Ideal Travel Agency

Ideal Travel Agency

Comments

Wow Bali me SUPER OFERT IDEALE 10-17 MAJ Nje nder destinacionet me piktureske te botes BALI vjen me SUPER OFERTEN qe IDEAL TRAVEL AGENCY ka pergatitur per ju Per vetem 1209 EUR/personi Paketa perfshin: Fluturim vatje ardhje me nisje nga Tirana Akomodimi ne Swiss-Belhotel Segara Resort & Spa-4* Superior pool view room Full Board Si dhe nje Eksperience te Paharrueshme Na kontaktoni :0699931700 email. [email protected]
Ulje marramendese!! 21, 22, 23 ,24 Gusht 😍 Charter Antalya Pushime ideale me cmime ideale ! Nxitoni na kontaktoni : cel. 0699931700 Email. [email protected]
Ulje marramendese!! 21, 22, 23, 24 Gusht Charter Antalya 😍 Kontaktoni ne : Cel.0699931700 email . [email protected] Nxitoni Nxitoni Nxitoni Pushime ideale me cmime Ideale

Ideal Travel Agency ju ofron paketa turistike, bileta avioni,trageti dhe autobusi me cmime ideale! Thjesht zgjidhni nje destinacion :) !

Udhetime Turistike Paketa individuale dhe ne grup Bileta Avioni Bileta Autobusi Bileta Trageti Siguracione Makine + Shendeti ne udhetim

Pritja mbaroj 😍
Super cmime ideale me destinacione te reja drejt Europes! Nxitoni te rezervoni me Ideal Travel Agency

#8march #portugal

Summer summer ...

Shen Valentini ne Milano me cmime ideale ❤️
298 euro personi 😍😍
Per detajet na kontaktoni:
Cel. 0699931700
[email protected]

Paradise on earth 🌍
Diamond beach in Bali
Travel with Ideal Travel Agency

ANTALYA Charter Hotelet e sugjeruara me Discount si me poshte :1. Mirada del Mar 60%EB (early booking)2. Amara Dolce Vita 35%EB (early booking)3. Nirvana Lagoon and Villas 35%EB (early booking)4. Amara Prestige Elite 35%EB (early booking)5. Gloria Serenity 30%EB (early booking)6. Gloria Golf 30%EB (early booking)7. Gloria Verde 30%EB (early booking)8. Rixos Premium Tekirova 20%EB (early booking)9. Calista Luxury 20%EB (early booking)10. Turan Prince Hotel 20%EB (early booking)11. Mukarnas SPA Resort 20%EB (early booking)12. Haydarpasa Palace SPO (special offer)13. Sunconnect Eftalia Marin 20%EB (early booking)14. Quattro Beach Resort 15%EB (early booking)Faleminderit qe jemi zgjedhja juaj keto 10 vite pushime !! Pushime ideale me cmime ideale 😍
Cel.0699931700
#antalyaturkey #idealtravelagency #pushimeidealemecmimeideale #earlybooking #summer2020 #bestplacestogo #bestresortintheworld #turkey🇹🇷 #lovetravelling

ANTALYA Charter Hotelet e sugjeruara me Discount si me poshte :1. Mirada del Mar 60%EB (early booking)2. Amara Dolce Vita 35%EB (early booking)3. Nirvana Lagoon and Villas 35%EB (early booking)4. Amara Prestige Elite 35%EB (early booking)5. Gloria Serenity 30%EB (early booking)6. Gloria Golf 30%EB (early booking)7. Gloria Verde 30%EB (early booking)8. Rixos Premium Tekirova 20%EB (early booking)9. Calista Luxury 20%EB (early booking)10. Turan Prince Hotel 20%EB (early booking)11. Mukarnas SPA Resort 20%EB (early booking)12. Haydarpasa Palace SPO (special offer)13. Sunconnect Eftalia Marin 20%EB (early booking)14. Quattro Beach Resort 15%EB (early booking)Faleminderit qe jemi zgjedhja juaj keto 10 vite pushime !!
Pushime ideale me cmime ideale 😍
Cel.0699931700
#antalyaturkey #idealtravelagency #pushimeidealemecmimeideale #earlybooking #summer2020 #bestplacestogo #bestresortintheworld #turkey🇹🇷 #lovetravelling

