Tik Travel & Tours

Udhezuesi me i mire per udhetimet tuaja. Bileta avioni, trageti, autobusi. Guida dhe ture te organizuara. Siguracione udhetimi, shendeti, etj. Sherbime konsulence per cdo udhetim tuajin.

Makina me qera. Travel Agency - Tour operator

Operating as usual

12/05/2021

Destinacion i ri direkt nga Tirana! #visitStockholm

Destinacion i ri 😍✈️

📍Stokholmi është kryeqyteti i Suedisë dhe qyteti më i madh i saj, me gati 3.3 milion banorë. Qyteti i brendshëm përbëhet nga 14 ishuj përtej Liqenit Mälaren dhe tre përrenj në Detin Baltik të njelmët, me arkipelagun e Stockholm me rreth 24,000 ishuj. Mbi 30% e zonës së qytetit përbëhet nga rrugët ujore dhe 30% e tjera përbëhet nga zona të gjelbërta. Ajri dhe uji janë më të pastër e çdo kryeqyteti evropian. Stokholmi pret ceremoninë e Çmimit Nobel dhe ka rreth 70 muze. Nga data 15 Maj 2021, fillojnë fluturimet direkte me Tiranën.

_________
#Stockholm #Tirana #TIA #WizzAir #BeautifulAlbania #VisitAlbania

Timeline Photos 07/05/2021

Vera po afron!🤗

✈Bodrumi me charter duke filluar nga 25 Qershori‼️

✅ Të përfshira në çmim:

🌴Fluturimi me charter
🌴Akomodimi All Inclusive
🌴Transfertat aeroport-hotel-aeroport

#tik #travekwithtik #vere #summer #coming #2021 #sun #beach #summervibes #book #bookyourvacationsnow #earlybird #offers

Vera po afron!🤗

✈Bodrumi me charter duke filluar nga 25 Qershori‼️

✅ Të përfshira në çmim:

🌴Fluturimi me charter
🌴Akomodimi All Inclusive
🌴Transfertat aeroport-hotel-aeroport

#tik #travekwithtik #vere #summer #coming #2021 #sun #beach #summervibes #book #bookyourvacationsnow #earlybird #offers

Timeline Photos 07/05/2021

Tur 4-ditor në Stamboll‼️🥰

📅Datat e udhetimit:

20-23 Maj, 3-6, 17-20 Qershor

✅Në çmim përfshihet:

🖇Bileta e avionit vajtje-ardhje
🖇Bagazhe te plota
🖇Transferta aeroport-hotel-aeroport
🖇Akomodimi ne hotel
🖇Mengjeset
🖇Shetitjet me autobus
🖇Guida

#istanbul #turkey #lovers #summervibes #tours #guidedtours #tik #udhetometik #2021 #experience #adventures

Tur 4-ditor në Stamboll‼️🥰

📅Datat e udhetimit:

20-23 Maj, 3-6, 17-20 Qershor

✅Në çmim përfshihet:

🖇Bileta e avionit vajtje-ardhje
🖇Bagazhe te plota
🖇Transferta aeroport-hotel-aeroport
🖇Akomodimi ne hotel
🖇Mengjeset
🖇Shetitjet me autobus
🖇Guida

#istanbul #turkey #lovers #summervibes #tours #guidedtours #tik #udhetometik #2021 #experience #adventures

Timeline Photos 07/05/2021

Ture 2-ditore‼️

📍Budva-Kotorr-Ulqin
💰39€/personi

📍Sarande-Gjirokaster
💰30€/personi

📍Gjirokaster-Apolloni-Permet
💰49€/personi

📍Permet-Banjat e Benjes-Korce-Voskopoje
💰5500 leke/personi

📍Vermosh-Tamare-Lepushe-Plave-Guci
💰5500 leke/personi

📍Theth
💰5900 leke/personi

📍Kalimi Theth-Valbone
💰7000 leke/personi

📍Valbone
💰7500 leke/personi

📅 Data të caktuara në Maj & Qershor

✅Të përfshira në çmim:

🖇Transporti me mjet komod
🖇Akomodimi në hotel
🖇Mëngjes & Darkë
🖇Guida

#tik #udhetometik #travels #enjoylife #spring #summer #2021 #balkans #visitalbania #guidedtours #hiddengems #albanianhospitality

Ture 2-ditore‼️

📍Budva-Kotorr-Ulqin
💰39€/personi

📍Sarande-Gjirokaster
💰30€/personi

📍Gjirokaster-Apolloni-Permet
💰49€/personi

📍Permet-Banjat e Benjes-Korce-Voskopoje
💰5500 leke/personi

📍Vermosh-Tamare-Lepushe-Plave-Guci
💰5500 leke/personi

📍Theth
💰5900 leke/personi

📍Kalimi Theth-Valbone
💰7000 leke/personi

📍Valbone
💰7500 leke/personi

📅 Data të caktuara në Maj & Qershor

✅Të përfshira në çmim:

🖇Transporti me mjet komod
🖇Akomodimi në hotel
🖇Mëngjes & Darkë
🖇Guida

#tik #udhetometik #travels #enjoylife #spring #summer #2021 #balkans #visitalbania #guidedtours #hiddengems #albanianhospitality

05/05/2021

#vere2021 🥰

📅16-21 Qershor 💸575€/p

✅Të përfshira në çmim:

🥥Fluturimi nga Tirana
🥥Akomodimi në Mykonos Kosmoplaz 4⭐
🥥Mëngjeset
🥥Asistencë virtuale

#tik #travelwithtik #spring #travels #greece #mykonos #vacations #enjoythemoment

#vere2021 🥰

📅16-21 Qershor 💸575€/p

✅Të përfshira në çmim:

🥥Fluturimi nga Tirana
🥥Akomodimi në Mykonos Kosmoplaz 4⭐
🥥Mëngjeset
🥥Asistencë virtuale

#tik #travelwithtik #spring #travels #greece #mykonos #vacations #enjoythemoment

05/05/2021

#vere2021 🥰

📅23-28 Qershor 💸575€/p

✅Të përfshira në çmim:

🥥Fluturimi nga Tirana
🥥Akomodimi në Mediterranean White 5⭐
🥥Mëngjeset
🥥Asistencë virtuale

#tik #travelwithtik #spring #travels #greece #santorini #vacations #enjoythemoment

#vere2021 🥰

📅23-28 Qershor 💸575€/p

✅Të përfshira në çmim:

🥥Fluturimi nga Tirana
🥥Akomodimi në Mediterranean White 5⭐
🥥Mëngjeset
🥥Asistencë virtuale

#tik #travelwithtik #spring #travels #greece #santorini #vacations #enjoythemoment

03/05/2021

Parajsa ju thërret‼️🥰

📅24-30 Maj 💸1290€/p

✅Të përfshira në çmim:

🥥Fluturimi nga Tirana
🥥Akomodimi në Riu Palace Maldivas 5⭐
🥥All Inclusive
🥥Bagazhe të plota
🥥Asistencë virtuale

#tik #travelwithtik #spring #travels #travelling #maldives #ocean #2021 #vacations #enjoythemoment

Parajsa ju thërret‼️🥰

📅24-30 Maj 💸1290€/p

✅Të përfshira në çmim:

🥥Fluturimi nga Tirana
🥥Akomodimi në Riu Palace Maldivas 5⭐
🥥All Inclusive
🥥Bagazhe të plota
🥥Asistencë virtuale

#tik #travelwithtik #spring #travels #travelling #maldives #ocean #2021 #vacations #enjoythemoment

03/05/2021

Parajsa ju thërret‼️🥰

📅21-27 Maj 💸1089€/p

✅Të përfshira në çmim:

🥥Fluturimi nga Tirana
🥥Akomodimi në Riu Palace 5⭐
🥥All Inclusive
🥥Bagazhe të plota
🥥Asistencë virtuale

#tik #travelwithtik #spring #travels #travelling #zanzibar #tansania #2021 #vacations #enjoythemoment

Parajsa ju thërret‼️🥰

📅21-27 Maj 💸1089€/p

✅Të përfshira në çmim:

🥥Fluturimi nga Tirana
🥥Akomodimi në Riu Palace 5⭐
🥥All Inclusive
🥥Bagazhe të plota
🥥Asistencë virtuale

#tik #travelwithtik #spring #travels #travelling #zanzibar #tansania #2021 #vacations #enjoythemoment

Photos from Tik Travel & Tours's post 02/05/2021

Book your holidays Greccia HOTEL Dhermi!
Price, services & qualified staff ❤️
Happy Summer 2021! 🌸

24/04/2021

Vera po afron!🤗

Antalya me charter duke filluar nga 28 Maji✈

🌊Granada Luxury Okurcalar 5🌟

💸645€ personi

-----------------

🌊Granada Luxury Beach Avsallar 5🌟

💸795€ personi

-----------------

🌊Granada Luxury Belek 5🌟

💸810€ personi

-----------------

✅ Të përfshira në çmim:

🌴Fluturimi me charter
🌴Akomodimi All Inclusive
🌴Transfertat aeroport-hotel-aeroport

#tik #travekwithtik #vere #summer #coming #2021 #sun #beach #summervibes #book #bookyourvacationsnow #earlybird #offers

Vera po afron!🤗

Antalya me charter duke filluar nga 28 Maji✈

🌊Granada Luxury Okurcalar 5🌟

💸645€ personi

-----------------

🌊Granada Luxury Beach Avsallar 5🌟

💸795€ personi

-----------------

🌊Granada Luxury Belek 5🌟

💸810€ personi

-----------------

✅ Të përfshira në çmim:

🌴Fluturimi me charter
🌴Akomodimi All Inclusive
🌴Transfertat aeroport-hotel-aeroport

#tik #travekwithtik #vere #summer #coming #2021 #sun #beach #summervibes #book #bookyourvacationsnow #earlybird #offers

24/04/2021

Ditë relaksi në @slavijabudvahotel 🥰

📅 1-30 Maj 💰35€/p nata
📅 1-25 Qershor 💰 50€/p nata

✅ Në çmim përfshihet:

🖇Akomodimi ne hotel 5*
🖇 Mengjesi & Darka
🖇 Pishina Verore, Sauna, Fitness

tik #udhetometik #montenegro #budva #slavija #spring #summer #season #livelife #enjoy #sunnydays #2021

‼️2 fëmijë janë falas.

Ditë relaksi në @slavijabudvahotel 🥰

📅 1-30 Maj 💰35€/p nata
📅 1-25 Qershor 💰 50€/p nata

✅ Në çmim përfshihet:

🖇Akomodimi ne hotel 5*
🖇 Mengjesi & Darka
🖇 Pishina Verore, Sauna, Fitness

tik #udhetometik #montenegro #budva #slavija #spring #summer #season #livelife #enjoy #sunnydays #2021

‼️2 fëmijë janë falas.

24/04/2021

Ditë relaksi në @iberostar 🥰

📅1 Maj-14 Maj 💰49€/p

📅15 Maj-3 Qershor 💰59€/p


✅Në çmim përfshihet:

🖇 1 Nate / 2 Dite All Inclusive
🖇 Mini Club per femijet + Lojra
🖇 Pishina Dimerore + Jakuzzi
🖇 Wifi + Parkim Falas
🖇 Taksa e qytetit e perfshire ne pakete

‼️ Femijet 2 - 14.9 vjeç paguajne 10€ nata per konceptin All Inclusive.

‼️ Nuk kërkohet test dhe nuk ka kufizime.

#tik #udhetometik #montenegro #budva #iberostarbellevue #spring #summer #season #livelife #enjoy #sunnydays #2021

Ditë relaksi në @iberostar 🥰

📅1 Maj-14 Maj 💰49€/p

📅15 Maj-3 Qershor 💰59€/p


✅Në çmim përfshihet:

🖇 1 Nate / 2 Dite All Inclusive
🖇 Mini Club per femijet + Lojra
🖇 Pishina Dimerore + Jakuzzi
🖇 Wifi + Parkim Falas
🖇 Taksa e qytetit e perfshire ne pakete

‼️ Femijet 2 - 14.9 vjeç paguajne 10€ nata per konceptin All Inclusive.

‼️ Nuk kërkohet test dhe nuk ka kufizime.

#tik #udhetometik #montenegro #budva #iberostarbellevue #spring #summer #season #livelife #enjoy #sunnydays #2021

23/04/2021

#Istanbul 🥰

📅 2-4 Maj 💸180/personi

✅Të përfshira në çmim:

◽Fluturimi vajtje-ardhje
◽Akomodimi në hotel
◽Mëngjeset

#tiktravel#istanbul#love #celebrate#travel #udhetometik #tik #travel #udheto2021 #❤

#Istanbul 🥰

📅 2-4 Maj 💸180/personi

✅Të përfshira në çmim:

◽Fluturimi vajtje-ardhje
◽Akomodimi në hotel
◽Mëngjeset

#tiktravel#istanbul#love #celebrate#travel #udhetometik #tik #travel #udheto2021 #❤

