Ideal Travel Agency

Ideal Travel Agency ju ofron paketa turistike, bileta avioni,trageti dhe autobusi me cmime ideale! Thjesht zgjidhni nje destinacion :) !

Udhetime Turistike Paketa individuale dhe ne grup Bileta Avioni Bileta Autobusi Bileta Trageti Siguracione Makine + Shendeti ne udhetim

Kervansaray Kundu Beach 5* Lara 28 Qershor 😍 ✈ 7 Dite 569€ Personi + 2 Femije Falas
Kjo oferte vlen per rezervime deri Neser
Pushime Ideale me cmime ideale
Buze detit, Ultra All Inclusive, Sherbimi Perfekt, Vleresimet Super 🌴 Të përfshira në cmim:🌴
Akomodimi 7 Dite Ultra All inclusive
Bileta Avionit Tirana Antalya Tirane
Transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport
Femijet paguajne vetem Bilete Avioni
Na kontaktoni:
☎️ 0699931700
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #lovetraveling #antalyaturkey #bestholidays #summer2019🌴 #familyvacation #antalyaturkey

Super Oferta per nisje date 28 qershor. 6nete/7 dite.White city beach hotel ->498Eur / personiWhite city resort -> 529Eur / personiSultan of dreams->598Eur / personiSentido numa bay->629Eur / personiDiamond premium ->614Eur / personiLuxury collections.Gloria serenity ->1464Eur / personiGloria golf ->1209Eur /personi
Amara dolce vita - >1069Eur / personiRegnum carya golf resort . 2804 Eur / personi
Pushime ideale me cmime ideale 💎
Kontaktoni:069 9931600
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #bestsummerever #bestplacetovisit #antalyaturkey #lovetraveling #travelholic #loveturkey #bestholidays #luxuryresorts #idealprices

Fluturime ekonomike me nisje nga Tirana✈️ 📞Kontaktoni në:
☎+355 69 9931700

Tiranë - Romë 49 Euro
Tiranë - Bergamo 69 Euro
Tiranë - Pisa 59 Euro
Tiranë - Bolonja 69 Euro
Tiranë - Bari 80 Euro
Tiranë - Verona 69 Euro
Tiranë - Genova 74 Euro
Tiranë - Venezia 79 Euro
Tiranë - Rimini 79 Euro
Tiranë - Ancona 79 Euro
Tiranë - Perugia 89 Euro
Tiranë - Milano 69 Euro
Tiranë – Londër 29 Euro
Tiranë – Copenhagen 49 Euro
Tiranë – Budapest 34 Euro
Tiranë – Dortmund 35 Euro
Tiranë – Paris 49 Euro
Tiranë – Zurich 75 Euro
Tiranë – Lyon 84 Euro
Tiranë – Ankara 84 Euro
Tiranë – Izmir 85 Euro
Tiranë – Amsterdam 49 Euro
Tiranë – Athinë 65 Euro
Tiranë – Cologne 79 Euro
Tiranë – Dusseldorf 59 Euro
Tiranë – Stamboll 76 Euro
Tiranë – Bruksel 69 Euro
Tiranë – Stuttgart 106 Euro

Data të caktuara në Qershor, Korrik ose Gusht në varësi të destinacionit

Përfshihet
Bileta e avionit vajtje
Taksat aeroportuale️
Bagazhe në varësi të kompanisë
Ideal Travel Agency
#bestpriceintown #idealtravelagency #travelwithidealagency #lovetraveling #travelholic #allaroundtheworld

Enjoy the luxury hotels and exquisite beaches that Turkey has to offer.
IDEAL TRAVEL AGENCYDestination: Fethiye Dates: 22-30 July Adults: 2 💎 JIVA BEACH RESORT 5*Standard Room, Land View, All Inclusive 1589 EUR 💎 CLUB & HOTEL LETOONIA 5*Bungalow, All Inclusive 1629 EUR Contact : +355 699931700
#idealtravelagency #traveltheworld #fathiyeturkey #bestdestinationworld #islandlovers #bestplacetovisit #lovetraveling #loveturkey #bestbeachintheworld #idealtravelagency

