Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Firma TiSa, ofron rezervim pushimesh online ne rivieren Shqiptare gjithashtu dhe sh*tje pronash real estate.Per me shume informacion vizit: www.rezervopushime.com www.sh*tjepronash.com

Agjensi Imobiliare Flaen

Gazonier Ne Sh*tje Vlore Sip:40-m2 CMIMI 24.000 euro..
Apartamenti i tipit Gazoniere (Studio) ndodhet ne zonen e ujit te Ftoht Vlore e njohur si zona e 7-pallateve..Largesia nga deti 400 m..sip totale 40-m2.Me certifikate pronesie..Ndarja Ambient ndenjeje dhe gatimi Tualet+Ballkon me pamje nga Lindja...Kati i 3-te...Eshte Totalisht e mobiluar...Zona eshte nje zone me infrastrukture te rregullt zone e qete larg zhurmave ideale per shtepi pushimi...CMIMI OKAZIONE 24.000 euro...Per me teper ju lutemi tel: whats app Viber :cel 0694477191...email [email protected]...

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*tet apartament 2+1 i mobiluar.
Siperfaqja 105 m2
2 tualete
Kati 10(me ashensor)
Bulevardi Vlore-Skele perball stadiumit Flamurtari
Cmimi 55.000 Euro Kontakt Cel:WhatsApp.Viber +355694477191

Agjensi Imobiliare Flaen

Riviera Shqiptare

Ora News

Në Shtutgart të Gjermanisë kërcehet dhe këndohet shqip :)
Ora News live nga panairi i turizmit ne Shtutgart të Gjermanisë

I'm Albanian

Kenge shum e bukur, vlen te degjohet sepse fol realitetin ahah.

#SHPERNDAJENI

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online

Pushimet rezervohen me telefon ne 2016 dhe jo duke kerkuar neper rruge kur temperatura eshte 40 grade .kerko ne www.rezervopushime.com per ta bere jeten tuaj sa me te rehatshme

REZERVONI PUSHIME NE RIVIEREN SHQIPTARE KETU!!!!

Rezervoni pushime
http://www.rezervopushime.com/p/rezervoni-pushime-ne-rivieren-shqiptare-ketu-90860

rezervopushime.com

Pushimet rezervohen me telefon ne 2016 dhe jo duke kerkuar neper rruge kur temperatura eshte 40 grade .kerko ne www.rezervopushime.com per ta bere jeten tuaj sa me te rehatshme

rezervopushime.com

Miresevini ne faqen tone per Rezervim pushimesh

Bashkepunim dhe reklamim te hoteleve , shtepi pushime, apartamente pushimi!
Firm TiSa ofron Bashkepunim ne fushen e turizmit ne Shqiperi.Publikimet permbajne Teks, Foto, Pdf, video +-5min vendodhje ne harte te sakte Pika mbi objek dhe sistemin e rezervimit.
Oferte; reklamim 5-10 vjecar
Reklamo hotelin me te dhenat tuaja per kontakt per vetem €1,per muaj minimal 5 vjet
Per 10 vjet €99,

rezervopushime.com

rezervopushime.com

Reklamo ketu hotel, apartamente pushimi €1,/ muaj

rezervopushime.com

jurick.net

Albania – Europe’s Hidden Jewel

jurick.net When we told our friends and family that we were going to Albania for our summer vacation, they all asked the same question, "why Albania?" After you see these photographs and read this journal, all your questions will be answered. We found Albania to be a gorgeous jewel of Eastern Europe's southern…

rezervopushime.com

REKLAMO KETU HOTEL, APARTAMENTE PUSHIMI €1,/ MUAJ

Oferte; reklamim 5-10 vjecar
Reklamo hotelin me te dhenat tuaja per kontakt per vetem €1,per muaj minimal 5 vjet
Per 10 vjet €99,

