Udhetime Turistike "LEO" Dhermi

Udhetime turistike me skaf ne Rivieren Shqiptare.Gjiri i Grames.Gjiri i Gjipe.Jal.Himare.Sarande.Gjiri i Shen Andrea.Sazan.

Photos from Udhetime Turistike "LEO" Dhermi's post

Sezoni u cel.ju mirepresim

Gati?

Karaburun

..

.

ne Gjirin e Anglezit

foto nga udhetimi DHERMI ------ ISHULLI I SAZANIT

SAZAN

Grama Bay

Gjipe

nje foto nga klientet tane...

Bar restorant GRAMA

Photos from Udhetime Turistike "LEO" Dhermi's post

Udhetime Turistike "LEO" Dhermi

Grama Bay

Photos from Udhetime Turistike "LEO" Dhermi's post

Dhermi

ndryshimi i nder vite....

Photos from Udhetime Turistike "LEO" Dhermi's post

Gezuar Vitin e Ri 2018.Qofte viti i plotesimit te deshirave per te gjith.GEZUAR MIQ

Gjiri i Grames.ikim......?

e bera dhe nje foto me delfin....

Gjiri i Grames

mirmengjes

Mirmengjes

Gjiri i Gjipes

Photos from Udhetime Turistike "LEO" Dhermi's post

Gjiri i Grames

Grame

Gjiri i Grames

Kush eshte per plazh sot?

Gjiri i Gjiri i Bristanit - Karaburun

Timeline Photos

Grama

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


DHERMI
Vlorë
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer. Vacanze per piccoli gruppi ! Tel .+35533609035 Cell.+3556748 11158 [email protected]

SERN Agency & Rent a Car SERN Agency & Rent a Car
Lagja "Uji Ftohte", Rruga "Dhimiter Konomi"
Vlorë, +355

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

TEUTA BOAT TOURS TEUTA BOAT TOURS
Porti Vlore
Vlorë, 9401

Boat tours in Vlorë Bootsausflüge in Vlorë Gite in barca a Valona Shëtitje me anije ne Vlorë

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Passenger Transport