Weekend i gjate ne Antalya me
IDEAL TRAVEL AGENCY Charter ✈️ 21-24 qershor. 🐋White city resort -> 386Eur / personi 🐋Crystal admiral -> 393Eur / personi 🐋Lake river ->398Eur / personi 🐋Port river -> 424Eur / personi 🐋Sultan of dreams -> 432 Eur / personi 🐋Diamond premium -> 437 Eur / personi Luxury brands selection weekends : 😍Rixos premium tekirova ->719Eur / personi 😍Susesi -> 649 Eur / personi 😍Regnum carya golf resort ->1279 Eur / personi Cmimet Ideale qe si gjeni askund tjeter .Nxitoni te kontaktoni ne :
0699931700
[email protected]
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #antalyaturkey #luxuryresorts #antalyaturkey #lovetraveling #travelholic #bestsummerever #summer2019🌴 #vacationmood🔛 #familyvacation2019

#ANTALYA - Aty ku familja lumturohet cdo dite te pushimeve
Ofertat Ideale nga IDEAL TRAVEL AGENCY
𝘾𝙝𝙖𝙧𝙩𝙚𝙧 🐋𝘼𝙡𝙡 𝙄𝙣𝙘𝙡𝙪𝙨𝙞𝙫𝙚 🐟𝙏𝙧𝙖𝙣𝙨𝙛𝙚𝙧𝙩𝙚 ☀️Kemer Dream - 469Euro
☀️Riolavitas Deluxe Resort - 474Euro
☀️Raymar Hotel - 515 Euro
☀️Heaven Beach Resort - 519 Euro
☀️White City Resort - 535Euro
☀️Xafira Deluxe Resort - 549 Euro
☀️Diamond Beach Hotel - 559 Euro
☀️Sunmelia Beach Resort - 555 Euro
☀️Crystal Admiral Resort - 564Euro
☀️Sultan of Dreams - 599 Euro
☀️Crystal Deluxe Resort - 625 Euro
☀️Diamond Premium Resort - 625 Euro
☀️Litore Resort Hotel - 639 Euro
☀️Crystal WaterWorld - 639 Euro
☀️Amara Club Marine Nature - 649Euro
☀️Mukarnas Resort - 665 Euro
☀️Azura Deluxe Resort - 665 Euro
☀️Crystal Flora Beach - 665 Euro
☀️Haydarpasha Palace - 675Euro
☀️Trendy Lara Hotel - 699 Euro
☀️Granada Luxury Avsallar - 709 Euro
☀️Botanik Platinum Okurcalar - 725 Euro
☀️Granada Luxury Alanya - 745 Euro
☀️Royal Alhambra Palace - 759 Euro
☀️Orange County - 760 Euro
☀️Royal Seginus - 775 Euro
☀️Sueno Golf Belek - 779Euro
☀️Royal Taj Mahal - 799 Euro
☀️Royal Adam & Eve - 835 Euro
☀️Granada Luxury Belek - 979 Euro
☀️Xanadu Resort Belek - 989 Euro
☀️Nirvana Lagoon Villas - 999 Euro
☀️Amara Dolce Vita - 1039 Euro ☀️Kaya Palazzo Golf Resort - 1045 Euro
☀️Selectum Luxury Resort - 1074 Euro
☀️Rixos Premium Tekirova - 1175 Euro
☀️Voyage Belek Golf & Resort 5* - 1299 Euro
☀️Maxx Royal Belek Golf Resort 5* 2278 Euro
6 nete/ 7 ditë te plota
Femijet falas vetem charter me pagese
Oferta e limituar për nisje në 25 dhe 28 Qershor
Për data të tjera na kontaktoni ne:📱+355 9931700
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #bestpriceintown #loveturkey #Antalya #bestresortintheworld #familyvacation2019 #summer2019🌴 #bestsummerever

