Shtepi-Pushimi.al

Pushime ne Shqiperi

Faqet www.Shtepi-Pushimi.al , www.Albania-Vacation.com jane prone e Irea Property. Kompania Irea Property i ka krijuar keto faqe me nje vizion te qarte per te ardhmen e turizmit e me perkushtim ndaj klienteve e bashkpuntoreve tane. Perparesi kryesore per ne eshte oferta e rezervimeve on-line te shtepive te pushimit e hoteleve per te gjithe ata pushues te cilet tashme po perfitojne benefitet e perdorimit te internetit per perzgjedhjen e prenotimin e akomodimit te tyre turistik. Nepermjet faqeve tona www.Shtepi-Pushimi.al (ne gjuhen shqipe) , www.Albania-Vacation.com (ne gjuhen angleze) , ne i ofrojme pushuesit mundesine te reduktoj hallakt e ndermejtesimit me akomoduesin duke reduktuar keshtu koston e shtuar nga komisionet e aplikuar ne menyrat tradicionale te prenotimit. Duke perdorur metoda komunikimi bashkekohore si email-i dhe skype-i, si dhe pagesa on-line dhe e-banking, pushuesi mund te reduktojne dhe kohen e prenotimeve dhe rjedhimishte te reduktoj koston e pushimeve. Pushuesit mund te zgjedhin akomodimin e tyre ne nje nga destinacionet kryesore turistike ne Shqiperi permes nje game te gjere akomodimesh, te cilat jane te paraqitur ne menyre transparente dhe lehtesishte te krahasueshme, cka ben te mundur perzgjedhjen optimale te akomodimit qe pushuesi deshiron me raportin me te mire cmim/vlere. Irea Property nepermjet www.Shtepi-Pushimi.al, www.Albania-Vacation.com ka aritur te krijoj per here te pare nje rrjete te gjere akomodimesh te llojeve te ndryshme, te perzgjedhura e te shtrira ne te gjtha destionacionet e rendesishme turistike ne Shqiperi, duke revolucionarizuar kete treg te rendesishem e dinamik ne industrin e turizmit. Bazuar ne eksperiencen e stafin tone te kualifikuar si dhe ne korektesine e bashkepunetoreve tane te perzgjedhur me kritere te repta profesionale, ne mund te ofrojme jo vetem akomodime e produkte te tjera turistike me cmime konkuruese ne treg, por dhe te garantojme cilesine e akomodimeve dhe sherbimeve te prenotimit on-line, nepermjet Garancise se Rezervimit qe ne ofrojm.

ireaproperty.com

Apartament modern per pushime ne Vlore | Apartament me qira ne Marina Bay Resort

ireaproperty.com Apartament modern per pushime ne Vlore, ndodhet te Marina Bay Resort e Spa ne Vlore. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon me pamje nga deti dhe nga pishina. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te domosdoshme per pushime sa me komode. Resorti ofron fac...

ireaproperty.com

Apartament pushimi me verande ne Vlore

-10% ulje cmimi per datat 1-13 Shtator

ireaproperty.com Apartament pushimi me verande ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Lungomare dhe eshte i perber nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo , 1 ballkon dhe verande me pamje nga deti. Apartamenti eshte i sapo arreduar me gjithcka te nevojshme dhe gjithashtu ka ajer te....

ireaproperty.com

Apartament modern per pushime ne Sarande

Apartament modern per pushime ne Sarande
I lire per datat 1-10 Shtator

ireaproperty.com Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr moderne dhe te perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat do...

Apartament 2+1 per pushime ne Vlore
Kapaciteti 5 persona
Kuzhin
Kondicioner
Garazh
WiFi
Pamje nga deti
I disponueshem per datat 7-30 Shtator

Natalia Beach Apartment is a brand new and stylish apartment located in most exclusive area of Vlora in Lungomare.Apartment is located in 5 floor of a new building only 100 meters from the sandy beach.
All amenities on the doorstep!
*2 bedrooms
*1 bathroom
* Livingroom with kitchen
*1 Balcony with side sea view
Sleeping 5 people
Price 45-70 euro/night

ireaproperty.com

Apartament per pushime ne Vlore | Shtepi Pushimi ne Uji te Ftohte Vlore

ireaproperty.com Apartament per pushime ne Vlore, ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi ne zonen Uji i Ftohte. Apartamenti eshte i perber nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin , banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme dhe ofron parkim te sigurt.

ireaproperty.com

Apartament pushimi me verande ne Vlore

Apartament per pushime ne Vlore
I disponueshem per datat 24 Gusht 14 Shtator

ireaproperty.com Apartament pushimi me verande ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Lungomare dhe eshte i perber nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo , 1 ballkon dhe verande me pamje nga deti. Apartamenti eshte i sapo arreduar me gjithcka te nevojshme dhe gjithashtu ka ajer te....

ireaproperty.com

Apartament modern per pushime ne Sarande

Apartament 2+1 per pushime ne Sarande
I disponueshem nga data 17-24 Gusht

ireaproperty.com Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr moderne dhe te perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat do...

