Motta Travel

Sh*tet truall me siperfaqe 1100 m2 me Certifikat pronsie adresa: Tragjas afer viles Arkimed Gjomemaj.
Cmimi 55 euro m2
Nr kontakti: 0672425321

Sh*tet apartament 2+1..Siperfaqja 132 m2..Ndodhet ne katin 6..Cmimi i arsyeshem ..Nr kontakti 355693238647 033224155 355672425321

Apartament 2+1 me qera ditore per pushues ne qender te Vlores i mobiluar. NR 📞: +355 672425321
CONTACT 📞: +355 672425321

RENT HOME
CONTACT : TEL 033224155 CEL 355693238647

#Superoferta per destinacionet e Italise!
#85euro vajtje-ardhje.
Tirane – Pisa
Tirane-Bologna
Tirane-Verona
Tirane –Venice
Tirane – Firenze
Tirane - Bergamo
Tirane – Malpensa
Tirane – Ancona
Rezervoni TANI!!!
:☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Perjetoni magjine e ishujve #MALDIVE!!!
Parajse Tropikale 😍😍
28 Nentor – 6 Dhjetor 7 nete 1335 €/person
🌞Fluturim Vatje - Ardhje
🌞Sun Island Resort & Spa 4*
🌞Full Board (mengjese, dreke, darke)

#Superoferte!!! Kapadokia Turqi 199 euro!
Te perfshira: Fluturim vjajtje-ardhje & 3 nete hotel me mengjes.
Oferte per rezervime te hershme. :☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Nese dikush do te kishte nje shikim te vetem per ti dhene Botes, patjeter duhet te veshtronte Stambollin!!!
3 Dite 179€/personi! Datat 17 - 19 Nentor! Te perfshira:
🍁Biletat e avionit vajtje – ardhje!
🍁Akomodim ne hotel 3* per 2 nete qendrimi!
🍁Mengjeset te perfshira! :☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Vjeshte ne Dubrovnik, 3 dite 79€ personi🍁
Nisja date 03 & 17 Nentor. Ne pagese perfshihen:
🍁Udhetimi vajtje - ardhje & shetitjet me autobus.
🍁Akomodim ne hotel per 2 nete qendrimi.
🍁Mengjeset & Darkat per te gjitha ditet e udhetimit.
🍁Shoqerues shqiptar gjate qëndrimit jashtë Shqiperise.
🍁Nuk jane te perfshira hyrjet në monumente & muzeume. :☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Fundjavat ne Bianca Resort & Spa 5*, 3 Dite 85€ personi!!!
Oferta e vlefshme deri ne 20 dhjetor! Ne pagese perfshihen:
➨ Akomodimi ne hotel per 2 netet e qendrimit.
➨ Mengjeset dhe darkat ne restorantin Chives International .
➨ Perdorimi i pishines, saunes, hamam & fitness.
➨ Check- in i hershem &check- out i vone.
➨Taxa turistike, Wireless & Parkim Falas :☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Tirane – Stamboll – Tirane 119€ personi!!!
Ne cmim perfshihen te gjitha taksat + 30 kg bagazhe!
Rezervoni deri ne 31 Tetor & udhetoni gjate muajve Nentor - 31 Mars 2018. Per me shume informacione kontaktoni:☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Venecia qyteti i Dashuris❤❤
3 Dite, 229€ personi!!! Oferta e vlefshme per datat 03-05 Nentor.
Ne pagese perfshihen:
✔ Fluturimi direkte vajtje -ardhje.
✔ Akomodimi ne hotel 3*.
✔Mengjeset te perfshira ne hotel. Per me shume informacione kontaktoni-☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Vjeshte ne Vien & Budapest, 5 Dite, 199€/ Personi!!!
🚃🚃🚃Nisja ne 01 Nentor. Ne pagese perfshihen:
✔Udhetimi vajtje-ardhje me autobuz
✔Shetitjet me autobus edhe ne Zagreb, Graz, Beograd.
✔Akomodim ne hotele 3*.
✔Mengjeset per te gjitha ditet e udhetimit.
✔Shoqerues shqiptar gjate qendrimit jashte Shqiperise.
Nuk perfshihen :
➨Gjithcka qe nuk eshte permendur ne kete program.
➨Hyrjet ne monumente dhe muzeume.
Per me shume informacione kontaktoni-☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Vjeshte ne Janine dhe Meteora 2 Dite 49€ !!!
🚃Nisja date 14 Tetor. Ne pagese perfshihen::
✔Udhetimi vajtje-ardhje me autobus .
✔Akomodim ne Hotel 3*.
✔Mengjesi ne Hotel
✔Shetitjet ne Janine, Meteora dhe Kostur me autobus.
✔Shoqerues shqiptar gjate qendrimit jashte Shqiperise. Per me shume informacione kontaktoni-☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Amsterdami eshte gjithmone zgjedhje e duhur!!!
4 Dite 269€ personi!!! Oferta per datat 20-24 Nentor.
Ne pagese perfshihen:
✈Fluturimi direkte vajtje -ardhje.
➨ Akomodimi ne hotel me 3*
➨ Mengjeset te perfshira ne hotel. Per me shume informacione kontaktoni-☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 +355 693238647/ ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Fundjavat ne Bianca Resort & Spa 5*, 3 Dite 85€ personi!!!
Duke filluar nga 01 Tetori! Ne pagese jane te perfshira:
➨ Akomodimi ne hotel per 2 netet e qendrimit.
➨ Mengjeset dhe darkat ne restorantin Chives International .
➨ Perdorimi i pishines, saunes, hamam & fitness.
➨ Check- in i hershem &check- out i vone.
➨Taxa turistike, Wireless & Parkim Falas.+355 33224155 / 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

