techiteasy.al

techiteasy.al eshte nje platforme e specializuar ne blerjet online per pajisjet elektronike. Synimi jone eshte garantimi I çmimeve me te mira ne treg per

Operating as usual

Follow @techiteasy.al

🥇 GIVEAWAY🥇
FITO nje Ore Inteligjente duke ndjekur keto dy hapa te thjeshta.
1. 👍 NDIQ @techiteasy.al
2. 📢Permend 3 shoke ne koment.
Komenti qe deri me date 8 merr me shme like behet fitues automatikisht.

#oferta #blej #celular #dyqanonline #elektrokike #makine #shesblej #drone #aksesore #dron #shqiptar #shqip #shqiperi #shqiponja #shqipet #shqipetar #shqipetare #tirana #durres #vlore #fier #elbasan #korce #shkoder #vlore #shesblej#blerjeonline #blionline #dyqanonline
#sh*tjeonline📥

#techiteasy #techblog #ealbania #online #meso #kurse #ekonomi #finance #video #kuriozitete #dije #albania⠀#thenie #science #interesante #shkence #fakte #dijeinteresante #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #dashuri #teknologji

Samsung Galaxy Watch (46mm)

Gjurmues GPS kunder vjedhjes

🌀Perfekt per makine, biciklete, motorr, apo kafshe.
🌀Shfaq pozicionin ne kohe reale
🌀Regjistron zera ne nje karte memorie.
🌀I lehte ne perdorim, mjafton vetem nje karte SIM
🌀Ka dy magnet te fuqishem per tu ngjitur ne pajisje metalike
🌀Me bateri te rikarikueshne

👉Cel:+355 67 605 5465
👉Paguaj vetem ne momentin qe merr produktin.

Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj, te partnerit / partneres, punonjesve ose sendeve tuaja me vlere ne kohe reale ?
Keto jane pajisjet qe jua mundesojne

Tre modele te testuar paraprakisht dhe ndihme per instalimin dhe funksionimin e tyre nga tekniket perkates pa PAGESE !
Realizojme transport kudo !
Paguaj cash pasi merrni produktin !
.
.
.
#gpspermakine #gjurmues #aksesoreal #gjurmonvendodhjen #gjurmuesgps #gjurmuesin #gpstracker #gps #gpspermakina #gpspermotorr #aksesorealonline #blerjeonline #sh*tjeonline #giveaway

[11/06/20]   #humor #owl #videomemeshqip #shqiperia #shqiptar #memeshqip #gallatashqipvideo #gallata #qeshu0bir #qesh_pak #lot🤣 #vizionplustv #tirana #durres #albaniameme #tvklanalbania #klanifornia #ngoptv #ngopmedia #ngultv #topchannel #portokalli #cmendinadublim #videoqesharake #joq #jetaoshqef #alpazar #stresi #unikkatil #humorshqip

Stilolaps me kamer te fshehte

☑️Regjistron Video dhe audio me definicion të larte
☑️ Video AVI Format 720x480 me rezolucion të lartë
☑️Lidhje e thjeshtë me PC ose Laptop
☑️Lehtë për t'u përdorur
☑️Mund të përdoret si stilolaps normal
☑️Mund të përdoret si pajisje USB
☑️Bateri e rikarikueshme

💪Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

Stilolaps me kamer te fshehte

☑️Regjistron Video dhe audio me definicion të larte
☑️ Video AVI Format 720x480 me rezolucion të lartë
☑️Lidhje e thjeshtë me PC ose Laptop
☑️Lehtë për t'u përdorur
☑️Mund të përdoret si stilolaps normal
☑️Mund të përdoret si pajisje USB
☑️Bateri e rikarikueshme

💪Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

Benz concept

[10/22/20]   Adaptor Marrës AUX-Bluetooth 3.5 mm Per Makine

Adaptor Marrës AUX-Bluetooth 3.5 mm Per Makine

[10/15/20]   Kufje me bluetooth TWSL21

☑️Perputhet me te gjithe modelet e celularit
☑️Mbajtese me karrikim baterie
☑️Rezistent ndaj ujit
☑️Distanca 15m
☑️ Bateria reziston 4 ore dhe karrikohet per 1 ore
☑️Shume i lehte per perdorim
☑️Versioni i Bluetooth-it: 5.0