JAVA e fundit per te perfituar nga EARLY BOOKING VAZHDOJNE rezervimet per ANTALYA 2020 me zbritje per Janarin ✈️ Nisje ne 26 MAJ ✈️ 💸 White City Beach - 473 eur/pp💸 Sultan of Dreams - 507 eur/pp💸 Quattro Beach Resort - 511 eur/pp💸 Alan Xafira Resort - 508 eur/pp💸 Club Nena - 546 eur/pp 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞 💵 Mukarnas Resort - 529 eur/pp💵 White City resort - 550 eur/pp💵 Turan Prince Hotel - 626 eur/pp💵 Haydarpasa Palace - 587 eur/pp💵 Amara Prestige - 601 eur/pp💵 Mirada Del Mar-725 eur/pp 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 💷 Nirvana Lagoon Villa - 835 eur/pp💷 Amara Dolce Vita - 788 eur/pp💷 Rixos Premium Tekirova - 1056 eur/pp💷 Gloria Golf - 1003 eur/pp💷 Gloria Serenity - 1134 eur/pp💷 Calista Luxury - 1205 eur/pp💷 Regnum Carya Golf Resort - 1681 eur/pp
Nxitoni te perfitoni super cmimet ideale ne Ideal Travel Agency
Cel.0699931700
[email protected]

E kush tha qe ne #Antalya kenaqen vetem femijet 😜
#güralpremier #bestresorts #antalyaturkey #idealtravelagency #pushimeidealemecmimeideale #summerlovers #bestvacations @ Güral Premier

ANTALYA per nisje me 26 korrik.Diamond Premium - 673 Eur per person ne dhome dysheSentido turan Prince - 775 Eur per person ne dhome dysheAmara Premier -998Eur per person ne dhome dyshePaloma Foresta - 829 Eur per person ne dhome dyshePaloma Orenda- 896 Eur per person ne dhome dyshePaloma finesse -1029 Eur per person ne dhome dyshePer rezervime na kontaktoni ne
cel:069 9931700
Facebook: Ideal Travel Agency
Ose na shkruani ne whatsApp
Nxitoni nxitoni vende te limituara
#antalyaturkey #summer2019
#travelphotography #palomafinesseside #palomaorendaresort #sentidoturanprince #amarapremierpalace #idealtravelagency #pushimeidealemecmimeideale #lovesummerdays #sunnydays🌞 #instatravel #turkey🇹🇷

Kush nuk do te deshironte nje fundjave ne nje ishull ku vetem jetohet 😍🥂🐠
#greece🇬🇷 #iloveisland #bestplacestogo #idealtravelagency #summerdays☀️

💙

Pishina natyrale 🐠⛵️⛵️⛵️

Arome pushimesh me cmime ideale
Nisja me 31 gusht/ 3 shtator 6 net/7 dite te plota.
🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠
STELLA BEACH RESORT 5* 987 Euro/cifti
EFTALIA SPLASH RESORT 5* , 1058Euro/cifti
ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA 5* , 1138Euro/cifti
DOSINIA LUXURY RESORT 5* ,1185 Euro/cifti.
SULTAN OF DREAMS 5* , 1187 Euro/cifti
SEA PLANET RESORT & SPA 5* , 1199Euro/cifti
BOSPHORUS SORGUN HOTEL 5* , 1205 Euro/cifti.
CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* , 1234Euro/cifti
LIMAK LIMRA RESORT 5* ,1268Eur/cifti.
LITORE HOTEL 5* , 1284Euro/cifti.
QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5* , 1289Euro/cifti
CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT 5* , 1367Euro/cifti
TURAN PRINCE WORLD 5* , 1386Eurp/cifti
GRANADA LUXURY OKURCALAR 5* , 1443Euro/cifti
SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*,1504 Euro/cifti
PALOMA ORENDA RESORT 5* , 1664 Euro/cifti
GRANADA LUXURY BELEK 5* , 1784 Euro/cifti
PALOMA FORESTA RESORT AND SPA 5* , 1576Euro/cifti
ROYAL SEGINUS 5* , 1593Euro/cifti
PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* , 1597 Euro/cifti
Ne cmime jane te perfshira:
✈️Charter vajtje ardhje Tirane Antalya Tirane.
🏩Akomodimi ne hotel me 5*.
🍍Ultra ose All Inclusive ne hotel.
🚌Transferta aeroport hotel aeroport
👱🏻‍♂️Shoqerues shqiptar.
🧳20 kg bagazhe
Dhe nje konsulenc nga agjentet e agjencise per cdo detaje ne lidhje me resortet .
❗️Theksojme cdo resort qe ne shesim eshte inspektuar nga agjentet e agjencise , cka bene te mundur realizimin e kerkeses tuaj sipas detajeve perkatese❗️
Nxitoni te rezervoni :
Cel +355699931700
#antalyaturkey #granadaluxury #palomafinesseside #gloriaserenityresortbelek #belekbeach #rixospremiumbelek #bestresortsturkey #idealtravelagency #summervibes #summerpackage #bestpriceintown

Gezuar per nje super fundjave ne Santorini 🥂
#idealtravelagency #santorinigreece #summertime #bestvacations

Kervansaray Kundu Beach 5* Lara 28 Qershor 😍 ✈ 7 Dite 569€ Personi + 2 Femije Falas
Kjo oferte vlen per rezervime deri Neser
Pushime Ideale me cmime ideale
Buze detit, Ultra All Inclusive, Sherbimi Perfekt, Vleresimet Super 🌴 Të përfshira në cmim:🌴
Akomodimi 7 Dite Ultra All inclusive
Bileta Avionit Tirana Antalya Tirane
Transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport
Femijet paguajne vetem Bilete Avioni
Na kontaktoni:
☎️ 0699931700
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #lovetraveling #antalyaturkey #bestholidays #summer2019🌴 #familyvacation #antalyaturkey

Super Oferta per nisje date 28 qershor. 6nete/7 dite.White city beach hotel ->498Eur / personiWhite city resort -> 529Eur / personiSultan of dreams->598Eur / personiSentido numa bay->629Eur / personiDiamond premium ->614Eur / personiLuxury collections.Gloria serenity ->1464Eur / personiGloria golf ->1209Eur /personi
Amara dolce vita - >1069Eur / personiRegnum carya golf resort . 2804 Eur / personi
Pushime ideale me cmime ideale 💎
Kontaktoni:069 9931600
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #bestsummerever #bestplacetovisit #antalyaturkey #lovetraveling #travelholic #loveturkey #bestholidays #luxuryresorts #idealprices

Fluturime ekonomike me nisje nga Tirana✈️ 📞Kontaktoni në:
☎+355 69 9931700

Tiranë - Romë 49 Euro
Tiranë - Bergamo 69 Euro
Tiranë - Pisa 59 Euro
Tiranë - Bolonja 69 Euro
Tiranë - Bari 80 Euro
Tiranë - Verona 69 Euro
Tiranë - Genova 74 Euro
Tiranë - Venezia 79 Euro
Tiranë - Rimini 79 Euro
Tiranë - Ancona 79 Euro
Tiranë - Perugia 89 Euro
Tiranë - Milano 69 Euro
Tiranë – Londër 29 Euro
Tiranë – Copenhagen 49 Euro
Tiranë – Budapest 34 Euro
Tiranë – Dortmund 35 Euro
Tiranë – Paris 49 Euro
Tiranë – Zurich 75 Euro
Tiranë – Lyon 84 Euro
Tiranë – Ankara 84 Euro
Tiranë – Izmir 85 Euro
Tiranë – Amsterdam 49 Euro
Tiranë – Athinë 65 Euro
Tiranë – Cologne 79 Euro
Tiranë – Dusseldorf 59 Euro
Tiranë – Stamboll 76 Euro
Tiranë – Bruksel 69 Euro
Tiranë – Stuttgart 106 Euro