Apartament 2+1 per pushime ne Vlore
I lire pas dates 21 Gusht

Natalia Beach Apartment is a brand new and stylish apartment located in most exclusive area of Vlora in Lungomare.Apartment is located in 5 floor of a new building only 100 meters from the sandy beach.
All amenities on the doorstep!
*2 bedrooms
*1 bathroom
* Livingroom with kitchen
*1 Balcony with side sea view
Sleeping 5 people
Price 45-70 euro/night

Irea Property

Apartament modern me qera ne Sarande. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin dy banjo dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat dopio dhe kondicioner ndersa dhoma tjeter ka dy krevata tek dhe kondicioner,ne total apartamenti ka kapacitet per 5 persona. Guzhina eshte e paisur me te gjith pajisjet e nevojeshme.Salloni eshte i mobiluar me shume shije ndersa ballkoni ofron nje pamje te plot nga deti dhe eshte i mobiluar me tavolin dhe 4 karrige.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pozicionuar ne shetitoren buz detit ne Sarande (prane ish Shtepis se Oficerave ).Prane tije ndodhen disa nga baret dhe restorantet me te mire te qytetit dhe qendra te shumta argetimi.

Cmimi Tetor-Prill 420 euro/java
Maj 490 euro/java
Qershor 630 euro/java
Korrik-Gusht 700 euro/java
Shtator 630 euro/java

Irea Property

Natalia Beach Apartment is a brand new and stylish apartment located in most exclusive area of Vlora in Lungomare.Apartment is located in 5 floor of a new building only 100 meters from the sandy beach.
All amenities on the doorstep!
*2 bedrooms
*1 bathroom
* Livingroom with kitchen
*1 Balcony with side sea view
Sleeping 5 people
Price 45-70 euro/night

ireaproperty.com

Apartament modern per pushime ne Sarande

ireaproperty.com Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr moderne dhe te perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat do...

ireaproperty.com

Apartament per pushime ne Vlore | Shtepi Pushimi ne Uji te Ftohte Vlore

ireaproperty.com Apartament per pushime ne Vlore, ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi ne zonen Uji i Ftohte. Apartamenti eshte i perber nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin , banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme dhe ofron parkim te sigurt.

Apartament 1+1 per pushime ne Vlore
Add: Rruga Aleksander Moisiu ( Prane Hotel Miramare)
Kapaciteti 4 persona
Kondicioner
WiFi
Parkim
Pamje nga deti
Cmimi per periudhen 25 Korrik- 25 Gusht 50 euro/nata
26 Gusht - 6 Shtator 45 euro/nata
6-15 Shtator 40 euro/nata
16-30 Shtator 35 euro/nata

Apartament 1+1 per pushime ne Vlore
Add: Rruga Aleksander Moisiu ( Prane Hotel Miramare)
Kapaciteti 4 persona
Kondicioner
WiFi
Parkim
Pamje nga deti
Cmimi per periudhen 25 Korrik- 25 Gusht 50 euro/nata
26 Gusht - 6 Shtator 45 euro/nata
6-15 Shtator 40 euro/nata
16-30 Shtator 35 euro/nata

One bedroom apartment with veranda for rent in Vlora.
Brand new furnitur
AC
WiFi
Full sea view
Price 20-31 July 55 euro/night
1-25 August 60 euro/night
26-31 August 55 euro/night

One bedroom apartment with veranda for rent in Vlora.
Brand new furnitur
AC
WiFi
Full sea view
Price 20-31 July 55 euro/night
1-25 August 60 euro/night
26-31 August 55 euro/night

ireaproperty.com

Shtepi Pushimi ne Radhime

Apartament 2+1 per pushime ne Radhime
Kapaciteti 5 persona
*Kuzhin
*WiFi
*Pamje nga deti
*Garazh per 2 makina

