Dhoma Plazhi Vlore

Njoftojme ..se vlore .sapo fillon Lungo Mare ..perballe detit .ofrojme gasoniere .dhome guzhine ..dy dhome guzhine ..te kompletuara internet

[07/30/17]   NXITONI TE REZERVONI DHOMEN TUAJ PER MUAJIN GUSHT PRENOTIMET SAPO KAN FILLUAR APARTAMENTE TE KOMPLETUARA BUZE DETIT ME TE GJITHA KUSHTET E NEVOJSHME GUZHIN PER GATIM AJER I KONDICIONUAR DISPONOJME APARTAMENTE DHOME + GUZHIN OSE 2 DHOME+GUZHIN SIPAS KERKESAVE TUAJA JENI TE MIREPRITUR MIQ!! Vlora Pushime ne Jug Relaks Dhoma Plazhi Vlore Welcome To Vlora - Albania!!!

cel:0693165379
cel:0699818940
whats up:+393427593551
email:[email protected]

The best place Vlore Albania!!!

[07/22/17]   Nxitoni te prenotoni cfare prisni miq super cmime super apartamente buze detit per ju dhe per familjet tuaja qetesi dhe relaks jeni te mirepritur!!!

Hurry to book What are you expecting super hotel super sea-viewers for you and your families for relaxation and tranquility !!!

Vlora night time !!! Amazing place to stay..!!!

Timeline Photos

Amazing!!! Perendim djelli ne Vlore thjesht mrekulli!!!

Vlore Albania from Air !!

Welcome to Vlora thjesht nje mrekulli!!!!

Timeline Photos

Welcome Lungo mare ka perfunduar nje mrekulli e vertet!!!

The front of the apartament's
Perpara apartamenteve te pushimit
Pamje qetesuese!!!

Vera sapo ka mberritur nxitoni te prenontoni. Welcome to Vlore Albania!

Photos from Dhoma Plazhi Vlore's post

Photos from Dhoma Plazhi Vlore's post

Photos from Dhoma Plazhi Vlore's post

[04/12/15]   Kane filluar prenotimet,,,,,,,,nxitoni se te paret gjithmone fitojne,,,,,,,,,,,,

Dhoma Plazhi Vlore's cover photo

Untitled Album

Untitled Album

[05/15/13]   vazhdojne pronotimet nxitoni............
dhomat jane ngjitur me detin
500 METRO larg qendres me te madhe tregtare RIVIERA NEPTUN SKELE
dhomat jane te madha ,te pajisura me guzhine gatimi,frigorifer,kondicioner,warles uje e drita 24 ore ne 24 ore
kemi dhoma per grup shokesh \shoqesh
kemi dhoma per cifte
kemi dhoma per familje numeroza
kemi dhe gasoniere
mundesi te pafundme zgjedhje ...........
ju vetem me caktoni daten e sakte e mumrin e personave per te tjerat mendojme ne .......
me detin na ndan rruga kryesore pra pamje e mrekullueshme nga deti .........jeni te mirpritur ........ ejani dhe nuk do te largoheni me ........ne jemi ne dispozicionin tuaj per cdo nevoje tuajen pasi jetoj me familjen aty

Dhoma Plazhi Vlore's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Lagjia "Pavaresia"
Vlorë
9401-9405
Other Vacation Home Rental in Vlorë (show all)
Residence"Bella Vista" Residence"Bella Vista"
Vlore,Uji I Ftohte,rruga Azem Sulo
Vlorë, 9405

Shtepi-Pushimi.al Shtepi-Pushimi.al
Bulevardi Ismail Qemali Kulla Hanxhari I
Vlorë, 9401

Pushime ne Shqiperi

Vlora Holiday Apartments Albania Vlora Holiday Apartments Albania
Vlorë, 9400

Apartamente pushimesh ne bregdetin e Vlores. Holiday Apartments in the most exclusive area of the Vlora coast. Contact us to reserve an apartment for your holidays. We offer you the best service and price. WELCOME!

Shtepi Pushimi Villa Sunset Shtepi Pushimi Villa Sunset
Azem Sulo
Vlorë, 9402

Gasoniere,1+1,3+1me kushte shume te mira, Prenotoni ne +355693746163. VLORE,ALBANIA