Data të caktuara në Qershor, Korrik ose Gusht në varësi të destinacionit

Përfshihet
Bileta e avionit vajtje
Taksat aeroportuale️
Bagazhe në varësi të kompanisë
Ideal Travel Agency
#bestpriceintown #idealtravelagency #travelwithidealagency #lovetraveling #travelholic #allaroundtheworld

Enjoy the luxury hotels and exquisite beaches that Turkey has to offer.
IDEAL TRAVEL AGENCYDestination: Fethiye Dates: 22-30 July Adults: 2 💎 JIVA BEACH RESORT 5*Standard Room, Land View, All Inclusive 1589 EUR 💎 CLUB & HOTEL LETOONIA 5*Bungalow, All Inclusive 1629 EUR Contact : +355 699931700
#idealtravelagency #traveltheworld #fathiyeturkey #bestdestinationworld #islandlovers #bestplacetovisit #lovetraveling #loveturkey #bestbeachintheworld #idealtravelagency

Weekend i gjate ne Antalya me
IDEAL TRAVEL AGENCY Charter ✈️ 21-24 qershor. 🐋White city resort -> 386Eur / personi 🐋Crystal admiral -> 393Eur / personi 🐋Lake river ->398Eur / personi 🐋Port river -> 424Eur / personi 🐋Sultan of dreams -> 432 Eur / personi 🐋Diamond premium -> 437 Eur / personi Luxury brands selection weekends : 😍Rixos premium tekirova ->719Eur / personi 😍Susesi -> 649 Eur / personi 😍Regnum carya golf resort ->1279 Eur / personi Cmimet Ideale qe si gjeni askund tjeter .Nxitoni te kontaktoni ne :
0699931700
[email protected]
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #antalyaturkey #luxuryresorts #antalyaturkey #lovetraveling #travelholic #bestsummerever #summer2019🌴 #vacationmood🔛 #familyvacation2019

#ANTALYA - Aty ku familja lumturohet cdo dite te pushimeve
Ofertat Ideale nga IDEAL TRAVEL AGENCY
𝘾𝙝𝙖𝙧𝙩𝙚𝙧 🐋𝘼𝙡𝙡 𝙄𝙣𝙘𝙡𝙪𝙨𝙞𝙫𝙚 🐟𝙏𝙧𝙖𝙣𝙨𝙛𝙚𝙧𝙩𝙚 ☀️Kemer Dream - 469Euro
☀️Riolavitas Deluxe Resort - 474Euro
☀️Raymar Hotel - 515 Euro
☀️Heaven Beach Resort - 519 Euro
☀️White City Resort - 535Euro
☀️Xafira Deluxe Resort - 549 Euro
☀️Diamond Beach Hotel - 559 Euro
☀️Sunmelia Beach Resort - 555 Euro
☀️Crystal Admiral Resort - 564Euro
☀️Sultan of Dreams - 599 Euro
☀️Crystal Deluxe Resort - 625 Euro
☀️Diamond Premium Resort - 625 Euro
☀️Litore Resort Hotel - 639 Euro
☀️Crystal WaterWorld - 639 Euro
☀️Amara Club Marine Nature - 649Euro
☀️Mukarnas Resort - 665 Euro
☀️Azura Deluxe Resort - 665 Euro
☀️Crystal Flora Beach - 665 Euro
☀️Haydarpasha Palace - 675Euro
☀️Trendy Lara Hotel - 699 Euro
☀️Granada Luxury Avsallar - 709 Euro
☀️Botanik Platinum Okurcalar - 725 Euro
☀️Granada Luxury Alanya - 745 Euro
☀️Royal Alhambra Palace - 759 Euro
☀️Orange County - 760 Euro
☀️Royal Seginus - 775 Euro
☀️Sueno Golf Belek - 779Euro
☀️Royal Taj Mahal - 799 Euro
☀️Royal Adam & Eve - 835 Euro
☀️Granada Luxury Belek - 979 Euro
☀️Xanadu Resort Belek - 989 Euro
☀️Nirvana Lagoon Villas - 999 Euro
☀️Amara Dolce Vita - 1039 Euro ☀️Kaya Palazzo Golf Resort - 1045 Euro
☀️Selectum Luxury Resort - 1074 Euro
☀️Rixos Premium Tekirova - 1175 Euro
☀️Voyage Belek Golf & Resort 5* - 1299 Euro
☀️Maxx Royal Belek Golf Resort 5* 2278 Euro
6 nete/ 7 ditë te plota
Femijet falas vetem charter me pagese
Oferta e limituar për nisje në 25 dhe 28 Qershor
Për data të tjera na kontaktoni ne:📱+355 9931700
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #bestpriceintown #loveturkey #Antalya #bestresortintheworld #familyvacation2019 #summer2019🌴 #bestsummerever