I disponueshem per datat 31 Gusht - 22 Shtator. Cmimi 300 euro/java

ireaproperty.com Apartament me qira ne Radhime. Apartament pushimi ne Radhime Vlore, Shtepi per pushime ne Radhime. Banesa me qera ne Radhime Vlore

ireaproperty.com

Apartamente pushimi ne Vlore

ireaproperty.com Apartament pushimi ne Vlore, ndodhen ne katin e pare dhe te dyte te nje residence te re banimi ne Uje te Ftohte. Apartamentet perbehen nga dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin, dy banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamentet disponojn garazh per makin dhe jane te paisur me gjithcka te nevojshme. K...

ireaproperty.com

Shtepi Pushimi ne Radhime

Apartament 2+1 per pushime ne Radhime
Kapaciteti 5 persona
*Kuzhin
*WiFi
*Pamje nga deti
*Garazh per 2 makina
I lire per dt 13-19 Korrik cmimi 65 euro/nata 27 Korrik-2 Gusht cmimi 70 euro/nata 11-16 Gusht 70 euro/nata

ireaproperty.com Apartament me qira ne Radhime. Apartament pushimi ne Radhime Vlore, Shtepi per pushime ne Radhime. Banesa me qera ne Radhime Vlore

ireaproperty.com

Apartament me qira ne Uje te Ftohte Vlore

Apartament 2+1 per pushime ne Lungomare, Vlore
Kapaciteti 6-7 persona
I lire per datat 11-17 Korrik , 4-9 Gusht 20-31 Gusht dhe pas dates 9 Shtator

ireaproperty.com Apartament me qira ne Uje te ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme.

ireaproperty.com

Shtepi Pushimi ne Vlore Radhime Orikum Dhermi Himare Borsh Sarande

ireaproperty.com Shtepi pushimi ne Vlore,Radhime,Orikum,Dhermi,Sarande,Ksalim,Pushime ne Shqiperi

Irea Property

Two bedrooms apartment with sea view. Price from 35 to 75 euro/nights * Beach property * Air Conditioning * Kitchen * Wireless Internet * Hair Dryer * 24-Hour Check-in * Iron * Cable TV * Sea View * Elevator in Building * Washer * Essentials * Accommodates: 4-5 * Coffee Maker Optional services * Tour Guide * Airport Pickup Minimum Stay * October 1 - April 30: 5 nights * May1 - September 30: 7 nights Location Details * 2 hours from Tirana Airport * 10 minutes from Vlora * 2 minutes walk from beach * 2 minutes drive from Marina Yacht * 5 minutes drive from Oriku Ancient city * 10 minutes drive from Llogara National Park Rates from 35 -75 euro nights

ireaproperty.com

Apartament modern me qera ne Vlore

ireaproperty.com Apartament modern me qera ne Vlore, Apartament pushimi ne Lungomare Vlore, Shtepi pushimi ne Vlore

ireaproperty.com

Shtepi Pushimi ne Radhime

ireaproperty.com Apartament me qira ne Radhime. Apartament pushimi ne Radhime Vlore, Shtepi per pushime ne Radhime. Banesa me qera ne Radhime Vlore

ireaproperty.com

Apartamente pushimi ne Radhime

ireaproperty.com Apartamente pushimi ne Radhime, Shtepi pushimi ne Radhime Vlore, Apartament me qera ne Radhime, Banesa me qera ne Vlore

ireaproperty.com

Apartament luksoz per sh*tje ne Vlore

ireaproperty.com Apartament luksoz per sh*tje ne Vlore. Ky super apartament ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi ne zonen e Kalas ne Vlore vetem 200 metra nga deti. Apartamenti eshte i arreduar me nje stil minimalist dhe me nje verand prej 90 m2 me pamje te plot nga deti.

ireaproperty.com

Apartament me qira ne Uje te Ftohte Vlore

Apartament me qira ne Vlore
I disponueshem per datat 18-30 Maj cmimi 40 euro nata
1-7 Qershor cmimi dhe 15-24 qershor 50 euro/nata
11-17 Korrik cmimi 60 euro/nata
4-9 Gusht cmimi 70 euro/nata
20-30 Gusht cmimi 65 euro/nata
9-30 Shtator cmimi 45 euro/nata

Kapaciteti 6 persona
*Kuzhin
*Kondicioner
*Garazh
*WiFi
*Ballkon me pamje nga deti

ireaproperty.com Apartament me qira ne Uje te ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme.

ireaproperty.com

Shtepi Pushimi ne Radhime

ireaproperty.com Apartament me qira ne Radhime. Apartament pushimi ne Radhime Vlore, Shtepi per pushime ne Radhime. Banesa me qera ne Radhime Vlore

ireaproperty.com

Shtepi Pushimi ne Radhime

ireaproperty.com Apartament me qira ne Radhime. Apartament pushimi ne Radhime Vlore, Shtepi per pushime ne Radhime. Banesa me qera ne Radhime Vlore

ireaproperty.com

Apartament modern per pushime ne Sarande

ireaproperty.com Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr moderne dhe te perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat do...

