimi dhe Fjetja në Hotel.

✅Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë me autobus në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Nisja me autobus për në Vlore . Ndalesa gjatë rrugës si dhe mberitja ne qytetin e Vlores

Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel për 1 natë
2. Mëngjeset
3. Udhëtimi me Autobus.
4. Shoqërues Shqiptar gjatë Vizitave

MEDUGORJE ME NISJE NGA VLORA
(Klientet e Fier ,Lushnje ,Durres i marrim gjate rruges 💁‍♀️)
Nisja behet ne oren 22.00 ne daten 19 tetor NGA VLORA

Dita I. Vlore - Medugorje. Nisja nga Vlora me autobuz . Ndalese e shkurter per kafe ne qytetin e Shkodres dhe me pas vazhdimi i udhetimit nga pika e kalimit kufitar e Muriqanit. Pas kryerjes se procedurave ne piken kufitare, vazhdon udhetimi drejt Medugorjes. Mberritja dhe akomodimi ne hotel. Kohe e lire per tu relaksuar dhe vizite ne kishat e Medugorjes i cili eshte nje qytet i njohur ne saje te shfaqjes ne kete vend te Virgjereshes Mari dhe vizitohet nga njerez nga mbare bota si nje vend i shenjte, kryerja e pelegrinazhit. Darka ne hotel me muzike. Pas darke shetitje e lire (opsionale).

Dita II. Medugorje - Budva. Mengjesi ne hotel. Nisja drejt Mostarit ( qytet nen mbrojtjen e UNESCO-s) i cili njihet dhe per Uren e Vjeter. Dreka ne varesi te kohes ne nje nga restorantet karakteristike vendase. Vazhdojme udhetimin tone per ne Budva. Vizite ne qytetin e vjeter te Budves. Pasdite vone nisja drejt Shqiperise.

Perfshihen: ne cmimin 59 eur/personi
Udhetimi me autobus komod.
• Akomodimi 1 nate ne hotel Medjugorje, me mengjes + darke.
• Shoqerues dhe asistence nga agjencia gjate gjithe udhetimit.
Nuk perfshihen: Biletat e hyrjes neper muzeume,
• Siguracion udhetimi,dreka etj …
• Gjithcka qe nuk perfshihet ne piken mesiper.

🙏Medjugorje🙏

Nisja behet ne oren 01.00 ne daten 06 tetor NGA Vlora

Dita I. Vlore - Medjugorje. Nisja nga Vlora me autobuz . Ndalese e shkurter per kafe ne qytetin e Shkodres dhe me pas vazhdimi i udhetimit nga pika e kalimit kufitar te Hanit te Hotit. Rruga vazhdon neper qytetin e vjeter te Nikshiqit ne perendim te Malit te Zi, themeluar ne shekullin e 4-rt te eres sone. Pas kryerjes se procedurave ne piken kufitare, vazhdon udhetimi drejt Medjugorjes. Mberritja dhe akomodimi ne hotel. Kohe e lire per tu relaksuar dhe vizite ne kishat e Medugorjes i cili eshte nje qytet i njohur ne saje te shfaqjes ne kete vend te Virgjereshes Mari dhe vizitohet nga njerez nga mbare bota si nje vend i shenjte, kryerja e te gjitha riteve te pelegrinazhit. Darka ne hotel me muzike. Pas darke shetitje e lire (opsionale).

Dita II. Medjugorje - Budva. Mengjesi ne hotel. Nisja drejt Mostarit ( qytet nen mbrojtjen e UNESCO-s) i cili njihet dhe per Uren e Vjeter. Dreka ne varesi te kohes ne nje nga restorantet karakteristike vendase. Vazhdojme udhetimin tone per ne Budva. Vizite ne qytetin e vjeter te Budves. Pasdite vone nisja drejt Shqiperise.
Perfshihen: ne cmimin 59 eur personi

Udhetimi me autobus komod.
• Akomodimi 1 nate ne hotel LUBURIC Medjugorje, me mengjes + darke.
• Shoqerues dhe asistence nga agjencia gjate gjithe udhetimit.
Nuk perfshihen: Biletat e hyrjes neper muzeume,
• Siguracion udhetimi,dreka etj …
• Gjithcka qe nuk perfshihet ne piken mesiper.
* Udhetim ne Sarajeve (suplement 6 eur)

🌺🌺 Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399 🌺🌺

🚎 Nisja më 23 Mars, 4 dhe 18 Maj
🧐 Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.
😴Fjetje 3 netë në Amsterdam.
🛫Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam.
🚎 Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.

