Colombo Albania Agency

Colombo Albania Agency Japim marim apartamente me qera shesim dhe blejm prona. +355695278133 +355694001912 www.caa.al

Japim dhe Marim me qera Shesim dhe Blejm Shtepi private Dyqane Apartamente te ndryshme.

Colombo Albania Agency Japim dhe Marim me qera Shesim dhe Blejm Shtepi private Dyqane Apartamente te ndryshme.Nese ju dispononi dicka te till ju lutemi na njoftoni.Sigurojme qe qeraja dhe faturat paguhen ne kohe.Pergjigjemi ne raste emergjence, 24 ore.Ju nuk paguani asnje detyrim tek ne.Besimi juaj tek ne kthehet ne siguri per pronen tuaj. Email: [email protected] Web: www.caa.al Cel: +355695278133 Cel: +355696805533

caa.al

❤️Colombo Albania Agency❤️
www.caa.al
[email protected]
+355694001912
+355695278133

📢📢 Njoftimë 📢📢

Shpërblimë 5000 lekë për cdo pronar objekti që bashkpunon me ne për të dhënë me qera.
Dhe shpërblim 1000 euro për cdo pronar objekti që bashkpunon me ne për sh*tje.
Nëse dispononi objekte ose keni informacion Colombo Albania Agency është pran jush.

Shtepi me qera 90 mije ne muaji per afatgjate

youtube.com

Colombo Albania Agency

Colombo Albania Agency

❤️Colombo Albania Agency❤️ www.caa.al [email protected] +355694001912 +355695278133

Colombo Albania Agency

Colombo Albania Agency

balkanweb.com

Çfarë ndodh me tregun e qirasë në Tiranë,investimi për apartament

Çfarë ndodh me tregun e qirasë në Tiranë

balkanweb.com Çfarë ndodh me tregun e qirasë në Tiranë,investimi për apartament

Colombo Albania Agency

Deshironi surprizen me te bukur per te dashurit tuaj ne jemi gati

Deshironi surprizen me te bukur per te dashurit tuaj ne jemi gati

Jepet apartament 2+1 me qera afer shkolles Industriale

Jepet apartament 2+1 me qera afer shkolles Industriale

Jepet me qera apartament 2+1 mbi Posten Shqipetare

Jepet me qera apartament 2+1 mbi Posten Shqipetare

❤️Colombo Albania Agency❤️

❤️Colombo Albania Agency❤️

❤️Colombo Albania Agency❤️
Apartamente me qera ditore per festat e fundvitit
+355694001912 📞 [email protected] 📩

Colombo Albania [email protected]

Colombo Albania Agency

Colombo Albania Agency

🇦🇱️Fushata që kam nisur për shpërndarjen e kartvizitës te mbi 300 objektivave ne ditë me ka ber krenar dhe mbi të gjitha më ka dhënë një mësimë të njohë më mirë rivalët e tregut imobiliarë në shqipëri🇦🇱️

Colombo Albania Agency

Së shpejti......

top-channel.tv

Tatimet kërkojnë taksën e qirave. Deklarim “online” çdo muaj, përndryshe gjobë

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve i ka bërë thirrje individëve që kanë dhënë shtëpi me qira që të deklarojnë taksat, pasi në të kundërt do të përballen me masa ndëshkuese.

top-channel.tv Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve i ka bërë thirrje individëve që kanë dhënë shtëpi me qira që të deklarojnë taksat, pasi në të kundërt do të përballen me masa ndëshkuese.

Të gjithë thonë kemi agjensi për shtëpi por ne fund dalin sekser dhe për këtë arsye kemi ndërruar struktur në reklamimet apo njoftimet tona.Cdo njoftim apo reklamim që përmban Nr e Niptit do të thotë që është i liçensuar për atë që po ofronë apo kërkonë.Vetëm në këtë mënyrë bëhet dallimi i agjensive serjoze dhe pseudo agjensive sekser që po mashtrojnë njerëzit cdo ditë.

