Shpresa Travel & Tours

Ne agjensine tone do te gjeni keto sherbime: 1) Bileta autobusi - avioni - trageti 2) Siguracione makinash dhe shendeti 3) Perkthime - Noterizime 4) Makina me qera 5) Agjensi Imobiliare

Operating as usual

Shpresa Travel & Tours's cover photo

Shpresa Travel & Tours

Shpresa Travel & Tours's cover photo

[12/16/16]   Ofertat per udhetimet e fundvitit vazhdojne. Cdo te Marte dhe te premte udhetoni per ne Genova me vetem 60 euro. Kontakt 0693529262 ose 033 428 428

Shpresa Travel & Tours's cover photo

Shpresa Travel & Tours

Shpresa Travel & Tours

[06/17/16]   Duke filluar nga java qe vjen ne agjensine tone do te gjeni bileta per te gjitha linjat e autobusit Shqiperi - Itali - Shqiperi.

Linja Shkoder - Sicili - Shkoder operon me autobusa te cilet nisen direkt nga Shkodra cdo te hene - te enjte - te shtune dhe kthehen nga Sicilia cdo te hene te merkure dhe te shtune. Bileta kushton 70 euro.

Autobusat Vlore - Rome - FIrenze - Genova nisen cdo te marte - enjte - te shtune dhe kthehen cdo te shtune - te hene. Bileta kushton 60 euro

Linja Vlore - Bergamo zhvillohet cdo te merkure dhe te shtune me kthim te henen te premten dhe te henen. Bileta kushton 80 euro

Per me shume info mund te vizitoni agjensine Shpresa Travel (tek sheshi Omonia Vlore) ose te kontaktoni ne 069 88 16 917.

Shpresa Travel & Tours's cover photo

Shpresa Travel & Tours's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Rruga Lef Sallata, 25
Vlorë
9402

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 17:00
Sunday 09:00 - 17:00
Other Travel Agencies in Vlorë (show all)
Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Vlorë

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Realdo Tourist Travel Vlore Realdo Tourist Travel Vlore
Rruga Sali Vranishti
Vlorë

Guida Turistike ne :- gadishullin e Karaburunit , shpella e Haxhi Alis , ishulli Sazanit ,gjiri Grames . Nr cel: +355699939535

Tour e Gite in Barca in Albania Tour e Gite in Barca in Albania
Vlorë, 9426

L'Albania con piu di 300 km di costa, la maggior parte ancora da esplorare, offre scenari mozzafiato che in pochi km vede alternarsi l'Adriatico e Ionio.

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Ideal Travel Agency Ideal Travel Agency
Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Vlorë, 9401

Ideal Travel Agency ju ofron paketa turistike, bileta avioni,trageti dhe autobusi me cmime ideale! Thjesht zgjidhni nje destinacion :) !

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

orikutours orikutours
Orikum Vlore
Vlorë, 9426

agjensi turistike imobiliare

Jusi Travel Jusi Travel
Prane Xhamise
Vlorë, VLORE

JUSI Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi Maqedoni Kosove etj - Bileta Avioni - Bileta Autobusi Greqi Itali Siguracion per shendetin

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..

LILI Travel & Tours LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te Kullat Anakonda (Kulla Nr. 2)
Vlorë, 9401-

Agjensi udhetimi me qender ne Vlore. Paketa turistike & Bileta avjoni. Ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli.

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Eloise&Dad Travel Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit.
Vlorë, 4901

Are you visiting Albania in 2020? Are you looking for tradition, adventure, relaxation, history, activities, parties, excursions, etc? Call, write, comment

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C