23/04/2021

Disa ditë plot me diell ‼️🥰

📅6-12 Maj 💸519€/p

✅Të përfshira në çmim:

⭐Fluturimi direkt nga Tirana
⭐Akomodimi në hotel
⭐Mëngjeset

❌Viza turistike ka kosto shtesë

#tik #travelwithtik #spring #travels #travelling #dubai #uae #2021 #vacations #enjoythemoment

Disa ditë plot me diell ‼️🥰

📅6-12 Maj 💸519€/p

✅Të përfshira në çmim:

⭐Fluturimi direkt nga Tirana
⭐Akomodimi në hotel
⭐Mëngjeset

❌Viza turistike ka kosto shtesë

#tik #travelwithtik #spring #travels #travelling #dubai #uae #2021 #vacations #enjoythemoment

23/04/2021

Vera po afron!🤗

Hurghada me charter duke filluar nga 19 Korriku✈

🌊Jaz Makadi Oasis Resort & Club💫

✅ Të përfshira në çmim:

🌴Fluturimi me charter
🌴Akomodimi All Inclusive
🌴Transfertat aeroport-hotel-aeroport

#tik #travekwithtik #vere #summer #coming #2021 #sun #beach #summervibes #book #bookyourvacationsnow #earlybird #offers #hurghada #egypt

Vera po afron!🤗

Hurghada me charter duke filluar nga 19 Korriku✈

🌊Jaz Makadi Oasis Resort & Club💫

✅ Të përfshira në çmim:

🌴Fluturimi me charter
🌴Akomodimi All Inclusive
🌴Transfertat aeroport-hotel-aeroport

#tik #travekwithtik #vere #summer #coming #2021 #sun #beach #summervibes #book #bookyourvacationsnow #earlybird #offers #hurghada #egypt

Timeline Photos 20/04/2021

#Dubai 🥰

📅 Nisje më 2, 9, 16, 23 Maj

💸599€/personi

✅Të përfshira në çmim:

◽Fluturimi vajtje-ardhje direkt
◽Akomodimi në hotel Golden Tulip Media 4*
◽Mëngjeset
◽Transferta
◽Guida
◽Shetitjet me autobus

❌Viza turistike ka kosto shtesë.

#dubai #celebrate#travel #udhetometik #tik #travel #udheto2021 #❤

#Dubai 🥰

📅 Nisje më 2, 9, 16, 23 Maj

💸599€/personi

✅Të përfshira në çmim:

◽Fluturimi vajtje-ardhje direkt
◽Akomodimi në hotel Golden Tulip Media 4*
◽Mëngjeset
◽Transferta
◽Guida
◽Shetitjet me autobus

❌Viza turistike ka kosto shtesë.

#dubai #celebrate#travel #udhetometik #tik #travel #udheto2021 #❤

Timeline Photos 19/04/2021

Ditë relaksi në @bluekotorbay ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi
🌻Mëngjesi
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #bluekotorbay #montenegro

Ditë relaksi në @bluekotorbay ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi
🌻Mëngjesi
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #bluekotorbay #montenegro

Timeline Photos 19/04/2021

Ditë relaksi në @thechedilusticabay ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi
🌻Mëngjesi
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #chedilusticabay #montenegro

Ditë relaksi në @thechedilusticabay ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi
🌻Mëngjesi
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #chedilusticabay #montenegro

Timeline Photos 19/04/2021

Ditë relaksi në @hotelsplendid ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻 2 Netë dhomë Superiore Pamje nga Deti
🌻 2 Mengjeset
🌻 1 Darke Resortant Aziatik
🌻 Akses në pishina / sauna / palestër
🌻 3 Pishina Dimerore
🌻 5 Sauna te Ndryshme!

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #splendid #montenegro

Ditë relaksi në @hotelsplendid ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻 2 Netë dhomë Superiore Pamje nga Deti
🌻 2 Mengjeset
🌻 1 Darke Resortant Aziatik
🌻 Akses në pishina / sauna / palestër
🌻 3 Pishina Dimerore
🌻 5 Sauna te Ndryshme!

