SERN Agency & Rent a Car

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

Mission: Guida Turistike

Pranvere ne Vlore 😍

fashion_by_isla ❤❤❤❤

😍Per vetem 600 leke 👌
🤝#sh*tjedirekte 🚕#sh*tjeonline 📤#porosit_tani 🇦🇱#dergesa_ne_gjith_shqiperine
🕦#produktin_brenda_48_ore
Ju mirepresim 🤗

SH*TETN APARTAMENTE
SUPER CMIM 😉
Deshironi shtepin e endrave 😊
Hapsire pa fund, larg smogut dhe mbuluar nga aroma e detit 😊
Zgjidhni sigurin, argetimin, hapsiren e deshiruar.
Apartamentet disponohen ne siperfale 108.5 m2 (2+1) dhe 65.5 m2 (1+1) te gjithe apartamentet rrezaton ndricimi.
ADRESA: Rruga "Sazani" (2 min nga rrethi skeles) Vlore.
Kontakt: 00355697358585

Sh*tet: Apartament OKAZION😎
Me certifikate pronesie.
Siperfaqe: 156m2, Kati 9, Hyrja 1.
Numri dhomave 3, Tualete 2, Sallon, Guzhin,Ballkon
Adresa: Vlore,Rruga “Hasan Kushta”,(ose rruga e Cipajve)
Zona eshte ne qender te qytetit
SERN AGENCY
Tel: 00355697358585

Apartament / Me qera / Vlore
Disponohen 2 dhoma gjumi+ guzhin+sallon+tualet.
Apartamenti me pamje nga deti, eshte i mobilur me te gjitha kushtet e kohes, disponon dhome cifti + dhome me 4 shtreter si dhe te gjithe aksesoret e arredimit, guzhines, tualetit.
Adresa: Lagja "Uji Ftohte" (prane rrapit ose luanit) 20 m larg detit.👌
Kontakt 0697358585
Cmimi 40 euro dita(per 5 deri ne 6 persona)

Apartment / For Rent / Vlore
There are 2 bedrooms + kitchen + living room + toilet.
The sea view apartment is furnished with all the conditions of the day, has a couples room + 4 bed room and all the accessories of furniture, kitchen, toilet.
Address: The "Cold Water" neighborhood (near the beach or lion) 20 m from the sea.👌
Contact 0697358585
Price 40 euro per day (for 5 to 6 people)

Rent a Car 🚘 Makina me qera 🚘 Vlore 🇦🇱
0697358585

Makina me qera / Rent a Car 🚘 Vlore 🇦🇱
Enjoy the drive 😉
Adresa: "Uji Ftohte"(prane rrapit)
Tel: 00355697358585

GRAND OPENING 🔊- Date 21 ora 12:00
Lion King Beach - Radhime,Vlore( perball Hotel Vala Blu)🌞
Ju ftojme te shijoni ritmet e muzikes 🎶
DJ DE WOX & SCUMA PARTY, ne shoqerine e vajzave dhe spektakelit te YACHT . 🛥
Nje e shtune plot supriza e argetim ju pret mos mungoni 😉
Kontakt:0694728567

SH*TET APARTAMENT👌
Adresa: "Uji Ftohte", (prane rrapit ose luanit), Vlore.🇦🇱
Apartamenti ka siperfaqe 70m2, 1+1, me certifikat pronesie
🔘I mobiluar( guzhin sebashku me aksesoret, dhome gjumi, tavolin + 6 karrige, kend, soxhorno).🛏🚪🛋🚿
☎️0694266503

lion_king_beach 🏊‍♂️🌞🎶
Radhime Vlore 🇦🇱

Go Albania

Një agjensi Polake turizmi ka xhiruar këtë video fantastike për Shqiperine! #Shperndaje #Albania