rezervopushime.com

rezervopushime.com

REKLAMO KETU HOTEL, APARTAMENTE PUSHIMI €1,/ MUAJ

Bashkepunim dhe reklamim te hoteleve , shtepi pushime, apartamente pushimi!
Firm TiSa ofron Bashkepunim ne fushen e turizmit ne Shqiperi.Publikimet permbajne Teks, Foto, Pdf, video +-5min vendodhje ne harte te sakte Pika mbi objek dhe sistemin e rezervimit.
Oferte; reklamim 5-10 vjecar
Reklamo hotelin me te dhenat tuaja per kontakt per vetem €1,per muaj minimal 5 vjet
Per 10 vjet €99,

rezervopushime.com

Shume e rendesishme !!!! Shperndajeni dhe shpetoni jete !!
SI TI MBIJETOJMË NJË SULMI NË ZEMËR KUR JEMI VETË?

Ka shumë raste të sulmit në zemër tek personat, e që në atë moment kanë qenë të vetëmuar.
Zëmra fillon te rrahë në mënyrë jo të rregullt dhe viktima fillonë të zbehet, ka vetëm rreth 10 sekonda për të reaguar para humbjes së vetëdijes.

Megjithatë, këto viktima mund të ndihmojnë veten e tyre duke u kollitur në mënyrë të vazhdueshme dhe shumë fuqishëm.
Një frymëmarrje e thellë duhet të merret para çdo kolli, kolli duhet të jetë i thellë dhe i zgjatur, si kur deshirojmë te pështymë nga thellësia e gjoksit.

Një frymëmarrje dhe një kollë duhet të përsëritet për çdo dy sekonda derisa zemra të ndihet me e stabilizuar.

Frymëmarrja e thellë e merr oksigjenin në mushkëri dhe lëvizjet e kollitjes e shtrydhin zemrën për ta mbajtur gjakun në qarkullim.

Tregojuni sa më shumë njerëzëve të jetë e mundur në lidhje me këtë. Ajo mund të shpëtojë jetën e tyre!

Një kardiolog thotë se nëse gjithkush që e sheh këtë post e ndan atë në 10 njerëz, ju mund të shpëtoni të paktën një jetë ..

Ju lutemi SHPERNDAJENI dhe shpetoni jetë!

rezervopushime.com

REZERVONI PUSHIME NE RIVIEREN SHQIPTARE KETU!!!!

rezervopushime.com

[05/28/15]   Www.rezervopushime.com

ALBANIA TURIZEM

https://www.facebook.com/pages/ALBANIA-TURIZEM/103593139726190?ref=hl

PLATFOREM PER REKLAMIM HOTELESH NE SHQIPERI FALAS!

Firma TiSa: Sh*tje pronash, real estate in albania

www.rezervopushime.com

www.rezervopushime.c

Reklamoni ne kohe hotelet dhe shtepite e pushimit ne www.rezervopushime.com ose ne kete faqe falas

www.rezervopushime.c www.rezervopushime.c

Photos from Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online's post

rezervopushime.com

MIRESEVINI NE FAQEN TONE PER REZERVIM PUSHIMESH

www.rezervopushime.com

rezervopushime.com

rezervopushime.com

MIRESEVINI NE FAQEN TONE PER REZERVIM PUSHIMESH

www.rezervopushime.com rezervoni sa me shpejt!

rezervopushime.com

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online

Untitled Album

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online's cover photo

Timeline Photos

Saranda Web

Www.rezervopushime.com

MIRESEVINI NE FAQEN TONE PER REZERVIM PUSHIMESH

Www.rezervopushime.com

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Spinsteen 9
Vlorë
1946ZL BEVERWIJK

Opening Hours

Monday 01:00 - 23:30
Tuesday 01:00 - 23:30
Wednesday 01:00 - 23:30
Thursday 01:00 - 23:30
Friday 01:00 - 23:30
Saturday 01:00 - 23:30
Sunday 01:00 - 23:30
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403