#lastminute Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja IDEALE nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi ! 🎉KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti. 🎉TRANSATLANTIK HOTEL AND SPA 5* ,945 Euro/cifti. 🎉KEMAL BAY HOTEL 5* , 965 Euro/cifti. 🎉DOSINIA LUXURY 5* , 990 Euro/cifti. 🎉CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA 5* ,1035 Euro/cifti. 🎉BOSPHORUS SORGUN HOTEL 5* 1080 Euro/cifti. 🎉PEMAR BEACH 5* , 1089 Euro/cifti. 🎉MUKARNAS RESORT 5* ,1115 Euro/cifti. 🎉SEA PLANET RESORT & SPA 5* , 1149 Euro/cifti. 🎉MIRADA DEL MAR , 5* 1189 Euro/cifti. 🎉HAYDARPASA PALACE 5* 1215 Euro/cifti. 🎉 ROYAL TAJ MAHAL 5* , 1230 Euro/cifti. •Të Përfshira në Cmime
1- Charter vajtje ardhje Tirane Antalya Tirane
2- Akomodimi ne hotele me 5*
3- Ultra ose All Inclusive ne hotel
4- Transferta aeroport hotel aeroport
5- Shoqerues shqiptar
6- 20 kg bagazhe te plota + 8 kg cant dore per person
📞Kontakt: 069 99 31 700
📩[email protected]
#idealtravelagency #antalyaturkey #bestholidays #bestpriceintown #lovetraveling #travelholic #loveturkey #bestholidays #pushimeidealemecmimeideale

Nje super udhetim i rradhes me Ideal Travel Agency 🌸
Kaloni 5 dite te paharrueshme ne ishullin Paros / Greqi 💙💖
Cmimet Ideale per detajet na kontaktoni :
Cel +355699931700
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #travelholic #bestpriceintown #greece #lovetraveling #parosisland⚓️🌊🌞 #instatravel #ilovegreece #bestholidays #summer2019🌴 @ Piso Livadi (Paros Island)

Me cmime Ideale ju rezervoni destinacione Ideale 💓
Bali 899 euro personi
Vetem me Ideal Travel Agency
Cel:+355699931700

Valixhet gati sepse nisemi drejt Antalyas me super ofertat e muajit Qershor 😍
Per vetem 399 eur 7 dite all inclusive 🤫
Vetem me Ideal Travel Agency
Cel.0699931700
Nxitoni te rezervoni 🗺
#antalyaturkey #idealtravelagency #pushimeidealemecmimeideale #bestpriceintown #travelphotography #happyclients #travelholic #instatravel #summer2019🌴 #allaroundtheworld #turkey

Ideal Travel Agency
#happyclients #idealtravelagency #travelphotography #travelholic #instatravel #bestpriceintown @ Venice, Italy

Ideal Travel Agency 🖤 Venecia🖤

From MILANO with L💛VE
#idealtravelagency #traveltheworld #bestpriceintown #instatravel #lovetraveling

🐠Pushime Ideale , vetem nje klik larg !

ANTALYA - 11 Qershor
SUNMELIA BEACH RESORT 5 * -475 eur
DIAMOND ELITE HOTEL & SPA 5 * - 535 eur
SULTAN OF DREAMS 5 * - 555 eur
MUKARNAS RESORT 5 * -625 eur
SENTIDO NUMA BAY 5 * - 555 eur
SEA PLANET RESORT & SPA 5 * - 630 eur
AMARA PRESTIGE 5* KEMER – 655 eur
HAYDARPASA PALACE 5*- 660 eur
QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5 * - 685 eur
AMARA PREMIER PALACE 5* - 760 eur
PALOMA ORENDA RESORT 5 *- 805 eur
AMARA DOLCE VITA LUXURY 5 *- 930 eur
RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5 *- 1130 eur
GLORIA GOLF 5 * - 1085 eur
GLORIA SERENITY 5 *- 1255 eur

