Travel agencies in Tirana - Page 1

Find travel agencies in Tirana. Listings include Alexandra Travel, Plazh.com, Balkan Tours, Kalemi Travel & Tours, Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) and Spirit Travel & Tours. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Alexandra Travel A Alexandra Travel
Rruga Sulejman Delvina
Tirana, 1001

Plazh.com B Plazh.com
Rruga E Durrësit, P 102
Tirana, 1000

Tiranë: ATHS Flora: 4-223-3997/ 223-2310; ATHS Libri Universitar: 4-224-0955; ATHS Hotel Tirana: 4-223-2424 Durrës: ATHS 52-222-621 www.Plazh.com

Balkan Tours C Balkan Tours
Abdi Toptani Nr 1 / 18
Tirana, 1001

Tour Operator

Kalemi Travel & Tours D Kalemi Travel & Tours
Sheshi Willson, Kati II (mbi Kafe Mulliri I Vjeter)
Tirana, 1111

TOURISM & TICKETING

Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) E Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel )
Rruga Muhamet Gjollesha
Tirana, 1001

Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. ju mund të rezervoni gjithashtu Paketa Turistike Individuale si dhe Paketa Me Guide, Paketa Pushimesh turistike ne Turqi, Paketa Pushimesh ne Europe, Pushime ne Greqi Udhetime me Autob

Spirit Travel & Tours F Spirit Travel & Tours
Sheshi Skenderbej, Pallati Kultures
Tirana, 1000

Savatours G Savatours
Rr. Brigada E VIII-te, Nr 2, Pallati Jeshil "Pinguli" (ish Blloku)
Tirana, 1019

Savatours, the only destination for happy holidays whether you are looking for family time or fun.

Klubi Discover Albania H Klubi Discover Albania
Rruga Myslym Shyri
Tirana, 1001

My Albania "Nature Explorers" I My Albania "Nature Explorers"
Adresa: Perballe Parlamentit /Toptanit(Kullat Binjake Portokalli) Prane Joni Peci Kati 1-re �
Tirana, 1001

Udhëtimi është i dobishëm ,zhvillon imagjinatën.Çdo gjë tjetër është zhgënjim dhe lodhje !

Global Tours Albania J Global Tours Albania
Rr. Durresit, Nd. 33, H.4, Njesia Bashkiake Nr. 10
Tirana, 1001

Global Tours! Ju Garanton Gjithmone Cmimet me te LIRA! Pushime Verore & Dimerore! Bileta Avioni & Udhetime Turistike! +355682001112

Albanian Eagle Tours K Albanian Eagle Tours
Bulevardi Gjergj Fishta Kulla Nr 1 Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot
Tirana, 1001

Albanian Eagle Tours eshte agjenci turistike me oferta te personalizuara pushimesh, te krijuara nga staf e partnere ekspert ne fushen e turizmit. Ketu do te gjeni ambient mirekuptues dhe dedikim absolut qe pushimet dhe udhetimet tuaja te jene "pa telashe"

ILIRIDA Travel & Tours L ILIRIDA Travel & Tours
Rruga "Dritan Hoxha"
Tirana, 1001

0672077100

Mar-Est Travel  & Tours M Mar-Est Travel & Tours
Rruga Kater Deshmoret, 21
Tirana, 1015

Mar-Est Travel & Tours eshte tour operator, me aktivitet ne fushen e turizmit dhe transportit nderkombetar te udhetareve. Ne Ju ofrojme, sherbime per individe dhe grupe.

Loli Tours. N Loli Tours.
Rruga E Kavajes Perballe Ish Samsungut
Tirana, 1001

loli tours

Jona Travel Lufthansa City Center O Jona Travel Lufthansa City Center
Rruga Abdyl Frasheri
Tirana, 1000

Jona Travel Lufthansa City Center. https://www.jona-travel.al/ +355 4 222 3346

Silver Company P Silver Company
Tiranë, Rruga E Kavajes Pallati G-Kam
Tirana

Bora Travel & Tours Q Bora Travel & Tours
Rruga "Myslym Shyri" Nr.84
Tirana, 1000

Paketa Turiske. Udhetime ne grup. Pushime verore & dimrore. Bileta avioni, autobusi dhe trageti. Krociera. Siguracione.

Agjensi Zagoria Travel R Agjensi Zagoria Travel
Sheshi Karl Topia
Tirana, 1001

Bileta Avioni & Trageti & Autobusi ,Paketa Turistike,Rezervime Hotelesh ne te gjitha destinacionet e botes, Siguracione shendeti. Me ne udhetohet lire!

