Agjenci Turistike

KRENARIA JONE, KOMODITETI DHE SIGURIA E PASAGJERIT.

Mission: SIGURIA DHE KOMODITETI NE UDHETIM !!

Timeline Photos

[01/06/16]   :) OFERTAT NUK KANE TE SOSUR NE Agjenci Turistike :)
Cdo DITE URE-VAJGURORE - ATHINE - URE-VAJGURORE

Ora 14;30
CMIMI ==> 40 EURO !!

NXITONI te perfitoni ofertat me speciale !

JU VENDOSNI, NE JU SHERBEJM :)
JU MIREPRESIM 0696070871 !!!

OFERTAT vijne me LIRE se kurre me Agjenci Turistike per ju miq !
Nisja nga Tirana cdo te SHTUNE ora 07;00 !
Te perfshira :)

1 ) Bagazhi i palimituar !
2) Te gjitha taxat jane te perfshira ne cmim !
3) Bileta Vajtje ose Vajtje- Ardhje per :-

P.01 Dortmund- Essen
P.02 Dusseldort
P.03 Koln
P.04 Frankfurt
P.05 Mannheim
P.06 Karlsruhe
P.07 Stuttgart
P.08 Ulm
P.09 Munchen.

Per cdo PRENOTIM na komunikoni ne nr. 069 60 70 871 !!
JU VENDOSNI, NE JU SHERBEJM :)

NXITONI te perfitoni ULJET e CMIMEVE drejt linjes URE - ATHINE :)
CDO dite Paradite & Mbasdite me SUPER OFERTEN vajte-ardhje 40 EURO !
Behuni pjese e Agjenci Turistike dhe perfitoni ULJE marramendese te CMIMEVE !
Nxitoni te prenotoni ne nr. 069 60 70 871 !
JU VENDOSNI , NE JU SHERBEJM !!

JEPINI vetes MUNDESIN e Zgjedhjeve te CMIMEVE me konkuruese ne treg !
Udhetoni cdo dite nga Agjenci Turistike per -:

QIPARISIA
ZAXARO-KRESTENA
PIRGO
AMALIADHA - GASTUNI
LEQENA - QILINI
AHAJA
QFALONIA - ZAKINTHO
PATRA

ORA => 15;00
JU VENDOSNI , NE JU SHERBEJM :) TEL ne nr 069 60 70 871 !

UDHETONI cdo te merkure me MIKAEL-VIAGGI me OFERTAT me fantastike ne treg !
Cdo te MERKUR ora 08;00 ne Agjenci Turistike per :_
FOGIA
PESKARA
ANKONA
RIMINI
BOLONGA
MODENA
PARMA
PIACENZA
MILANO
BERGAMO

VETEM 60euro CMIMI ! Telefononi ne nr. e celularit 069 60 70 871 !
JU VENDOSNI, NE JU SHERBEJM :)

Ne prage te FESTAVE te fundvitit Agjenci Turistike ju ofron CMIMET me speciale ne treg !
UDHETONI cdo dite perqarke botes me linjat DETARE-TOKSORE & AJRORE me KOMPANIT qe JU DESHIRONI !!
Agjenci Turistike ju OFRON ne dispozicionin tuaj SHUME-LLOJSHMERI linjash !
JU VENDOSNI , NE JU SHERBEJM :)

Agjenci Turistike

Vizitoni te afermit tuaj, me linjen e qytetit tuaj, ne cdo destinacion ne cdo cep te botes.
Me linje toksore-detare & ajrore.
Me cmimet me konkuruese ne treg!!
JU MIREPRESIM :)

Agjenci Turistike

UDHETIMI ME KOMODE ME PEGASUS !!!!

;)

Agjenci Turistike's cover photo

MREKULLIA E DUBROVNIKUT

MYKONOS GR.

Agjenci Turistike's cover photo

ALBANIA TOURISM

fshati ne ZVICER

KALOFSHI NJE FUNDJAVE TE MBARE :)

TE ECIM SE BASHKU!!!
SA ME SHUME :)

Timeline Photos

NXITONI !!!
OFERTA E QERSHORIT VAZHDON :
CDO DITE SHKUP _ ITALI ( vajte_ardhje) VETEM 150 euro!!

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

EGYPT

THUHET SE NE 2024 FLUTURIMET DO JEN TE TILLA,SI MENDONI??

ESHTE KOHA PER TA VIZITUAR ( Parg Grecia

Timeline Photos

VENECIA

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Ura Vajgurore?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Ura Vajgurore
0696070871