ireaproperty.com

Apartament me qira ne Uje te Ftohte Vlore

Apartament per pushime ne Vlore
120 m2
Kapaciteti 6 persona
Kuzhin
Wifi
Tv Kabllor
Parkim i rezervuar
Pamje nga deti

ireaproperty.com Apartament me qira ne Uje te ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme.

ireaproperty.com

Apartament per sh*tje ne Vlore me pamje nga deti

ireaproperty.com Apartament per sh*tje ne Vlore me pamje nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ne shetitoren bregdetare dhe vetem pak metra nga plazhi.

ireaproperty.com

Apartament me verande per sh*tje ne Vlore

Apartament me verande dhe me arredim modern per sh*tje ne Vlore

ireaproperty.com Apartament me verande per sh*tje ne Vlore, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne Rrugen Kosova. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me nje stil modern. Perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banjo si dhe nje verand prej 28 m2 me pamje panoramike. Ndodhet ne nje....

Apartament 2+1 per pushime ne Vlore
Kapaciteti 7 persona
Cmimi 26-31 Gusht 55 euro/nata
1-10 Shtator 50 euro/nata
11-20 Shtator 45 euro nata

Apartament 140 m2 per pushime ne Vlore
Kapaciteti max 7 persona
* Kuzhin
* Kondicioner
* WiFi
* Parkim
Cmimi 65 euro/nata

Irea Property

Apartament per pushime ne Radhime
I disponueshem per dt 31 Gusht - 5 Shtator
Kapaciteti 5 persona
Cmimi 40 euro/nata

ireaproperty.com

Sh*tet apartament me pamje nga deti te Kalaja ne Vlore

ireaproperty.com Sh*tet Apartament te Kalaja ne Vlore, Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi dhe perbehet nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin te perbashket, nje banjo dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me certifikat pronsie.

Apartament 2+1 per pushime ne Vlore
Kapaciteti 7 persona
Kuzhin
WiFi
Garazh
I lire per datat 25-31 Gusht cmimi 60 euro/nata. 1-10 Shtator cmimi 55 euro/nata. 11-20 Shtator cmimi 50 euro/nata. 21-30 Shtator cmimi 45 euro/nata

Apartament 140 m2 per pushime ne Vlore
Kapaciteti max 7 persona
* Kuzhin
* Kondicioner
* WiFi
* Parkim
Cmimi 65 euro/nata

Irea Property

Apartament 140 m2 per pushime ne Vlore
Kapaciteti max 7 persona
* Kuzhin
* Kondicioner
* WiFi
* Parkim
Cmimi 65 euro/nata

Apartament per pushime ne Radhime

Two bedrooms apartment with sea view. Price from 35 to 75 euro/nights * Beach property * Air Conditioning * Kitchen * Wireless Internet * Hair Dryer * 24-Hour Check-in * Iron * Cable TV * Sea View * Elevator in Building * Washer * Essentials * Accommodates: 4-5 * Coffee Maker Optional services * Tour Guide * Airport Pickup Minimum Stay * October 1 - April 30: 5 nights * May1 - September 30: 7 nights Location Details * 2 hours from Tirana Airport * 10 minutes from Vlora * 2 minutes walk from beach * 2 minutes drive from Marina Yacht * 5 minutes drive from Oriku Ancient city * 10 minutes drive from Llogara National Park Rates from 35 -75 euro nights

ireaproperty.com

Shtepi Pushimi ne Radhime

ireaproperty.com Apartament me qira ne Radhime. Apartament pushimi ne Radhime Vlore, Shtepi per pushime ne Radhime. Banesa me qera ne Radhime Vlore

ireaproperty.com

Jepet me qira Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Apartamente pushimi ne Vlore
Te disponushem per muajn Korrik
Apartament 1+1 per 4 persona cmimi 45 euro/nata
Studio per 3 persona cmimi 35 euro/nata

ireaproperty.com Jepet me qira Apartament me pamje nga deti ne Vlore. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin te perbashket , banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi prane Kalas.