#SuperOfert Bruksel-Tirane 59 € #Personi!!!
✈Fluturime direkte per daten 25 & 27 Shtator.
Te perfshira te gjitha taksat + bagazhi i dores!.☎:+355 33224155 / 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Budapesti meriton te vizitohet, 5 Dite 124€ personi!!! Oferta per datat 14-18 Nentor.
Ne pagese perfshihen:
✈Fluturimi direkte vajtje -ardhje.
➨ Akomodimi ne hotel me 3*
➨ Mengjeset te perfshira ne hotel.
Per me shume informacione kontaktoni:-☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Udhetim me Kroçiere ne Santorini & Izmir, 4 Dite, 299€ Personi!
Nisja me 29 Shtator! Ne pagese perfshihen:
➨ Udhetimi vajtje-ardhje me autobus Tirane - Athine.
➨ Akomodim ne Kroçieren per 4 dite
➨ Mengjeset, Drekat dhe Darkat ne Kroçiere.
➨ Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
➨ Shfaqje, Karaoke, Hyrja ne Disko, Sauna etj.
➨ Taksat Portuale.
➨ Shoqerues shqiptar gjate qendrimit jashte Shqiperise.-☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

HYRJE ME QERA 2+1,kati 7.
RRUGA TRANSBALLKANIKE
TE INTERESUARIT Nr. Tel: +033 224 155 Cel: +355698604526
: +355693238647

KEMER DREAM, KEMER-ANTALYA
STANDART ROOM ALL INCLUSIVE 1043 €( 2 adl +1 chd )
✈️ Nisja 07-Shtator (Tirane – Antalya 05:00-07:30)
🏨 Akomodimi 5 nete qendrimi.
☎:+355 33224155 / 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

SUNMELIA BEACH RESORT***** SIDE-ANTALYA
STANDART LAND VIEW ALL INCLUSIVE 1062 € ( 2 adl +1 chd ) nisja 5 shtator, 5 nete qendrim
.☎:+355 33224155 / 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Okazion sh*tet apartament 2+1 e mobiluar te Albano e Romina 106m2 me 2 banja kati 6. cmimi:59 000 euro ☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Okazion sh*tet hyrje 2+1 tek 7 pallatet ne uji ftohte,113 m2 ,cmimi 500 euro m2

Motta Travel

Ju faleminderit qe jeni pjese e Angjencis Motta Travel FALEMINDERIT

Tour Agency

1/2 korrik 2017 Struge-Oher-Pogradec
-Grupi eshte i konfirmuar 50 euro/personi
-Te perfshira ne udhetim (transporti vajtje-ardhje;akomodimi ne hotel me mengjes dhe darke)
-na kontaktoni: -☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Udhetim ne Valbone ne dt1/2 korrik 2017
- 60euro /person (te perfshira :transporti vajtje-ardhje, ,akomodimi ne hotel me mengjes dhe darke,udhetimi i tragetit ne liqenin e Komanit)
-per tu bere pjese e grupit na kontaktoni ☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Udhetimi ne Valbone me grupin e arsimtareve nga vlora.dt17-18 Qershor 2017.Motta Travel ben udhetimin tuaj me te bukur dhe me komod.Mos hezitoni te na kontaktoni-☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Helia Beach Hotel Suites - Nje diamant ende ne stadin e perpunimit , por me bukuri te rralla. Duket kjo pamja qe i pershtatet me shume Shqiperise , nje toke akoma e paprekur mire nga turistet , por qe fsheh peisazhe shume te bukura , plazhe qe ngjajne me ato te Karaibeve dhe nje mikpritje te madhe. -☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

