Alba-Bus TOURS

Alba-Bus TOURS

Comments

Edhe 100 vite te tjera Alba bus urime nga dashamirsi nga zona Topoj
PERSHENDETJE ZOTERINJ TE ALBA BUS. SHKUAM TE MERNIM CANTAT NE CIVITANOVA E SHOFERI NA KERKOI 70 EURO.KAM RETH 20 VITE QE JETOJ NE ITALI ,DHE NUK ME KA NDODHUR KURRE E NUK KEMI DEGJUAR TE PAGUHEN ME SHUME SE 20 APO DHE 30 EURO JO 70 SI ME QENE NJERI. TURP I MADH SE NE JEMI SHQIPETARE E POROSIA ESHTE AMANET E SE TRET AS DHEU. NORMALE QE I KTHEVA MBRAPA SE QE TA DINI JU ZOTERINJ TE ALBA BUS PRONARE APO SHOFERE QOFSHI NE KETEJ I FITOJME LEKET ME GJAK E JO ME TE VJEDHUR NJEREZIT DUKE VENE GJOBA PER VITIN E RI!
Doja nje info.ne cilen ore nisen te shtunen nga Savona ?

Transport udhetaresh,guida turistike.

Get ready 😜😉😉

# van hool
# alba bus
# prince 🛳

[03/12/20]   NJOFTIM !
Duke marre shkas nga situata e krijuar, dhe duke u kujdesur per sigurine tuaj dhe tonen,
Alba Bus Tours ka vendosur te mbylli zyrat nga data 13 mars deri ne nje njoftim te dyte.
Ne do vazhdojme t'ju pergjigjemi per cdo informacion.
Ju lutem na shkruani ne Facebook ose na kontaktoni ne numrin 0697653840,0697653841 per cdo kerkese apo pyetje.

Arma e vetme kunder COVID 19 jeni VETEM JU! Lutemi te merrni masat e duhura per veten dhe te dashurit tuaj. Urojme qe kjo situate te perfundoje sa me shpejt.

Me respekt,
Stafi Alba Bus Tours!

New Van Hool 917 astron ☺️

Cdo te hene te enjte dhe te shtune
Tirane-Imperia
Cdo te enjte dhe te shtune
Tirane-Torino

[12/31/19]   Viti i Ri 2020 po troket.
Urojme qe te sjell sa me shume dite te bukura!
Qofte nje vit i mbare plot me sukses,arritje dhe permiresim! Si per Ju ashtu dhe per Familjen Tuaj!
Ardhte i gezueshem e i buzeqeshur si cdo njeri qe po feston sot me njerezit e dashur!
Alba Bus Tours ☺️☺️ Gezuar!!!

Opening soon
Pran portit detar vlore.☺️

[11/27/19]   NJOFTIM
Per te gjithe klientet e Alba Bus Tours qe kan deshire te postojne ndihma per te prekurit e termetit ne Durres sherbimin do ta kryejm pa pages nga cdo qytet i italis drejt shqiperise.
Kontakt
3898217446 3280342404

[11/26/19]   Solidarizohemi me të gjithë familjet e prekura nga tërmeti i sotëm dhe urojmë më të mirën për të gjithë në këto momente të vështira! Ngushëllime familjeve që kanë humbur të shtrenjtët e tyre dhe u urojmë shërim sa më të shpejtë të lënduarve!

New engine man 520 hp🔥🔥
0.0km

Cdo te hene te enjte dhe te shtune
Tirane Savona Imperia
3898217446
3293022398/3881832512

Cdo te hene linja TIRANE-IMPERIA
Cdo te enjte dhe te shtune linja TIRANE-SAVONA
Cdo te enjte dhe te shtune linja TIRANE-TORINO

Service time 😎

Alba-Bus TOURS

Cdo te shtune linje e re
Tirane-Durres-Lushnje-Berat-Fier-Vlorë-Brindizi-Bari-Pescara-Tortoreto-Civi Marche-Ancona-Pesaro-Rimini-Forlì-Bologna-Modena-Regio Emilia-Parma-Piacenza-Lodi-Milano-VARESE.
Nr kontakti
0697653840 / 0697653841
3280342404. / 3299830131

Cdo te enjte dhe te shtune linje e rregullt
Tirane Durrës Lushnje Fier Vlorë brindizi Bari Frosinone Rome Siena Poggibonsi Firenze Prato Pistoia Sestri Genova Savona Imperia
Kthimi nga italia cdo te shtune dhe te hene
3898217446
3293022398
0697653840
0697653841

New Van Hool T917 astron ☺️

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Website

Albabustours.com

Address

Rruga Trasballkanike, Prane Oficines Volkswagen
Vlorë
10101
Other Vlorë travel agencies (show all)
Welcome To Vlora - Albania Welcome To Vlora - Albania
"Sheshi Pavarësia"
Vlorë, 9400

This Fan page is created to promote Vlora's history, culture, its beauty and its wonderful people.

Liburna Cruises Vlore Liburna Cruises Vlore
Porti I Vlores,Skele
Vlorë, 9400

Udhetime Turistike "LEO" Dhermi Udhetime Turistike "LEO" Dhermi
DHERMI
Vlorë

Udhetime turistike me skaf ne Rivieren Shqiptare.Gjiri i Grames.Gjiri i Gjipe.Jal.Himare.Sarande.Gjiri i Shen Andrea.Sazan.

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

Albooking Albooking
Rruga Murat Tërbaçi
Vlorë, 9403

Who We Are? Albooking.al is an online platform that offer servisces for tourism. We have selected tailored tours in order to provide the best experience when visiting Albania. At the moment we are focused on services around Vlore county in Albania. We off

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Jusi Travel Jusi Travel
Prane Xhamise
Vlorë, VLORE

JUSI Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi Maqedoni Kosove etj - Bileta Avioni - Bileta Autobusi Greqi Itali Siguracion per shendetin

LILI Travel & Tours LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te Kullat Anakonda (Kulla Nr. 2)
Vlorë, 9401-

Agjensi udhetimi me qender ne Vlore. Paketa turistike & Bileta avjoni. Ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli.

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori
Vlorë

Agjensi Udhetimesh Turistike & Immobiliare. Bileta Avioni,Trageti, Autobusi. Sherbime Hotelerie , Siguracion Shendetsor , Siguracion Automjetesh ,{Interalbania Aspis Group }

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]