Kompleksi "Uji i Ftohte" Diana's Holiday Home

Apartament ne Kompleksin "UJI I FTOHTE",Vendodhje e pamje nga deti For sale by owner 163.3 m2 Sea front Apartment on Villas "UJI I FTOHTE",Vlore, Albania

Apartament ne Kompleksin "UJI I FTOHTE",Vendodhje e pamje nga deti For sale by owner 163.3 m2 Sea front Apartment on Villas "UJI I FTOHTE",Vlore, Albania

ujiftohte.com

Diana's Home, Valona

Prenotoni pushimet verore!!

ujiftohte.com L'intera costa di questa zona è di una bellezza rara. L'occhio non si stanca mai del suo magico paesaggio dove il mare si fonde con il cielo lontano all'orizzonte. Ci sono piccole spiagge bellissime. Il mare è molto profondo perché solo a Vlora il Mar Ionio si divide dall'Adriatico. L'acqua è pr...

Kompleksi "Uji i Ftohte" Diana's Holiday Home

Book now now your vacation in Vlore, Albania in on of most beautiful and luxury apartments.
N
Beni prenotimin tuaj per pushimet verore ne Vlorë.

L'intera costa di questa zona è di una bellezza rara.

Diana's Holiday Home Vlore

ujiftohte.com

Diana's Home, Valona | Homepage

http://www.ujiftohte.com/en-GB/homepage

Per prenotime visitoni sitin internet.
per prenotazioni visita il sito internet.
To book and availability visit the website.

ujiftohte.com The whole coast of this area is of a rare beauty. The eye never gets tired of his magical landscape where the sea merges with the sky far away at the horizon. There are small beautiful beaches. The sea is very deep because just in Vlora the Ionian Sea divides from the Adriatic. The water is deep, tr...

Çmimet per sezonin e veres 2018. Ky apartament deri 6 persona.120 euro dita deri ne korrik. Gushti 130 euro dita.
Miniapartament ne te njejten vendosje me pamje nga deti per 2 persona, 60 euro dita. Ballkon i bollshem perpara pishines dhe deti. Shezllone ne pishine te perfshire. Dalja ne det 20 m nga ndertesa.

Apartament per sezonin e veres, 2 dhoma, dhome ndejtje dhe kuzhine, terace e bollshme, perballe detit total 120m2. For rent summer season. Affittasi per l'estate.

#guestsloveus
Our @bookingcom award for 2017.

Vlora

Ura e Zvërnecit një projekt i financuar nga Bashkia Vlorë së shpejti do të jet në përfundimin e saj total dhe do jet diçka shuumë e bukur për vëndasit por dhe për të huajtë.

Vendi me i bukur per te kaluar pushimet ne Gusht.

🌅 Sunset, il tramonto 🌅, perndimi

A beautiful pool and sea view , dite e mrekullushme , meravigliosa giornata di sole

Apartament per sezonin e veres, 2 dhoma, dhome ndejtje dhe kuzhine, terace e bollshme, perballe detit total 120m2. For rent summer season. Affittasi per l'estate.

Kompleksi "Uji i Ftohte" Diana's Holiday Home

Kompleksi "Uji i Ftohte" Diana's Holiday Home's cover photo

abnb.me

Check out my listing in Vlorë

Per sezonin e veres apartamentet jepen me qera. For rent for the summer season. Affittasi per l'estate!
http://abnb.me/EVmg/7itnbM3GHD

abnb.me Test

A wonderful Sunset in gulf of Vlora !! Che meraviglioso il tramonto nella baia di Valona :) ☀️🌞😀

Wonderful weather in gulf of Vlora

Diana's Holiday Home Vlore's cover photo

Foto te ambjenteve te brendshem te apartamentit

Foto dettagliate dei vani interni

Nje nga pereendimet me te bukura ;)

Sezoni i veres po fillon :)

SHQIPERIA IME

New photos where is located the property!

Send NOW your Inquiry-Sea front Apartment for sale by owner, Vlore Albania.
Luxury Residential Complex.

Sea front Apartment for sale by owner, Vlore Albania.
Luxury Residential Complex

Foto dettagliate dei vani interni

Foto dettagliate dei vani interni

Kompleksi "Uji i Ftohte" Diana's Holiday Home's cover photo

Diana's Holiday Home Vlore

Apartment Floor Plan Planimetria, 163,45 m2, 1.759 ft2

Profile Pictures

Kompleksi "Uji i Ftohte" Diana's Holiday Home's cover photo

Kompleksi "Uji i Ftohte" Diana's Holiday Home

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Rruga Alexande Moisiu
Vlora
9405
Other Vacation Home Rental in Vlora (show all)
Villa Basilika Villa Basilika
Rr. 4 Heronjte (Xhemil Bej Vlora) Nd 33
Vlora, 9402

Luxury Apartments to let in the city of Vlora, Albania.