Jusi Travel

JUSI Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi Maqedoni Kosove etj - Bileta Avioni - Bileta Autobusi Greqi Itali Siguracion per shendetin

Photos from Jusi Travel's post

Photos from Jusi Travel's post

Photos from Jusi Travel's post

Photos from Jusi Travel's post

Jusi Travel

Photos from Jusi Travel's post

Timeline Photos

Timeline Photos

Jusi Travel

Timeline Photos

[01/02/17]   JUSI TRAVEL
 Brindesi -50 euro
 Taranto -50 euro
 Policoro -50 euro
 Sibari -50 euro
 Spezano Albaneze -50 euro
 Cozenca -60 euro
 Lamecia -60 euro
 Vila San Govani -60 euro
 Mesina -60 euro
 Aciriale -60 euro
 Raguza -60 euro
 Shikli -60 euro
Femijet nga mosha 0-4 vjec – 10 euro
5-12 vjece gjysem cmimi

's cover photo

's cover photo

's cover photo

Timeline Photos

Photos from Jusi Travel's post

's cover photo

Timeline Photos

's cover photo

Timeline Photos

Jusi Travel

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Prane Xhamise
Vlorë
VLORE
Other Travel Agencies in Vlorë (show all)
LILI Travel & Tours LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te Kullat Anakonda (Kulla Nr. 2)
Vlorë, 9401-

Agjensi udhetimi me qender ne Vlore. Paketa turistike & Bileta avjoni. Ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli.

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Ideal Travel Agency Ideal Travel Agency
Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Vlorë, 9403

Ideal Travel Agency ju ofron paketa turistike, bileta avioni,trageti dhe autobusi me cmime ideale! Thjesht zgjidhni nje destinacion :) !

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Shpresa Travel & Tours Shpresa Travel & Tours
Rruga Lef Sallata, 117
Vlorë

Ne agjensine tone do te gjeni keto sherbime: 1) Bileta autobusi - avioni - trageti 2) Siguracione makinash dhe shendeti 3) Perkthime - Noterizime

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Tour e Gite in Barca in Albania Tour e Gite in Barca in Albania
Vlorë, 9426

L'Albania con piu di 300 km di costa, la maggior parte ancora da esplorare, offre scenari mozzafiato che in pochi km vede alternarsi l'Adriatico e Ionio.

Intours vlora Intours vlora
Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, 9405, Albania
Vlorë, 9405

Intours Vlora Agjensia me e re ne qytetin Bregdetar e cila ju ofron nje game te gjere sherbimesh Paketa turistike, Udhetime me kompanite ajrore me te mira