SHARM EL SHEIKH - 2 Korrik
PARROTEL BEACH RESORT 5* 560 euro
STELLA DI MARE HOTEL & RESORT 5* 700 euro
CLEOPATRA LUXURY RESORT 5* 650 euro
CHARMILLION CLUB RESORT 5* 650 euro
SUNRISE DIAMOND BEACH RESORT 5* 655 euro
MONTE CARLO HOTEL 5* 700 euro
SUNRISE ARABIAN BEACH RESORT 5* 925 euro
SUNRISE MONTEMARE RESORT 5* 955 euro
RIXOS SHARM EL SHEIKH 5* 1100 euro
STEIGENBERGER ALCAZAR SHARM 5* 1110 euro
RIXOS PREMIUM SEA GATE 5* 1240 euro

HURGHADA - 17 Korrik
SUNNY DAYS EL PALACIO RESORT 4* 510 EURO
MIRAGE BAY RESORT AND AQUA PARK 4* 540 EURO
AMWAJ BLUE BEACH SOMA BAY 4* 555 EURO
MERAKI RESORT 4* 620 EURO
TITANIC RESORT & AQUAPARK 4* 555 EURO
STELLA DI MARE BEACH RESORT 5* 660 EURO
TITANIC ROYAL 5* 720 EURO
DESERT ROSE 5* 720 EURO
SUNRISE ROMANCE RESORT 5* 800 euro
PREMIER LE REVE 5* 850 EURO
ALBATROS WHITE BEACH RESORT 5* 910 euro

Cmimet jane per person / per 6 nete / 7 dite qendrimi ✈️Avioni vajte - ardhje + transfertat aeroportuale + hoteli ultra/all inclusive
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #antalyaturkey #vacation #sharmelsheikh 📞Per rezervime : +355699931700

Tashme e dini qe ne Maldive shkohet vetem me paketat #ideale nga Ideal Travel Agency 🥰

Sharm el Sheikh kete vite me cmime ideale nga Ideal Travel Agency
Fluturime me charter vajtje ardhje direkt nga Tirana
Viza për Shtetasit Shqiptare merret dhe paguhet në mbrritje në Aeroport dhe kushton $25
Nisja nga Tirana 05:30
Mbrritja në Sharm El Sheikh 09:00
______________________________________
Nisja nga Sharm El Sheikh 01:00
Mbrritja në Tiranë 04:30

Ju kujtojme se : Dhoma ne hotel merret ne oren 14:00 dhe dorezohet ne oren 12:00 ne dreke. Sipas deshires me kosto shtese, mund ta mbani dhomen deri ne mbremjte.
Pushime ideale me cmime ideale
Cel.0699931700

“Spring is nature's way of saying, 'Let's Travel !'” ...🌸
Ideal Travel Agency
#hellospring #traveltheworld #besttravelagencyever #idealtravelagency #instatravel #travelphotography #passport #1march

W😍W
Super Oferta Ideale po vjen per ju 👨‍👩‍👧‍👦
Rezervoni pushimet tuaja deri me 28 shkurt dhe perfitoni dy femijet FALAS
Nxitoni ofertat ideale jane vetem ne Ideal Travel Agency
#summervibes #bestprices #idealtravelagency #traveltheworld #instapassport #vacationmode #summer2019 #bestresortever #antalyaturkey #pushimeidealemecmimeideale

S U P E R O F E R T A T per kete vere i gjeni vetem me I D E A L T R A V E L me cmime I D E A L E 🏖
Paguaj vetem 200 euro deri ne 10 Mars edhe rezervo pushimet tuaja per nisje gjate gjithe sezonit 🥰
Nje mundesi per te gjithe ju !!
Nxitoni nxitoni
Cel.0699931700
#pushimeidealemecmimeideale
#idealtravelagency
#summer2019
#bestpriceever
#traveltheworld
#summervibes
#instatravel
#passport
#travelphotography

Happy Valentine’s day ❣️
Ideal Travel Agency

Happy Valentine’s day ❣️
Ideal Travel Agency

🗺G I V E A W A Y — D H U R O J M Ë
Nje udhetim ne Ulqin – Budva – Kotorr,
Akomodimi per dy dite ne
Hotel Montenegro 4* Budva
Nisja me datë 9 Mars.
Mengjeset dhe darka +Transporti
Për të fituar dhuratën duhet:

1- Follow faqen Ideal_travel
2- Beni tag 5 miq
3- Miqtë tuaj duhet të kenë follow faqen Ideal Travel

