Antaneb Travel & Tours

Te Antaneb Travel & Tours mund të gjeni të gjitha përbërësit e nevojshme për të organizuar sa më mirë pushimet tuaja.

Te Antaneb Travel & Tours mund të gjeni të gjitha përbërësit e nevojshme për të organizuar sa më mirë pushimet tuaja. Ne kujdesemi për klientët tanë para nisjes, gjatë udhëtimit dhe kthimin. Ju ofrojm Cilësi , Profesionalitet,Aftësi dhe cmimet me te mira ne Treg per te Gjitha Destinacionet Jasht dhe Brenda Shqiperis.

Mission: Travel & Be Happy

Operating as usual

#Udhetim ne #Stamboll 4 Dite 109€🏝
🚌Udhetim ne Grup me #Autobus Komod😎
👉Nisje ne dt 24 #Shtator & 1, 8, 15, 22, 29,#Tetor 🍂
✅ — Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2) Akomodimi per 3 nete ne hotel 4 yje prane Qendres te Stambollit
3) Mengjeset gjate qendrimit ne hotel
4) Shoqeruesi i agjensise gjate vendeve qe do te vizitojme
5) Taksat Turistike

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🎉Grand Tour Antalya-Pamukkale-Cappadocia🏝
👉Nisje me 15 Shtator 7 Dite 695€💦
❎Te Perfshira:
⏩Fluturimi me Charter Tirane - Antalya
⏩Akomodimi 2 nete ne Antalya ne All Inclusive
⏩Akomodimi 1 nate ne Pamukkale Mengjes + Darke
⏩Akomodimi 1 nate ne Konya me Mengjes
⏩Akomodimi 2 nete ne Cappadocia me Mengjes
⏩Autobus ne dispozicion sipas Itinerait Antalya - Cappadocia
Guide Lokale Shoqeruese
❎Vizitat sipas programit
✈️Kthimi me Pegasus Airline Capadoccia - Tirane me tranzit ne Stamboll✈️

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

😎Plazh dhe #Relaks në 🏝Antalya dhe 🌈Pamukkale,
👉Nisje më 15 #Shtator.6 Ditë €499🎉
✈️Fluturimi me avion Direkt Tiranë- Antalya dhe Denizli -Stamboll - Tiranë.✈️
💦Fjetje në Hotel 5*, 3 Netë në #Antalya dhe 2 Netë në #Pamukkale.
🥑All Inclusive në #Antalya
🍓#Mëngjeset dhe #Darkat sipas programit në #Pamukkale.
🚌Transfertat me autobus Aeroporti Antalyas - Hotel në Antalya - Hotel në Pamukkale - Aeroporti Denizli🚌

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🎉Oferta #Speciale 🎉
🏝Pushime ne #Antalya🏖
👉Nisje me 8 #Shtator 6 Nete 7 Dite 😎

🍓Titan Select 5* Kemer 490€
🥑Kaila Beach Hotelb 5* 505€
🍓Sural Hotel Side 5* 555€
🥑Royal Garden Beach Hotel 5* 562€
🍓Sural Saray Hotel 5* 572€
🥑The Lumos Deluxe Resort & Spa 575€
🍓Von Resort Golden Beach 635€
🥑Sea Planet Resort & Spa 5* 612€
🍓Dosinia Luxury Resort 5* 632€
🥑Justiniano Deluxe Resort 5* 642€
🍓Litore Resort Hotel 5* 649€
🥑Alba Queen Hotel 5* 719€
🍓Concorde De Luxe Resort 825€
🥑Delphin Be Grand Resort 959€
🍓Royal Seginus 5* 870€
🥑Royal Holiday Palace 919€

❌Dhe shume Resorte te Tjere
👉Cmimet per Person ne dhome dyshe
❎Ne cmim perfshihen

1- Fluturim Vajtje -Ardhje me charter
2- Akomodimi ultra dhe All Inclusive
3- Trasporti ne hotel me Mikrobus Comod
4- Bagazhet 1 cant dore dhe nje Valixhe

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

#Oferte #Speciale #Antalya🎉
👉Nisje me dt 8 dhe 9 Shtator 🌟🌺
🌈Akomodimi 6 #Dite te Plota #Ultra🍹

