Tisa Tours

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

[05/04/19]   😇 MEDUGORJE 😇
DATA E RE
24 MAJ

[05/01/19]   ✔Grupi i rradhes per Medugorje,Mostar,Budva
3 maj
💶59 eur
🚃Transferta
🛌Hoteli me mengjes dhe darke
🕵️‍♂️Guide

25/04/2019

Tisa Tours & Rent Car

* Bileta avioni
* Paketa turistike
* Makina me qira
* Siguracione
* Sherbim postar
* Rezervime hotelesh
* Bileta trageti dhe autobusi
* Transferta ne te gjitha destinacionet
******Tel 0035533224339
*******Cel. +355 69 67 50 800

[03/03/18]   😍DUBAI

TURI I RRADHES 31 MARS

🌇Emiratet Arabe
Dita e Parë, 31 Mars 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup - Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.35, Mbrritja në Dubai në orën 21.20. Transferimi në Hotel në Dubai. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

🌇Dita e Dytë, 1 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Një vizitë panoramike në Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut të Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me e vjetër në Dubai Al Bastakiya, Xhamia Jumeirah, Hoteli me 7 yje Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma e Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, ku mund të bëni ski në dëborë artificiale, Kompleksi Downtown Dubai i cili përfshin: Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, etj.
(Opsionale), Darkë Luksoze në Hotelin Burj Al Arab, Hoteli më luksoz në botë dhe i vetmi hotel me 7 yje.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

🌇🌇Dita e Tretë, 2 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel.
(Opsionale) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi i specializuar i shkretetirave do ju bëjë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Përfshirë në cmim Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe në shoqërinë e kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.
(Opsionale), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

🌇Dita e Katërt, 3 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Abu Dhabi me autobus. Vizitë panoramike e të gjitha pikave interesante të qytetit, si Xhamia e Sheikut Zayed*, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me pistën e Garave Formula 1, Parku Ferrari,etj). Kthimi në Dubai.
Fjetje në Hotel.

🌇Dita e Pestë, 4 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Dite e lirë për Plazh dhe Shopping.
(Opsionale), Hyrje ditore në Aquaparkun më të famshëm ne Dubai quajtur Aquaventure Atlantis the Palm, në të cilin ndodhet rrëshkitsja me e famshme nënujore quajtur Leap of Faith, kompleks i cili ndodhet në ishullin më të madh articificial të ndërtuar ndonjëherë quajtur Palm Jumeirah.

(Opsionale), Në mbrëmje, shëtitje e organizuar me anijen tradicionale “Dhow” ku do të shijoni pamjet e mrekullueshme të qytetit, e shoqëruar kjo me një darkë bufe në ambientet e anijes.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

🌇Dita e Gjashtë, 5 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Transferta në Aeroportin e Dubait. Fluturimi direkt Dubai - Shkup. Nisja nga Dubai në orën 9.10. Mbrritja në Shkup në orën 12.05. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë.

Hoteli ku do te akomodhet grupi

🤩Ibis One Central 3* - Sheikh Zayed Rd, Dubai - https://booki.ng/2EV3kpz

🔊Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobuz sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

🔊Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
1. Shtesë për Vizë Hyrje - €79
2. Darkë në Hotel Burj Al Arab - €179
3. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa - €49
4. Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow - €43
5. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë - €47
6. Hyrje në Aquaparkun "Aquaventure" në Atlantis the Palm - €89

🔊🔊*Shënim: Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:
1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.

[03/03/18]   6 Vendet e fundit
per Turin e Stambollit
ne date 8 mars me nisje nga Vlora

Location

Telephone

Address


Blv. Ismail Qemali
Vlora
8401

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 21:00 - 22:00
Sunday 08:00 - 20:00
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Gerveni Travel Gerveni Travel
Porti Detar Vlore
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Yacht Albania Yacht Albania
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

VloraSite VloraSite
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Qendra  e zhytjes "Ekspedita BLU'' Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje