Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare. Firma TiSa, ofron rezervim pushimesh online ne rivieren Shqiptare gjithashtu dhe sh*tje pronash real estate.Per me shume informacion vizit:
www.rezervopushime.com
www.sh*tjepronash.com

Operating as usual

17/04/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje..Tipi ap Gazoniere(studio) sip 45 m2 duke llogaritur dhe sip e perbashketa..
Ndarja:Sallon kushine e bollshme+dhom gjumi e modifikuar me shkall nga brenda tip dubleks+banjo+ballkonverand...
Apartamenti ndodhe ne katin e pare me lartesi rreth 1-m nga toka...
Hyrja ne ap eshte me shkalle nga jashte me vete duke patur privatesi totale..Ku nepermjet nje rrugice kalon direkt per ne dete largesia 100 m nga deti (nuk ka pamje nga deti)eshte ne vijen e dyte te pallateve...Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..
Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e njohur si zona e "Flamingos" Ne Lungomare,ku jane dhe plazhet me te frekuentuara te Vlores....Kompleksi eshte bashkohore ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone Supermarkete,bare resorante nga me te frekuentuarit vend teper i kerkuar per banim dhe per pushime...Cmimi 37.000€ bashk me mobilimin ...Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

07/04/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament 2+1 me sip 110 m2 Vlore..
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ndertuar ne fund te rruges transballkanike 200 m nga deti dhe 200 m nga universiteti ne Skele,,,Nje nga zonat me te preferuara per banim dhe per turizem pasi eshte shum afer qendres dhe detit me infrastrukture te re,punime cileso dhe mirmbajtje...
Ap eshte i ndare ne Sallon kushine i bollshem,,,Dy dhoma gjumi te bollshme dhe me ndarje te rregullta,,,,Dy Banjo me dritare natyrale ,,, Tre Ballkone ku ne njerin mund te adaptoshe dhe nje Kushin gatimi,,,,Apartamenti ka orientim nga Lindja dhe eshte i arreduar...
Çmimi Okazione 590 euro m2...
Per me temer mund te tel Cel:+355694477191 whatsapp,viber..email [email protected]...

28/03/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje Vlore...
Tipi: 1+1 Sip 68 m2...
Ndarja Sallon guzhin+ dhoma gjumi+ banjo+ ballkone...
Pozicioni i hyrjes eshte kendore me orientim jug-perendime me shume drite...
Kati i IV-te me ashensore....
Dokumentacioni certifikate pronesie....
Komleksi eshte me punime cilesore dhe infrastrukture te restauruar se fundi.Lagjia Pavaresia Rruga Gjergj Araniti (rruga e cipajve) nje nga zonat me te bukura te Vlores....
Lagje me infrastruktur te re ku nuk mungon asgje si shkolla,supermarkete,bare restorante ,hotele,farmaci etj...
Per me teper shum afer qendres dhe detit...
Cmimi 560 euro m2 Okazione per zonen ku ndodhet...
Per me teper Whats app Viber cel:+355694477191 [email protected].

28/03/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje Vlore...
Tipi ap:2+1 sip 84-m2...
Vendndodhja Vlore mbas gjimnazit Ali Demi..
Ndarje e brendshme Sallon kushine+dy dhom gjumi+banjo+dy ballkon me pamje nga Lindja,,,,,
Kati i 2-te ne nje pallat te ndertuar se fundmi me punime cilesore dhe teper te shfrytezueshme...
Zona ku ndodhet eshte nje zone me infrastrukture te restauruar,afersia me qendren e bene kte apartament te leverdisshem per kedo qe do e bleje...
Çmimi:525 euro m2...
Ne kte zone ka Shkolla per
femije ,,Supermarkete, Bare Restorante etj...Shenime:Per me teper Cel: +355694477191.. WhatsApp,,,Viber...email [email protected]...

25/03/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje Vlore! Apartamenti eshte me sip 112-m2 i ndare ne dy apartamente njeri ap eshte i tipit 1+1..me ndarje te brendshme Sallon kushine,,,dhom gjumi,, banjo,, dy ballkon me pamje nga Lindja dhe jugu,,,,,,Ap tjeter tipi Gazoniere (studio)e ndare ne ambient ndenje dhe gatimi+ banjo+ ballkon me pamje nga jugu... secili me dyer te jashtme me vete,,por qe mund te bashkohet dhe ne nje ap te madh sipas deshires..Kati i 10-te jo i fundit te ofron nje pamje nga jugu ku nuk mungone dielli dhe pamja nga deti...Vendndodhja Lagjia Pavaresia te ish palestra e mundjes 100 m larg stadiumit Flamurtari Vlore.... Apartamentet jane te mobiluar dhe te dhene me qera dhe sh*ten te mobiluar...Cmimi super Okazione 410 euro m2...Apartamenti mund te perdoret per banim ose per dhenie me qera per studente ose pushues...Afersia me detin dhe me qendren njekohsisht e bene kte apartament te leverdisshem per kedo qe do e bleje...
Ne kte zone ka Shkolla per femije ,,Supermarkete, Bare Restorante etj...Shenime:Per me teper Cel: +355694477191.. WhatsApp,,,Viber...email [email protected]...

13/03/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament 2+1 me mundesi me sip 97 m2 Vlore..
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te jo i fundit ne nje pallat te ndertuar se fundmi ne nje zone te qete per banim ne skele mbas qendres Riviera Vlore,,,Nje nga zonat me te preferuara per banim dhe per turizem pasi eshte shum afer qendres dhe detit me infrastrukture te re,punime cilesore dhe mirmbajtje...
Ap eshte i ndare ne Sallon kushine e bollshem dyert jan bere me porosi cilesi e mire po ashtu jane bere punime ekstra dhe ne rrjetin elektrik dhe hidraulike eshte instaluar sistemi tubacioneve per montim çilleri,,,Dy dhoma gjumi me orientim nga jugu dhe veriperendimi te bollshme dhe me ndarje te rregullta,,,,Banjo me dritare natyrale dhe me punime ekstra hidrosanitaret jane inkaso,,, Ballkon i madhe me orientim Veriperendime ku mund te shikohet dhe ishulli i Sazanit me dy dalje nga salloni dhe dhoma e gjumit,,,Ne njeren ane te ballkonit jane bere vende per te vendosur Lavatricen dhe bolierin e dush*t,,,,
Çmimi super Okazione 590 euro m2...
Per me temer mund te tel Cel:+355694477191 whatsapp,viber..email [email protected]...

11/03/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament 1+1 me mundesi modifikimi ne 2+1 sip 78 m2 Vlore..
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te jo i fundit ne nje pallat te ndertuar se fundmi ne nje zone te qete per banim te ish shtepia e oficereve Vlore,me infrastrukture te re,punime cilesore dhe mirmbajtje...
Ap eshte me sip 78 m2 e ndare ne Sallon kushine ku kushina e gatimit eshte e montuar dhe cilesore dyert jan bere me porosi cilesi e mire po ashtu jane bere punime ekstra dhe ne rrjetin elektrik dhe hidraulike e lyer e patinuar,,,dhoma gjumi me orientim nga jugu,,Banjo me dritare natyrale dhe nje ballkon i madhe ku ne njeren ane te ballkonit nxjer nje dhome gjumi per femije eshte modifikuar ne dy katet e meposhteme.. orjentimi hyrjes perendim- jugperendim...
Çmimi super Okazione 490 euro m2...
Per me temer mund te tel Cel:+355694477191 whatsapp,viber..email [email protected]...

06/03/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament 2+1 sip 98 m2 Vlore..
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te jo i fundit ne nje kompleks te ndertuar se fundmi ne nje zone te qete per banim te ish shtepia e oficereve Vlore,me infrastrukture te re,punime cilesore ku ne pjesen e perparme te kompleksit vec hapsires se gjelber ka te ndertuar dhe nje pishine..
Ap eshte me sip 98 m2 e ndare ne Sallon kushine,,,Dy dhoma gjumi,,Banjo me dritarw natyrale dhe nje ballkon me dy dalje nga salloni dhe dhoma e gjumit me orjentim Jug- jugperendim...
Çmimi super Okazione 46.000 euro...
Per me temer mund te tel Cel:+355694477191 whatsapp,viber..email [email protected]...

05/03/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*tet Ap 3+1 sip 127 m2
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat egzistues..me sip 127 m2..
Me ndarja: Korridore+Sallone kushine+3 dhoma gjumi+1 studjo +2 banjo+ballkon...Apartamenti eshte i restauruar i lyere patinuar ka kushinen e gatimi te montuar kondicionere eshte ne kushte shume te mira..
Vendndodhja te zona e quajtur Tregu Orizit ne Vlore zone teper e frekuentuar 20 m nga bulevardi Vlore-Skele pothuajse ne qender te Vlores..Eshte nje rast shum i mire per familje qe duan nje ap te madh..
Çmimi:425 euro m2
Per me teper tel:+355694477191 whatsapp,viber.email [email protected]..