#lastminute Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja IDEALE nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi ! 🎉KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti. 🎉TRANSATLANTIK HOTEL AND SPA 5* ,945 Euro/cifti. 🎉KEMAL BAY HOTEL 5* , 965 Euro/cifti. 🎉DOSINIA LUXURY 5* , 990 Euro/cifti. 🎉CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA 5* ,1035 Euro/cifti. 🎉BOSPHORUS SORGUN HOTEL 5* 1080 Euro/cifti. 🎉PEMAR BEACH 5* , 1089 Euro/cifti. 🎉MUKARNAS RESORT 5* ,1115 Euro/cifti. 🎉SEA PLANET RESORT & SPA 5* , 1149 Euro/cifti. 🎉MIRADA DEL MAR , 5* 1189 Euro/cifti. 🎉HAYDARPASA PALACE 5* 1215 Euro/cifti. 🎉 ROYAL TAJ MAHAL 5* , 1230 Euro/cifti. •Të Përfshira në Cmime
1- Charter vajtje ardhje Tirane Antalya Tirane
2- Akomodimi ne hotele me 5*
3- Ultra ose All Inclusive ne hotel
4- Transferta aeroport hotel aeroport
5- Shoqerues shqiptar
6- 20 kg bagazhe te plota + 8 kg cant dore per person
📞Kontakt: 069 99 31 700
📩[email protected]
#idealtravelagency #antalyaturkey #bestholidays #bestpriceintown #lovetraveling #travelholic #loveturkey #bestholidays #pushimeidealemecmimeideale

Nje super udhetim i rradhes me Ideal Travel Agency 🌸
Kaloni 5 dite te paharrueshme ne ishullin Paros / Greqi 💙💖
Cmimet Ideale per detajet na kontaktoni :
Cel +355699931700
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #travelholic #bestpriceintown #greece #lovetraveling #parosisland⚓️🌊🌞 #instatravel #ilovegreece #bestholidays #summer2019🌴 @ Piso Livadi (Paros Island)

Me cmime Ideale ju rezervoni destinacione Ideale 💓
Bali 899 euro personi
Vetem me Ideal Travel Agency
Cel:+355699931700

Valixhet gati sepse nisemi drejt Antalyas me super ofertat e muajit Qershor 😍
Per vetem 399 eur 7 dite all inclusive 🤫
Vetem me Ideal Travel Agency
Cel.0699931700
Nxitoni te rezervoni 🗺
#antalyaturkey #idealtravelagency #pushimeidealemecmimeideale #bestpriceintown #travelphotography #happyclients #travelholic #instatravel #summer2019🌴 #allaroundtheworld #turkey

Ideal Travel Agency
#happyclients #idealtravelagency #travelphotography #travelholic #instatravel #bestpriceintown @ Venice, Italy

Ideal Travel Agency 🖤 Venecia🖤

From MILANO with L💛VE
#idealtravelagency #traveltheworld #bestpriceintown #instatravel #lovetraveling

🐠Pushime Ideale , vetem nje klik larg !