Colombo Albania Agency
Vendodhja Jonë!
Rr.Hasan Kushta, Vlorë pallati Nazmies kati 5
Tel: +355695278133
+355696805533
[email protected]
www.caa.al

Colombo Albania [email protected]

Air Albania
Sa i bukur duket në foto po kur të ngrihet në qell tamam si Shqiponjë e vërtet do jetë.

Colombo Albania Agency
+355695278133
+355696805533
www.caa.al

Gëzuar Vitin e Ri 2018! Urimet më të sinqerta vijnë për ju dhe familjet tuaj. Qoftë një vit i mbushur plot dashuri, paqe, shëndet dhe harmoni.Viti 2018 të jet viti I sukseseve dhe lumturis.Me respekt ©CAA Albania®

Ofertat jan ne [email protected]

Colombo Albania Agency

Untitled Album

Colombo Albania Agency
+355695278133
+355696805533
www.caa.al

Njoftime
Colombo Albania Agency kerkojme 10 Garsoniere 7 apartamente 1+1 dhe 5 apartamente 2+1 te mobiluara ose boshe.Adresat e hyrjeve duhet te jen brenda unazes se vlores
dhe nuk ka rendesi se jan ne shtepi private apo ne pallate.
😀

Kartvizita e re...........

caa.al

CAA - Colombo Albania Agency - Real Estate

Colombo Albania
Agency
Japim dhe Marim me qera Shesim dhe Blejm Shtepi private Dyqane Apartamente te ndryshme.Nese ju dispononi dicka te till ju lutemi na njoftoni.
Sigurojme qe qeraja dhe faturat paguhen ne kohe.Pergjigjemi ne raste emergjence, 24 ore.Ju nuk paguani asnje detyrim tek ne.Besimi juaj tek ne kthehet ne siguri per pronen tuaj.
Email: [email protected]
Web: www.caa.al
Cel: +355695278133
Cel: +355696805533

caa.al Japi dhe marim hyrje me qera.

instagram.com

Instagram post by Colombo Albania Agency • Mar 27, 2017 at 2:34pm UTC

Apartament 1+1 ne vlore pallati Cobo Center jepet me qera vjetore por edhe ditore.

instagram.com 40 Likes, 1 Comments - Colombo Albania Agency (@colomboalbaniagency) on Instagram: “Apartament 1+1 ne vlore pallati Cobo Center jepet me qera vjetore por edhe ditore.👍👍”

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Deshironi surprizen me te bukur per te dashurit tuaj ne jemi gati
Jepet apartament 2+1 me qera afer shkolles Industriale
Jepet me qera apartament 2+1 mbi Posten Shqipetare
❤️Colombo Albania Agency❤️

Location

Telephone

Address


Hasan Kushta
Vlorë
+355695278133
Other Vlorë travel agencies (show all)
Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Intours vlora Intours vlora
Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, 9405, Albania
Vlorë, 9405

Intours Vlora Agjensia me e re ne qytetin Bregdetar e cila ju ofron nje game te gjere sherbimesh Paketa turistike, Udhetime me kompanite ajrore me te mira

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Aquamarine Adventure Vlore Aquamarine Adventure Vlore
Port Of Vlore
Vlorë, 9401

Aquamarine Adventure Vlore - Udhëtim ditor me anije Eksplorojmë së bashku plazhet e Karaburunit dhe misteret e Ishullit të Sazanit! Daily Boat Trip Vlore Celular: +35569 711 4050

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Dhoma Plazhi Vlore Dhoma Plazhi Vlore
Lagjia "Pavaresia"
Vlorë, 9401-9405

Njoftojme ..se vlore .sapo fillon Lungo Mare ..perballe detit .ofrojme gasoniere .dhome guzhine ..dy dhome guzhine ..te kompletuara internet

Udhetime Turistike "LEO" Dhermi Udhetime Turistike "LEO" Dhermi
DHERMI
Vlorë

Udhetime turistike me skaf ne Rivieren Shqiptare.Gjiri i Grames.Gjiri i Gjipe.Jal.Himare.Sarande.Gjiri i Shen Andrea.Sazan.

SERN Agency & Rent a Car SERN Agency & Rent a Car
Lagja "Uji Ftohte", Rruga "Dhimiter Konomi"
Vlorë, +355

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë