Spirit Travel & Tours

Të gjitha shërbimet që ne ofrojmë janë të bazuara në një sërë vlerash dhe besimesh të cilat plotësojnë dhe tejkalojnë pritshmëritë e klientëve tanë. • Konsulencë udhëtimesh Agjentët tanë janë ndër agjentët më me përvojë dhe të trajnuar në Shqipëri . Ata kanë qënë pjesë e agjensive të para të udhëtimeve në Shqipëri dhe kanë përvojë të gjërë në shërbimin e sh*tjes së biletave. Ata do t`ju shërbejnë për një zgjidhje posacërisht sipas nevojave tuaja specifike qofshin këto biznesi apo personale. Agjentët tanë janë të certifikuar nga IATA ,të kualifikuar dhe të trajnuar për të gjitha nevojat e industrisë së transportit. Kënaqësia e klientëve tanë dhe ofrimi i cmimeve dhe zgjidhjeve më të mira është objektivi i agjentëve tanë. Agjentët tanë mund të rezervojnë për ju fluturimet më të mira, si nga oraret ashtu edhe tarifat më të volitshme, qoftë ky një shërbim i thjeshtë biletarie apo fluturime ndërkombëtare me tranzite. Ata mund të organizojnë transportin nga aeroporti për ju, mund të rezervojnë hotelin më të mirë me tarifat më të mira në një vend, sipas nevojave tuaja specifike dhe mund t`ju japin këshilla të vlefshme udhëtimi sipas destinacionit qe po vizitoni. • Aktivitete argëtuese Spirit Travel & Tours ofron një shumëllojshmëri të gjerë paketash për kohën tuaj të lirë, duke filluar nga udhëtime të shkurta në Europë deri në ofrimin e paketave të plota pushimesh në të gjithë botën. Ne jemi krenarë për të qënurit të përgjegjshëm, lehtësisht të arritshëm dhe shumë profesionalë në atë ç’ka ofrojmë. Ne i ofrojmë klientëve tanë mundësitë për paketa sa më të plota pushimesh me cmimet më konkuruese. Synimi jonë është ta bëjmë të udhëtuarit sa më të rehatshëm, të arritshëm e argëtues për të gjithë klientët tanë. • Supervizim fluturimi Stafi ynë aktual ka qënë në biznesin e aviacionit dhe në menaxhimin e shërbimeve të tokës për shumë vjet , është trajnuar dhe kualifikuar në shumë qendra trajnimi ndërkombetare të IATA-s . Ne kemi provuar të jemi të suksesshëm duke siguruar shërbime efikase si dhe përformancë të lartë në komunikimin dhe menaxhimin me aktorë të palës së tretë si furnizuesit e karburantit , autoritetet kufitare , doganat , Cargo-n dhe cdo aktor tjetër të aeroportit për të siguruar shërbimet më të mira. Ne e kuptojmë rëndësinë e kryerjes së aktiviteteve të tokës në mënyrë sa më të lehtë dhe të shpejtë, jemi plotësisht të angazhuar për ta bërë pregatitjen për fluturimin tuaj sa më mbresëlënës.

Kemer. *****stars. 570€ pp.
All Inclusive. 7 ditë
👉Nisje më 14 Qershor

PGS Hotels Kiriş Resort🏖 😎

NXITO 🏃‍♀️
MC ARANCIA RESORT 5*
- NISJE 28 MAJ ✈️
- ULTRA ALL INCLUSIVE
- 820 EUR /CIFTI 😍😱

ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA 😍
- NISJA 11 QERSHOR
- 1110 EUR /CIFTI 💏
- ULTRA ALL INCLUSIVE 🌞

The Garden Beach Hotel 5*
- NISJE 07 QERSHOR
- 898 EUR /CIFTI 🤩
- ALL INCLUSIVE

SUPER OFERTE 🤩
-LAND OF PARADISE BEACH 5*
- NISJE 04 QESHOR
- CIFTI 959 EUR 😱 7 DITE

🤩
PGS ROSE RESIDENCE BEACH 5*
-Nisje 01 Qershor
-465 eur personi

𝐊𝐀𝐘𝐀 𝐏𝐀𝐋𝐀𝐙𝐙𝐎 𝐆𝐎𝐋𝐅 𝐑𝐄𝐒𝐎𝐑𝐓🌟
💘Të rrëmben zemrën me aq përkujdesje sa nuk i thua dot jo
-ULTRA ALL INCLUSIVE
-Nisja 04 Qershor
-951 eur /personi 7 dite