🍓Amara Dolce Vita Luxury 699Eur/p
🥑Jadore Deluxe Hotel& SPA 485Eur/p

❌Dhe shume Resorte te Tjere
👉Cmimet per Person ne dhome dyshe
❎Ne cmim perfshihen

1- Fluturim Vajtje -Ardhje me charter
2- Akomodimi ultra All Inclusive
3- Trasporti ne hotel me Mikrobus Comod
4- Bagazhet 1 cant dore dhe nje Valixhe

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

💙IBEROSTAR 4* 😍WEEKEND ALL INCLUSIVE, 🌸3 DITË 139 €/p😊
👉Nisja më 4, 11, 18, 25 Shtator🎉
❌Me Shume Detaje: 👉Në pagesë përfshihen:🌿
1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 2 netë qëndrimi;
2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit;
3. Pishina, Jacuzzi, Gym.
Shtesë për Transportin me Autobus €20.
‼️Ne Malin e Zi mund të hyet vetëm me test negativ, rezultati i te cilit duhet te jetë maksimumi i 72 orëve të fundit.
⭕️Kryerja e testit kushton 25 euro❗️

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🌼🌿Vjeshte ne Kappadocia 🎋🌸
👉Nisje me 18 Shtator 4 Dite 349€🎉
❌Në pagesë përfshihen:
- Fluturimi me avion vajtje – ardhje, Tiranë Stamboll - Kayseri -Stamboll - Tiranë.
- Fjetje në Hotel Tassaray në Cappadocia.
- Mëngjeset dhe darkat sipas programit.
- Transfertat dhe Shëtitjet me autobus
- Shoqërues shqiptar për të gjithë ditët e qëndrimit

‼️Në pagesë nuk përfshihen:
- Gjithshka që nuk është përmendur në këtë Program
- Siguracioni në Udhëtim
- Pijet gjatë Vakteve
- Hyrjet në Monumente dhe Muzeume

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🏝UDHËTIM NË 💙STAMBOLL,4 DITË 518 €/Cifti
👉Nisje ne dt 11,18,25 #Shtator dhe 2 dhe 9 #Tetor

❌Me Shume Detaje:
‼️Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

#Oferta Speciale #Antalya 🏝
👉3 nete 👉4 dite te plota😍
💙Nisje me 1 #Shtator Ultra All Inclusive🎉

💦NoxxInn Deluxe 369 €
🏝Dosina Luxury 399€
💦Granada Avasllar 469€

❌Dhe shume Resorte te Tjere
👉Cmimet per Person ne dhome dyshe
❎Ne cmim perfshihen

1- Fluturim Vajtje -Ardhje me charter
2- Akomodimi ultra All Inclusive
3- Trasporti ne hotel me Mikrobus Comod
4- Bagazhet 1 cant dore dhe nje Valixhe

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

Estate

😍Nje experience shume e bukur dhe e paharrueshme⛴🌟💦

Il sogno di una vita, un viaggio per il mondo su una nave da crociera

💦Antalya vendi ideal per pushime Luxury🏝
👉Nisje ne dt 28 #Gusht 7 Dite #Relaxe😍

🏝Xafira Deluxe Resort & Spa 572€
💙Dosinia Luxury Resort 638€
🏝Granada Luxury Belek 974€
💙Sueno Hotels Deluxe Belek 999€

❌Dhe shume Resorte te Tjere
👉Cmimet per Person ne dhome dyshe
❎Ne cmim perfshihen

1- Fluturim Vajtje -Ardhje me charter
2- Akomodimi ultra All Inclusive
3- Trasporti ne hotel me Mikrobus Comod
4- Bagazhet 1 cant dore dhe nje Valixhe

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

Nje mbremje te kendshme nga #Stambolli🍷❤️☀️

🏖Plazh dhe Relaks në #Antalya dhe #Pamukkale🏝
🌈6 Ditë €499, Nisje më 9 dhe 15 Shtator.⛱
💦☀️Fjetje në Hotel 5*, 3 Netë në Antalya dhe 2 Netë në Pamukkale.🌊☀️
✈️Fluturimi me avion Direkt Tiranë Antalya dhe Denizli -Stamboll - Tiranë.✈️
☀️💦All Inclusive në Antalya dhe Mëngjeset dhe Darkat sipas programit në Pamukkale.☀️💦
❌Transfertat me autobus Aeroporti Antalyas - Hotel në Antalya - Hotel në Pamukkale - Aeroporti Denizli

