LILI Travel & Tours

Agjensi udhetimi me qender ne Vlore. Paketa turistike & Bileta avjoni. Ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli.

Mund te na kontaktoni : Nr tel/fax 033409877 Nr cel 0699983219 E-mail : [email protected]

Good times starts with us❤

#fromliliwithlove

Fundjave fantastike ne shoqerine e nje grupi plot energji pozitive🧚🏻‍♀️

Ju falenderojme qe na zgjidhni vazhdimisht ! 🙌🏻
#fromliliwithlove❤️

Kravice 🧚🏻‍♀️

Super grup 🥰
Falenderim per klientet tane besnik qe na besojne ne cdo udhetim 💯
Grupi 15-17 Mars !
#lilitravel #justasmileaway #medjugorje #bosnia #group

Medjugorje Grup I Konfirmuar 😍
Data 15-17 Mars
Çmimi 115€/personi

Nxitoni te rezervoni vendin tuaj ! ❤️

With love ..❤️

with love ❤️

Great times start with us ! 🧚🏻‍♀️

Grup rinor, pozitiv dhe me humor🥰!
Ju falenderojme qe na zgjidhni ..💫

Medjugorje 1-2 Dhjetor 2018 !
#fromliliwithlove❤️

Festoni Krishtlindjet ne Bianca Resort, Kolasin ⛄️
❄️ 22-24 Dhjetor 139 € personi per 2 nete /3 dite . E perfshire ne cmim :
-darka festive e Krishtlindjeve , muzike live ne dt 24 dhe 25 Dhjetor
-shishe vere gjate darkave
-akomodimi ne dhome standarte
-mengjesi
-perdorimi i pishines, saunes, hamam,fitness.

Na kontaktoni per me shume informacion !

Great times start with us ❄️

From Prague , with love ❤️
Great times start with us.. 💫 @ Prague, Czech Republic

when in Amsterdam 🇳🇱

#fromliliwithlove

LILI Travel & Tours's cover photo

80 € personi.
E perfshire ne cmim:
-transporti
-mengjesi, dreka, darka e dites se pare dhe mengjesi i dites se dyte
-akomodimi
-shoqerues nga agjensia

Na kontaktoni per me me shume info:
0699983219
0695417790

#Great times start with us !

Praga per 399€ personi 🗺
Grupe te konfirmuara per 3 nete/4 dite .
Nisje ne dt 22-25 Nentor dhe 29 Nentor- 2 Dhjetor .

Ne cmim perfshihen:
– Udhetimi me avion
– Akomodimi ne hotel 4*
– Mengjesi
– Guide shoqeruese
– Shetitjet si ne program
– Transferta Prage aeroport-hotel-aeroport

#LiliTravel

Udhetim,argetim agroturizem 😍 #grupivalbone
Grup fantastik ! 😍
Shume faleminderit,udhetimi me ju ishte nje kenaqesi!
Ju mirepresim ! #lilitravel

Udhetim,argetim agroturizem 😍 #grupivalbone
Grup fantastik ! 😍
Shume faleminderit,udhetimi me ju ishte nje kenaqesi!
Ju mirepresim ! #lilitravel

Energji,pozitivitet,argetim pa fund ! Faleminderit qe na besoni cdo here ! 💆🏻‍♀️❤️🙏🏻💯 #lilitravel #medjugorje #withlove

Super grupi i kesaj jave ..💫💫
Ju falenderojme te gjitheve qe jeni bere pjese e tureve tona ! 🗺
#fromliliwithlove #medugorje#besttour @ Medjugorje

Miraggio Thermal Spa Resort , Halkidiki, Greece 🧚🏻‍♀️ Foto nga klientet tane.😍
#fromliliwithlove

Faktikisht , flamingot nuk jane roze. Ato kane lindur me pupla gri , te cilat ne menyre graduale kthehen ne roze per shkak te nje ngjyruesi roze natyral te quajtur canthaxanthin qe e marrin nga ushqyerja e tyre me karkaleca. Por flamingot qe jetojne ne kopesht zoologjik , e humbasin kete ngjyre sepse ushqimit te tyre i hidhet canthaxanthin sintetike.
Sa per ta ditur, i njejti ngjyrues i hidhet dhe salciceve qe eskportohen . 😳

Happy Sunday everyone !! ❤️
#fromliliwithlove

Nese po kerkoni nje resort te vogel, luksoz dhe ne nje nder zonat me te mira ne Antalya, zgjidhni Karmir Resort & Spa ✨
Per nisje ne 31 Gusht (6 dite/5 nete ) 579 € personi 👒