Makina me qera Vlore 😉

[07/02/18]   Rent a Car
In Vlore
ENJOY THE DRIVE
0697358585

🔘 Rent a Car 🚘

➡️ DRIVE ME 😎
Makina me qera 🚘 Rent a Car 🚘 Vlore 🇦🇱

DRIVE ME 😉
Rent a Car 🚘 Makina me qera 🚘 Vlore 🇦🇱
☎️ 0697358585
🙃 Enjoy the drive

Ka vetem nje emer Vlore 🤗🤗🤗🤗

VLORE 🤗☀️

Makina me qera - Vlore 🇦🇱

Vizitoni Vloren 🌞🌞🌞🤗🤗🤗

DRIVE ME "Rent a Car" Vlore

🚘🚘🌚🚘🚘🎶🎶 00355697358585 😉

🚘 Rent a Car 🚘 Vlore 🇦🇱
🏠 Lagja"Uji Ftohte"
⬆️Rruga: "Dhimiter Konomi"(prane rrapit)
☎️+355697358585
😉😉😉👍👍👍

Hapja sezonit turistik Vlore 🌟🍹👍

Vlore 😉😉😉

🚘 DRIVE ME "Rent a Car" Vlore 🇦🇱
☎️+355697358585

SERN Agency & Rent a Car

☀️🤗🤗🤗🤗☀️😉

🤗🤗🤗🤗

Vlore🤗 🌅🌅🌅

Vlore 🤗🌟🌟🌟

Vlore 🤗☀️☀️☀️

🚘 DRIVE ME"Rent a Car" Vlore 🇦🇱
☎️+355697358585

👍👍👍😉

's cover photo

Gezuar 2018 !

🤗 Be Happy And Smile 😃

😉Edhe 5 dite kane mbetur nga oferta 20 % ulje, per prenotimet brenda dates 15.12.2017.😊
🤗Faleminderit atyre qe kane zgjedhur te udhetojme sebashku.🤗

🔴 SH*TET 🔴
🚘 Mercedes Benz
🚗 Classe A 200 diesel
🔘 Viti 2006
🔘 Dogan e paguar
🔘 Ne gjendje shume te mire
🚘 DRIVE ME 🚘
☎️ +355697358585

SH*TET
Mercedes Benz
Classe A 200 diesel
Viti 2006
Dogan e paguar
Ne gjendje shume te mire
🚘 DRIVE ME 🚘
☎️ +355697358585

🚘 Sh*tet-Nderrohet 🚘
🚘 Classe A
⛽ 1.8 diesel
➡️ Viti 2005
📞 +355697358585
🇦🇱 Vlore 🇦🇱

🚘 Sh*tet-Nderrohet 🚘
🚘 Classe A
⛽ 1.8 diesel
➡️ Viti 2005
📞 +355697358585
🇦🇱 Vlore 🇦🇱

Labëria

I drgoni haber Golikut dhe Paros se ka kush i zvendson 😉

Te rinjtë e Tepelenës

🤗🤗🤗🤗🤗

Vlore 🤗🤗🤗

🤗🤗🤗🤗🤗

👌👌👌

🛵🛵🛵

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

:)
Vlore

Location

Category

Telephone

Address


Lagja "Uji Ftohte", Rruga "Dhimiter Konomi"
Vlorë
+355
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Albania in Catamarano Albania in Catamarano
Vlorë, 9426

Non c'è modo migliore per scoprire l'Albania che navigando in catamarano,percorrendo le coste vergini, le baie nascoste, le isole e pen*sole incontaminate.

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 9401

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer. Vacanze per piccoli gruppi ! Tel .+35533609035 Cell.+3556748 11158 [email protected]

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

Udhetime Turistike "LEO" Dhermi Udhetime Turistike "LEO" Dhermi
DHERMI
Vlorë

Udhetime turistike me skaf ne Rivieren Shqiptare.Gjiri i Grames.Gjiri i Gjipe.Jal.Himare.Sarande.Gjiri i Shen Andrea.Sazan.