ADA TRAVEL & TOURS S ADA TRAVEL & TOURS
Ish Blloku ,sheshi Wilson Tirane
Tirana, 1019

Luxury travel shop Ticketing & hotels worldwide holidays trips luxuryhotelsoftheworld crociere ferries trasferts tours & sightseing event tickets ByAda

Albania Travel & Voyage T Albania Travel & Voyage
Blv Gjergj Fishta, Kryqezimi I Ures Se Drejtoris Se Policise. Kati I 2 Tek Stacioni I Unazes.
Tirana, 44579

Albania Travel & Voyage u kushton rëndësi detajeve në udhëtimin tuaj .

Dsm Tourist Guide Albania U Dsm Tourist Guide Albania
Rr. Pjeter Budi,
Tirana, 1001

Luna Travel & Tours V Luna Travel & Tours
Rruga Hoxha Tahsim
Tirana, 1001

Rruga Hoxha Tahsim, 30 m siper shesh*t Avni Rustemi Bileta avioni, autobusi, trageti. Paketa turistike. Hotele. Siguracione

Smart Travel W Smart Travel
Bulevardi “Zogu I” , Perballe Ministrise Se Drejtesise
Tirana

All you need is a Destinacion!

Albanian Tourism X Albanian Tourism
Rruga Joklin Persi
Tirana, 1053

Zenith Travel Y Zenith Travel
Rruga Durresit.prane Gjimnazit "Qemal Stafa"
Tirana, 1001

Agjensi Turistike me experience mbi 15 vjecare . Mundeson cmimet me te lira ne treg. E kujdesshme ne cdo detaj per sherbim komod , te shpejt dhe te sigurt

Albania Adventure Z Albania Adventure
Rruga Don Bosko
Tirana, 1001

Discover and explore Albania with us. www.albania-adventure.com +355 68 20 10 515

Choose Balkans 1 Choose Balkans
Rruga Resh*t Çollaku
Tirana, 1000

“Choose Balkans” is a tourism project specialized in the incoming cultural tourism toward the Western Balkans. Our aim is to support and promote cultural and geo tourism attractions that characterize the Balkan region.

Go Travel Albania 2 Go Travel Albania
Rr. Hoxha Tahsin, Ndërtesa 204, Hyrja 2/1 Tek Xhamlliku
Tirana, 1024

Go Travel ofron shërbime të plota të udhëtimit sipas nevojave tuaja, nga çmime biletash deri tek paketa turistike dhe pushimesh. Go Travel, ofron kryesisht pushime individuale të kategorisë së luksit.

Visit Albania 3 Visit Albania
Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati Shallvaret A12
Tirana, 1000

Albanian National Tourism Agency . For more information: www.albania.al

Frans Travel 4 Frans Travel
Rruga Myslym Shyri
Tirana, 1001

TOURISM & TICKETING

Top Albania Guide 5 Top Albania Guide
Pallati "Asllan Rusi"
Tirana, E 762

Agjensi turistike ,me ofrim shërbimesh:Organizime paketash turistike,shërbim transporti,bileta avioni e trageti,guida profesioniste brenda e jashte vendit.

Global Travel Albania 6 Global Travel Albania
Rruga E Elbasanit, Pll Edil AL-IT Në Krahë Të AMB Amerikane
Tirana, 1019

GLOBAL TRAVEL - Ju kushton më shumë të qëndroni në shtëpi.

Erlitravel & tours 7 Erlitravel & tours
Rruga "Hoxha Tahsin", Nr. 217, Perballe Me Kafe KU & BA , 50 M Larg Bar OSLO
Tirana, 1001

Agjenci Udhetimi e Turizmi . Paketa per udhetime Turistike ne grup e ind,Rezervim Hoteli,Bileta Avioni, Trageti, Autobuzi, http://www.erlitravel.com

Dubai Travel & Tours 8 Dubai Travel & Tours
Kryqezimi 21-Dhjetorit, Mbi Raiffeisen Bank
Tirana

Travel, Leisure, Tours, Tickets

Elite Travel Agency 9 Elite Travel Agency
Rruga Donika Kastrioti 3 Tirana 1001, Albania
Tirana, 1000

Udhetime Turistike, Guida Turistike, Eskursione.

You are on page 1 of 19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19