🌷🌷Pranverë në Pragë,🌷🌷
🌼🌼- 5 Ditë €379, Nisje më 3 Prill.
🌺🌺- 5 Ditë €399, Nisje më 1 Maj.
🌼🌼Vizitohen: Pragë, Bratisllavë dhe Budapest.
🌺🌺Fjetje në Pragë 3 netë dhe 1 natë në Budapest.
🌼🌼Fluturimi me avion Tiranë - Budapest - Tiranë.
🌺🌺Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues 🌺🌼🌼Shqiptar gjatë udhëtimit.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

⚛⚛Pashkët All Inclusive në Korfuz, ⚛⚛4 Ditë €119, ⚛⚛💟Nisja më 6 Prill.
⚛Vizitohet: Korfuz. Fjetje 3 netë.
💟- Hotel Telemachos 2* Superior, €119.
⚛All Inclusive (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira),
💟- Fjetje 3 netë në Hotel Messonghi 3* Superior, €199.
⚛All Inclusive (Mëngjesi, Drekat dhe Darkat Speciale të ⚛💟💟Krishtlindjeve, Pijet të përfshira, Muzikë Live dhe Vallëzime Tradicionale)
⚛Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Shoqërues Shqiptar 💟gjatë gjithë udhëtimit.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

🌹🌷Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 🌹🌷8 Ditë €1079, 🌺🌼Nisja më 26 Prill.
🍃Vizitohen: Bangkok dhe Pattaya.
📅Fjetje dhe Mengjeset në Hotele 5* 3 Netë në Bangkok dhe 2 Netë në Pattaya.
💫Shëtitje dhe Transferta me Autobus,
🎀Fluturimi Shkup - Bangkok nëpërmjet Dubait.
💫Guidë Shqiptare dhe Tajlandeze gjatë gjithë Udhëtimit.
🎀Transferta me Autobus për në Shkup.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

🌺🌸Pranverë në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 19 Maj.🌺🌸
🍀-Vizitohen: Paris.
🌷Fjetje 3 Netë në Paris.
🍃Fluturimi me avion direkt Tiranë - Paris.
💫Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

🌺🌸Pranverë në Budapest,🌺🌸
🍀- 4 Ditë €299, Nisje më 24 Mars.
🌷- 4 Ditë €329, Nisje më 21 Prill.
🍃Vizitohet: Budapest. Fjetje 3 netë në Budapest.
💫Fluturimi direkt Tiranë - Budapest - Tiranë.
✓-Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues ✓-Shqiptar gjatë udhëtimit.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

☀Plazh në Costa Brava, 8 Ditë duke filluar nga €549.
🍒Nisje çdo të Hënë, nga 2 Korrik deri më 3 Shtator
➤- Fjetje 7 Netë në Hotel 2*S, 3* dhe 4*,
🍒- Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel,
🍒- Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonë - Shkup,
➤- Transfertat Vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonës në Hotel.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

⚛⚛Pashkët All Inclusive në Korfuz, ⚛⚛4 Ditë €119, ⚛⚛💟Nisja më 6 Prill.
⚛Vizitohet: Korfuz. Fjetje 3 netë.
💟- Hotel Telemachos 2* Superior, €119.
⚛All Inclusive (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira),
💟- Fjetje 3 netë në Hotel Messonghi 3* Superior, €199.
⚛All Inclusive (Mëngjesi, Drekat dhe Darkat Speciale të ⚛💟💟Krishtlindjeve, Pijet të përfshira, Muzikë Live dhe Vallëzime Tradicionale)
⚛Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Shoqërues Shqiptar 💟gjatë gjithë udhëtimit.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

💟Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 20 Prill.💟
💙Vizitohet: Barcelonë.
💛Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel.
💫Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonë.
✓-Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

🏝☀️Pranverë në Pragë, 🏝☀️7 Ditë €239, 🏝☀️Nisja më 28 Mars.
🏝☀️Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Dubrovnik, Split, 🏝☀️Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë.
🏝Fjetje: 2 netë në Pragë, 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë, 1 ☀️natë në Bratislavë dhe 1 natë në Beograd.
🏝Udhëtimi me autobus Tiranë - Split - Zagreb - Vjenë - Pragë - ☀️Budapest - Beograd - Prishtinë - Tiranë, Shoqërues Shqiptar 🏝gjatë Udhëtimit.
💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

🌹🌷Pranverë në Bregdetin Dalmat, 4 ditë 129 €🌺🌼
🗺KROACI / DUBROVNIK
📅Nisja më 22 Mars
📋Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Split, Parku Krka, Budva, Kotorr.

Në pagesë përfshihet:
✅Fjetje
✅Mëngjese dhe darka për 2 netë në Dubrovnik
dhe 1 natë në Zadar.
✅Udhëtimi me autobus dhe shoqërues gjatë udhëtimit

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

🌹🌷Pranverë në Sofje, 3 Ditë €79, Nisje më 9, 16 Mars.
🌺🌼Vizitohet Sofje.
🗺Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi.
📅Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe 📋📋Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

😍Tur #Napoli #Sorrento #Capri #Positano #Amalfi😍
😎Për vetëm 259 Euro/personi😎
🗓Datë: 23 Mars

Në çmim përfshihet:
✅Udhëtim me autobus komod
✅Bileta e tragetit Durres – Bari (anasjelltas)
✅Bileta e tragetit Napoli-Capri (anasjelltas)
✅Hotel me 3* me mëngjes për dy netë qëndrimi
✅Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit

⛔️Nuk përfshihet :
1️⃣Gjithçka që nuk është përmendur më lart

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

😍 Shijoni Tajlandën, Phuket 🌴👩‍❤️‍💋‍👨
👩‍❤️‍💋‍👨8 Ditë €1079, Nisja më 26 Prill.
🌴Vizitohen: Bangkok dhe Pattaya.
👩‍❤️‍💋‍👨Fjetje dhe Mengjeset në Hotele 5* 3 Netë në Bangkok dhe 2 Netë në Pattaya.
🌴Shëtitje dhe Transferta me Autobus,
🛫 Fluturimi Shkup - Bangkok nëpërmjet Dubait.
💞 Guidë Shqiptare dhe Tajlandeze gjatë gjithë Udhëtimit.
💞 Transferta me Autobus për në Shkup.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

💞 Vienna 💞
😍4 Ditë €339, Nisja më 17 Mars.
➡ Vizitohet Vjenë dhe Budapest.
➡ Fjetje 2 netë në Vjenë dhe 1 në Budapest. Mëngjeset në Hotel,
➡ Fluturimi me avion Tiranë - Budapest - Tiranë.
➡ Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀💫🎀

[03/03/18]   😍DUBAI

TURI I RRADHES 31 MARS

🌇Emiratet Arabe
Dita e Parë, 31 Mars 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup - Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.35, Mbrritja në Dubai në orën 21.20. Transferimi në Hotel në Dubai. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

🌇Dita e Dytë, 1 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Një vizitë panoramike në Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut të Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me e vjetër në Dubai Al Bastakiya, Xhamia Jumeirah, Hoteli me 7 yje Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma e Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, ku mund të bëni ski në dëborë artificiale, Kompleksi Downtown Dubai i cili përfshin: Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, etj.
(Opsionale), Darkë Luksoze në Hotelin Burj Al Arab, Hoteli më luksoz në botë dhe i vetmi hotel me 7 yje.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

🌇🌇Dita e Tretë, 2 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel.
(Opsionale) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi i specializuar i shkretetirave do ju bëjë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Përfshirë në cmim Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe në shoqërinë e kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.
(Opsionale), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

🌇Dita e Katërt, 3 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Abu Dhabi me autobus. Vizitë panoramike e të gjitha pikave interesante të qytetit, si Xhamia e Sheikut Zayed*, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me pistën e Garave Formula 1, Parku Ferrari,etj). Kthimi në Dubai.
Fjetje në Hotel.

🌇Dita e Pestë, 4 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Dite e lirë për Plazh dhe Shopping.
(Opsionale), Hyrje ditore në Aquaparkun më të famshëm ne Dubai quajtur Aquaventure Atlantis the Palm, në të cilin ndodhet rrëshkitsja me e famshme nënujore quajtur Leap of Faith, kompleks i cili ndodhet në ishullin më të madh articificial të ndërtuar ndonjëherë quajtur Palm Jumeirah.

(Opsionale), Në mbrëmje, shëtitje e organizuar me anijen tradicionale “Dhow” ku do të shijoni pamjet e mrekullueshme të qytetit, e shoqëruar kjo me një darkë bufe në ambientet e anijes.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

🌇Dita e Gjashtë, 5 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Transferta në Aeroportin e Dubait. Fluturimi direkt Dubai - Shkup. Nisja nga Dubai në orën 9.10. Mbrritja në Shkup në orën 12.05. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë.

Hoteli ku do te akomodhet grupi

🤩Ibis One Central 3* - Sheikh Zayed Rd, Dubai - https://booki.ng/2EV3kpz

🔊Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobuz sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

🔊Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
1. Shtesë për Vizë Hyrje - €79
2. Darkë në Hotel Burj Al Arab - €179
3. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa - €49
4. Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow - €43
5. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë - €47
6. Hyrje në Aquaparkun "Aquaventure" në Atlantis the Palm - €89

🔊🔊*Shënim: Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:
1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Blv. Ismail Qemali
Vlora
8401

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 21:00 - 22:00
Sunday 08:00 - 20:00
Other Vlora travel agencies (show all)
Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Qendra  e zhytjes "Ekspedita BLU'' Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Gerveni Travel Gerveni Travel
Prane Portit Detar
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Yacht Albania Yacht Albania
Orikum
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

VloraSite VloraSite
Vlore
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Taxi ERA Vlore-Albania Taxi ERA Vlore-Albania
Vlore-skele
Vlora, 645