#fromliliwithlove

eat glitter for breakfast & shine all day ✨

#luxurytravel#ioanianislands#lefkada#lefkadavillas#goodbreakfast#summer#travelphotography#lilitravel

vacation therapy ❣️
#travel#luxuryresort#lilitravel#alanxafiradeluxe#antalyaturkey

Pelegrinazh dhe argetim ..🧚🏻‍♀️
Faleminderit grupi pozitiv dhe simpatik !✨✨
#fromliliwithlove ❤️

E ku ka me bukur ?! 🌸
Grupi 4-6 Maj 🌈
Medugorje- Kravice
#bestclients#loyalclients#nature#lilitravel#withlove

Grupi 20-22 Prill Medugorje-Kravice
Me gocat simpatike qe na e zbukuruan me shume udhetimin ! Faleminderit qe ish*t pjese e grupit.❤️ #lilitravel #beautifulgroup @ Bosnia and Herzegovina

Grupi 13-15 Prill 🌈
🌸Medugorje- Kravice 🌸

Kliente solare si ju meritojne sherbimin me cilesor ! ✨
#withlove#lilitravel#bestclients#

LILI Travel & Tours's cover photo

Na kontaktoni ! 🚌🗺🎒

Gëzuar Pashkët nga Lili Travel! 🐰
Mbarësia dhe shëndeti qoftë gjithmonë pjesë e familjes tuaj ! 🐣🧚🏻‍♀️

.

Bashkohuni dhe ju grupit te konfirmuar per dt 23-25 Mars Medjugorje- Mostar 🌸
115 euro personi 🙂
Vendet e fundit !
Per rezervim dhe info te metejshme kontaktoni :
📞0699983219
📞0682054325

Grupi i rradhes : 30 Mars - 1 Prill
Behuni pjese e turit Medjugorje- Mostar , shtuar si destinacion edhe ujevara Kravice ! 🗺
Cmimi : 115€ personi 🙂
Na kontaktoni per me shume informacion !

LILI Travel & Tours's cover photo

Kur nisesh per Meteora dhe perfundon ne nje ambjent magjik si Metsovo ❄️✨☃️⛷
Kur ke dhe nje grup te mrekullueshem cdo gje shkon perfekt ! ❤️
Faleminderit qe na zgjidhni vazhdimisht ! 😌

#fromliliwithlove#bestgroup#snow#wine#wonderfulday

Festoni ndryshe diten e nenave 🌺
Data 8-10 Shkurt !

Rikthejme rezervimet per udhetimin me te kerkuar🎈
Medjugorje-Mostar 115 euro personi !

Per rezervime deri ne dt 20 Shkurt cmimi do te skontohet ne 105 euro personi . Te perfshira ne cmim :

✅transport me minibus komod
✅akomodimi
✅darka e dites I & mengjesi+dreka+darka e dites II dhe mengjesi i dites III.
✅vizita ne Mostar
✅shoqerues nga agjensia

❗️Te pa perfshira ne cmim :

-siguracioni i shendetit ne udhetim
-cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur me lart

Klikoni linkun per me shume informacion :
http://lilitraveltours.al/product/medjugorje-1/?

With love ❤️

Behuni pjese e super turit Janine-Meteora 🎈

65 euro personi ! Te perfshira ne cmim :

- udhetimi me mjet komod vajtje-ardhje
- qendrimi ne hotel me 4 yje
- mengjesi dhe darka
- shoqerues nga agjensia

Shooping, kulture, aventure dhe argetim pa fund 🌋🌄🛍️😍

Per info te metejshem mbi itinerarin klikoni me poshte :

http://lilitraveltours.al/product/janine-meteora/?

from Meteora with love 💓

Valentine Day ne Four Points by Sheraton, Kolasin .
2 nete/3 dite cifti per 199 € !💓💓

Te perfshira ne cmim :

-akomodimi ne Premium Double Room me nje dhurate mireseardhje ne dhome
-darke romantike ne restorantin Blanche
-muzike live
-perdorim falas i saunes, pishines, hamamit.
-sherbim autobusi nga hoteli ne Ski Resort dhe kthimin

Te paperfshira ne cmim :
-taksa e turisitit 1.30 € personi/dita.

Oferta eshte e vlefshme per dt 14-16 Shkurt !