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #splendid #montenegro

Timeline Photos 19/04/2021

#Istanbul & #Cappadocia lovers🥰

📅 6-10 Maj 💸259€/personi

✅Të përfshira në çmim:

◽Fluturimi vajtje-ardhje
◽Akomodimi në hotel në Stamboll& Kapadokia
◽Mëngjeset

#tiktravel#istanbul#love #celebrate#travel #udhetometik #tik #travel #udheto2021 #❤

#Istanbul & #Cappadocia lovers🥰

📅 6-10 Maj 💸259€/personi

✅Të përfshira në çmim:

◽Fluturimi vajtje-ardhje
◽Akomodimi në hotel në Stamboll& Kapadokia
◽Mëngjeset

#tiktravel#istanbul#love #celebrate#travel #udhetometik #tik #travel #udheto2021 #❤

16/04/2021

Shijo ditët e gjata të pranverës në @maestralresortcasino ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi në dhomë Premium
🌻Mëngjesi
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #maestral #montenegro

Shijo ditët e gjata të pranverës në @maestralresortcasino ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi në dhomë Premium
🌻Mëngjesi
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #maestral #montenegro

16/04/2021

Shijo ditët e gjata të pranverës në @avalaresort ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi
🌻Mëngjes & Darkë
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #avala #montenegro

Shijo ditët e gjata të pranverës në @avalaresort ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi
🌻Mëngjes & Darkë
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #avala #montenegro

16/04/2021

Shijo ditët e gjata të pranverës në @regentportomontenegro ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi
🌻Mëngjesi
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #portoregent #montenegro

Shijo ditët e gjata të pranverës në @regentportomontenegro ‼️🥰

📅 Nisje në muajin Prill

✅ Të përfshira në çmim:

🌻Akomodimi
🌻Mëngjesi
🌻Pishinë, SPA, qendër Wellness-i & Fitness-i Sauna, Parking & WiFi

#tik #udhetometik #vacations #spring #warmweather #2021 #celebratelife #fun #sun #pool #portoregent #montenegro

Timeline Photos 13/04/2021

FUNDJAVE NE SHQIPERI🇦🇱

Ture 1 ditore në 3 destinacione të ndryshme. Zgjidhni të preferuarin tuaj.

📍 Lëpushë - Kelmend
📍 Korçë - Voskopojë
📍 Kanioni i Nivicës - Ujëvara e Peshturës

📅 Datat:

Prill: 17, 18, 24, 25
Maj: 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30

✅ Të përfshira në çmim:

- Transporti me autobuz komod
- Guida

#tiktravel #travelwithtik #udhetime #shqiperi #visitalbania #pranvere #2021#guide

FUNDJAVE NE SHQIPERI🇦🇱

Ture 1 ditore në 3 destinacione të ndryshme. Zgjidhni të preferuarin tuaj.

📍 Lëpushë - Kelmend
📍 Korçë - Voskopojë
📍 Kanioni i Nivicës - Ujëvara e Peshturës

📅 Datat:

Prill: 17, 18, 24, 25
Maj: 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30

✅ Të përfshira në çmim:

- Transporti me autobuz komod
- Guida

#tiktravel #travelwithtik #udhetime #shqiperi #visitalbania #pranvere #2021#guide

Timeline Photos 13/04/2021

FUNDJAVE NE BALLKAN🥰

Ture 2 ditore në 3 destinacione të ndryshme. Zgjidhni të preferuarin tuaj.

📍 Budva - Kotorr
📍 Prizren - Prevalkë
📍 Liqeni Matka- Shkup

📅 Datat:

Prill: 17, 24
Maj: 1, 8,15, 16, 22, 29

✅ Të përfshira në çmim:

- Transporti me autobuz komod
-Akomodimi ne hotel
-Mengjeset dhe Darkat sipas preferences
- Guida

#tik #udhetometik #visitbalkans #destinacione #pranvere #vere #2011

FUNDJAVE NE BALLKAN🥰

Ture 2 ditore në 3 destinacione të ndryshme. Zgjidhni të preferuarin tuaj.

📍 Budva - Kotorr
📍 Prizren - Prevalkë
📍 Liqeni Matka- Shkup

📅 Datat:

Prill: 17, 24
Maj: 1, 8,15, 16, 22, 29

✅ Të përfshira në çmim:

- Transporti me autobuz komod
-Akomodimi ne hotel
-Mengjeset dhe Darkat sipas preferences
- Guida

#tik #udhetometik #visitbalkans #destinacione #pranvere #vere #2011

Timeline Photos 13/04/2021

Ture 3, 4 ditore në 3 destinacione të ndryshme🥰

➡️ Zgjidhni të preferuarin tuaj

📍 Beograd
📍 Stamboll
📍 Kapadokia

📅 Datat:
Prill: 17, 22, 30

✅ Të përfshira në çmim:

- Transporti me autobuz komod/ fluturimi
-Akomodimi ne hotel
-Mengjeset
-Guida

#tik #udhetometik #udhetime #stamboll #kapadokia #beograd #pranvere #2021

Ture 3, 4 ditore në 3 destinacione të ndryshme🥰

➡️ Zgjidhni të preferuarin tuaj

📍 Beograd
📍 Stamboll
📍 Kapadokia

📅 Datat:
Prill: 17, 22, 30

✅ Të përfshira në çmim:

- Transporti me autobuz komod/ fluturimi
-Akomodimi ne hotel
-Mengjeset
-Guida

#tik #udhetometik #udhetime #stamboll #kapadokia #beograd #pranvere #2021

..sepse ditët tuaja te relaxit, meritojnë më të mirën.

Punojme me perkushtim dhe seriozitet per cdo kerkese tuajen.

Videos (show all)

Location

Telephone

Website

tiktravel.al

Address


Muhamet Gjollesha
Tirana

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00
Other Tourist Information Centers in Tirana (show all)
Tirana Air-Taxi Tirana Air-Taxi
Komuna E Parisit
Tirana, 1020

Agjensia turistike "Air-taxi" hap filialin e saj ne qytetin e Tiranes. E drejtuar nga profesioniste, do ju ofroje sherbimin me cilesor ne treg.

AE Travel & Tours AE Travel & Tours
Rr. "Muhamet Gjollesha"
Tirana, 1001

�OAZI I UDHËTIMIT

Traveller's Point Traveller's Point
Rruga Don Bosko, Vizion Plus
Tirana, 1001

Sherbimi ndaj klientit per ne nuk eshte thjesht nje sherbim, t'i shërbejmë atij eshte menyra jone e jeteses. Nese nuk e beson thjesht na ve ne prove!

Shoqata Dajti Alpino Turistik Shoqata Dajti Alpino Turistik
Rruga E Kavajes
Tirana, 00000

Shoqata Dajti Alpino-Turistik, The Albanian School of Mountain Tour Guides.

Pegasos  Travel Pegasos Travel
Mihal Grameno P.40
Tirana, CDO DESHIRE JUAJA BEHET RELITET ME PEGASOS TRAVEL ...

Pegasos Travel is an Albanian Company licensed in field of tourism since 2003.We are specialized in domestic and outbound tourism. Our main strategy is to provide customers’ satisfaction. Licensed Training Center for different courses.

Albanian Tourism Guide Albanian Tourism Guide
Rruga Kajo Karafili
Tirana

"The Best Albania" E-mail : [email protected]

Indus Travel & Tours Indus Travel & Tours
Rruga Durresit.Prane Gjimnazit "Qemal Stafa",, 1001 Tirana, Albania
Tirana, 10001

UDHETIME BRENDA DHE JASHTE SHTETIT SHERBIM I TRANSPORTIT TE UDHETARVE AUTOBUS 40-50-55-60 VENDE MINIBUS 8-15-20-25-27-30-35 VENDE

Check-In-Al Check-In-Al
Rr.Kavajes, Condor Center, Kati 3
Tirana, 1001

Check in AL agjensia turistike me qender ne Tirane por veprimtaria e saj shtrihet ne gjithe Shqiperin dhe jasht saj! Ne ofrojme bileta avioni, siguracione jete dhe makinash, rezervime hotelesh,paketa turistike ne grup dhe individuale brenda dhe jashte

Poseidon Travel  & Tours Poseidon Travel & Tours
Rruga E Durresit, Nd 40, H 16
Tirana, 1001

Agjenci e liçensuar dhe akredituar nga Ministria e Financave dhe e Turizmit trajnim/çertifikim të guidave turistike kombëtare dhe lokale si dhe të agjentëve të udhëtimit.

Almar Travel & Tours Almar Travel & Tours
Tirana

Almar Travel & Tours . "Bringing the world to you."

Mane Travel Mane Travel
Rr. Mine Peza
Tirana, 1001

"Mane Travel & Tours" është një Agjensi me eksperiencë disa vjecare në fushën e turizmit.... Cel: +355 695 549 696 [email protected]

Blu Travel Agency Blu Travel Agency
Bulevardi "Deshmoret E Kombit" Twin Towers , Holli Qendror, Kati I
Tirana

Adresa : Kullat Binjake, Holli Qendror, Kati I Tirana - Albania Tel & fax 22 55 652 mob. 069 20 60