Apartament 1+1 per pushime ne Radhime
Kapaciteti 5 persona
Kuzhin
Kondicionet
WiFi
150 metra nga plazhi
Cmimi : 1-17 Korrik 40 euro/nata
10-17 Gusht 50 euro/nata
22-31 Gusht 45 euro/nata
1-10 Shtator 40 euro/nata
11-30 Shtator 35 euro/nata

Apartament 1+1 per pushime ne Radhime
Kapaciteti 5 persona
Kuzhin
Kondicionet
WiFi
150 metra nga plazhi
Cmimi : 1-17 Korrik 45 euro/nata
10-17 Gusht 50 euro/nata
22-31 Gusht 45 euro/nata
1-10 Shtator 40 euro/nata
11-30 Shtator 35 euro/nata

Apartament 122 m2 per pushime ne Vlore
2 dhoma gjumi ,sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje ansore nga deti.
Kapaciteti 7 perona.
Kuzhin, WiFi, Tv Kabllor , Kondicioner etj
Distanca nga plazhi 150 metra.
Apartamenti eshte i disponueshem per datat: 18 -25 Qershor cmimi 50 euro/nata
25 Korrik-5 Gusht cmimi 70 euro/nata
25 Gusht -5 Shtator Cmimi 50 euro/nata
6-15 Shtator cmimi 45 euro/nata
16-30 Shtator cmimi 40 euro/nata

Apartament 122 m2 per pushime ne Vlore
2 dhoma gjumi ,sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje ansore nga deti.
Kapaciteti 7 perona.
Kuzhin, WiFi, Tv Kabllor , Kondicioner etj
Distanca nga plazhi 150 metra.
Apartamenti eshte i disponueshem per datat: 18 -25 Qershor cmimi 50 euro/nata
25 Korrik-5 Gusht cmimi 70 euro/nata
25 Gusht -5 Shtator Cmimi 50 euro/nata
6-15 Shtator cmimi 45 euro/nata
16-30 Shtator cmimi 40 euro/nata

ireaproperty.com

Apartament modern per pushime ne Sarande

ireaproperty.com Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr moderne dhe te perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat do...

ireaproperty.com

Holiday Apartment in Radhima beach

ireaproperty.com Holiday Apartment in Radhime. The apartment is located on the 3rd floor of a new residence just 50 meters from the beach in Radhime. Apartment consists of one bedroom living room with kitchen bathroom and balcony with full sea view. The residence has its own private beach.

ireaproperty.com

Shtepi Pushimi ne Radhime

ireaproperty.com Apartament me qira ne Radhime. Apartament pushimi ne Radhime Vlore, Shtepi per pushime ne Radhime. Banesa me qera ne Radhime Vlore

ireaproperty.com

Apartamente pushimi ne Radhime

ireaproperty.com Apartamente pushimi ne Radhime, Shtepi pushimi ne Radhime Vlore, Apartament me qera ne Radhime, Banesa me qera ne Vlore

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Bulevardi Ismail Qemali Kulla Hanxhari I
Vlorë
9401

Opening Hours

Monday 09:30 - 19:00
Tuesday 09:30 - 19:00
Wednesday 09:30 - 19:00
Thursday 09:30 - 19:00
Friday 09:30 - 19:00
Other Vacation Home Rental in Vlorë (show all)
Residence"Bella Vista" Residence"Bella Vista"
Vlore,Uji I Ftohte,rruga Azem Sulo
Vlorë, 9405

Vlora Holiday Apartments Albania Vlora Holiday Apartments Albania
Vlorë, 9400

Apartamente pushimesh ne bregdetin e Vlores. Holiday Apartments in the most exclusive area of the Vlora coast. Contact us to reserve an apartment for your holidays. We offer you the best service and price. WELCOME!

Dhoma Plazhi Vlore Dhoma Plazhi Vlore
Lagjia "Pavaresia"
Vlorë, 9401-9405

Njoftojme ..se vlore .sapo fillon Lungo Mare ..perballe detit .ofrojme gasoniere .dhome guzhine ..dy dhome guzhine ..te kompletuara internet

SAZAN ISLAND - Albania SAZAN ISLAND - Albania
Sazan Island
Vlorë, 1233

Welcome to exotic and spectacularly beautiful Sazan Island. This warm, mountainous wonderland situated at the mouth of the Adriatic in Albania

Albania Vacation Rentals Albania Vacation Rentals
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Albania Vacation Rentals MANAGEMENT | MARKETING | HAPPINESS

Apartamente pushimi  ORIKUM Apartamente pushimi ORIKUM
Orikum
Vlorë

Kompleks i ri apartamentesh pushimi ne Orikum te Vlores, 5 minuta larg nga bregdeti i mrekullueshem i Jonit. Mobilim i perkryer dhe parking i garantuar.