𝐌𝐈𝐑𝐀𝐆𝐄 𝐏𝐀𝐑𝐊 𝐑𝐄𝐒𝐎𝐑𝐓
📌Në një kënd të Kemerit ku deti është i kthjellët kristal, zhytur në gjelbërim ku shërbimi të lë pa fjalë...🌿
➡755€ / 7 ditë
ULTRA ALL INCLUSIVE
- NIsje 31 maj

👍 CIFTI 780€
🌴Iron Ambassador Side 5*🏖
👉1 Qershor. 7 ditë. Gjithçka Përfshirë
•Buzë detit •Gjëlbërim • I rinovuar

CWT

Kurt Ekert, President and CEO of CWT, has been appointed Vice Chair of the United States Travel and Tourism Advisory Board by Secretary of Commerce Wilbur Ross. http://ow.ly/xNb630mGJsN

White city 🙂🙂

Per te gjithe ju fansa qe deshironi te ndiqni nga afer skuadren tuaj te zemres, Spirit Travel disponon bileta per aktivitetin kryesor futbollistik ne bote, Kupen e Botes Rusi 2018.
Biletat jane Kategoria e 2 dhe jane te disponueshme per dy ndeshjet Gjysem Finale perkatesisht ne St. Petersburg dhe Moske. Bashke me biletat Spirit Travel siguron edhe vizen hyrese pa pagese.
Biletat mund te terhiqen menjehere ne zyrat tone me kryerjen e pageses.
Ju mirepresim

💜Super pushime
⛱️ Sharm El Sheikh, 7 Ditë
✈️ Nisja 6 korrik
😍Akomodimi ne Hotel Cleopatra Luxuary 5*
👌Cmimi 830 €/p

Të perfshira në çmim:
-Bileta e avionit Tirane - Sharm El Sheikh- Tirane
-Akomodimi ne hotel
-Koncepti All Incusive

⚠️ Kujdes çmimi është momental

Albania Tour :)

Pushime ne mesdhe,Corfuz All Inclusive.
🌊Shkakton eufori, varësi, iluzione që jeta është vetëm pushime luksoze 😉 🏖 🎉 🍦 🍹
#oferte Roda Beach Resort & Spa All-inclusive Corfu
350 Eur/nata
Family luxury room: 4 Ad/ 2 Ad+2 Chd
Periudha: 10-28 Korrik
Transporti Opsional:
Tirane-Corfu

Pushime ne mesdhe,Corfuz All Inclusive.
🌊Shkakton eufori, varësi, iluzione që jeta është vetëm pushime luksoze 😉 🏖 🎉 🍦 🍹
#oferte Roda Beach Resort & Spa All-inclusive Corfu
200 Eur/nata
Family luxury room: 4 Ad/ 2 Ad+2 Chd
Periudha: 15-30 Qershor
Transporti Opsional:
Tirane-Corfu

🏖Nuk dihet asnjëherë se çfarë surprizash të ka rezervuar jeta😉
Si kjo #oferta e Alkoçlar-it!!
549 Eur 6 ditë Ultra All Inclusive
✈️17 Qershor #alkoclarexclusivekemer
☀️Mos hiq dorë nga ëndrrat😉

Alibey Resort Side
Relax Pool

tour day 😊😊😊

Cmime te tilla nuk do gjeni me 😀🌺🌊✨
Per 7dite/6nete me nisje ne daten 8 qershor. Perfitoni nga superofertat.
🌴Kemal Bay Hotel 5*, Alanya = 475 €ur personi
☀Grand Ring Hotel 5*, Kemer = 482 €ur personi
🌴Dosinia Luxury Resort 5*, Kemer = 536 €ur personi
☀Granada Luxury Alanya 5* = 630 €ur personi
🌴Royal Alhambra Palace 5*, Side = 689 €ur personi
☀Sueno Golf Belek 5* = 769 €ur personi
🌴Royal Seginus 5*, Lara = 749 €ur personi
☀Granada Luxury Belek 5* = 755 €ur personi
🌴Sirene Belek Resort 5* = 777 €ur personi
☀Voyage Sorgun 5*, Side = 949 €ur personi
🌴Voyage Belek 5* = 969 €ur personi

Pushime ne Sharm el Sheikh
Hotel+Bilete

🎀 Pushime Ultra All Inclusive Sharm El Sheikh
🍊 RIXOS SEA GATE 720 €/P
❣️ Nisje 14 Qershor
🌴 😍 Të përfshira në cmim: 🌴 😍
➤ Akomodimi 7 Dite Ultra All inclusive
➤ Bileta Avionit Tirana Sharm El Sheik Tirane

Photos from Spirit Travel & Tours's post

Rixos hotel

Koha per pushime! Ndiqni magjine e Sharm el Sheikh me Spirit Travel!

💦 F E TH I Y E - ALL INCLUSIVE 💦
❣️ Nisja: 01 Qershor - 07 Dite

🌴Orka Sunlife Resort & Spa 5* - 299 €

🏖️ Ne cmim perfshihet 🏖️
🏨 Akomodimi per 6 Nete / 7 Dite
🛎️ Koncepti All Inclusive ( Mengjes, Dreke & Darke , Pije )

❌ Opsionale - Transporti Vajtje Ardhje me Avjon 165 €
___________________________________
📝Kontakt: Dergoni Msg ne Fcb 📥
☎️+355 45 800 400
📧[email protected]

😯 #Super #Oferta ne Z A K Y N TH O S - All Inclusive 👈
🤗 Nisja: 01 Qershor - 07 Dite
🎀 Palazzo di Zante Hotel 4* - 269 €
♣️ Majestic Spa Hotel 4* - 275 €
🎀 Zante Royal Resort 4* - 299 €
♣️ Belussi Beach Hotel 4* - 355 €
🎀 Tsamis Zante Spa Resort 4* - 429 €
☎ 045 800 400
🌴 😍Të përfshira në cmim: 🌴 😍
➤ Akomodimi 6 Nete / 7 Dite

🎀 Pushime Ultra All Inclusive Kemer & Alanya
🍊 Orange County ALANYA 469 €
🍊 Orange County KEMER 549 €
❣️ Nisje 25 & 29 Maj ❣️1, 2, 7 & 8 Qershor
🌴 😍 Të përfshira në cmim: 🌴 😍
➤ Akomodimi 7 Dite Ultra All inclusive
➤ Bileta Avionit Tirana Antalya Tirane
➤ Transfertat aeroport-hotel-aeroport
➤ Shoqëruesi shqiptar

Nje arratisje e embel ne Bodrum 💐 💕
Ne jemi ketu me ofertat me te mira 🔥
Fluturim + Labranda Bodrum Princess #allinclusive duke filluar nga 959 euro/person

Një hotel klasik me imazh të ri: Swandor Topkapi Palace #5yje
#superoferte me rastin e rihapjes 549 Eur
Nisja 2 Qershor 7 ditë
🌊Ultra All Inclusive
🌊I rinovuar

🌊Shkakton eufori, varësi, iluzione që jeta është vetëm pushime luksoze 😉 🏖 🎉 🍦 🍹
#oferte Alibey Resort Side 789 Eur + Fëmijët #pushojnefalas
Nisje 25 Maj ; 29 Maj; 2 Qershor

U.S. Embassy-Tirana

🇦🇱️ | A e dini ndihmesën më të fundit që ish pjesmarrësit tanë në programin Youth Exchange and Study (YES)kanë dhënë për qytetin e Tiranës? Për herë të parë, në Qendrën e Informacionit për Turistët, mund të gjenden borshura në alfabetin brail jo vetëm në shqip, por edhe në anglisht, me informacion të plotë mbi Tiranën! Akoma dhe më mirë, menuja e parë në brail mund të gjendet në lokalin Komiteti. E gjithë kjo u bë e mundur falë grantit të seminarit IDEAL, dhe me idenë e ish studentëve të YES Dafina Meco (2015) dhe Klea Troka (2012), si dhe me bashkëpunimin e suksesshëm me Bashkinë e Tiranës dhe Institutin Ramazan Kabashi. Ju lumtë alumni!

🇺🇲️ | Do you know the latest contribution of our YES Alumni Albania to the city of Tirana? For the first time ever, at the Tourist Information Center, you can find brochures in Braille not only in Albanian but also in English, with full of information about Tirana! Even better, the first menu on Braille can be found at “Komiteti” coffee shop! All this, on behalf of IDEAL Workshop Grants, initiated by our alumnae Dafina Meco ’15 and Klea Troka ’12, with a successful collaboration with the Municipality of Tirana and “Ramazan Kabashi” Institute! Well done, alumni!

Asnje fjale nuk mund te pershkruaj dashurine, forcen,kurajon,bukurine, embelsine e ngrohtesine qe ti percjell! Gezuar Festen Grua jo vetem sot, por çdo dite eshte festa jote !!!

Nuk është asnjëherë shumë shpejt për të rezervuar pushimet tuaja speciale! ;)
4 Ditë në #Venezia 14 Mars 3 Dite 365 €

Përfshihet :
✈ 🌷 Venezia , 14 Mars,3 Dite, 365€
Përfshihen:
✈ Udhetimi me avjon vajtje ardhje
🏨 Akomodim në hotel.
☕ 🍩 Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
🚶 Shoqërues shqiptar gjatë udhetimit.
⚠ KUJDES! Çmimi është momental.
🎀 Kontakt:
☎ +35545800400 :
[email protected]. ose na dergoni një mesazh në Facebook Spirit Travel
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Skenderbej”, Pallati I kultures në kat të 1-të, prane librari “Adrion”

albawings.com

Albawings

All Flight & All Destinations 20%* OFF!!! Use Promo Code ALBANIA20 . *Booking till 25/02.Travel period 01/03 to 30/06 2018! ☎ 045 800 400
Çdo Fluturim & Çdo destinacion 20% * ULJE !!! Përdor Promo Code ALBANIA20. Rezervo deri më 25/02.Fluturo nga 01/03 deri në 30/06 2018! 😃😃

albawings.com Treviso has everything you could want from a mid-sized Veneto city: medieval city walls, lots of pretty canals, narrow cobbled streets and frescoed churches. Despite this, it receives few visitors, ec...

#Love is in the air ❤️... #Happy #Valentines

VENECIA DHE DOLOMITI
09-11 SHKURT 2018
CORTINA D’AMPEZZO, CANAZEI, PASSO PORDOI, BELLUNO
09/02/2018
✈Nisja me avion per ne Venecia. (07:15-08:55). Nisja me autobus ne drejtim te Cortina d’Ampezzo, qyteti alpin me i preferuar nga amatoret e turizmit malor ne zemer te parkut natyror « Dolomiti ». Vizite e qendres se qytetit, si dhe e atraksioneve dimerore perreth qytetit. Akomodimi ne hotel Mercure 4 yje ne Borca di Cadore ne periferi te Cortina d’Ampezzo.
10/02/2018
🏨 Vizite ne vendet me atraktive ne parkun e Dolomiteve. Do te vizitohen Passo Pordoi, ku do te merret teleferiku per t’u ngjitur ne nje nga pikat me te larta qe do t’ju ofroje nje nga pamjet me te bukura te Alpeve Italiane (pagese ekstra), Passo Falzarego dhe qyteti alpin Canazei ku do te behet pushimi i drekes. Me pas do te kthehemi ne qytetin e Bellunos ku do te kalojme mbremjen. Akomodimi ne hotel Europa Executive 4 yje ne qender te qytetit.
11/02/2018
Nisja per ne Venecia. Vizite e qytetit te Venecias ne diten e finales se Karnavaleve: shetitje me anije mbi kanalin e madh, vizite e Ponte Rialto dhe e rrugicave tipike ne qender te qytetit. Me pas do te marrim pjese ne festimet qe do te organizohen ne piazza San Marco me rastin e Karnavaleve. Do te vizitohet kisha e San Marcos, Ura e psheretimave dhe brigjet e lagunes se Venecias Ne mbremje (ora 19 :00) do te marim avionin ne Treviso per t’u kthyer ne Tirane

Në çmim përfshihet:

✈ Bileta e avionit vajtje ardhje me nisje nga Tirana, autobus komod per shtitjet dhe vizitat sipas programit.
🏨 Akomodimi në hotelet e mësipërme për netët e qëndrimit.
🍴 Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.
Guide Profesioniste ne shqip

Nuk perfshihet ne cmim :

- Te jete i pajisur me pasaporte biometrike te vlefshme, per femijet minorene te pashoqeruar, autorizim noterial i prinderve.
- Te mos jete i skeduar ne Sistemin e Informimit Schengen.
- Te paraqese prova mbi te ardhurat te cilat duhen per te perballuar shpenzimet gjate udhetimit
- Te paraqese dokumente qe te justifikojne kthimin ne Shqiperi (bileta avioni, trageti etj)
- Te kete policen e sigurimit ne udhetim.

"Shpirti i artit dhe kultures"

#Firence më e bukur se kurrë 💕
9 Mars, 4 Ditë, 190 euro/person 🍒
Opsionet e akomodimit:
HHB Hotel Firenze Santa Maria Novella 3*, 190 euro
Astor 3*, 195 euro
Antica Posta 3*, 196 euro
Në çmim përfshihet:
✈ Bileta e avionit vajtje ardhje me nisje nga Tirana.
🏨 Akomodimi në hotelet e mësipërme për 3 netët e qëndrimit.
🍴 Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.
🎈 Opsionale:
Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport.
Ture me guidë vendase në atraksionet kryesore të qytetit.
⚠ KUJDES! Çmimi është momental
🎀 Kontakt:
☎ +35545800400 :
[email protected]. ose na dergoni një mesazh në Facebook Spirit Travel
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Skenderbej”, Pallati I kultures në kat të 1-të, prane librari “Adrion”

"Te gjitha Zgjedhjet te cojne ne Rome"

4 Dite ne #Rome, 18 Shkurt, 219 euro ✨
⚠ KUJDES! Çmimi është momental.
Në çmim përfshihet:
✈ Bileta e avionit vajtje ardhje me nisje nga Tirana.
🏨 Akomodimi në hotel per 3 nete qendrimi.
🍴 Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.
🎈 Opsionale:
Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport.
Ture me guidë vendase në atraksionet kryesore të qyte

🎀 Kontakt:
☎ +35545800400 :
[email protected]. ose na dergoni një mesazh në Facebook Spirit Travel
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Skenderbej”, Pallati I kultures në kat të 1-të, prane librari “Adrion”

Nuk është asnjëherë shumë shpejt për të rezervuar pushimet tuaja speciale ne karanvalet e Venecias! ;)

4 Ditë në #Venecia & #Verona, 12 Shkurt, €345
Përfshihet :
✈ Udhëtimi me avion Tirana – Verona – Venecia – Tirana.
🏩 Akomodimi në Hotel me 3* me mëngjes.
🚌 Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.
👣 City Tour Venecia.
🚶 Guidë profesionale.

🎀 Kontakt:
☎ +35545800400 :
[email protected]. ose na dergoni një mesazh në Facebook Spirit Travel
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Skenderbej”, Pallati I kultures në kat të 1-të, prane librari “Adrion”

Gati per ne Gardaland Park, Verona 🎢🛫

Gezuar Krishtlindjen & Vitin e Ri!
Marry Christmas & Happy New Year !

Spirit Travel & Tours

Po kerkon dhuraten perfekte? Beji te paharrueshme keto festa; suprizo me nje udhetim si dhurate per te dashurit,afermit dhe veten tende! Zgjidh midis Milano,Firenze, Venezia, Verona,Bergamo,Pisa... plot 19 destinacione duke filluar nga 40 Eur nje drejtim!!! Per me shume info Spirit Travel & Tours ☎ 045 800 400.

Festa te paharueshme vetem me ne! Dhurojuni vetes dhe njerzve tuaj te dashur udhetime te paharrueshme! 🎄🎄

Nxitoni te prenotoni prane Spirit Travel udhetimin tuaj te ardheshem per Athine:
Per cdo bilete qe bleni gjate periudhes 12-18 DEC
Per te udhetuar 08JAN- 31MAR 2018
Ju perfitoni direkt 20% zbritje, ekskluzivisht vetem te Spirit Travel

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Address


Sheshi Skenderbej, Pallati Kultures
Tirana
1000

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Sunday 08:00 - 14:00
Other Tour Agencies in Tirana (show all)
MSA Traveling MSA Traveling
Sheshi "Nene Teresa", Sheraton Tirana Hotel
Tirana, 1001

MSA Travel is authorised agent of MSC Cruises.

Apollon Tours Apollon Tours
Rruga. Maliq Muco
Tirana, ALBANIA

Apollon Tours organizes Tours and Trips to Albania and the Balkans.

FIDA Travel FIDA Travel
RR.Xhanfize Keko (Vorri Bomit)
Tirana

Agjensi Turistike dhe transporti

BalkAfrica AdvenTour Passion BalkAfrica AdvenTour Passion
Rruga E Durresit, 10/3
Tirana, 1001

Adventure travel

HP Travel Oferta HP Travel Oferta
Rr. Resh*t Petrela
Tirana, 1001

Top Lines Tours Top Lines Tours
Bulevardi Zogu I Pare
Tirana, 1001

Bileta avioni & trageti, paketa turistike, rezervim hotelesh, siguracion shendeti etj.

Concord Travel & Tours Concord Travel & Tours
Tirana, 1000

Idea Viaggi & Turismo Idea Viaggi & Turismo
Rruga Myslym Shyri, Nr. 52
Tirana, 1000

Benvenuti nella pagina ufficiale di Idea Viaggi & Turismo!

Transport Solution Agency Transport Solution Agency
Ruga Themistokli Germenji
Tirana, 1001

Klsu Travel Klsu Travel
Rruga Mine Peza
Tirana, 1000

Active since 1992, “KLSU Travel” is one of the most important agencies in Albania travel which is located in the heart of the capital, Tirana.

Pushime ne Greqi Pushime ne Greqi
Tirana
Tirana, AL 1000

Pushime verore ne te gjithe ishujt e Greqise, me cmimet me te mira.