👍Porosit tani dhe paguaj ne dorezim
👍CEL: +355 67 605 5465

[10/14/20]   Kufje me bluetooth TWSL21

☑️Perputhet me te gjithe modelet e celularit
☑️Mbajtese me karrikim baterie
☑️Rezistent ndaj ujit
☑️Distanca 15m
☑️ Bateria reziston 4 ore dhe karrikohet per 1 ore
☑️Shume i lehte per perdorim
☑️Versioni i Bluetooth-it: 5.0

👍Porosit tani dhe paguaj ne dorezim
👍CEL: +355 67 605 5465

Kufje me bluetooth TWSL21

☑️Perputhet me te gjithe modelet e celularit
☑️Mbajtese me karrikim baterie
☑️Rezistent ndaj ujit
☑️Distanca 15m
☑️ Bateria reziston 4 ore dhe karrikohet per 1 ore
☑️Shume i lehte per perdorim
☑️Versioni i Bluetooth-it: 5.0

👍Porosit tani dhe paguaj ne dorezim
👍CEL: +355 67 605 5465

Film Making

Kamer sigurie IP WiFi 1080P Xiaomi
*
*
☑️ Kontroll ne kohe reale me aplikacion
☑️ Lidhje me WiFi
☑️ Suporton memorie Micro SD
☑️ Cilesia 1080 pixel
☑️ Kendi 170°
*
*
👍 Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

Kamer sigurie IP WiFi 1080P Xiaomi
*
*
☑️ Kontroll ne kohe reale me aplikacion
☑️ Lidhje me WiFi
☑️ Suporton memorie Micro SD
☑️ Cilesia 1080 pixel
☑️ Kendi 170°
*
*
👍 Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al

Mini Studio fotografike portative

☑️Ideale per te fotografuar produktet tuaja si bizhuteri, aksesorë, lodra, orë dore, pajisje dhe sende të tjera

☑️ I lehte për tu instaluar dhe bartur

☑️Drita e komanduar siguron dritë mesatare dhe parandalon hijet dhe reflektimet në fotot tuaja

☑️Pajisur me 6 sfonde (të bardha dhe të zeza & Portokalli & Gjelbër & Kuqe & Blu) për t'ju përshtatur nevojave tuaja.

👍Porosit ne DM dhe paguaj ne dorezim

Mini Studio fotografike portative

☑️Ideale per te fotografuar produktet tuaja si bizhuteri, aksesorë, lodra, orë dore, pajisje dhe sende të tjera

☑️ I lehte për tu instaluar dhe bartur

☑️Drita e komanduar siguron dritë mesatare dhe parandalon hijet dhe reflektimet në fotot tuaja

☑️Pajisur me 6 sfonde (të bardha dhe të zeza & Portokalli & Gjelbër & Kuqe & Blu) për t'ju përshtatur nevojave tuaja.

👍Porosit ne DM dhe paguaj ne dorezim

Mini Studio fotografike portative

☑️Ideale per te fotografuar produktet tuaja si bizhuteri, aksesorë, lodra, orë dore, pajisje dhe sende të tjera

☑️ I lehte për tu instaluar dhe bartur

☑️Drita e komanduar siguron dritë mesatare dhe parandalon hijet dhe reflektimet në fotot tuaja

☑️Pajisur me 6 sfonde (të bardha dhe të zeza & Portokalli & Gjelbër & Kuqe & Blu) për t'ju përshtatur nevojave tuaja.

👍Porosit ne DM dhe paguaj ne dorezim

Tom Cruise

Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
.
.

#techiteasy #techblog #ealbania #online #meso #video #kuriozitete #dije #kurioziteteshqip #gadget #phone #technews #smartphone #aplikacion #shqip #lajm #science #interesante #shkence #fakte #dijeinteresante #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #dashuri #teknologji #makina

Mbajtëse celulari me magnet për makinë

👍Porosit tani dhe paguaj ne dorezim
👍CEL: +355 67 605 5465

#oferta #blej #celular #dyqanonline #elektrokike #makine #shesblej #drone #aksesore #dron #shqiptar #shqip #shqiperi #shqiponja #shqipet #shqipetar #shqipetare #tirana #durres #vlore #fier #elbasan #korce #shkoder #vlore #shesblej#blerjeonline #blionline #dyqanonline
#sh*tjeonline #makine
#makina #kufje #kufjemebluetooth

Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
.
.