12 qershor pelegrinazh ne kishen e Shen Ndout Lac
-nisja ne oren 16:00 nga qyteti i Vlores
-transporti vajtje-ardhje 1500 leke \ personi
-☎:+355 33224155 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Pushime ne Antalya, Kemer!
Akka Antedon 5* / 7 dite / 590 euro personi!
Nisja 6 Qershor!.☎:+355 33224155 / 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

11/18 qershor udhetim tek kisha e Shen Ndout lac
-7:00 nisja nga qyteti i Vlores
-ndales gjate rruges per kafen e mengjesit
-arrijme 10:30min ne kishen e Shen Ndout Lac qendrojme rreth 3 ore
-nisemi drejte Mrizi i Zanave Fishte lezhe per nje dreke te kendeshme midis miqve
-16:00 nisemi per tek Laguna e Patokut per kafen e pasdites
-18:00 nisja drejte qytetit te Vlores
Motta travel angjesia juaj cmimi ;3700 lek/person
- per tu bere pjese e grupit na kontaktoni :cel 069 8604526 tel:033 22 41 55 ose na shkuani ne ibox

Udhetim 1 ditor (27/28 maj 25euro/person) Budva &Kotorr
-Nisja 6:00 nga qyteti i vlores.Ndalesa te shkurtera per kafe gjate rruges sipas deshires
-Mberrijme ne Murriqan ,pas procedurave doganore vijojme rrugen gjate bregdetit te Malit te zi,ku vizitohen Tivar-Budva-Shen Stefan-Kotorr
-16:00 kthehemi per ne qytetin e Vlores
paketa turistike perfshin transportin vajtje-ardhje.
na kontaktoni tel.033 22 41 55 cel.069 86 04 526ose na kontaktoni ne inbox

1 dite vizitor ne kisha e Shen Ndout lac
-7:00 nisja nga qyteti i Vlores
-ndales gjate rruges per kafen e mengjesit
-arrijme 10:30min ne kishen e Shen Ndout Lac qendrojme rreth 3 ore
-nisemi drejte Mrizi i Zanave Fishte lezhe per nje dreke te kendeshme midis miqve
-16:00 nisemi per tek Laguna e Patokut per kafen e pasdites ose tek parku i Divjakes sipas deshires se grupit
-18:00 nisja drejte qytetit te Vlores
-mberrijme rreth ores 21:00
Motta travel angjesia juaj cmimi ;3700 lek per person
grup i konfirmuar mbi 15 veta
na kontaktoni :cel 069 8604526 tel:033 22 41 55 ose na shkuani ne ibox

Valbone-Prizren 20/21 maj 2017

#SuperOfert Tirane - Bruksel, 75€ #Personi!!!
✈Fluturime direkte per daten 22 & 24 Maj.
Te perfshira te gjitha taksat + bagazhi i dores!
.☎:+355 33224155 / 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