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

#Holiday Antalya🏝🏖⛱

🌈HAYDARPASA PALACE 5🌟🌟🌟🌟🌟
#Oferte #speciale per nisje ne dt 26 #Gusht
✈️Fluturim + Ultra All Inclusive +Trasporti ne hotel 💦
😍7 Dite te plota 725 Euro /Personi🎉

😎Udhetim ne Stamboll🌈
📌Me fluturim dhe Guide 😊
✅Nisje ne dt 28 #Gusht ,4,11,18 #Shtator
💙3 Dite 239€ /p, 💚4 Dite 259 € /p
❌Me Shume Detaje: 👉Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

Miremengjes❤️💚💙

#Oferte #Speciale 😍😍😍
🏝Iberostar Bellevue Budva 🏝
💦Zebritje 23%
✅Nisje me 3 Shtator 2 te rritur+ 2 Femije deri ne moshen 11 vjec 1060 Euro /total💦☀️💦
🍓Akomodimi All Inclusive 7 nete qendrim 😎😎😎

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

𝑷𝒖𝒔𝒉𝒊𝒎𝒆 𝒏𝒆 𝑺𝒉𝒂𝒓𝒎 𝑬𝒍 𝑺𝒉𝒆𝒊𝒌𝒉💦☀️🏝
𝑨𝒍𝒍 𝒊𝒏𝒄𝒍𝒖𝒔𝒊𝒗𝒆 +𝑭𝒍𝒖𝒕𝒖𝒓𝒊𝒎 + 𝑻𝒓𝒂𝒔𝒇𝒆𝒓𝒕𝒂 𝒏𝒆 𝑯𝒐𝒕𝒆𝒍
𝑨𝒌𝒐𝒎𝒐𝒅𝒊𝒎𝒊 6 𝒏𝒆𝒕𝒆 ✈️💦😊💦🍓
-𝙲𝙾𝚁𝙰𝙻 𝚂𝙴𝙰 𝙷𝙾𝙻𝙸𝙳𝙰𝚈 𝚁𝙴𝚂𝙾𝚁𝚃& 𝙰𝚀𝚄𝙰𝙿𝙰𝚁𝙺 𝟹𝟽0€/𝚙
-𝙰𝙼𝚆𝙰𝙹 𝙾𝚈𝙾𝚄𝙽 𝚁𝙴𝚂𝙾𝚁𝚃 𝙰𝙽𝙳 𝙲𝙰𝚂𝙸𝙽𝙾 𝟹𝟾0€/𝚙
-𝙷𝙸𝙻𝚃𝙾𝙽 𝚂𝙷𝙰𝚁𝙺𝚂 𝙱𝙰𝚈 𝚁𝙴𝚂𝙾𝚁𝚃 𝟺𝟷0€/𝚙
-𝙱𝙰𝚁𝙲𝙴𝙻𝙾 𝚃𝙸𝚁𝙰𝙽 𝚂𝚑𝚊𝚛𝚖 𝚎𝚕 𝚜𝚑𝚎𝚒𝚔𝚑 𝟺𝟹0€/𝚙
-𝙹𝙰𝚉 𝙼𝙸𝚁𝙰𝙱𝙴𝙻 𝙱𝙴𝙰𝙲𝙷 𝚂𝚑𝚊𝚛𝚖 𝙴𝚕 𝚂𝚑𝚎𝚒𝚔𝚑 𝟻𝟹𝟻€/𝚙
-𝙱𝙰𝚁𝙾𝙽 𝚁𝙴𝚂𝙾𝚁𝚃 𝟽00 €/𝚙
-𝙼𝙾𝚅𝙴𝙽𝙿𝙸𝙲𝙺 𝚁𝙴𝚂𝙾𝚁𝚃 𝚂𝙷𝙰𝚁𝙼 𝟾𝟹𝟻€/𝚙