Komenti qe merr me shume ‘like’ do të shpallet fitues . 🏆Fituesi shpallet ne 27/02/2019 ora 20:00

#idealtravelagency

We wish you a month full of love ❤️ I D E A L❣️ T R A V E L ❣️A G E N C Y

Who’s ready to celebrate 🎉 ☺️
I D E A L T R A V E L A G E N C Y
Happy New Year 🥳 🎊

Jave te mbare plot oferta Ideale 🎄🎁
Ideal Travel Agency
#christmastime #traveltheworld #idealtravelagency #besttimeoftheyear #bestofferever #idealholidays #visiteurope #travelholic #instatravel #bestphotography #travelblogger

Let the celebrations begin 🎅🏼
#idealtravelagency

Super Oferta Ideale 😍
Nxitoni të përfitoni për data të caktuara në #Dhjetor dhe #Janar me #IdealTravelAgency
📞Kontaktoni në:
+355 699931700
Tiranë – Budapest 35 Euro
Tiranë – Londër 69 Euro
Tiranë – Amsterdam 99 Euro
Tiranë – Stamboll 75 Euro
Tiranë – Athinë 75 Euro
Tiranë – Madrid 85 Euro
Tiranë – Marseille 85 Euro
Tiranë – Dortmund 85 Euro
Tiranë – Barcelona 85 Euro
Tiranë – Copenhagen 85 Euro
Tiranë – Ankara 89 Euro
Tiranë – Izmir 95 Euro
Tiranë – Lyon 95 Euro
Tiranë – Paris 95 Euro
Tiranë – Berlin 95 Euro
Tiranë – Cologne 99 Euro
Tiranë – Prag 105 Euro
Tiranë – Basel 105 Euro
Tiranë – Zurich 105 Euro
Tiranë – Vienne 105 Euro
Tiranë – Munich 105 Euro
Tiranë – Geneva 105 Euro
Tiranë – Bruksel 105 Euro
Tiranë – Stuttgart 105 Euro
Tiranë – Frankfurt 105 Euro
Tiranë – Hamburg 105 Euro
Tiranë – Bukuresht 105 Euro
Tiranë – Dusseldorf 105 Euro

Data të caktuara në varësi të destinacionit 🎁Përfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje
2- Taksat aeroportuale️
3- Bagazhe në varësi të kompanisë

Për më tepër detaje:
📧Mail: [email protected]
Mënyrat e pagesës:
Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Intesa San Paolo Bank ose Union Bank.
🌍Nga çdo vend i Botes pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🎄Christmas🎄
Cmime Ideale, Pushime Ideale ❄️
Festoni me IDEAL TRAVEL AGENCY
Cel.0699931700
#idealtravelagency #christmas #visiteurope #bestplacetogo #besttimeoftheyear #lovetraveling #travelholic #travelphotography #travelers #instapassport

Oferta ideale per festat 🎄
Europa duke filluar nga 89 euro
Nxitoni te rezervoni paketen tuaj 🎁
Cel.+355699931700

Pushimet ne Montreux Zvicer 🎄
Ketu keni mundesine te takoni edhe babagjyshin 🎁🎄❄️🦌
Pushime luksi me Ideal Travel Agency
Cel.0699931700 @ Montreux, Switzerland

IDEAL TRAVEL AGENCY me Super Oferta
1. Festoni Krishtlindjen në Bianca Resort në Kolashin ! Periudha 22 - 24 Dhjetor : Mengjes + Darke 129 Eur per person per 2 nete Periudha: 24 - 26 Dhjetor : Mengjes + Darke 179 Eur per person per 2 netePerfshire: Darka festive e Krishtlindjeve, muzike live në 24 dhe 25 Dhjetor. Shishe verë gjatë darkave. Akomodim në dhomë standarde ose superiore. Përdorim i pishinës, hamam, fitness dhe sauna. WI-FI Suplementare: Për fëmijët 3-11 vjec, 42 € plus për paketë (Krevat extra + vaktet )
2. Festoni Krishtlindjen në Four Points By Sheraton në Kolashin ! Periudha 22 - 24 Dhjetor : Mengjes + Darke 119 Eur per person per 2 nete Periudha: 24 - 26 Dhjetor : Mengjes + Darke 149 Eur per person per 2 nete Perfshire Darka festive e krishtlindjeve, muzike live në 24 dhe 25 Dhjetor. Shishe vere gjate darkave. Akomodim në dhomë standarde ose superiore. WI-FI Parkim Falas
Cel.0699931700
Pushime ideale me Cmime ideale 🎄

