VLORA CITY

Vlora qyteti me i bukur ne bote

#vlora #vlore #sheshiflamurit

[08/10/16]   Relax

[08/10/16]   Relax

FORCA ALBANIA💪🎺😀 #albania #roualb #sadiku

Direkt nga italia

Vlora❤️❤️❤️❤️

[03/07/15]   Ka ndonjë vlonjat/e këtu ?

[01/09/15]   Vlora 💜💜💜💜💜💜

Nimfa :) #vlore

Mobile Uploads

youtube.com

AURELA GACE...KAM NJE KENGE PER TE KENDUAR

http://www.youtube.com/watch?v=Hv-nGaIRi1I

aurela gace kam nje kenge

;)

[07/18/13]   Relax!

youtube.com

Dave Cantus - Vallee Summer

youtube.com

Po afrohet behari kush eshte per ne vlore sivjet :P

VLORA CITY's cover photo

youtube.com

AroGanja - Aventura (Demo Version 011)

-NDALOHET KOPJIMI DHE RIPRODHIMI I KETIJ MATERIALI PA TE DREJTAT E AUTORVE © NGA YOUTUBE -AroGanja -Aventura (Demo Version 011) -Teksti :Ganti - Muzika :Epis...

youtube.com

AroGanja -Lonely Streets

AroGanti - Lonely Streets Producer :No Dee Shkeputur nga albumi Return To Boom Bap Athens 2013----Support Underground Music

youtube.com

Kurorat Fiks-Nga Vendi I Ngjarjes OFFICIAL VIDEOCLIP

http://www.youtube.com/watch?v=eyZ8ZV3HFh4

Kurorat Fiks nga vendi i ngjarjes official videoclip shkeputur nga albumi vendi i ngjarjes.Clip producted by AlkAndAra Kurorat Tre Fiks degjoni.athine 2010 m...

youtube.com

Maya - Vlora (Official Video HD)

http://www.youtube.com/watch?v=_Fpht0xK-v4

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga Max Production (http://www.maxproduction.net) Producer and Rightsholder: Maya, Music: Adi Hila, L...

[02/28/13]   Kerkoj adm per faqen, me she kontaktoni flm per mirekuptimin :)

[02/28/13]   Kerkoj adm per faqen, me she kontaktoni flm per mirekuptimin :)

youtube.com

O Rina Rina -NRG BAND HQ

http://www.youtube.com/watch?v=B0_-p_sFgGM

youtube.com Nje nga kenget me te bukura e me ritmike shqiptare, kenduar nga nje band ver8 prestigjoze

youtube.com

AroGanti -Disa herë

http://www.youtube.com/watch?v=GywCrWXneC4

AroGanti -Disa here Producer :No Dee Shkeputur nga albumi Return To Boom Bap Athens 2012----Support Underground Music DISA HERE Une jam nga ata nga ata te em...

youtube.com

Hold the line - Toto

http://www.youtube.com/watch?v=xp1RsDABZFk

Testo con traduzione in italiano (Attendi in linea)

[02/09/13]   Na mungon behari :(

[02/09/13]   Sa vlonjat on?? :D

VLORA CITY's cover photo

Ylli Baka ft Ansambli Çipini - 100 vjetori pavarsise HD ( Max Production)

youtube.com

Ylli Baka - Rruge te mbare (Official Video)

[11/13/12]   100 vjet S

Qualificazioni al campionato mondiale di calcio 2014 - UEFA - Fase a gironi, gruppo 5 - Wikipedia

Per info http://it.wikipedia.org/wiki/Qualificazioni_al_campionato_mondiale_di_calcio_2014_-_UEFA_-_Fase_a_gironi,_gruppo_5

it.wikipedia.org

Shqiperia ne vend te pare te gruppi 5 UEFA me 3 pike

albanianews.it

Il Barcellona a Valona per il 100° anniversario dell’Indipendenza?

http://www.albanianews.it/notizie/flashnews/2678-barcellona-flamurtari

albanianews.it In questi giorni, alcuni rappresentanti del club catalano hanno osservato da vicino gli ambienti dello stadio Flamurtari di Valona: si intravede così all’orizzonte la possibilità di un’amichevole tra il Flamurtari e il Barcellona per le celebrazioni del 100° anniversario dell'Indipendenza dell'Alban...

[08/19/12]   a po kenaqeni ne Vlore ?!

youtube.com

PONI - BEJA FORA ( Official Video HD )

Hajde!!!!!!

youtube.com Music: Edlir Begolli & Poni Lyrics: Poni Publishing : Super Sonic Shpk Video by: Pro Video - 2012 (C) All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://...

Dhermiu !!!

Sa veta kan qene ketu ?

Ralvero, Dadz 'N' Effect -In my bedroom Lyrics (HD)

I want you in my bedroom Oh, yeah, I know a place I know a place, I know a place where you should go I know a place where you should go I know this place, I ...

Kush do bej pushmet ne

[07/04/12]   Sa Vlonjat\e ka ketu ?

[05/20/12]   Termet ne Emilia-Romagna Italy

youtube.com

VloraCity

Hapem nje faqe ne YouTube :
http://www.youtube.com/user/Vlorajon98

youtube.com Share your videos with friends, family, and the world

[05/15/12]   Summe 2012

youtube.com

Lucky Man Project "Pumpin'" (Official Video)

Lucky Man Project "Pumpin'" (Official Video) Disponible en iTunes: http://itunes.apple.com/es/album/pumpin-single/id491454820

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address

Vlora
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Vlora Online Vlora Online
Vlora, 9404

Vlora Online eshte nje faqe per te gjithe Vlonjatet dhe per gjithe Shqiptaret. Ketu do te gjeni gjithcka rreth Vlores, foto,video,lajme,histori etj...

Tisa Tours Tisa Tours
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi .Per cdo informacion qe ju duhet mund te na kontaktoni. :)

Gerveni Travel Gerveni Travel
Prane Portit Detar
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

VloraSite VloraSite
Vlore
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

Yacht Albania Yacht Albania
Orikum
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

ALBANIA TURIZEM ALBANIA TURIZEM
Spinsteen 9
Vlora, 1946CN

PLATFOREM PER REKLAMIM HOTELESH NE SHQIPERI FALAS!

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Qendra  e zhytjes "Ekspedita BLU'' Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje