Realdo Tourist Travel Vlore

Guida Turistike ne :- gadishullin e Karaburunit , shpella e Haxhi Alis , ishulli Sazanit ,gjiri Grames . Nr cel: +355699939535

⛱🚤☀️🏖🏝

Ne filluam 🎉🌞🌞🚤🚤🚤 guida turistike cdo ditë të javës , për prenontime 0️⃣6️⃣9️⃣9️⃣9️⃣3️⃣9️⃣5️⃣3️⃣5️⃣📞

⛱🏖🔜☀️🛥⛵️🚤

youtube.com

Taken By Albania - Liam Neeson

In popular culture, Albania has been colored as a haven for thugs, criminals, and gangsters. While we understand that perception might make for good movies, ...

travelclubalbania.com

Top Beaches and Caves in Albania - TRAVEL CLUB ALBANIA

travelclubalbania.com Top beaches of the Riviera, this cave can be reached by taking a boat from Dhërmi. Be prepared as the grand entrance of the cave inspires strong emotions!

🏖🏖🌞🌞

Shpella e Dafinës😍një nga ndalesat tona drejt gjirit t Gramës🏖

Një nga ndalesat tona për në udhëtimin e gjirit të Gramës🏖, vizita e gjirit të Dafinës dhe shpellës së Dafinës . 😍 @realdo_tourist_travel_vlore 🚤📸

Grama again , again & again 😍Kaluam së bashku një të diel të mrekullueshme , det🦐🐠🐟 , diell🌞 dhe miq 👭👬🍻 ku ka më bukur ? Faleminderit që na e ktheni punën në një aventurë të vërtetë🙏🏻 Jemi këtu për ju , prenontoni fundjavën tuaj mes këtyre brigjeve🏖🚤0️⃣6️⃣9️⃣9️⃣9️⃣3️⃣9️⃣5️⃣3️⃣5️⃣📞 #grama #beach #beachlife #sun #boat #visitalbania #visitalbania🇦🇱 #🇦🇱 #bay #friends #funn #happytime #🏖 #🌞 #🚤⚓️☀️🌊 #🚤 #🐠 #🐟 #🍻 @ylllimani 😍🤗

Ne ishim sërish ne gjirin e Gramës😍aty ku qielli puthet me malet dhe detin🏖Një parajsë e pa zbuluar🚤 . E ofrojmë për ju çdo fundjavë larg cdo vale telefoni🤦🏻‍♀dhe rutine të ditëve njësoj. Le të kalojmë ca kohë me njerzit tan më të dashur🍻mes adrenalinës në 🚤dhe 🌊 . @realdo_tourist_travel_vlore ju mirëpret 0⃣6⃣9⃣9⃣9⃣3⃣9⃣5⃣3⃣5⃣📞

Na kontaktoni per prenotime ne nr telefoni :0699939535

Bashkia Vlorë

Turistë italiane të mrekulluar për magjinë dhe bukurinë e Vlores.
#ejanevlore #vloraqeduam #vloraturistike ❤️

Një nga ndalesat tona për në udhëtimin e gjirit të Gramës🏖, vizita e gjirit të Englezit . 😍 @realdo_tourist_travel_vlore 🚤📸

Sot kaluam një nga guidat më të bukura 😍 Me ne u bashkuan një grup amerikan 🇺🇸 që përveç kureshtjes të madhe për vendin ton na falën dhe shumë pozitivitet 🤗 . Faleminderit që na besoni🙏🏻!

Vlora

Ju lutem me sadopak që mundemi ta ndihmojmë.

Kjo eshte Amiona Palaj nga qyteti i Vlores,vetem 7-vjece e diagnostikuar me tumor ne koke dhe eshte shume lehte qe te kurohet,por nderhyrja mund te behet vetem ne Gjermani! E di qe raste te tilla ka shume,por duke qene se per kete femije aq sa e lehte eshte nderhyrja, aq ne jo favor eshte koha! Kerkojm mbeshtetjen tuaj,te ndihmojm te gjithe sado pak qe ta bejm te mundur kete nderhyrje pa humbur kohe!Besoj se te gjithe mundemi,kam besim per kete!!Nr i llogaris ne Banka Societe Generale Albania:00001378469 ne emrin Grisela Palaj. #tegjithe#per#Armionen#mundemi

🚤🚤🏖🏖

🤗🤗

Një kënaqësi e madhe të kishim mes nesh çunat më të talentuar të futbollit Shqiptar. Faleminderit që zgjodhët ne!🤗

Photos from Realdo Tourist Travel Vlore's post

Porti Jahteve ⚓️⚓️🚤🚤

Kënaqësi të kishim pjesë një staf kaq të mrekullueshëm 😍Faleminderit që na besoni argëtimin tuaj🤗

Hotel Realdo

Realdo Tourist Travel Vlore

Realdo Tourist Travel Vlore's cover photo

Profile Pictures

✌️✌️✌️Vlora

Tua bëj pak zili? ☺

Realdo Tourist Travel Vlore's cover photo

Vlora

Faleminderit faqja Vlora 👍👍

Welcome to Vlora 😍

Realdo_tourist_travel_vlore

https://youtu.be/5ulgdc9X6Cc

Te shpella e Haxhi Alise (Karaburun)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Sali Vranishti
Vlorë

Opening Hours

Monday 06:00 - 21:00
Tuesday 06:00 - 21:00
Wednesday 06:00 - 21:00
Thursday 06:00 - 21:00
Friday 06:00 - 21:00
Saturday 06:00 - 21:00
Sunday 06:00 - 21:00
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Passenger Transport

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Udhetime Turistike "LEO" Dhermi Udhetime Turistike "LEO" Dhermi
DHERMI
Vlorë

Udhetime turistike me skaf ne Rivieren Shqiptare.Gjiri i Grames.Gjiri i Gjipe.Jal.Himare.Sarande.Gjiri i Shen Andrea.Sazan.

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

SERN Agency & Rent a Car SERN Agency & Rent a Car
Lagja "Uji Ftohte", Rruga "Dhimiter Konomi"
Vlorë, +355

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..