ELISA Travel & Tours

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Per ofertat me te fundit te ELISA Travel & Tours na kontaktoni ne: Rezervime: +355 698808090, +355 33428700 Email: [email protected] Si dhe mund te dergoni mesazh ne faqen tone zyrtare ne Facebook! Ju mirepresim

Operating as usual

Travel Club Albania

https://www.facebook.com/TravelClubAlbania/videos/1667831563335677/

Sezoni turistik në Vlorë vjen me një larmi aktivitetesh dhe argëtim për të gjithë.
#Ejaninëvlorë

ELISA Travel & Tours's cover photo

elisatravel.agencyoutlook.com

👌👌👌Bileta avioni, me cmime Super, për muajn Tetor, vetëm vajtje📱☎Cel +35569 639 9768 .Tag shokëve dhe miqëve! Bëni SHARE postimin dhe përfitoni siguracion 9 ditor falas👌👌👌

Tiranë 🇮🇹 Bari 46€
Tiranë 🇮🇹 Ankona 55€
Tiranë 🇮🇹 Rimini 56€
Tiranë 🇮🇹 Venezia 59€
Tiranë 🇮🇹 Malpensa 55€
Tiranë 🇮🇹 Bergamo 59€
Tiranë 🇮🇹 Bologna 55€
Tiranë 🇮🇹 Pisa 55€
Tiranë 🇮🇹Verona 59€
Tiranë 🇮🇹 Firence 59€
Tiranë 🇮🇹 Treviso 65€
Tiranë 🇮🇹 Roma 75€
Tiranë 🇮🇹 Genova 75€
Tiranë 🇮🇹 Torino 75€
Tiranë 🇮🇹 Pescara 75€
✈------------------------------------
Tiranë 💜Budapest 29 €
Tirana 💜Amsterdam 49€
Tiranë 💜 Stamboll 55 €
Tirana 💜 Paris 66€
Tiranë 💜 Athinë 59€
Tiranë 💜 Bruksel 99 €
Tiranë 💜 Londër 80 €
✈------------------------------------
Shkup 💜 Friedrichshafen 11€
Shkup 💜 Bruksel 26€
Shkup 💜 Hanover 26€
Shkup 💜 Bratislavë 26€
Shkup 💜Venecia 26€
Shkup 💜 Romë 27€
Shkup 💜 Oslo 32€
Shkup 💜 Basel 32€
Shkup 💜 Maltë 27 €
Shkup 💜 Berlin 27€
Shkup 💜 Mynih/Memmingen 33€
Shkup 💜 Malmo 32€
Shkup 💜 Londër 32€
Shkup 💜 Kopenhagen 36€
Shkup 💜 Paris 32€
Shkup 💜 Gothenburg 32€
Shkup 💜 Barcelonë 37€
Shkup 💜 Stokholm 32€
Shkup 💜 Dortmund 53€
Shkup 💜 Frankfurt 43€
Shkup 💜 Këln 42€
✈---------------------------------
Ohër 💜 Basel-Mulhouse-Freiburg 39€
Ohër 💜 Londër 45 €
✈-------------------------------------
Prishtinë 💜 Londër 45€
Prishtinë 💜 Paris 50€
Prishtinë 💜 Berlin 63€
Prishtinë 💜 Geneva 80€
Prishtinë 💜 Bruksel 87€
✈-------------------------------------
Podgoricë 💜 Milano 35€
Podgoricë 💜 Budapest 29€
Podgoricë 💜Mynih/Memmingen 55 €
Podgoricë 💜 Londër 56€
Podgoricë 💜 Stokholm 39€
Podgoricë 💜 Bruksel 56€
Podgoricë 💜 Berlin 80€
✈---------------------------------------
Në cmimin e biletës përfshihen:
1-Bileta vetëm vajtje për data të caktuara të muajt Tetor
2-Të gjitha taksat aeroportuale
3-Bagazhet në varësi të kompanive të fluturimit
4-Linjë direkte
Ofertë momentale! Nxitoni të përfitoni!😊😊
-Adresa:Elisa Travel prane Xhamise Vlore
Kontaktet:
☎Tel : +355 69 639 9768
Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook:Elisa Travel
Email: elisatravel.agencyOutlook.com
Ju mirëpresim!

elisatravel.agencyoutlook.com

[03/18/16]   Super Oferte Sh*tet Dyqani Rr:Ali Demi VLORE 28 m2

Per me info tel.
+355698808090

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë
1OOO

Opening Hours

Monday 16:00 - 20:00
Monday 08:30 - 14:00
Tuesday 16:00 - 20:00
Tuesday 08:30 - 14:00
Wednesday 16:00 - 20:00
Wednesday 08:30 - 14:00
Thursday 16:00 - 20:00
Thursday 08:30 - 14:00
Friday 16:00 - 20:00
Friday 08:30 - 14:00
Saturday 16:00 - 20:00
Saturday 08:30 - 14:00
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Travel Club Albania Travel Club Albania
Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Vlorë, 9401

Travel & Tours

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

BLACK PEARL Albania BLACK PEARL Albania
Radhime,Vlore,Albania
Vlorë

Black Pearl Albania,kompleksi turistik i vendosur ne Radhime,Vlore,Albania BAR | RESTORANT | HOTEL | UDHETIM ME ANIJE INFO & CONTACT | +355

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Info Vlora "Travel Agency" & "Rent a Car" Info Vlora "Travel Agency" & "Rent a Car"
Lagja "Uji Ftohte",Rruga:"Dhimiter Konomi"
Vlorë, +355

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C