Pulti Turistik

Krahina e Pultit gjeografikisht sot përmblidhet: Qafë Thanë, Qafa e Bishkasit, Qafa e Malit të Shosh*t e Qafa e Bosh*t. Pulti është shumë i hershëm, shumë më i hershëm se sa Principata e Dukagjinit. Pulti, shtrihej në hapsirën: Në Veri deri në Plavë, në Lindje deri në kufi me Prizrenin dhe ku bashkohen lumi i Fanit te Madh dhe Fanit te Vogel, në Jug deri në kufi me Lezhën, dhe në Përëndim, perfshi luginen e Cemit.

Trageti ne Liqenin e Fierzes.

Ujevara e Thethit

Kelmend

Ujvara e Rragamit te Shales

Timeline Photos

Curraj Eper

Pulti Turistik's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


Tirana
Tirana
1000
Other Tirana travel agencies (show all)
Good Life Albania Good Life Albania
21
Tirana, 1000

❤ Udhëtojmë në destinacionet më të bukura❤

Artisti Travel Artisti Travel
Unaza E Re, Rruga: Islam Alla, Pallati Nr2, H4
Tirana, 1001

Respekti juaj eshte vleresimi yne...Ju Falenderoj nga zemra. Zoti bekofte udhetimin tuaj

Silver Travel & Holidays Silver Travel & Holidays
Rruga Naim Frashëri, Përballë Kishës Orthodhokse.
Tirana, 1001

Silver Travel & Holidays provides personalized, responsive travel service, based first and foremost on the travel needs of the client, with special attention to detail, value for cost, and professional courtesy.

Loli Tours. Loli Tours.
Rruga Margarita Tutulani
Tirana, 1001

loli tours / Specializuar për Maldive, Kuba, Xhamaika, Tailande, Egjipt, Greqi

Agjensia Kombetare e Bregdetit Agjensia Kombetare e Bregdetit
Bulevardi Gjergj Fishta
Tirana

Agjencia Kombetare e Bregdetit

Intercasa Mobileri Intercasa Mobileri
Elez Isufi, Paskuqan
Tirana, 111

Ketu mund te gjeni cdo gje per shtepin tuaj.

Online Shop Online Shop
Tirana, 3001

Albania Guide is an agency which helps all those who wish to visit Albania.

"Trevis Travel & Tours" "Trevis Travel & Tours"
Rr.Kavajes, Pallati.217 Nr.16
Tirana, 1000

Bileta avioni ,trageti ,autobuzi per Itali ,Greqi dhe Gjermani . Paketa Turqi ,Sharm ,Hurgarda Greqi dhe ne gjithe vendet e botes . Siguracione shendeti dhe makine . Tek ne do te gjeni sherbim te kulturuar dhe korrekt.

Agjensia LeaTravel Agjensia LeaTravel
Rruga E Durresit Tek Zogu I Zi
Tirana, 1001

SUPER OFERTE 89 EUR VAJTJE ARDHJE NE ITALI E VLEFSHME DERI NE 5 TETOR

Compass Travel & Tours Compass Travel & Tours
Komuna Parisit
Tirana, 1001

Agjensi Turisike ndërkombëtare me shërbim të sigurt, besueshëm, shpejt dhe të lirë.

MaBelle Travel & Tours MaBelle Travel & Tours
Rr. Petro Nini Luarasi, Perballe Minibashkise Nr.1 & Nr.2
Tirana, 1001

BILETA: Avioni, Trageti, Autobusi, Paketa Verore/ Dimërore, Udhëtime Turistike Individuale/Grup,..etj. Tel: +355 45628121 Cel: +355695446256 Cel: +355686477918 Email: [email protected]

AE-Infotech.com AE-Infotech.com
Bulevardi Bajram Curri, N. 108
Tirana, 1010

AE-Infotech is a brand of Albania Explorer that offers information technology solutions for travel and hospitality industry.