ANTALYA - 11 Qershor
SUNMELIA BEACH RESORT 5 * -475 eur
DIAMOND ELITE HOTEL & SPA 5 * - 535 eur
SULTAN OF DREAMS 5 * - 555 eur
MUKARNAS RESORT 5 * -625 eur
SENTIDO NUMA BAY 5 * - 555 eur
SEA PLANET RESORT & SPA 5 * - 630 eur
AMARA PRESTIGE 5* KEMER – 655 eur
HAYDARPASA PALACE 5*- 660 eur
QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5 * - 685 eur
AMARA PREMIER PALACE 5* - 760 eur
PALOMA ORENDA RESORT 5 *- 805 eur
AMARA DOLCE VITA LUXURY 5 *- 930 eur
RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5 *- 1130 eur
GLORIA GOLF 5 * - 1085 eur
GLORIA SERENITY 5 *- 1255 eur

SHARM EL SHEIKH - 2 Korrik
PARROTEL BEACH RESORT 5* 560 euro
STELLA DI MARE HOTEL & RESORT 5* 700 euro
CLEOPATRA LUXURY RESORT 5* 650 euro
CHARMILLION CLUB RESORT 5* 650 euro
SUNRISE DIAMOND BEACH RESORT 5* 655 euro
MONTE CARLO HOTEL 5* 700 euro
SUNRISE ARABIAN BEACH RESORT 5* 925 euro
SUNRISE MONTEMARE RESORT 5* 955 euro
RIXOS SHARM EL SHEIKH 5* 1100 euro
STEIGENBERGER ALCAZAR SHARM 5* 1110 euro
RIXOS PREMIUM SEA GATE 5* 1240 euro

HURGHADA - 17 Korrik
SUNNY DAYS EL PALACIO RESORT 4* 510 EURO
MIRAGE BAY RESORT AND AQUA PARK 4* 540 EURO
AMWAJ BLUE BEACH SOMA BAY 4* 555 EURO
MERAKI RESORT 4* 620 EURO
TITANIC RESORT & AQUAPARK 4* 555 EURO
STELLA DI MARE BEACH RESORT 5* 660 EURO
TITANIC ROYAL 5* 720 EURO
DESERT ROSE 5* 720 EURO
SUNRISE ROMANCE RESORT 5* 800 euro
PREMIER LE REVE 5* 850 EURO
ALBATROS WHITE BEACH RESORT 5* 910 euro

Cmimet jane per person / per 6 nete / 7 dite qendrimi ✈️Avioni vajte - ardhje + transfertat aeroportuale + hoteli ultra/all inclusive
#pushimeidealemecmimeideale #idealtravelagency #antalyaturkey #vacation #sharmelsheikh 📞Per rezervime : +355699931700

Tashme e dini qe ne Maldive shkohet vetem me paketat #ideale nga Ideal Travel Agency 🥰

Sharm el Sheikh kete vite me cmime ideale nga Ideal Travel Agency
Fluturime me charter vajtje ardhje direkt nga Tirana
Viza për Shtetasit Shqiptare merret dhe paguhet në mbrritje në Aeroport dhe kushton $25
Nisja nga Tirana 05:30
Mbrritja në Sharm El Sheikh 09:00
______________________________________
Nisja nga Sharm El Sheikh 01:00
Mbrritja në Tiranë 04:30