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

Maldive🌟❤☀️

🎉𝐂𝐦𝐢𝐦𝐞 𝐭𝐞 𝐂𝐞𝐦𝐞𝐧𝐝𝐮𝐫𝐚 𝐏𝐮𝐬𝐡𝐢𝐦𝐞 𝐧𝐞 𝐀𝐧𝐭𝐚𝐥𝐲𝐚🏝
✈️𝐍𝐢𝐬𝐣𝐞 𝐧𝐞 𝐝𝐭 𝟐𝟓 𝐝𝐡𝐞 𝟐𝟔 𝐆𝐮𝐬𝐡𝐭 𝟔 𝐍𝐞𝐭𝐞 𝟕 𝐃𝐢𝐭𝐞 𝐭𝐞 𝐩𝐥𝐨𝐭𝐚
😍𝐎𝐟𝐞𝐫𝐭𝐚 𝐒𝐩𝐞𝐜𝐢𝐚𝐥𝐞 𝟑𝟎%,𝟒𝟎% 𝟓𝟓%𝐙𝐞𝐛𝐫𝐢𝐭𝐣𝐞‼️

🍓𝘼𝙧𝙢𝙖𝙨 𝙋𝙧𝙚𝙨𝙩𝙞𝙜𝙚 5*𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 449€
💦𝘾𝙤𝙣𝙘𝙤𝙧𝙙𝙞𝙖 𝘾𝙚𝙡𝙚𝙨 5* 𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 479€
🍓 𝙏𝙝𝙧𝙤𝙣𝙚 𝘽𝙚𝙖𝙘𝙝 5*𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 499€
💦𝙏𝙧𝙖𝙣𝙨𝙖𝙩𝙡𝙡𝙖𝙣𝙩𝙞𝙠 5*𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 539€
🍓 𝘾𝙤𝙠𝙞𝙣𝙜 𝙉𝙤𝙣𝙖 𝙃𝙤𝙩𝙚𝙡 5* 𝙠𝙚𝙢𝙚𝙧 545€
💦𝘿𝙞𝙖𝙢𝙤𝙣𝙙 𝘿𝙚𝙡𝙪𝙭𝙚 𝙃𝙤𝙩𝙚𝙡 &𝙎𝙋𝘼 𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 557€
🍓𝙅𝙖𝙙𝙤𝙧𝙚 𝘿𝙚𝙡𝙪𝙭𝙚 5* 𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 559€
💦𝘼𝙡𝙖𝙣 𝙓𝙖𝙛𝙞𝙧𝙚 𝙍𝙚𝙨𝙤𝙧𝙩 5* 𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 606€
🍓𝙊𝙧𝙖𝙣𝙜𝙚 𝘾𝙤𝙪𝙣𝙩𝙮 5*𝘼𝙡𝙖𝙣𝙮𝙖 𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 619€
💦𝙃𝙖𝙮𝙙𝙖𝙧𝙥𝙖𝙨𝙖 𝙥𝙖𝙡𝙖𝙘𝙚 5* 𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 699€
🍓𝙈𝙞𝙧𝙖𝙙𝙖 𝘿𝙚𝙡 𝙈𝙖𝙧 5* 𝙠𝙚𝙢𝙚𝙧 750€
💦𝙉𝙞𝙧𝙫𝙖𝙣𝙖 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙩𝙚𝙧𝙧𝙖𝙣𝙚𝙖𝙣 5* 𝙆𝙚𝙢𝙚𝙧 964€
🍓𝙎𝙥𝙞𝙘𝙚 𝙃𝙤𝙩𝙚𝙡 &𝙨𝙥𝙖 𝘽𝙚𝙡𝙚𝙠 𝙐𝙡𝙩𝙧𝙖 𝘼𝙡𝙡 1019€
💦𝘼𝙢𝙖𝙧𝙖 𝘿𝙤𝙡𝙘𝙚 𝙑𝙞𝙩𝙖 𝙇𝙪𝙭𝙪𝙧𝙮 5* 1066€
🍓𝙂𝙡𝙤𝙧𝙞𝙖 𝙂𝙤𝙡𝙛 𝙍𝙚𝙨𝙤𝙧𝙩 𝘽𝙚𝙡𝙚𝙠 1085€
💦𝙏𝙝𝙚 𝙇𝙖𝙣𝙙 𝙊𝙛 𝙡𝙚𝙜𝙚𝙣𝙙𝙨5* 𝘽𝙚𝙡𝙚𝙠 1212€
🍓𝙂𝙡𝙤𝙧𝙞𝙖 𝙎𝙚𝙧𝙚𝙣𝙞𝙩𝙮 𝙍𝙚𝙨𝙤𝙧𝙩 5* 𝘽𝙚𝙡𝙚𝙠 1350€
💦𝘾𝙖𝙡𝙞𝙨𝙩𝙖 𝙇𝙪𝙭𝙪𝙧𝙮 5* 𝘽𝙚𝙡𝙚𝙠 1400€

❌Dhe shume Resorte te Tjere
👉Cmimet per Person ne dhome dyshe
❎Ne cmim perfshihen

1- Fluturim Vajtje -Ardhje me charter
2- Akomodimi all dhe ultra All Inclusive
3- Trasporti ne hotel me Mikrobus Comod
4- Bagazhet 1 cant dore dhe nje Valixhe

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

Pershendetje Miq dhe nje Dite te Mbare☀️💦😊

𝑻𝒉𝒓𝒐𝒏𝒆 𝑩𝒆𝒂𝒄𝒉 𝑹𝒆𝒔𝒐𝒓𝒕 & 𝑺𝑷𝑨🏝
𝑨𝒌𝒐𝒎𝒐𝒅𝒊𝒎𝒊 𝑨𝒍𝒍 𝑰𝒏𝒄𝒍𝒖𝒔𝒊𝒗𝒆 7 𝑫𝒊𝒕𝒆 499 𝑬𝒖𝒓/𝒑
𝑵𝒊𝒔𝒋𝒆 𝒏𝒆 𝒅𝒕 15 𝑮𝒖𝒔𝒉𝒕 🌅💦
𝑭𝒍𝒖𝒕𝒖𝒓𝒊𝒎𝒊 𝒎𝒆 𝒄𝒉𝒂𝒓𝒕𝒆𝒓 𝑽𝒂𝒋𝒕𝒋𝒆 -𝑨𝒓𝒅𝒉𝒋𝒆 𝒊 𝒑𝒆𝒓𝒇𝒔𝒉𝒊𝒓𝒆☀️💧
𝑻𝒓𝒂𝒔𝒇𝒆𝒓𝒕𝒂 𝒏𝒆 𝒉𝒐𝒕𝒆𝒍 𝒏𝒈𝒂 𝒂𝒆𝒓𝒐𝒑𝒐𝒓𝒕𝒊 𝑨𝒏𝒕𝒂𝒍𝒚𝒂𝒔✈️✈️

💦ASIA BEACH5* Alanya🏝
#Ultra All Inclusive 🎉
#Oferte #speciale
💦Nga dt 18 Gusht 6 Nete 7 Dite 539Eur/p🎉
✈️Fluturimi me #Charter i perfshire✈️

💦Udhetim ne Stamboll🌺🌼🌷
👉Nisje ne dt 9,14,16,21 dhe 23 Gusht☀️💧
😊4 Dite 239 Eur/p🎉
❌Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

😍Nese jeni duke kerkuar Pushime #Luxose 🥂🍹
Zgjidhni #Nirvana Me 5* Kemer🍾🍸
#Luxury Hotel 🌟🌟🌟🌟🌟
⏩Nisje ne dt 7 dhe 8 Gusht 7 Dite 995 Eur/p🎊
✈️Fluturim me Charter + Trasferta ne Hotel e perfshire🚌
❌Rezervo Tani :069 2820805📱

🌊SEADEN SEA PLANET RESORT & SPA 5*🏝
SIDE (ANTALYA)💦
#Oferte #Speciale
‼️40% Zebritje
🌠Ishte 1880 Eur/Cifti 👉Eshte 1390 Eur/Cifti 🎊
⏩Nisje ne dt 8 Gusht 6 Nete 7 Dite 😎

✈️Fluturim me Charter + Trasferta ne Hotel e perfshire🚌
❌Rezervo Tani :069 2820805📱

#Oferta Speciale #Antalya🏖
🏝Sultan Of Dreams 5* 🌟
🌈Akomodimi All Inclusive 6 Nete 7 dite 549€/p🎉
✈️Fluturim me Charter + Trasferta ne Hotel e perfshire🚌
❌Rezervo Tani :069 2820805📱

💦Antaneb Travel & Tours ne 🌊🌊🌊🌊Drimades 🏝
🏖#DHERMI me Trips 4 Fun dhe skafin
💧🌟LINDA🌟💧

💦From 💧#Drimades 🌟⛵trip to the Amazing Beaches of Karaburun
TRIPS 4 FUN
Give the color of blueness to your holiday days
+356 696731103📱
+355 692820805 📱
We are located in the front of Morina Palace🌊

Trips 4 Fun

Fun #days with #Trips 4 Fun🌟💧🌟
Even today we are in the #Drimades
Tel.+355696731103📱
Tel.+356692820805📱

🌴🌺🌴HAYDARPASA PALACE5*🌺🌴🌺
🏖🏖🏖Alanya
👉Per nisje ne dt 5,7,dhe 8 gusht 🌟🌴🌟
🌈Akomodimi Ultra all inclusive 7 #Dite 779Eur/p🎉
❌Dhe shume Resorte te Tjere
👉Cmimet per Person ne dhome dyshe
❎Ne cmim perfshihen

1- Fluturim Vajtje -Ardhje me charter
2- Akomodimi Ultra All Inclusive
3- Trasporti ne hotel me Mikrobus Comod
4- Bagazhet 1 cant dore dhe nje Valixhe

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🏝 ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA 5*🏖
🌴🌺🌴Alanya
🌈Ultra All Inclusive 6 nete 7 Dite 579Eur/p🎉
👉Nisje ne dt 15 Gusht 🌺🌴🌺

🧳️ Nisu per pushime ne ANTALYA 🏝
💎 AMARA DOLCE VITA LUXURY 🍹
#Oferte #Speciale ‼️
👉Nga dt 5 Gusht 6 Nete 7 Dite Relaxe 899EUR.💦

🏝Royal Wings Hotel5*🏝
Lara /Antalya🏖🏖🏖
🌈Eshte nje resort qe ndjehet rehatia si ne shtepine tende
🌴🌱🌿I rrethuar me kopshte me te bukura me peme unike me plazhin me reren e Arte te detit mesdhe🏜
👉Nga dt 1 Gusht 7 Dite 1035 Eur/p🎉
❌Dhe shume Resorte te Tjere
👉Cmimet per Person ne dhome dyshe
❎Ne cmim perfshihen

1- Fluturim Vajtje -Ardhje me charter
2- Akomodimi ultra All Inclusive
3- Trasporti ne hotel me Mikrobus Comod
4- Bagazhet 1 cant dore dhe nje Valixhe

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

Bosphorus Sorgun Hotel5*
Ultra all inclusive 7 dite 679Eur/p
Nisja ne dt 1 gusht
Resort |Luxos, Modern dhe Elegant
❌Dhe shume Resorte te Tjere
👉Cmimet per Person ne dhome dyshe
❎Ne cmim perfshihen

1- Fluturim Vajtje -Ardhje me charter
2- Akomodimi ultra All Inclusive
3- Trasporti ne hotel me Mikrobus Comod
4- Bagazhet 1 cant dore dhe nje Valixhe

✅Per me teper informazion dhe per Rezervime
📌Na Kontaktoni
📱+355692820805 ☎️0035533604398
💬 Inbux 💬WhatsApp 💬Instagram
⛔️Mënyrat e pagesës:
🔹Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Bankes Kombetare Tregetare
🔸Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

Best Travel Agency

Te Antaneb Travel & Tours mund të gjeni të gjithë përbërësit e nevojshëm për të organizuar sa më mirë pushimet tuaja. Ne kujdesemi për klientët tanë para nisjes, gjatë udhëtimit dhe kthimit. Ju ofrojmë cilësi , profesionalitet,aftësi dhe cmimet më të mira në treg për të gjitha destinacionet ashtu si jashtë edhe brenda Shqipërisë.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Valona?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Haxhi Ali Cave , Karaburun Peninsula by Trips4Fun Albania

Location

Telephone

Address


Rruga Murat Terbaci Lungomare
Valona
9401

Opening Hours

Monday 09:00 - 20:00
Tuesday 09:00 - 20:00
Wednesday 09:00 - 14:00
Thursday 09:00 - 14:00
Friday 09:00 - 14:00
Saturday 09:00 - 14:00
Sunday 09:00 - 20:00
Other Tour Agencies in Valona (show all)
Pasqua in Albania Pasqua in Albania
Via Princesha Rugjine
Valona, 9426

Ritorna anche quest'anno l'imperdibile viaggio alla scoperta dei riti della Pasqua Ortodossa in Albania! A sud-est dell'Albania, la più caratteristica.

Linja Shkoder - Tirane - Sicili Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117
Valona

Me ne udhetoni qete dhe kendshem.... Prenotoni ne 3495512073 - 3240708057 - 3240708058 - 3240708059

About   Privacy   Login C