30/01/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje Vlore Apartamenti eshte me sip 98-m2 i ndare ne dy apartamente nga 1+1 me sip: 49 m2 me ndarje te brendshme Sallon kushine,,,dhom gjumi,, banjo,,ballkon,secili me dyer me vete,,por qe mund dhe te bashkohet ne nje ap sipas deshires..Kati i 11-te te ofron nje pamje nga jugu ku nuk mungone dielli dhe pamja nga deti kjo e fundit e kufizuar... ...Ndarja: Sallon Kushine,,Dhom gjumi ,,Banjo,,Ballkon me pamje nga jugu,shikon dhe det.. Vendndodhja Skele mbas Rivieres Vlore.... Cmimi 630 euro m2...Okazione per zonen ne te cilen ndodhet...Apartamenti mund te perdoret per banim ose dhe per dhenie me qera per studente ose pushues pasi eshte ne nje nga zonat me te kerkuara...Afersia me detin dhe me qendren njekohsisht e bene kte apartament te leverdisshem per kedo qe do e bleje...
Ne kte zone ka Shkolla per femije ,,Supermarkete, Bare Restorante,nga me te frekuentuarit...Lokale lodrash per femijesh etj...Shenime:(ne vidjon eshte publikuar vetem nje nga apartamentet, aprtamenti tjeter eshte identike)Per me teper Cel: +355694477191.. WhatsApp,,,Viber...email [email protected]...

30/01/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje Vlore Tipi 1+1 sip: 75m2 Kati i 8- te...Ndarja Korridore ,,Sallon Kushine,,Dhom gjumi ,,Banjo e madhe,,Ballkon me Vendndodhja Skele te ish kombinati peshkut Vlore.... Cmimi 540 euro m2...Okazione per zonen ne te cilen ndodhet...Apartamenti mund te perdoret per banim ose dhe per dhenie me qera per studente ose pushues pasi eshte ne nje nga zonat me te kerkuara...Afersia me detin dhe me qendren njekohsisht e bene kte apartament te leverdisshem per kedo qe do e bleje...
Ne kte zone ka Shkolla per femije ,,Supermarkete, Bare Restorante,nga me te frekuentuarit...Lokale lodrash per femijesh etj...Per me teper Cel: +355694477191.. WhatsApp,,,Viber...email [email protected]...

23/01/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Dyqan ne Sh*tje Vlore...
Vlore Lagjia "28 Nentori"
Sh*tet:Dyqan me sip 150 m2
I përshtatshme per çdo lloj biznesi..Nderim i ri ne nje zone te frekuentueshme...dhe me infrastrukture te rregullt...Dyqani eshte vij e pare me rrugen... Çmimi:1000 euro m2....
Per me teper info telefonini ne
Cel:+355694477191 whatsapp,,viber...

23/01/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Dyqan ne Sh*tje Vlore...
Vlore Lagjia "28 Nentori"
Sh*tet:Dyqan me sip 150 m2
I përshtatshme per çdo lloj biznesi..Nderim i ri ne nje zone te frekuentueshme...dhe me infrastrukture te rregullt...Dyqani eshte vij e pare me rrugen... Çmimi:1000 euro m2....
Per me teper info telefonini ne
Cel:+355694477191 whatsapp,,viber...

06/01/2021

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament 2+1 ne sh*tje Sip 105 m2 Vlore...
Ndarja: Sallon ndenjeje + kushin gatimi e aneksuar pothuajse mevete...
Mini korridore para se te hysh ne ambientin e gjumit ku jane dy dhoma gjumi te medha+ banjo+ ballkon...
Kati i 3-te ne nje pallat 6 katesh te ndertuar rreth vitit 2000...
Zona eshte nje zone e qete dhe me infrastrukture te rehabilituar se fundmi...
Ndodhet ne Lagjen Pavaresia ne bllokun midis Rruges se Çipajve dhe Rrugeas Albano Romina...Apartamentin eshte i mobiluar me dokumentacion te rregullt...
Çmimi:460 euro m2 Okazione per zonen ne te cilen ndodhet...ne kte zone cmimet varjojn nga 550-600 euro m2...Apartamenti sh*tet per arsye largimi nga Shqiperia...per me teper Tel:+355694477191 whatsapp viber...email: [email protected]...

25/12/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*tet Ap 2+1 sip 119 m2...
Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi,,sallon kushine,,,dy tualete+ ballkone me pamje deti...Vendndodhja ne Lungomare Vlore ne nje nga zonat me atraktive te Vlores...Per me teper ap eshte i arreduar dhe sh*tet i arreduar me cmimin total 83.000 euro...Eshte cmim i mire per zonen ne te cilen ndodhe..Zone me infrastruktur te ndertuar se fundmi...per me teper Cel:+355694477191 WhatsApp Viber email [email protected]...