Ju kujtojme se : Dhoma ne hotel merret ne oren 14:00 dhe dorezohet ne oren 12:00 ne dreke. Sipas deshires me kosto shtese, mund ta mbani dhomen deri ne mbremjte.
Pushime ideale me cmime ideale
Cel.0699931700

“Spring is nature's way of saying, 'Let's Travel !'” ...🌸
Ideal Travel Agency
#hellospring #traveltheworld #besttravelagencyever #idealtravelagency #instatravel #travelphotography #passport #1march

W😍W
Super Oferta Ideale po vjen per ju 👨‍👩‍👧‍👦
Rezervoni pushimet tuaja deri me 28 shkurt dhe perfitoni dy femijet FALAS
Nxitoni ofertat ideale jane vetem ne Ideal Travel Agency
#summervibes #bestprices #idealtravelagency #traveltheworld #instapassport #vacationmode #summer2019 #bestresortever #antalyaturkey #pushimeidealemecmimeideale

S U P E R O F E R T A T per kete vere i gjeni vetem me I D E A L T R A V E L me cmime I D E A L E 🏖
Paguaj vetem 200 euro deri ne 10 Mars edhe rezervo pushimet tuaja per nisje gjate gjithe sezonit 🥰
Nje mundesi per te gjithe ju !!
Nxitoni nxitoni
Cel.0699931700
#pushimeidealemecmimeideale
#idealtravelagency
#summer2019
#bestpriceever
#traveltheworld
#summervibes
#instatravel
#passport
#travelphotography

Ideal Travel Agency

Pushime Verore dhe Dimerore . Paketa individuale dhe ne grup . Muaj mjalti , Pervjetore . Bileta Avioni , Autobusi , Trageti. Siguracione Makine + Shendeti ne udhetim.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Vlorë
9401

Opening Hours

Monday 16:00 - 21:00
Monday 09:00 - 14:00
Tuesday 16:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 14:00
Wednesday 16:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 14:00
Thursday 16:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 14:00
Friday 16:00 - 21:00
Friday 09:00 - 14:00
Saturday 16:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 14:00
Sunday 16:00 - 20:00
Other Travel Agencies in Vlorë (show all)
Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Tour e Gite in Barca in Albania Tour e Gite in Barca in Albania
Vlorë, 9426

L'Albania con piu di 300 km di costa, la maggior parte ancora da esplorare, offre scenari mozzafiato che in pochi km vede alternarsi l'Adriatico e Ionio.

Centro Travel Life - гид по местам и странам. Centro Travel Life - гид по местам и странам.
Минск
Vlorë, 220123

Гид по Албании. Организация экскурсий и гастротуров. Где поесть, как отдохнуть, куда сходить, что купить Полезные обзоры, прямые эфиры.

Jusi Travel Jusi Travel
Prane Xhamise
Vlorë, VLORE

JUSI Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi Maqedoni Kosove etj - Bileta Avioni - Bileta Autobusi Greqi Itali Siguracion per shendetin

Eloise&Dad Travel Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit.
Vlorë, 4901

Are you visiting Albania in 2020? Are you looking for tradition, adventure, relaxation, history, activities, parties, excursions, etc? Call, write, comment

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Realdo Tourist Travel Vlore Realdo Tourist Travel Vlore
Rruga Sali Vranishti
Vlorë

Guida Turistike ne :- gadishullin e Karaburunit , shpella e Haxhi Alis , ishulli Sazanit ,gjiri Grames . Nr cel: +355699939535

LILI Travel & Tours LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te Kullat Anakonda (Kulla Nr. 2)
Vlorë, 9401-

Agjensi udhetimi me qender ne Vlore. Paketa turistike & Bileta avjoni. Ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli.

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

ener.travel ener.travel
Rruga Gjergj Kastrioti,Vlore
Vlorë, 9401

Owner:Besmir Kulluri

Liburna Cruises Vlore Liburna Cruises Vlore
Porti I Vlores,Skele
Vlorë, 9400

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..