#techiteasy #techblog #ealbania #online #meso #video #kuriozitete #dije #kurioziteteshqip #gadget #phone #technews #smartphone #aplikacion #shqip #lajm #science #interesante #shkence #fakte #dijeinteresante #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #dashuri #teknologji #makina

Mini Drone me kamer


👉 Distanca 40m
👉Kohezgjatja ne ajer 8 minuta
👉 Pamje dhe komandim nga celulari

👍Porosit tani dhe paguaj ne dorezim
.
.

#techiteasy #ealbania #online #meso #kurse #ekonomi #finance #video #kuriozitete #kurioziteteshqip #phone #technews #smartphone #aplikacion #shqip #lajm #tirana #durres #vlora #korce #albania⠀#thenie #science #interesante #shkence #fakte #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #teknologji

Mini Drone me kamer


👉 Distanca 40m
👉Kohezgjatja ne ajer 8 minuta
👉 Pamje dhe komandim nga celulari

👍Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

Do ta provoje?
*
*
Na ndiq ne instagram kliko linkun: https://www.instagram.com/techiteasy.al/
.
.
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
.
.

#techiteasy #techblog #ealbania #online #meso #video #kuriozitete #dije #kurioziteteshqip #gadget #phone #technews #smartphone #aplikacion #shqip #lajm #science #interesante #shkence #fakte #dijeinteresante #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #dashuri #teknologji #makina

Do ta provoje?
*
*
Na ndiq ne instagram kliko linkun: https://www.instagram.com/techiteasy.al/
.
.
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
.
.

#techiteasy #techblog #ealbania #online #meso #video #kuriozitete #dije #kurioziteteshqip #gadget #phone #technews #smartphone #aplikacion #shqip #lajm #science #interesante #shkence #fakte #dijeinteresante #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #dashuri #teknologji #makina

A eshte e mundur kjo?
*
*
Na ndiq ne instagram kliko linkun: https://www.instagram.com/techiteasy.al/
.
.
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
.
.

#techiteasy #techblog #ealbania #online #meso #video #kuriozitete #dije #kurioziteteshqip #gadget #phone #technews #smartphone #aplikacion #shqip #lajm #science #interesante #shkence #fakte #dijeinteresante #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #dashuri #teknologji #makina

Llampe me kamer sigurie 1080p
*
*
☑️Aplikacion per te pare pamjet live
☑️Lidhje me Wireless
☑️Kendi filmimit 360° panoramik
☑️Suporton karte microSD 128G
☑️Mikrofon per te folur
☑️Ndricim LED konsumi 1W
☑️Shume i thieshte per instalin
*
*
👍Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.
👍Cel:0676055465
*
*
*
#oferta #blej #celular #dyqanonline #elektrokike #makine #shesblej #drone #aksesore #dron #shqiptar #shqip #shqiperi #shqiponja #shqipet #shqipetar #shqipetare #tirana #durres #vlore #fier #elbasan #korce #shkoder #vlore #shesblej#blerjeonline #blionline #dyqanonline
#sh*tjeonline #kamerasigurie
#ndricim #siguri

Hologram


Na ndiq ne instagram kliko linkun: https://www.instagram.com/techiteasy.al/
.
.
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
.
.

#techiteasy #techblog #ealbania #online #meso #video #kuriozitete #dije #kurioziteteshqip #gadget #phone #technews #smartphone #aplikacion #shqip #lajm #science #interesante #shkence #fakte #dijeinteresante #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #dashuri #teknologji #makina

Iron Man


Na ndiq ne instagram kliko linkun: https://www.instagram.com/techiteasy.al/
.
.
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
Follow @techiteasy.al
.
.

#techiteasy #techblog #ealbania #online #meso #video #kuriozitete #dije #kurioziteteshqip #gadget #phone #technews #smartphone #aplikacion #shqip #lajm #science #interesante #shkence #fakte #dijeinteresante #albania #origjinale #fakteinteresante #sciencefacts #shqip #dashuri #teknologji #makina

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Sadik Zotaj
Vlorë
9400
Other Tour Guides in Vlorë (show all)
Pirati i Liburnes Pirati i Liburnes
Porti Vlore
Vlorë, 9401

Travel boat starting at June 2019 from Vlora Port to Ionian&Adriatic coasts of Albania. Contact us at 00355685617026 and 00355698815024

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..

Aquamarine Adventure Vlore Aquamarine Adventure Vlore
Port Of Vlore
Vlorë, 9401

Aquamarine Adventure Vlore - Udhëtim ditor me anije Eksplorojmë së bashku plazhet e Karaburunit dhe misteret e Ishullit të Sazanit! Daily Boat Trip Vlore Celular: +35569 711 4050

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C