Noah Travel

Agjensi turistike , bileta avioni dhe trageti , pushime ne plazh , ture turistike

[09/26/16]   Relax ne Bianca Resort & Spa 80 € / Person 3 Dite
Ne cmim perfshihet :
-Akomodimi per 2 net / 3 dite
-Mengjesi dhe Darka
- Check out i vone

Timeline Photos

Timeline Photos

Turi i Madh i Anadollit, 9 Ditë €539, Nisje 17 Shtator.
Vizitohen: Stamboll, Izmir, Kushadasi, Pamukkale, Antalya.

ibis.com

ibis Dubai Al Barsha

Vjeshtë në Dubai, 5 Ditë €699, Nisja më 29 Shtator.
- Hotel Ibis Al Barsha 3* - €699 - www.ibis.com/gb/hotel-6540-ibis-dubai-al-barsha/index.shtml
- Hotel Mavenpick Al Mamzar 3* - €749 - www.movenpick.com/en/middle-east/uae/dubai/hotel-al-mamzar/overview
Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi.
Fjetje 4 netë në Hotel në Dubai.
Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Dubai - Shkup, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet.

Festa Birrës në Mynih, 7 Ditë €399, Nisje më 29 Shtator.
Vizitohen: Zadar, Ljubljanë, Salszburg, Mynih, Zyrih, Milano, Venecie, Rijeka, Split, Dubrovnik, Kotor.
Fjetje: Zadar, 2 netë në Mynih, 1 natë në Zadar, 1 natë në Zyrih, 1 natë në Venecie dhe 1 natë në Split. Udhëtimi me autobus nga Tirana. Shqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

Vjeshtë në Kryeqytetet Skandinave, 5 Ditë €569, Nisja më 12 Tetor.
Vizita në: Stockholm, Oslo, Malmo, Copenhagen.
Fjetje 2 netë në Stockholm, 1 natë në Oslo dhe 1 natë në Malmo. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Shkup, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Stockholm dhe Malmo - Shkup. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Vjeshtë në Amsterdam, 4 Ditë €399, Nisja më 13 Tetor.
Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.
Fjetje 3 netë në Amsterdam.
Fluturimi me avion Podgoricë - Bruksel Podgoricë. Transferimi me autobus në Aeroportin e Podgoricës.

Vjeshtë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €399, Nisja më 25 Nëntor.
Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë.
Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel.
Fluturimi me avion Prishtinë - Bazel - Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet.

Vjeshtë në Pragë, 7 Ditë €279, Nisja më 20 Shtator.
Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë.
Fjetje: 2 netë në Pragë, 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Bratislavë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Split - Zagreb - Vjenë - Pragë - Budapest - Beograd - Prishtinë - Tiranë, Shoqërues Shqiptar.

Vjeshtë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, Nisja më 21 Shtator.
Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë,
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd, Shoqërues Shqiptar.

Vjeshtë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 30 Shtator.
Vizitohet: Barcelonë.
Fjetje 3 Netë në Hotel 3* në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel.
Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit,
Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonë - Shkup, Transfertat dhe Shëtitjet.

Vjeshtë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 23 Shtator.

Vendet e fundit ......
Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive, Nisje më 8 Shtator, 5 Ditë €359.

All Inclusive, Riviera Olimpike, 5 Ditë €199, Nisja më 9 Shtator.
Transporti i përfshirë.

All Inclusive, Korfuz, 5 Ditë €139, Nisja më 9 Shtator.
Transporti i përfshirë.

All Inclusive, Halkidiki, 5 Ditë €179, Nisja më 9 Shtator.
Transporti i përfshirë.

All Inclusive, Preveza, 5 Ditë €229, Nisja më 9 Shtator.
Transporti i përfshirë.

[08/22/16]   Paradise Island Resort - Maldive
7 net per 850 eur per person ne HB
Ne cmim perfshihen :

25% ulje
7 nete ne Superior Beach Bwngalou
Pijet e mirseardhjes
Transfertat e kombinuara
Taksat e qeverise

Fund Shtatori - Tetor - Nentor
Tiranë ▪ Milano ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Bergamo ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Venecia ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Verona ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Pisa ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Bolonja ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Ancona ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Trevizo ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Perugia ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Genova ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Firence ▪ Tiranë 90€
Tiranë ▪ Torino ▪ Tiranë 100€
Ne cmim jane te perfshira:
1- Të gjitha taksat
2- 10kg Cante dore
3- Bileta Vajtje Ardhje për data të caktuara
Cel: +355 674470023
E-mail: [email protected]

Porto Carras Sithonia 5* All Inclusive
Ofertë Speciale 20 - 27 Gusht (vetëm këto data)
Dhomë superiore me pamje golfi.
Shërbim All Inclusive
2 fëmijë falas !!
1 fëmijë deri 11.99 vjec + 1 foshnje në krevat me prindërit.
Cmimi €1550 dhoma

All Inclusive, Korfuz, 5 Ditë €169, Nisja më 5 Gusht.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Telemachos 2*S - 5 Ditë €169
-Hotel Corfu Belvedere 3* - 5 Ditë €259
-Hotel Messonghi 3*S - 5 Ditë €289
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.

All Inclusive, Halkidiki, 5 Ditë €219, Nisja më 5 Gusht.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Bellagio 3* - 5 Ditë €219
-Hotel Kriopigi 4* - 5 Ditë €259
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

All Inclusive, Preveza, 5 Ditë €279, Nisja më 5 Gusht.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Kanali Beach 3*- 5 Ditë €279,
-Hotel Preveza Beach 3*S - 5 Ditë €299,
-Hotel Lichnos Beach 5*L- 5 Ditë €599,
Çmimi përfshin: Fjetje në Hotel All Inclusive (Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije), dhe Transportin me Autobus.

Makarios Hotel 3* - All Inclusive... Santorini
Akomodim në hotel me shërbim All Inclusive
Dhomë standarte - Cift

1060€ 1 - 8 Gusht
1060€ 8 - 15 Gusht
1060€ 15 - 22 Gusht
1000€ 22 - 29 Gusht
940€ 29 Gusht - 5 Shtator
890€ 5 - 12 Shtator
Përfshihen 3 vakte, pijet dhe snack nga 10:00 - 22:00

Disponueshmëri e limituar!

Transporti është individual, nuk përfshihet në cmimin e hotelit.

Transporti mund te behet:
Avion linje Tirane - Athine - Santorini
Makine personale ose autobus linje Tirane - Pirea Port - Traget Santorini
Makine personale Tirane Selanik dhe Avion Selanik - Santorini.

[07/22/16]   Asel 3*, All Inclusive, Kemer, 7 Ditë €240

Islands

All of the beach, none of the annoying #PokemonGo players!

Preveza - 249 euro
All Inclusive
Transporti i perfshire
Nisja me 22 Korrik

Riviera Olimpike - 209 Euro
All Inclusive
Transporti i perfshire
5 Dite
Nisja 22 Korrik

Timeline Photos

All Inclusive Halkidiki
4 Ditë €169
5 Ditë €199
Ne cmim perfshihen :
1. Akomodim All Inclusive në hotel,mengjes , dreke , darke , pije
2. Vajtje - Ardhje me autobus.
Rezervoni ne : 0674470023 [email protected]

Timeline Photos

Noah Travel

Podgorice Milano Podgorice dhe anasjelltas vetem 30 Euro
Vajtje ardhje
Superofert

Parga - Preveza, 4 Ditë €59, Nisja më 12 Korrik.
Transport i perfshire

Sunshine Corfu & SPA
All Inclusive
7 net
Nisja me 6 korrik
649 euro

Super oferte 12 Dite ne Antalya vetem per ......
Concordia Celes 5* All Inclusive 455 Euro
Alan Xafira Deluxe 5* Ultra All Inclusive 515 Euro
Nashira Resort 5* Ultra All Inclusive 679 Euro
Sea Planet 5* All inclusive 689 Euro
Orange County 5* Ultra All Inclusive 765 Euro

Super Ofert 22 Qershor 7 Nete!
-Concordia_Celes 5* All Inclusive 375 Euro
-Arancia_Resort 5* Ultra All Inclusive 445 Euro
-Raymar_Resort 5* Ultra All Inclusive 465 Euro
-Nashira_Resort 5* Ultra All Inclusive 515 Euro
-Sirius Deluxe 5* Ultra All Inclusive 515 Euro
-Sea Planet 5* All inclusive 525 Euro
-Orange County 5* Ultra All Inclusive 575 Euro
-Alva Donna Exclusive Ultra All Inclusive 575 Euro
-Papillon Ayscha 5* Ultra All Inclusive 599 Euro

12 dite qendrim
Vetem 529 Eur.
Nisje 18 Qershor.
Side Crown Serenity 5*. Gjithcka Perfshire!