25/12/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje Vlore Tipi 1+1 sip: 79 m2 Kati i 5 te...Ndarja Korridore ,,Sallon Kushine,,Dhom gjumi ,,Banjo...Ballkon me pamje anesore nga deti(pamja nga deti e kufizuar)...Vendndodhja Kompleksi OSLO Vlore.... Cmimi 690 euro m2...Okazione per zonen ne te cilen ndodhet...Apartamenti mund te perdoret per banim ose dhe per dhenie me qera per pushues,pasi eshte nje nga zonat me cmime me te shtrenjta ku shkon deri ne 70 euro nata...
Kompleksi Oslo eshte nje nga Komplekset me te mira ne Vlore,pasi te ofron cilesine maksimale te punimeve,,Afersin me detin ne vijen e pare dhe ne nje zone teper te bukur ne Lungomare...Ne kte kompleks ka Bare Restorante,nga me te frekuentuarit...Lokale lodrash per femijesh etj...Per me teper Cel: +355694477191.. WhatsApp,,,Viber...email [email protected]...

08/12/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super OKAZION Vlore apartament 2+1 ne sh*tje.Sip 108 m2... Kati i 5 te...Ndarja Sallon guzhin+ dy dhoma gjumi+ banjo+ ballkone.Totalisht i mobiluar ,mobilim cilesore.. Sh*tet per arsye largimi nga Vlora..Pozicioni i hyrjes eshte Jug- perendim.Komleksi eshte me punime cilesore ....Vendndodhja ne hyrje te qytetit te zona e njohur si 8- Nentori Vlore.. dhe infrastrukture te restauruar se fundi....Cmimi 430 euro m2....per me teper Whats app Viber cel:+355694477191 [email protected].

07/12/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne Sh*tje Lungomare Vlore..Mini Apartament ne sh*tje..Tipi ap 1+1 sip 55 m2.Ndarja Sallon+dhom gjumi+banjo+ballkone...Apartamenti eshte i arreduar ne menyre te thjesht ku mund te jetohet komode ose ta japet me qera..Kati 3-te.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Lungomares afer Akademis se Marines,50 m nga deti vij e dyte e pallateve pozicioni nga perendimi me paje te kufizuar te detit pasi eshte vij e dyte..Pallati ka punime cilesore mirmbajtje ambientesht dhe dokumentacion me Çertifikat pronesie,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 34.000 € m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super apartament me qera VLORE...
Ne zonen e Kalas Vlore jepet me qera afatgjat si dhe per pushime apartament 1+1...
Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi me nje mobilim cilesore bashkohore dhe teper komod...Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Vlores ne nje kopleks komod dhe te qete afer plazheve me te bukura te Vlores...Per qera mbi nje vite cmimi 300 euro ne muaj....Per qera ditore..Shtatore-Maj cmimi 30 euro dita...Qershore cmimi 35 euro dita...Korrik- Gusht 45 euro dita...per me teper Cel:+355694477191 WhatsApp Viber..email [email protected]..

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi ap Gazoniere(studio) sip 48 m2.Ndarja nje ambient i perbasket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi Gazoniere (Studio) sip 53 m2.Ndarja nje ambient i perbashket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon....Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..Kati 3-te...Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi Gazonier (Studio) sip 48 m2.Ndarja nje ambient i oerbashket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japet me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi Gazonier (Studio) sip 48 m2.Ndarja nje ambient i oerbashket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japet me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address

Spinsteen 9
Vlorë
1946ZL BEVERWIJK

Opening Hours

Monday 01:00 - 23:30
Tuesday 01:00 - 23:30
Wednesday 01:00 - 23:30
Thursday 01:00 - 23:30
Friday 01:00 - 23:30
Saturday 01:00 - 23:30
Sunday 01:00 - 23:30
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Vlorë

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Albania in Catamarano Albania in Catamarano
Vlorë, 9426

Non c'è modo migliore per scoprire l'Albania che navigando in catamarano,percorrendo le coste vergini, le baie nascoste, le isole e pen*sole incontaminate.

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

BLACK PEARL Albania BLACK PEARL Albania
Radhime,Vlore,Albania
Vlorë

Black Pearl Albania,kompleksi turistik i vendosur ne Radhime,Vlore,Albania BAR | RESTORANT | HOTEL | UDHETIM ME ANIJE INFO & CONTACT | +355

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com