[05/13/17]   Valbona nuk është thjesht një destinacion natyror ajo është një kompleksitet dukurish interesante,që ngërthen bashkë të gjitha kuptimet e së bukurës.
#VALBONE Filluan udhetimet cdo fundjave me MOTTA travel 20 -21Maj ➡ 55€ all included 2 ditë mes bukurive te pafundme.
🌲 SHARE për gjithë miqtë tuaj qe shprehin deshiren per ta prekur kete mrekulli.
Valbone 20-21Maj
💥 Shijoni #Mbretereshen_e_Alpeve (Rezervo ne 0698604526
📌Ne kete udhetim vizitohen: Valbonë, Prizren, Lidhja Prizrenit e shume pika te tjera
📘Info
Parku Kombëtar “Lugina e Valbonës” ka një sipërfaqe prej 8000 ha dhe konsiderohet si mrekullia e Alpeve Shqiptare. Ndodhet 25-30 km në Veri-Perëndim të qytetit të Bajram Currit. Shtrihet midis majash të larta e të thepisura të mbuluara me një kolor fantastik ngjyrash në çdo stinë duke dhënë kështu imazhin e një lugine plot labirinthe dhe pafundësie. I
🔔Le te nise aventura🔔
⃣Dita 1
🕡Aventura jonë fillon në orën 07:00 të mëngjesit.
🎒Pasi jemi përgatitur të gjithë është momenti ku duhet të nisemi drejt Valbones madheshtore.
☕Ndalesa jonë e parë do të jetë 15 minuta për një kafe të shpejtë përgjatë udhëtimit.
🚍Me pas nisemi plot energji kalimi i pikes doganore, vazhdimj drejt udhetimit tone mes alpeve te cilat te japin ndjesine e lirise e shpreses.
🍜🍗Pas një dreke të bollshme, pushojmë pak dhe përgatitemi për të vizituar fshatin dhe bukuritë e tij si: "Liqeni i Xhemes, Mulliri i vjeter, pylli pranë liqenit, qendra e fshatit, shkolla, pa harruar të përmendim lumin e tij e te bukur etj.
🏃Pasi kemi hulumtuar pjesën më të mirë të tyre kthehemi tek vendi i qëndrimit për një pushim më të gjatë çlodhës.
🕡Ora 20:30 - 21:00 është koha e konsumimit të darkës dhe mbas saj eshte koha t'ju ofrojme nje mbremje te mbushur aktivitete zbavitese enkas per ju.
🔔Dita 2
🏫Dielli qe bie ne ballkon ,majat e malleve qe duken nga dritarja si te ishin nje pikture e cicerimat e zogjeve mbi parvaz te japin nje ndjese te mrekullueshme e nje deshire per te mos u zgjuar ,por na pret edhe nje dite tjeter e mrekulleshme .
🕣Në orën 08:10 konsumohet mëngjesi me produkte bio të zonës.
🏃🚆Ora 09:00-09:15 nisemi drejt Ujëvarës për ta parë nga lart gjithë mrekullitë e zonës. Shtegu përgjatë kohës që arrijmë tek Ujëvara është nën hijen e pemëve të larta mahnitëse të Ahut ku do na i bëjë më të këndshëm marshimin tonë. Pasi kemi mbërritur një pushim 30 minuta dhe kthehemi përsëri tek vendqëndrimi jonë.
👝Rreth orës 13:00 jemi tek Fusha e Gjesë dhe përgatitemi për në një tjetër distinacion KOSOVA, ku do të vizitojmë Prizrenin dhe vendin që e bëri aq të njohur atë "Lidhja e Prizrenit".
🍜 Mbas vizitës së destinacioneve përkatëse do të jetë kohë e lirë për konsumimin e drekës(sipas deshirës). 🚌Rreth orës 17:30 nisemi për në Vlorë. Mbërritja 20:30-21:00 të gjithë të kënaqur dhe me përshtypjet më të mira nga udhëtimi jonë.
📍INTENERARI
1🔼Nisja nga VLORA Ora 07:00
2🔼Vendi i takimit, (nisja) prane agjensise motta travel 🔼Marshimi 2-3 ore
4🔼Pjesëmarrja 15-20 Persona
5🔼Çmimi 55 Euro/Personi 6:Të përfshira: Transporti (Vlore-Valbonë-Kosovë-Vlore ), fjeta në Valbonë tek Hotel Krojet e Rrogamit, ushqimi(1 mëngjes, , 1 darkë), guida(shoqëruesi i grupit).
6🔼Çfarë duhet të keni me vete ose kriteret që të bëheni pjesë e Motta TRAVEL sugjerojmë veshje sportive, këpuce për hiking ose atlete, çantë shpine, shishe uji 1 Litër, rroba pambuku për ndërresë. 8:Shkalla e vështirësisë 1 Niveli i lehtë që mund ta bëjë çdo person me një organizëm të shëndetshëm dhe dëshirë për të eksploruar.
7. KOSTO SHTESE :LIQENI I KOMANIT 10 EURO
📲Për tu bërë pjesë e grupit kontaktoni o
se dërgoni SMS në0698604526 ose 0694502258
MOTTA TRAVEL agjensia juaj

Pushime te bukura & ekonomike tek Mc Arancia Resort Hotel 5*, Alanya!
7 Dite #UltraAllInclusive, 415€ personi! Te perfshira jane:
✈Fluturimi me charter vajtje-ardhje ,nisja ne 02 Qershor.
➨ Transfertat, Aeroport –Hotel- Aeroport.
➨ Mengjeset, Drekat ,Darkat dhe Pije.☎:+355 33224155 / 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

✈Fluturime direkte drejt Budapsetit duke filluar nga 95€ !!!
Ne pagese pefshihen:
➨ Bileta Vajtje – Ardhje linje direkte.
➨Te gjitha taksat + bagazhi i dores.

#SuperOfert Tirane - Bruksel, 75€ #Personi!!!
✈Fluturime direkte per daten 22 & 24 Maj.
Te perfshira te gjitha taksat + bagazhi i dores

KILIKYA RESORT CAMYUVA 5*
7 Dite #AllInclusive,419€ personi! Te perfshira jane:
✈Fluturimi me charter vajtje-ardhje ,nisja ne 30 Maj.
➨ Transfertat, Aeroport–Hotel-Aeroport.
➨ Mengjeset, Drekat ,Darkat dhe Pije.
Per me shume informacione kontaktoni☎:+355 33224155 / 📞: +355 698604526 / ✉: [email protected]⛳: Rr. Gjergj Kastrioti(Trans Ballkanike),Vlore Albania.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlona?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Rruga ''Gjergj Kastrioti'' (Trans Ballkanike)
Vlona
9400

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00