HEKAD Transport Itali-Shqiperi

HEKAD Transport Itali-Shqiperi

Comments

Mirmbrema.Eshte e mundur nje mobilie e zmontuar te trasportohet nga Vlora ne Rome.Pakoja eshte me keto mizura:2,40 x60 x60
😊 Faleminderit.
😊👍
Pergezime dhe falenderime stafit te HEKAD. Ne kete periudhe ku transporti ne pikat e doganave Durres e Vlore ishin paralizuar, HEKAD tejkaloi parashikimet e mia. Nuk e prisja,jam vertete e surprizuar positivisht. Stafi i HEKAD per te respektuar akordet me klientet per transportet e sapo shperndara gjeti alterniative dhe ka kryer dogane nga Greqia....... me shpenzime ekstra ne kurriz te shoqerise se transportit. Une die mora ne dorezim mallin qe kisha blere ne Itali ON LINE dhe me bashkepunimin e HEKAD per marrjen ne dorezim te mallit ne itali dhe transportin e kryer nga ana e tyre, jam vertete shume e kenaqur. Faleminderit HEKAD..... ky bashkepunim me shton deshiren te kryej blerje te tjera ON LINE ne Itali e te mund te kem c'ka deshiroj nepermjet transportit te SIGURTE E PROFESIONAL me HEKAD.

Transport mallrash dhe sendesh te ndryshme shtepiake nga Italia drejt cdo qyteti ne Shqiperi dhe nga Shqiperia drejt Italis-se si dhe maganizimin e tyre.

Timeline Photos

Val Rubicone -Mjekes Elbasan

Timeline Photos

Photos from HEKAD Transport Itali-Shqiperi's post

Photos from HEKAD Transport Itali-Shqiperi's post

Transporti i radhës 🚚📦➡ Lecce, Recanati, Calenzano,
Livorno, Savona, Mantova, Viçenca,Verona.

Na kontaktoni 📲 edhe ju për transportin tuaj !

[04/29/20]   🟢 Ju informojmë të gjithë ju që kërkoni apo keni për të kryer transporte 🚚 nga Italia ➡ Shqipëri dhe anasjelltas🔄, Hekad Transport ka filluar aktivitetin e transportit
Ju mirëpresim !

Dorezuar sot 🚛
Elbasan-Portoguaro 😉

Ngarkuar ne Lushnje sapo jane dorezuar ne Casalmoicco Lodi
#hekadtransport #italy @ Lodi, Italy

Me një logjistikë kretesisht të re dhe të përshatshme për çdo lloji transporti, Hekad Transport ofron transport mallrash dhe sendesh të ndryshme nga Italia drejt çdo qyteti në Shqipëri dhe nga Shqiperia drejt Italis-së. Garantojmë transport të rregullt e me përgjegjësi, me mjete transporti të përshtatshme në madhësi dhe peshëmbajtje. Disponojmë ambiente për magazinimin e mallrave tuaj beranda dhe jashtë vendit. Për çdo informacion mund të na kontaktoni në numrat e telefonit, Whatsapp, Instagram ose ne Imbox.
Ital: +39 320 607 1423 / +39 388 755 0880 (Whatsapp)
Alb : +355 69 87 01 061 / +355 69 24 84 730 (Whatsapp)
#hekadtransport #vlorë #vlorealbania #transport #transportmanager #italian #cargo #transport

HEKAD Transport Itali-Shqiperi

HEKAD Transport Itali-Shqiperi

HEKAD TRANSPORT, transporton mallra dhe sende te ndryshme shtepiake nga Italia drejt cdo qyteti ne Shqiperi dhe nga Shqiperia drejt Italis-se. Garantojme Transport te rregullt e me pergjegjesi, me mjete transporti te pershtatshme ne madhesi dhe peshembajtje. Disponojme ambiente per magazinimin e mallrave tuaj beranda dhe jashte vendit. Sherbim korrekt dhe cmime te favorshme ne treg. Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrat e telefonit, Whatsapp,Instagram ose ne Imbox.
Ital: +39 320 607 1423 / +39 388 755 0880 (Whatsapp)
Alb : +355 69 87 01 061 / +355 69 24 84 730 (Whatsapp)

🚚Transporti i radhes Elbasan - Vicenza
HEKAD Transport i shpejt dhe i sigurt.Na kontaktoni per transportin tuaj
📱Ital: +39 320 607 1423 / +39 388 755 0880 (Whatsapp)
📱Alb : +355 69 87 01 061 / +355 69 24 84 730 (Whatsapp)
#transport #transportation #vlorealbania #shqiperiitali #transportes #hekadtransport

Transporti i radhes Pogradec - Milano
#transport #transportation #vlorealbania #transportes #hekadtransport

HEKAD transport mallrash dhe sendesh te ndryshme shtepiake nga Italia drejt cdo qyteti ne Shqiperi dhe nga Shqiperia drejt Italis-se. Garantojme Transport te rregullt e me pergjegjesi, me mjete transporti te pershtatshme ne madhesi dhe peshembajtje. Disponojme ambiente per magazinimin e mallrave tuaj beranda dhe jashte vendit. Sherbim korrekt dhe cmime te favorshme ne treg. Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrat e telefonit, Whatsapp,Instagram ose ne Imbox.
Ital: +39 320 607 1423 / +39 388 755 0880 (Whatsapp)
Alb : +355 69 87 01 061 / +355 69 24 84 730 (Whatsapp)

🚛 Milano -> Tirane

Transport mallrash dhe sendesh te ndryshme shtepiake nga cdo qytet i Itali-se drejt cdo qyteti ne Shqiperi.
Garantojme Transport te rregullt e me pergjegjesi duke ofruar mjete transporti te pershtatshme me madhesi te ndryshme dhe peshembajtje. Disponojme edhe ambiente per magazinimin e mallrave tuaj beranda dhe jashte vendit.
Sherbim korrekt dhe cmime te favorshme ne treg. Per cdo pyetje dhe informacion mund te na kontaktoni ne numrat e telefonit, Whatsapp ose ne Imbox.
Alb : +355 69 87 01 061 (Whatsapp) / +355 69 24 84 730 (Whatsapp)
Ital: +39 320 607 1423 (Whatsapp) / +39 388 755 0880 (Whatsapp)
#Transportmallrash #hekadtransport #transportsendesh #transport #itali #shqiperi #necdoqytetteshqiperise

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Valona?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Rruga Mis Durhan
Valona
9401
Other Valona travel agencies (show all)
Linja Shkoder - Tirane - Sicili Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117
Valona

Me ne udhetoni qete dhe kendshem.... Prenotoni ne 3495512073 - 3240708057 - 3240708058 - 3240708059

Pasqua in Albania Pasqua in Albania
Via Princesha Rugjine
Valona, 9426

Ritorna anche quest'anno l'imperdibile viaggio alla scoperta dei riti della Pasqua Ortodossa in Albania! A sud-est dell'Albania, la più caratteristica.

Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Rruga Murat Terbaci Lungomare
Valona, 9401

Te Antaneb Travel & Tours mund të gjeni të gjitha përbërësit e nevojshme për të organizuar sa më mirë pushimet tuaja.

MusarajTravel MusarajTravel
Bulevardi"ISMAIL Qemali"Lagja 29Nentori Nr517
Valona, BUS

📍Agjensi udhetimesh 📍Bileta autobuzi,trageti,avioni 📍Eskursione brenda dhe jashte vendit (Kosove,Bosnje,Maqedoni,Mali i Zi,Greqi,Medjugore) 📍Guide turistike 📍Makina me qera 📍Shtepi me qera 📍Siguracione