Prenotoni sa me pare per nje super Shen Valentin 😍

, Kaloni nje super-weekend ne 😍MILANO, qytetin e modes, kultures dhe futbollit. Admironi koleksionet me te fundit, beni blerjet tuaja dhe zgjidhni midis aktiviteteve pa fund qe ky qytet ofron ne te gjitha anet e tij 🤷🏻‍♀️Rezervoni tani paketen tuaj per te perfituar cmimin fantastik 😍185 euro/person 🥂Flutrim direkt vajtje-ardhje me nisje nga Tirana, 12-14 Janar🥂Akmodim ne Hotel Mentana 4* ne zemer te qytetit🥂Mengjeset e perfshira ne hotel Nxitoni 😊

TE GJITHEVE NA PELQEN TA SHIJOJME LUKSIN QE OFROJNE HOTELET 5* ⭐️ Ju japim mundesine te akomodoheni dhe te shijoni ambjentet e nje prej hoteleve me luksoz ne Budapest 🥂Me dhomat e tij super te kuruara dhe ambiente me nje arkitekture vertet te papare 😍Boscolo Autograph Collection eshte pa dyshim nje perle qe do te mbetet gjate ne kujtimin tuaj 2 net/ 3 dite te mbushura me momente fantastike ne qytetin e Budapestit jua ofrojme me cmim pakete prej 204 euro/person 😍Fluturim direkt me nisje nga Tirana, 18-20 Janar😍Akomodim ne Boscolo Budapest Autograph Collection 5*⭐️Mengjeset e perfshira ne hotelNxitoni...

Ju ofrojme sot nje tjeter mundesi te mrekullueshme per te festuar Shen Valentinin 🥂❤️ROMA ❤️eshte qyteti I duhur per te kaluar festen e te dashuruarve ❤️Ju ftojme te perfitoni nga paketa jone fantastike e punuar me shume dashuri duke ju ofruar nje hotel shume te kendshem, ideal per te qendruar ne zemer te qytetit 😍Ne cmimin 215 euro/person perfshihen: ⭐️Fluturim direkt vajtje-ardhje me nisje ne Tirana, 14-16 Shkurt⭐️Akomodim ne C-Hotels Fiume 4*⭐️Mengjeset e perfshira ne hotelNxitoni te rezervoni. 🎁

Pushimet verore jane vetem nje kujtim i larget tashme dhe te gjithe na ka marre malli per diellin, ditet e ngrohta pa preokupime ✨Mund ti riktheni te gjitha keto ndjesi dhe jo vetem me nje cmim vertet te mire: 848 euro/person😍Kaloni 7 dite fantastike ne luksin e Dubait dhe hotel Donatello 4* ne Half Board, perfitoni dhurate 🎁EKSKURSIONIN SAFARI 15-22 Janar 🙏🏻Fluturim direkt vajtje - ardhje me nisje nga Shkupi🙏🏻Akomodim ne Hotel Donatello 4*🙏🏻Half Board (mengjes + darke)🙏🏻Ekskursioni dhurate nga Lili TravelOFERTA ESHTE MOMENTALE. Nxitoni te rezervoni. Na kontaktoni ne [email protected] ose ne 0682054325

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga "Transballkanike" .Te Kullat Anakonda (Kulla Nr. 2)
Vlorë
9401-

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Sunday 08:00 - 01:00
Other Travel Agencies in Vlorë (show all)
Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

Intours vlora Intours vlora
Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, 9405, Albania
Vlorë, 9405

Intours Vlora Agjensia me e re ne qytetin Bregdetar e cila ju ofron nje game te gjere sherbimesh Paketa turistike, Udhetime me kompanite ajrore me te mira

Ideal Travel Agency Ideal Travel Agency
Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Vlorë, 9403

Ideal Travel Agency ju ofron paketa turistike, bileta avioni,trageti dhe autobusi me cmime ideale! Thjesht zgjidhni nje destinacion :) !

Jusi Travel Jusi Travel
Prane Xhamise
Vlorë, VLORE

JUSI Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi Maqedoni Kosove etj - Bileta Avioni - Bileta Autobusi Greqi Itali Siguracion per shendetin

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Shpresa Travel & Tours Shpresa Travel & Tours
Rruga Lef Sallata, 117
Vlorë

Ne agjensine tone do te gjeni keto sherbime: 1) Bileta autobusi - avioni - trageti 2) Siguracione makinash dhe shendeti 3) Perkthime - Noterizime

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Tour e Gite in Barca in Albania Tour e Gite in Barca in Albania
Vlorë, 9426

L'Albania con piu di 300 km di costa, la maggior parte ancora da esplorare, offre scenari mozzafiato che in pochi km vede alternarsi l'Adriatico e Ionio.