SUNSHINE CORFU & SPA**** 25 Qershor
✿ Plazh 7 nete/8 ditë në #Korfuz
➡VETEM €̲ 449personi
✿ALL INCLUSIVE
✿Dhoma me pamje nga deti ne godinen kryesore.

Alibey Resort Side.
Ultra All Inclusive
799 euro
7 net
Per nisje 15 Qershor

OTIUM LIFE 5*UAI 5*UAI
499 EUR/Person + 2 femijet tuaj Akomodohen FALAS
Nisja 14 &17 Qershor!
Rezervoni ne : Tel: (+355) 42230041
Cel: (+355) 674470023 / (+355) 674206071

Sherwood Club Kemer5* Ultra All Inclusive.
589 Eur per person / per 7 dite
Nisja ne dt 17 & 28 Qershor
Akomodimi per 2 femije deri ne moshen 15 vjec falas
Rezervoni ne : Tel: (+355) 42230041
Cel: (+355) 674470023 / (+355) 674206071

Sea Life Buket 5*
325 Euro
Ultra All Inclusive
Per Nisje 14,17 Qershor
6 Net / 7 Dite
Femijet Falas ( Pagujne vetem Avionin )
Rezervoni ne : Tel: (+355) 42230041
Cel: (+355) 674470023 / (+355) 674206071

SIRENE BELEK RESORT*****
Cmim Special: Vetem 619 euro/person per nisje 21 Qershor
7 Dite
Ultra All Inclusive
Rezervoni ne : Tel: (+355) 42230041
Cel: (+355) 674470023 / (+355) 674206071

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


Rruga E Durresit 194
Tirana
1000

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Sunday 08:00 - 20:00
Other Tour Agencies in Tirana (show all)
Pushime.al Pushime.al
Rruga Ibrahim Rugova
Tirana, 1000

Real Estate

STAR TRAVEL STAR TRAVEL
Rrethrrotullimi "Zogu I Zi" Tirane
Tirana

Star - Travel "TRAVEL LIKE A STAR" " Welcome To Star Travel " TEL.FAX 0035542226464. Tirane CELL : 00355699605501 TEL.FAX 0035582244031 Korce

Love Travel Love Travel
Mine Peza
Tirana, 1001

Love💟Travel ofron fluturime& paketa pushimesh në të gjithë botën, muaj mjalti, cruise,rezervime hoteli etj.

Albanian Tourism Albanian Tourism
Rr. E Durresit , Gjimnazi "Qemal Stafa"
Tirana, 1001

#PlacesPromoter #EverythingAboutAlbanianTourism Dergoni ne email foton tuaj per credits : [email protected]

Agjensia RELAX Agjensia RELAX
Rruga " Shefqet Ndroqi" Nr 158
Tirana, 1001

Ciceroni4.me Ciceroni4.me
Street Resh*t Petrela
Tirana, 1001

Travel with a local

Bela Travel & Tours Bela Travel & Tours
Komuna E Parisit, Rruga Dhimiter Shuteriqi
Tirana, 1000

"Trevis Travel & Tours" "Trevis Travel & Tours"
Rr.Kavajes, Pallati.217 Nr.16
Tirana, 1000

Bileta avioni ,trageti ,autobuzi per Itali ,Greqi dhe Gjermani . Paketa Turqi ,Sharm ,Hurgarda Greqi dhe ne gjithe vendet e botes . Siguracione shendeti dhe makine . Tek ne do te gjeni sherbim te kulturuar dhe korrekt.

Mane Travel & Tours Mane Travel & Tours
Tirana
Tirana, 1001

Mane Travel & Tours - Tour Operator We are an Incoming Destination. Promoting Albania. www.manetours.com

Tirana Walking Tours Tirana Walking Tours
Meeting Point In Front Of The Et'hem Bej Mosque
Tirana, +355692911599

Getaway Albania Getaway Albania
Hasan Sufa
Tirana

We specialize in tailor-made packages to meet your needs, all occasions & special moments are covered by us. We do flight packages & hotel packages, transfer & tour guides, all under one roof.

London Travel London Travel
Rruga E " Durresit " Nr 11
Tirana, 1000