Krishtlindje te bardha ne ♥️ Geneva me IDEAL TRAVEL AGENCY 🎄 🦌Festat kane rezervuar super oferta per te gjithe ju miqte tane.Sot kemi perzgjedhur Gjeneven si nje nga ato destinacione ku festat jane vertet magjike. Jo vetem per atmosferen e mrekullueshme por edhe per bardhesine dhe emocionet qe dhuron simboli I dimrit: debora… ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️Perfitoni FLIGHT+HOTEL per vetem 419euro/personi 😍Data 24-27 Dhjetor nisje nga PrishtinaNH CITY GENEVA 4STARBejini magjike Festat tuaja vetem me Ideal Travel Agency !!Rezervoni Tani
Cel.+355699931700
[email protected]
#genevaswitzerland #idealtravelagency #visiteurope #christmasdecorations #bestchristmasever #travelphotography #travelblogger #bestplacestogo

Vizitoni europen duke filluar nga
85 eur personi 😍
Budapest
Prage
Rome
Vienne
Paris
Milano
Bruksel
E shume destinacione plot ngjyra plot shkelqim ne keto dite festive 🎄🎄
Nxitoni te rezervoni paketen tuaj ideale me IDEAL TRAVEL AGENCY
Pushime ideale me cmime ideale 🦌
Cel.+355699931700

Festat po afrojne 🎄🦌
Nxitoni te rezervoni pushimet tuaja ideale me IDEAL TRAVEL AGENCY
Duke filluar nga 84 € vizitoni Europen
Pushime ideale me cmime ideale 👨‍👩‍👧‍👦
Cel.0699931700
Email. [email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Vlorë
9403

Opening Hours

Monday 16:00 - 21:00
Monday 09:00 - 14:00
Tuesday 16:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 14:00
Wednesday 16:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 14:00
Thursday 16:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 14:00
Friday 16:00 - 21:00
Friday 09:00 - 14:00
Saturday 16:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 14:00
Sunday 16:00 - 20:00
Other Travel Agencies in Vlorë (show all)
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Rruga Murat Terbaci Lungomare
Vlorë, 9401

Te Antaneb Travel & Tours mund të gjeni të gjitha përbërësit e nevojshme për të organizuar sa më mirë pushimet tuaja.

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..

Tour e Gite in Barca in Albania Tour e Gite in Barca in Albania
Vlorë, 9426

L'Albania con piu di 300 km di costa, la maggior parte ancora da esplorare, offre scenari mozzafiato che in pochi km vede alternarsi l'Adriatico e Ionio.

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

LILI Travel & Tours LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te Kullat Anakonda (Kulla Nr. 2)
Vlorë, 9401-

Agjensi udhetimi me qender ne Vlore. Paketa turistike & Bileta avjoni. Ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli.

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

Intours vlora Intours vlora
Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, 9405, Albania
Vlorë, 9405

Intours Vlora Agjensia me e re ne qytetin Bregdetar e cila ju ofron nje game te gjere sherbimesh Paketa turistike, Udhetime me kompanite ajrore me te mira

Realdo Tourist Travel Vlore Realdo Tourist Travel Vlore
Rruga Sali Vranishti
Vlorë

Guida Turistike ne :- gadishullin e Karaburunit , shpella e Haxhi Alis , ishulli Sazanit ,gjiri Grames . Nr cel: +355699939535

Jusi Travel Jusi Travel
Prane Xhamise
Vlorë, VLORE

JUSI Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi Maqedoni Kosove etj - Bileta Avioni - Bileta Autobusi Greqi Itali Siguracion per shendetin